Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 15., vasárnap 23:05

realistahuni írta: Jobban helyezkedett mint bárki más a szögleteink 98 százalékánál.
Mondjuk a maga 199 centijével nincs nehéz dolga :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. december 15., vasárnap 23:04

realistahuni írta: Jobban helyezkedett mint bárki más a szögleteink 98 százalékánál.
Az sem hátrány, hogy egy fejjel magasabb mindenkinél.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 15., vasárnap 23:02

Jobban helyezkedett mint bárki más a szögleteink 98 százalékánál.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 15., vasárnap 23:00

Mindkét kapu elött rettegésben tartja a szurkolókat. :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. december 15., vasárnap 22:59

CAirtois :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. december 15., vasárnap 22:58

Kercsó írta: gólt érdemelt volna az a fejes :kalapos:
Bezony am! :kalapos:
:goat:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: flori » 2019. december 15., vasárnap 22:57

Szép volt. :agree: Sokat szidjuk, de ma nagyon jól védett. Voltak döntő védései, a gól utáni öröme meg kifejezetten meglepő volt, ritka tőle ilyet látni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. december 15., vasárnap 22:54

gólt érdemelt volna az a fejes :kalapos:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. november 23., szombat 22:42

jár a taps neki is. magabiztosan tette a dolgát. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. november 14., csütörtök 14:31

ha nem véd az a baj ha véd az a baj. keresem hogy mi volt ebben a nyilatkozatban a gyerekgyilkosság de nem látom. a lényeg hogy létezik és bele kell állni

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 14., csütörtök 12:49

A címlapot meg azok írják, akik sosem voltak kapusok. :ike:
Ez már feljött korábban is, akkor senki nem kritizálhat mást, mert nem űzte olyan szinten ezek szerint nem csak a sportot, de adott posztot sem?

Pedig én aztán tényleg nem köpködtem rá kígyót-békát, mert bőven van olyan oldala a profi sportnak, amit nem mérlegelünk, mint egyszerű szurkolók. Marcelo mostani nyilatkozata a BL-döntő előtt történtekről is kiváló. Ők is emberek, 1000+1 oka lehet, ha valaki gyengébben teljesít, a kapus poszt meg a leghálátlanabb.

Itt is olvastam Jovic védelmében, hogy gyenge csapat előtt játszik, miközben Courtois esetén ez szimplán figyelmen kívül volt hagyva. Mindegy, ebbe újra nem kezdek bele, reméljük a formája javuló tendenciát mutat továbbra is.
Toti írta: ha az őszintét kellett volna mondania akkor be kellett volna látnia, h egy kalap szar volt(jogosan) és olyan formában is védett viszont úgyérzi javul a helyzet, mint ahogy ezt a meccseken is látni lehet, statokban is mérhető és nincs is basztatás.
Erről van szó. :agree:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. november 14., csütörtök 12:18

Én eddig végig mellette voltam, meg bíztam is benne.
De baszki ez a nyilatkozat tényleg nem volt túl szerencsés. Az a baj hogy ez a nagy pofa addig jó csak amíg az ember jó formában van, utána már inkább nevetséges.

Mourinho is addig volt menő a stílusával amíg jöttek az eredmények, később már nagyon kínos volt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 11:44

kiserik írta: Sugárzik belőle a nagyképűség és ez még gondokat fog okozni. Ez is milyen már: őt azért kritizálták, mert a világ egyik legjobbja, nem azért, mert egy zsák krumpli jobban védett volna nála, és egyébként is, a kritizálói nem világhírű kapusok így fogják csak be. Pofám leszakad tőle. Az ilyen emberrel az a baj, hogy soha nem látja be, ha hibázik, így soha nem is tud tanulni belőle.
+1
kösz, ez kb kimaradt ami írni szerettem volna még.
wZoLee7 írta:vagy tolsz egy sablont, vagy elmondod az őszintét.
ha az őszintét kellett volna mondania akkor be kellett volna látnia, h egy kalap szar volt(jogosan) és olyan formában is védett viszont úgyérzi javul a helyzet, mint ahogy ezt a meccseken is látni lehet, statokban is mérhető és nincs is basztatás. ehelyett lenyomta, h ő a világ legjobbja és kuss amugy is mindenkinek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 14., csütörtök 11:40

Sugárzik belőle a nagyképűség és ez még gondokat fog okozni. Ez is milyen már: őt azért kritizálták, mert a világ egyik legjobbja, nem azért, mert egy zsák krumpli jobban védett volna nála, és egyébként is, a kritizálói nem világhírű kapusok így fogják csak be. Pofám leszakad tőle. Az ilyen emberrel az a baj, hogy soha nem látja be, ha hibázik, így soha nem is tud tanulni belőle.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 11:36

wZoLee7 írta: Mégis mit kellene mondania? Gondolom kérdezték a kritikákról...Úgy csinálsz mintha nem tudnád, hogy az ilyeneken direkt olyan kérdéseket tesznek fel ami alól vagy tolsz egy sablont, vagy elmondod az őszintét. A világ egyik legjobb kapusáról van szó? Igen. Szerintem jó, ha ezt ő is tudja, és ezzel kb csak annyit mondott, hogy mivel ő az egyik legjobb a posztján, teljesíteni kell vagy kritizálni fognak. Eddig mindenkinek azzal volt baja hogy nincs elég önbizalma, most meg az lesz a baj, hogy van.
hát nekem speciel pont azzal volt bajom, h a nyáron is fennhangon kijelentette, h ő a numero uno aztán meg úgy kezdte a szezont, h gyomorgörcs volt minden meccs amikor ott állt csípőretett kézzel és nyelte a gólokat. magyarán arc az volt meg öntelt nyilatkozat, aztán teljesítmény meg nulla. aztán az elmúlt egy hónapban elindult a jó irányba, védések, extrák, clean sheetek, dicsérve is lett számtalanszor, mert így helyes szerintem.
azt ne mondd már nekem, h valaha is hallottál mondjuk marcelotol, kroostol, stb (akik tényleg a világ legjobbjai között vannak/voltak a posztjukon) ilyen nyilatkozatot. ha igen, akkor elnézést kérek.
A világ egyik legjobb kapusáról van szó? Igen.
ez elég szubjektív, számodra lehet, h azok között van, számomra nem például.
Eddig mindenkinek azzal volt baja hogy nincs elég önbizalma, most meg az lesz a baj, hogy van.
más az önbizalom, amit kivihetnél a pályára és megmutathatnád (mint ahogy teszi azt 1 hónapja) meg más az ilyen öntelt nyilatkozat szerintem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 14., csütörtök 11:10

RealMadridFanatic írta:
Ezzel támadási felületet nyitott magán, ha megint jön egy gyengébb meccs, vagy potya, kész a címlap.
A címlapot meg azok írják, akik sosem voltak kapusok. :ike:

Na mindegy, ha lesz megint gyenge időszak, akkor épp csak ezt dobta a gép. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. november 14., csütörtök 10:53

Én igyekeztem árnyalni a róla alkotott képet akkor is, amikor nagyon nem ment a szekér, de van egy arany középút a között, hogy a világ egyik legjobbja vagyok, illetve egy egészséges önbizalommal átitatott interjú között.

Ezzel támadási felületet nyitott magán, ha megint jön egy gyengébb meccs, vagy potya, kész a címlap. Persze így is úgy is beleállnak a topfocistákba, főleg, ha a Realban játszanak, de a legtöbb esetben nem véletlen jön a sablon. Kevésbé támadható és kiforgatható.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. november 14., csütörtök 10:29

Toti írta: aztakurva, ez a nyilatkozat megint. pedig most kellett volna csendben maradni, h végre hozza amit tud meg kell, erre letol egy ilyen öntelt dumát.

pedig egyáltalán nem néztem ki belőle, h ilyen önfényezős vagány csávó :| :|
Mégis mit kellene mondania? Gondolom kérdezték a kritikákról...Úgy csinálsz mintha nem tudnád, hogy az ilyeneken direkt olyan kérdéseket tesznek fel ami alól vagy tolsz egy sablont, vagy elmondod az őszintét. A világ egyik legjobb kapusáról van szó? Igen. Szerintem jó, ha ezt ő is tudja, és ezzel kb csak annyit mondott, hogy mivel ő az egyik legjobb a posztján, teljesíteni kell vagy kritizálni fognak. Eddig mindenkinek azzal volt baja hogy nincs elég önbizalma, most meg az lesz a baj, hogy van.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 14., csütörtök 10:21

aztakurva, ez a nyilatkozat megint. pedig most kellett volna csendben maradni, h végre hozza amit tud meg kell, erre letol egy ilyen öntelt dumát.

pedig egyáltalán nem néztem ki belőle, h ilyen önfényezős vagány csávó :| :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. november 10., vasárnap 11:07

Remy írta: Legutóbbi válogatott meccs óta mintha tényleg össszeszedte volna magát. Egy kapusra emlékeztet az ember, mikor a pályán van és ez tök jó. :D De tényleg, cleen sheettől függetlenül, egyre jobb.
Magabiztosabbnak tunik ez biztos. Viszont a vedelmunk is sokat javult szerintem ez is hozzajarul.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 210 regisztrált és 0 vendég