Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 11., péntek 12:22

Ezzel mi a baj? A firkászok sokszor átlépik a határokat, tisztelet a kivételnek. Az nem számít, hogy a másik oldalon is egy ember van, családostul és isszák a levét a koholmányoknak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 11., péntek 11:58

Toti írta:
Kerlon írta: Amennyiben tiszteletet vársz, akkor vegyél vissza az arcodból is és teljesíts...........
ja olvastam én is, bár a médiától várja el a tiszteletet nem a szurkolóktól, szóval ezért nem is reagáltam :mrgreen:
a mondandója végére azért csak odarakta megint, h sikerült leadnia pár kilót. :coffee:
Kész vicc a pali, alázat nulla, pofa 100on. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 11., péntek 11:52

Kerlon írta: Amennyiben tiszteletet vársz, akkor vegyél vissza az arcodból is és teljesíts...........
ja olvastam én is, bár a médiától várja el a tiszteletet nem a szurkolóktól, szóval ezért nem is reagáltam :mrgreen:
a mondandója végére azért csak odarakta megint, h sikerült leadnia pár kilót. :coffee:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 11., péntek 11:36

Amennyiben tiszteletet vársz, akkor vegyél vissza az arcodból is és teljesíts...........
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. október 4., péntek 17:31

dzsi91 írta: Elég lett volna a hivatalos közleménybe ennyit írni,hogy Zidane knows :lol:

Amúgy ha esetleg tényleg a ránehezedő nyomás és füttyszó miatt dobta ki a taccsot az öltőzőben nem kéne elbagatelizálni. Szurkolók is észhez térhetnének. Uncsi már ez a füttykoncert amikor nem megy a szekér.
Mondjuk ha így van az aggasztó de egyben jó is mert akkor ő is érzi hogy nem elég amit nyújtott eddig, érzi azt hogy több kell. Nem mint Béla aki szarik rá.... A fütyszó biztos zavarja valamilyen szinten de lehet hogy ez csak az utolsó lökés volt neki. Ha maximálista beállítottságú akkor komoly lelki válságot okozhat az ha ő úgy érzi hogy többre is képes de most valamiért nem tudja hozni a maximumot.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 4., péntek 16:26

Elég lett volna a hivatalos közleménybe ennyit írni,hogy Zidane knows :lol:

Amúgy ha esetleg tényleg a ránehezedő nyomás és füttyszó miatt dobta ki a taccsot az öltőzőben nem kéne elbagatelizálni. Szurkolók is észhez térhetnének. Uncsi már ez a füttykoncert amikor nem megy a szekér.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 4., péntek 0:23

___Samy___ írta: Béla mennyi futtyszot meg bantast kapott itt éveken keresztül, ennyit talán még senki. Aztán meg is itt van, és képes jol jatszani.

Béla emberi szövet fémvázon. Pont leszarja mit gondolnak a halandók róla. (Mondjuk annyi esély után mint amit gareth kapott valszeg tibó is hozott volna pár jó meccset.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. október 3., csütörtök 21:47

kiserik írta: Ez a hater dolog nagyon vicces (már már röhejes). Ezt csak azok fújják, akik védik a belgát. Ez az utolsó érvük mellette, hogy azért látjuk Tbo-t gyengének, mert utáljuk, mert miatta ment el Navas. Egyébként ő top kapus, csak most ez, csak most az. Ez nagyon beteg :lol:

Sokan sajnáljuk Navast, nem volt semmi indok a lecserélésére, de elment. Pont. Téma lezárva. Itt van az a kapus, akit kezdőnek igazoltunk, megkapta a bizalmat konkurencia nélkül és egyszerűen nem képes hozni a szintet. Nem. Nem Navas szintjét, nem kell ide keverni. A Real Madrid szintjét. Ez látszott 3 meccs után is. Elég volt megfigyelni a mozgását, a testbeszédét.
Nem akarok ebbe most beszallni, mert faradt vagyok hozza, de annyira elvakult vagy hogy az hihetetlen.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 3., csütörtök 21:43

Ez a hater dolog nagyon vicces (már már röhejes). Ezt csak azok fújják, akik védik a belgát. Ez az utolsó érvük mellette, hogy azért látjuk Tbo-t gyengének, mert utáljuk, mert miatta ment el Navas. Egyébként ő top kapus, csak most ez, csak most az. Ez nagyon beteg :lol:

Sokan sajnáljuk Navast, nem volt semmi indok a lecserélésére, de elment. Pont. Téma lezárva. Itt van az a kapus, akit kezdőnek igazoltunk, megkapta a bizalmat konkurencia nélkül és egyszerűen nem képes hozni a szintet. Nem. Nem Navas szintjét, nem kell ide keverni. A Real Madrid szintjét. Ez látszott 3 meccs után is. Elég volt megfigyelni a mozgását, a testbeszédét.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. október 3., csütörtök 21:02

Steve írta:
h3x0r írta:Pont a lenyeget nem veszed figyelembe. Nem mindegy, hogy valaki a 10. meccsen unja meg, hogy megint nem hoz extrat es 7-bol 7 golt kap, amibol a top kapusok ha nem is mindet, de nehanyat kivedtek volna. Vagy aki utalja Navas (tavozasa) miatt, attol mar a harmadik meccsen teli torokbol kapja a savazast, meg akkor is, ha epp ved.
Ha ez nekem jött, hogy harmadik meccs után jött a savazás, akkor erre ez a válaszom, amit márciusban írtam(elütéseket mert mobilról pötyögtem ne nézd :kalapos: ):
Jo par embertol jott az azonnali savazas, par nevre nyilvan emlekszem, de igy mindenkirol nem tudom szemely szerint pontosan melyik oldalon is allt. Erre mondjak, hogy akinek nem inge..
Remy írta: Itt viszont nem fér bele a baki, pláne több meccsen keresztül. Aki ezt nem tudja kezelni - akár segítséggel - az nem való ide.
Ezt adom, barkinek lehetnek hianyossagai vagy jatszhat epp gyenge formaban, de aki fejben nem kepes felnoni a Real Madridhoz, annak tenyleg nincs maradasa. En még telen a kupameccsek alatt adnek neki egy utolso eselyt, mar csak anyagi szempontok miatt is, hatha sikerul (ujra) felepiteni.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 3., csütörtök 20:30

h3x0r írta:Pont a lenyeget nem veszed figyelembe. Nem mindegy, hogy valaki a 10. meccsen unja meg, hogy megint nem hoz extrat es 7-bol 7 golt kap, amibol a top kapusok ha nem is mindet, de nehanyat kivedtek volna. Vagy aki utalja Navas (tavozasa) miatt, attol mar a harmadik meccsen teli torokbol kapja a savazast, meg akkor is, ha epp ved.
Ha ez nekem jött, hogy harmadik meccs után jött a savazás, akkor erre ez a válaszom, amit márciusban írtam(elütéseket mert mobilról pötyögtem ne nézd :kalapos: ):
Steve írta: Ramos össze-vissza játszik. Fegyelmezetlen megint, mint év elején volt. Elvitte a Barca elleni akarása rossz irányba..

Carvajal volt a legrosszabb a barca elleni meccseken. Több gólt is miatta kaptunk.

Imádom Navast, de abszolút nem venném elő Tibit!

Védett is nagyokat(pl Suarez közeli lövése,mielőtt Messi rácsúszott...stb)

Szerintem is Navas jobb kapus jelenleg,legalábbis itt a Realnál jobban működik. De Tibi fiatalabb és öbé a kövő. Annyit el kell, hogy viseljen a csapat, ha néha nem tökéletes, mert ad is sokat a közösbe.
A tavalyi évben a csapat kollektíven xar volt. Courtois idén viszont meccsről-meccsre nem jó sajnos.
A csapat még fejlődhet, védekezésben már voltak is bíztató jelek.. de elmehet a szezon ha Courtois stabilitására várunk.

Kerüljön kicsit a padra.Jöjjön formába edzéseken, majd a padon ülve fejben és utána ha minden oké akkor térjen vissza.

Én biztosan nem utálom, de sem ő, sem más formán kívüli kapus nem kell, aki nyeli a gólokat. Ő meg nyeli.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. október 3., csütörtök 20:22

Béla mennyi futtyszot meg bantast kapott itt éveken keresztül, ennyit talán még senki. Aztán meg is itt van, és képes jol jatszani.

A belga meg egy év után már gyomorgorcsot kap a közönség miatt. Szerintem itt neki véget ért a karrierje, nem ugorja meg a lécet. Jobb lesz mindenkinek, ha év végén lecel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. október 3., csütörtök 20:13

Steve írta: Az hogy valaki biztosabb megoldást akar a kapuban látni és nem rettegni minden meccsen, az miért egyenlő azzal, hogy utálja bárki is?!

Én meguntam a bizonytalankodást,
Pont a lenyeget nem veszed figyelembe. Nem mindegy, hogy valaki a 10. meccsen unja meg, hogy megint nem hoz extrat es 7-bol 7 golt kap, amibol a top kapusok ha nem is mindet, de nehanyat kivedtek volna. Vagy aki utalja Navas (tavozasa) miatt, attol mar a harmadik meccsen teli torokbol kapja a savazast, meg akkor is, ha epp ved.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 3., csütörtök 19:30

Szerintem senki nem akarja most ilyen állapotban a kezdőben látni. Itt a hater dolog ott kezdődik sokaknál, hogy leigazoltuk szent Navas nyakára. Akkor csak egy köcsög lehet. Rengetegen rühellték az első pillanattól kezdve oktalanul. Fejben úgy látszik ezt az ellenszenvet nem bírja, és egyre jobban ásta ki maga alatt a gödröt így. Talán, ha fejben is topon van, akkor jöttek volna tavaly a bravúrok, amiket lehetett volna várni, mert potyái nem nagyon voltak.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 3., csütörtök 19:19

Nem értem ezt a hater dolgot amúgy..de komolyan. :hmmm:


Én a magam részéről így látom.

-Nem volt elsődleges Navas lecserélése.

-Viszont Courtois egy fiatal, magas, tehetséges kapusnak tűnt akit olcsón meg lehetett venni.Minden jel arra utalt, hogy tuti business lesz.

-Teltek múltak a meccsek és hozta a bizonytalankodást

-Pechjére a védelem is szétesett és nulla összhang volt Courtois és a védők között.

-Továbbra is jöttek a furán beszedett gólok, fura labdára mozdulások..

-Majd vagy beteg volt, vagy nem de nem tudott meggyőzően teljesíteni a legutóbbi BL meccsen, ahol érthetően lehozták.Vagy azért mert szerencsétlennek tényleg van valami mondjuk vírusa volt, vagy mert nem ment neki a játék simán.

Ezek után miért lenne gond, ha a francia kezdene egy kicsit?!

Az hogy valaki biztosabb megoldást akar a kapuban látni és nem rettegni minden meccsen, az miért egyenlő azzal, hogy utálja bárki is?!

Én meguntam a bizonytalankodást, megnézném a franciát. Kicsit kapja össze magát Courtois és ha magabiztosan védeni fog szívesen látom a kezdőben újra. Magas jó adottságú kapus.

Ez a “ki az elsőszámú kapus” szövege miatt nem tudom utálni. Nem kapott extra szimpátia pontokat, de pont nem izgat.

Az viszont izgat, hogy magabiztosságot akarok látni a Real kapujában.
Ha ettől hater vagyok, akkor az vagyok. Mindenesetre én nem utálok senkit, de nem férnek bele az elvesztegetett pontok kapushibák miatt..van más egyéb gond is a csapatnál.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. október 3., csütörtök 19:08

BlancoMark írta: En soha nem voltam tole elajulva (visszakereshetitek), a VB-n is leginkabb Martinez ot vedos kontrazo rendszere miatt ervenyesult. Ezekben mindig is elojottek az erossegei.

Mondjuk vegeredmenyben teljesen mindegy, mert ha o nem jon, akkor jott volna DDG, aki nagy tet alatt ugyanugy flop, meg amugy is visszaesett a teljesitmenye.

Areolaban bizhatunk, kulonben a nyaron megint szarban leszunk.
Bravúrjai voltak, magabiztos volt stb.. mindegy hány védő volt előtte lényegtelen, itt nem jó csak. Mentális problémák, ami úgy néz ki be is bizonyosodott.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. október 3., csütörtök 18:59

BlancoMark írta: Areolaban bizhatunk, kulonben a nyaron megint szarban leszunk.
Csak kölcsönben van, úgyhogy így is úgy is szarban leszünk. De talán a jó PSG-s kapcsolattal gyorsan el lehetne intézni.

Úgy látszik nem elég erős fejben sajnos, de nem volt még egy játékos, aki önhibáján kícül ilyen elleséges hangulat fogadott. Sokkal jobban felbasznak azok, akik Navas miatt őt veszik elő. A csapat és a klub (ez azért fontos, mert a klub érdeke az volt, hogy ennyiért megvegyük, és ő legyen az elsőszámú) az első, bármeky játékos csak utána. Sajnos ezt sokan nem tudják felfogni.

De talán majd a sok hater is megbékél, ha már elérték a céljukat.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. október 3., csütörtök 18:41

En soha nem voltam tole elajulva (visszakereshetitek), a VB-n is leginkabb Martinez ot vedos kontrazo rendszere miatt ervenyesult. Ezekben mindig is elojottek az erossegei.

Mondjuk vegeredmenyben teljesen mindegy, mert ha o nem jon, akkor jott volna DDG, aki nagy tet alatt ugyanugy flop, meg amugy is visszaesett a teljesitmenye.

Areolaban bizhatunk, kulonben a nyaron megint szarban leszunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 3., csütörtök 18:33

BlancoMark írta: Csakis azert van itt, mert akcios volt. Felteszem 70 millaert mondjuk nem vettuk volna meg.

Ez egy ujabb remek peldaja annak, hogy miert nem kell a felmegoldasokra ramenni csak azert mert olcsobbak.
Jó vétel volt csak szükségtelen. Nem mondanám félmegoldásnak a vb egyik legjobb kapusát meg az elmúlt éveit. Perezék max ott szabták el,hogy nem igazán volt szükséges navast lecserélni. De ár/értékben és potenciálban jó vétel volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 3., csütörtök 18:32

BlancoMark írta: Csakis azert van itt, mert akcios volt. Felteszem 70 millaert mondjuk nem vettuk volna meg.

Ez egy ujabb remek peldaja annak, hogy miert nem kell a felmegoldasokra ramenni csak azert mert olcsobbak.
Ha fejben rendben lenne messze nemvfelmegoldas lenne, megint ezek a tulzasok...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég