Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. december 15., vasárnap 22:59

CAirtois :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 15., vasárnap 22:58

Kercsó írta: gólt érdemelt volna az a fejes :kalapos:
Bezony am! :kalapos:
:goat:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 15., vasárnap 22:57

Szép volt. :agree: Sokat szidjuk, de ma nagyon jól védett. Voltak döntő védései, a gól utáni öröme meg kifejezetten meglepő volt, ritka tőle ilyet látni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 15., vasárnap 22:54

gólt érdemelt volna az a fejes :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. november 23., szombat 22:42

jár a taps neki is. magabiztosan tette a dolgát. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 14., csütörtök 14:31

ha nem véd az a baj ha véd az a baj. keresem hogy mi volt ebben a nyilatkozatban a gyerekgyilkosság de nem látom. a lényeg hogy létezik és bele kell állni

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 14., csütörtök 12:49

A címlapot meg azok írják, akik sosem voltak kapusok. :ike:
Ez már feljött korábban is, akkor senki nem kritizálhat mást, mert nem űzte olyan szinten ezek szerint nem csak a sportot, de adott posztot sem?

Pedig én aztán tényleg nem köpködtem rá kígyót-békát, mert bőven van olyan oldala a profi sportnak, amit nem mérlegelünk, mint egyszerű szurkolók. Marcelo mostani nyilatkozata a BL-döntő előtt történtekről is kiváló. Ők is emberek, 1000+1 oka lehet, ha valaki gyengébben teljesít, a kapus poszt meg a leghálátlanabb.

Itt is olvastam Jovic védelmében, hogy gyenge csapat előtt játszik, miközben Courtois esetén ez szimplán figyelmen kívül volt hagyva. Mindegy, ebbe újra nem kezdek bele, reméljük a formája javuló tendenciát mutat továbbra is.
Toti írta: ha az őszintét kellett volna mondania akkor be kellett volna látnia, h egy kalap szar volt(jogosan) és olyan formában is védett viszont úgyérzi javul a helyzet, mint ahogy ezt a meccseken is látni lehet, statokban is mérhető és nincs is basztatás.
Erről van szó. :agree:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 14., csütörtök 12:18

Én eddig végig mellette voltam, meg bíztam is benne.
De baszki ez a nyilatkozat tényleg nem volt túl szerencsés. Az a baj hogy ez a nagy pofa addig jó csak amíg az ember jó formában van, utána már inkább nevetséges.

Mourinho is addig volt menő a stílusával amíg jöttek az eredmények, később már nagyon kínos volt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 11:44

kiserik írta: Sugárzik belőle a nagyképűség és ez még gondokat fog okozni. Ez is milyen már: őt azért kritizálták, mert a világ egyik legjobbja, nem azért, mert egy zsák krumpli jobban védett volna nála, és egyébként is, a kritizálói nem világhírű kapusok így fogják csak be. Pofám leszakad tőle. Az ilyen emberrel az a baj, hogy soha nem látja be, ha hibázik, így soha nem is tud tanulni belőle.
+1
kösz, ez kb kimaradt ami írni szerettem volna még.
wZoLee7 írta:vagy tolsz egy sablont, vagy elmondod az őszintét.
ha az őszintét kellett volna mondania akkor be kellett volna látnia, h egy kalap szar volt(jogosan) és olyan formában is védett viszont úgyérzi javul a helyzet, mint ahogy ezt a meccseken is látni lehet, statokban is mérhető és nincs is basztatás. ehelyett lenyomta, h ő a világ legjobbja és kuss amugy is mindenkinek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 14., csütörtök 11:40

Sugárzik belőle a nagyképűség és ez még gondokat fog okozni. Ez is milyen már: őt azért kritizálták, mert a világ egyik legjobbja, nem azért, mert egy zsák krumpli jobban védett volna nála, és egyébként is, a kritizálói nem világhírű kapusok így fogják csak be. Pofám leszakad tőle. Az ilyen emberrel az a baj, hogy soha nem látja be, ha hibázik, így soha nem is tud tanulni belőle.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 11:36

wZoLee7 írta: Mégis mit kellene mondania? Gondolom kérdezték a kritikákról...Úgy csinálsz mintha nem tudnád, hogy az ilyeneken direkt olyan kérdéseket tesznek fel ami alól vagy tolsz egy sablont, vagy elmondod az őszintét. A világ egyik legjobb kapusáról van szó? Igen. Szerintem jó, ha ezt ő is tudja, és ezzel kb csak annyit mondott, hogy mivel ő az egyik legjobb a posztján, teljesíteni kell vagy kritizálni fognak. Eddig mindenkinek azzal volt baja hogy nincs elég önbizalma, most meg az lesz a baj, hogy van.
hát nekem speciel pont azzal volt bajom, h a nyáron is fennhangon kijelentette, h ő a numero uno aztán meg úgy kezdte a szezont, h gyomorgörcs volt minden meccs amikor ott állt csípőretett kézzel és nyelte a gólokat. magyarán arc az volt meg öntelt nyilatkozat, aztán teljesítmény meg nulla. aztán az elmúlt egy hónapban elindult a jó irányba, védések, extrák, clean sheetek, dicsérve is lett számtalanszor, mert így helyes szerintem.
azt ne mondd már nekem, h valaha is hallottál mondjuk marcelotol, kroostol, stb (akik tényleg a világ legjobbjai között vannak/voltak a posztjukon) ilyen nyilatkozatot. ha igen, akkor elnézést kérek.
A világ egyik legjobb kapusáról van szó? Igen.
ez elég szubjektív, számodra lehet, h azok között van, számomra nem például.
Eddig mindenkinek azzal volt baja hogy nincs elég önbizalma, most meg az lesz a baj, hogy van.
más az önbizalom, amit kivihetnél a pályára és megmutathatnád (mint ahogy teszi azt 1 hónapja) meg más az ilyen öntelt nyilatkozat szerintem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 14., csütörtök 11:10

RealMadridFanatic írta:
Ezzel támadási felületet nyitott magán, ha megint jön egy gyengébb meccs, vagy potya, kész a címlap.
A címlapot meg azok írják, akik sosem voltak kapusok. :ike:

Na mindegy, ha lesz megint gyenge időszak, akkor épp csak ezt dobta a gép. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 14., csütörtök 10:53

Én igyekeztem árnyalni a róla alkotott képet akkor is, amikor nagyon nem ment a szekér, de van egy arany középút a között, hogy a világ egyik legjobbja vagyok, illetve egy egészséges önbizalommal átitatott interjú között.

Ezzel támadási felületet nyitott magán, ha megint jön egy gyengébb meccs, vagy potya, kész a címlap. Persze így is úgy is beleállnak a topfocistákba, főleg, ha a Realban játszanak, de a legtöbb esetben nem véletlen jön a sablon. Kevésbé támadható és kiforgatható.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 14., csütörtök 10:29

Toti írta: aztakurva, ez a nyilatkozat megint. pedig most kellett volna csendben maradni, h végre hozza amit tud meg kell, erre letol egy ilyen öntelt dumát.

pedig egyáltalán nem néztem ki belőle, h ilyen önfényezős vagány csávó :| :|
Mégis mit kellene mondania? Gondolom kérdezték a kritikákról...Úgy csinálsz mintha nem tudnád, hogy az ilyeneken direkt olyan kérdéseket tesznek fel ami alól vagy tolsz egy sablont, vagy elmondod az őszintét. A világ egyik legjobb kapusáról van szó? Igen. Szerintem jó, ha ezt ő is tudja, és ezzel kb csak annyit mondott, hogy mivel ő az egyik legjobb a posztján, teljesíteni kell vagy kritizálni fognak. Eddig mindenkinek azzal volt baja hogy nincs elég önbizalma, most meg az lesz a baj, hogy van.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 10:21

aztakurva, ez a nyilatkozat megint. pedig most kellett volna csendben maradni, h végre hozza amit tud meg kell, erre letol egy ilyen öntelt dumát.

pedig egyáltalán nem néztem ki belőle, h ilyen önfényezős vagány csávó :| :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 10., vasárnap 11:07

Remy írta: Legutóbbi válogatott meccs óta mintha tényleg össszeszedte volna magát. Egy kapusra emlékeztet az ember, mikor a pályán van és ez tök jó. :D De tényleg, cleen sheettől függetlenül, egyre jobb.
Magabiztosabbnak tunik ez biztos. Viszont a vedelmunk is sokat javult szerintem ez is hozzajarul.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 10., vasárnap 10:59

Steve írta:
kiserik írta: Tuti, hogy valami szar cuccot lőttek nyáron Hazarddal valami házi belga buliban. Az első pár hónapban mindketten úgy mozogtak, mint akik még le vannak szedálva. Úgy néz ki, mint ha mostanában kezdene kiürülni a szervezetükből a szer :mrgreen:
Haha.. :D :lol:
És ráadásul az is feltűnő, hogy mindkettő kb egyszerre lett jó.

Courtois is állt mamlasz fejjel a kapuban, most meg él a játékkal, fogja a labdákat

Hazard meg olyan lassú volt mint a fene. Most meg pörög mint a mosógép, minden labdaérintése, passza élmény.
Simán lehet hogy a válogatottnál kicsit foglalkoztak velük, mert az itteni cirkusz kihathatott az ottani dolgaikra is

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. november 10., vasárnap 10:17

Legutóbbi válogatott meccs óta mintha tényleg össszeszedte volna magát. Egy kapusra emlékeztet az ember, mikor a pályán van és ez tök jó. :D De tényleg, cleen sheettől függetlenül, egyre jobb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 10., vasárnap 10:02

hogy ne csak a rosszat irjam mindig róla:
Thibaut Courtois has kept a clean sheet for more than 520 minutes. He has broken the record that Keylor Navas had (517 minutes).

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 9., szombat 20:28

Helyén van az önbizalma. Helyes. Ez kell madridban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég