Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11389
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 11., szerda 11:36

ANDS írta: Jól halad a felépülése, már nem használ mankót. Akkor a bl döntőben már védhet? :D
Ket hettel mutet utan mar nincs manko sehol, csak full rehab. Szoval ez nem jelent semmit.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 17., csütörtök 13:16

ferni írta: Courtois went to pick up a ball in the final training game, and his left knee TURNED. It was a non-contact injury. He left the pitch in tears..
Lehajolásnál nekem is szokott kattani valami a térdem alatt, elég hangosan. :D Egyszer csak nekem is reccs lesz?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 17., csütörtök 13:05

Our player Thibaut Courtois has been successfully operated on today for a rupture in the anterior cruciate ligament of the left knee by Dr. Manuel Leyes, under the supervision of the Real Madrid Medical Services.
 
Courtois will begin its recovery process in the coming days.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 11., péntek 21:45

Courtois went to pick up a ball in the final training game, and his left knee TURNED. It was a non-contact injury. He left the pitch in tears.. 💔💔

Nem tudom volt-e hogy sérült meg.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 11., péntek 11:01

Bár még kapusposzton fiatal Körte a 31 évével, de ha nem lesz már a régi, akkor lassan el kell kezdeni nézelődni, ki lesz az utódja... és hát nem túl telített a piac kapusposzton se. :D Van egyáltalán olyan játékos aki kapus és hatalmas tehetség? Volt ez a Körte féle generáció, van Donnarumma és kb ennyi.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 11., péntek 9:57

Szoval valami husdarabot, homokzsakot valamit tegyunk be oda, legalabb a védelem is ra van kenyszeritve, hogy jobban jatsszon egyenileg es csapatszinten is
nem is ertem mit gorcsolnek most a madridi szekhazban, allitsak be odrit vagy joselut mert o magasabb legalabb.

hat ennyire egyszeru ez a sport. :lol:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 11., péntek 8:14

hehetheoriginal írta: Nem erted. Ez az en egyeni felfogasom es velemenyem.
Egyszeruen megalaznivalo kellékként tekintek a kapusokra, ez a mindset, nem pedig beszarva vagy elkepedve toluk, mikor mindent kivedenek.
Nyilvan a valosagban fontosak, csak en nezem semmibe mindet.
Tegye a dolgat, védjen, utogesse kifele a loveseket, aztan ennyi
Akkor rajtad még sose volt a megkülönböztető pénteken, mert égeti a bőrödet? :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11389
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 11., péntek 6:34

rikko írta:
hehetheoriginal írta: Nem fogunk osszeveszni egy kapusposzton, en szemely szerint leszarom ki a kapus, tegye a dolgat.
Ha degea szar, akkor szar. Ha bono vagy kiafasz jo, akkor jo.
Az en felfogasomban a (normalis) támadójátékosok jatekszere a kapus, azert van az egesz poszt kitalalva, hogy agybafobe szopassak, abszolut hidegen hagy.
Ilyen, hogy kedvenc kapus vagy jo kapus nalam nincs, foleg ha rendes tamadoval talalkozik.
Szoval valami husdarabot, homokzsakot valamit tegyunk be oda, legalabb a védelem is ra van kenyszeritve, hogy jobban jatsszon egyenileg es csapatszinten is, jobban kell koncentrálni es tobbet kell nyujtani, ha nincs az a nyugodtsag meg tudat, hogy nem egy fullbalfasz all mogotted a kapuban.

Eléggé megcáfolja teóriád az az apró tény, hogy ha nincs a belga , akkor valószínűleg rövidebbek vagytok pár kupával.
Illetve az is, hogy Lunin-t nem nagyon akarjátok elsőszámú kapusnak. :D
Pedig én nagyon megnézném, hogy mit homorítana a kis ukrán
Nem erted. Ez az en egyeni felfogasom es velemenyem.
Egyszeruen megalaznivalo kellékként tekintek a kapusokra, ez a mindset, nem pedig beszarva vagy elkepedve toluk, mikor mindent kivedenek.
Nyilvan a valosagban fontosak, csak en nezem semmibe mindet.
Tegye a dolgat, védjen, utogesse kifele a loveseket, aztan ennyi
thereisonly1ronaldo

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. augusztus 11., péntek 6:05

Erre nincsenek más szavak, csak ez a kettő: kurva szar. Nem tudom, hogy ezek után egyáltalán képes lesz-e visszajönni erre a szintre, ahol most állt...

A pótlásáról...

De Geaval egyébként így ingyen jól járnánk. Itt akart ő játszani akkor is amikor a legjobbak között volt. Hátha fel tudná magát szívni erre a szezonra.

Bonot nem ismerem annyira, a vb-n láttam, ha kölcsönbe jönne egy évre szintén jó opció lehet.

Navast szeretem, de csak a húsleves jó újra felmelegítve, nem akarom, hogy itt szenvedjen ilyen védelemmel. Róla a szép emlékek maradjanak meg, ne rondítsa meg azokat.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. augusztus 11., péntek 5:50

hehetheoriginal írta: Nem fogunk osszeveszni egy kapusposzton, en szemely szerint leszarom ki a kapus, tegye a dolgat.
Ha degea szar, akkor szar. Ha bono vagy kiafasz jo, akkor jo.
Az en felfogasomban a (normalis) támadójátékosok jatekszere a kapus, azert van az egesz poszt kitalalva, hogy agybafobe szopassak, abszolut hidegen hagy.
Ilyen, hogy kedvenc kapus vagy jo kapus nalam nincs, foleg ha rendes tamadoval talalkozik.
Szoval valami husdarabot, homokzsakot valamit tegyunk be oda, legalabb a védelem is ra van kenyszeritve, hogy jobban jatsszon egyenileg es csapatszinten is, jobban kell koncentrálni es tobbet kell nyujtani, ha nincs az a nyugodtsag meg tudat, hogy nem egy fullbalfasz all mogotted a kapuban.

Eléggé megcáfolja teóriád az az apró tény, hogy ha nincs a belga , akkor valószínűleg rövidebbek vagytok pár kupával.
Illetve az is, hogy Lunin-t nem nagyon akarjátok elsőszámú kapusnak. :D
Pedig én nagyon megnézném, hogy mit homorítana a kis ukrán

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11389
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 11., péntek 4:53

Nem fogunk osszeveszni egy kapusposzton, en szemely szerint leszarom ki a kapus, tegye a dolgat.
Ha degea szar, akkor szar. Ha bono vagy kiafasz jo, akkor jo.
Az en felfogasomban a (normalis) támadójátékosok jatekszere a kapus, azert van az egesz poszt kitalalva, hogy agybafobe szopassak, abszolut hidegen hagy.
Ilyen, hogy kedvenc kapus vagy jo kapus nalam nincs, foleg ha rendes tamadoval talalkozik.
Szoval valami husdarabot, homokzsakot valamit tegyunk be oda, legalabb a védelem is ra van kenyszeritve, hogy jobban jatsszon egyenileg es csapatszinten is, jobban kell koncentrálni es tobbet kell nyujtani, ha nincs az a nyugodtsag meg tudat, hogy nem egy fullbalfasz all mogotted a kapuban.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 10., csütörtök 23:59

de gea szamara ez oriasi szerencse, hogy ilyen hirtelen egy topcsapat kapuja felszabadul raadasul meg a hazaja bajnoksaga is.
szerintem ha nem kerestetek volna meg, o maga vagy az ugynoke mar csorgott volna.

egyebkent az egyik legjobb opciotok, talan a legjobb.
nala jobb kapusert egyreszt zsebbe kellene mar nyulni, masreszt nem biztos, hogy mindenki csapot-papot ott hagyna tudvan, hogy bar van egy szezonja a real kezdojeben de aztan mehet a padra vagy tavozhat.
neki viszont abszolut nincs vesziteni valoja.
szerintem ot viszitek, bar nyilvan ez senkinek az eszebe sem jutott volna de a korulmenyek tekinteteben ezt hivjak damage controlnak.

amugy mendyvel jol jartatok volna, ha nem lep le az arabokhoz.

egyebkent durva, hogy ez a rohadt acl tenyleg kb hosszabb pihenore kenyszerit, mint egy tores.
kitartast thibautnak ! :agree:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. augusztus 10., csütörtök 23:52

Itt amúgy nem lehet lebizniszelni valamit az arabokkal, hogy kivásárolnák valamelyik top10es rutinos kapust a szerződéséből, de 1 évre ideadják nekünk kölcsönbe? :mrgreen:
Cserébe elengedjük a 38 éves Modricot hozzájuk a jövő nyáron vagy nemtom.

Halfkey
Hozzászólások: 4406
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 10., csütörtök 23:44

Hagyjátok már Rayát a fenébe, jó kapus de ilyen szintet találunk olcsóbban ha nem PL csapattól akarjuk elhozni.

swormer
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2023. július 7., péntek 17:51

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: swormer » 2023. augusztus 10., csütörtök 23:38

Szerintem ő itt túl noname kapus hogy beírd. Ráadásul mellette még az angol bajnokságban játszik.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. augusztus 10., csütörtök 23:21

Inkább David Raya-t elhalaszni az Arsenaltól... Szerintem nagyon jó volt tavaly a PL-be, de akár Ramsdale is jobb megoldás mint degea... Pls
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 10., csütörtök 22:57

RealAsensio írta:
hehetheoriginal írta: Jo lesz az a degea, kibaszott megvajr kicsinalta az idegeit, de kepessegekben messze top ilyen bonanok vagybonok vagy kiafaszom noname senkik tengereben.
Szerintem te osszekevered valaki massal. Ez a spanyol degea. Evek ota nem volt stabil 3-4 meccse egyhuzamban, oromtancot lejtenek Manchesterben, hogy vegre megszabadulnak tole, erre irany a madridi kezdocsapat? Hagyjuk mar. A hideg kiraz tole. Maradjunk Bononal, o meg maradhat is egy ket evet itt masodik szamunak. De meg Buffont is hamarabb kernem meg, hogy alljon a ketrecbe, mint degeat.
Én Rogerio Cenit, úgy lehet újra veszélyesek lennének a szabadjaink :mrgreen: :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 10., csütörtök 22:46

hehetheoriginal írta: Jo lesz az a degea, kibaszott megvajr kicsinalta az idegeit, de kepessegekben messze top ilyen bonanok vagybonok vagy kiafaszom noname senkik tengereben.
Szerintem te osszekevered valaki massal. Ez a spanyol degea. Evek ota nem volt stabil 3-4 meccse egyhuzamban, oromtancot lejtenek Manchesterben, hogy vegre megszabadulnak tole, erre irany a madridi kezdocsapat? Hagyjuk mar. A hideg kiraz tole. Maradjunk Bononal, o meg maradhat is egy ket evet itt masodik szamunak. De meg Buffont is hamarabb kernem meg, hogy alljon a ketrecbe, mint degeat.
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. augusztus 10., csütörtök 22:20

Még ha top es bohoc között hullamozna de komoly mérkőzésen szerintem 5 éve nem volt értékelhető teljesítménye. Nehogymar olyan kapusunk legyen aki még ennek a kozepszer MUnak se kell...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Thibaut Courtois - 1

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 10., csütörtök 22:09

dzsi91 írta:Hiányzott már, hogy minden szögletnél gyomorgörcsöm legyen :D
Mondjuk tavaly vele a kapuban is nyeltuk a golokat rendesen. :D szogletekbol is sztem. inkabb a vedelem kula mostanaban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég