Brahim Díaz - 21

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 30., csütörtök 19:08

pár hete ráesett egyik meccsen ha jól emlékszem.
gondolom elmozdult az izulet a helyerol, rotátorköpeny szakadt. (csak mondom, nem neztem utána :lol: )
fotelbú :kalapos: :coffee:
ezt sejtem amúgy belinél is, csak ő fizikálisan jobban egyben van, talán nem olyan súlyos nala a bibi.
tegnap amúgy nem tűnt egyik se ugy, hogy huzza vagy logatja a vállát.
nyilvan ilyen serulesem is volt még kosárlabda miatt/alatt, szóval tudom :lol: :mrgreen:
en nem muttettem meg, pedig lehet kellett volna, gyakran figyelnem kell, pl jobbra "fonákkal" kifele passzolni koncentralni kell, hogy ne ugorjon ki a vallam, mert laza a köpeny még mindig

de nekem abszolut pozitiv csalodas, feludules a balfasz asensio utan végre agilis robbanekony, 1v1ező embert nezni, egyertelmuen akkor vagyunk a legerosebbek, amikor o jatszik, akarmit is gondol edzoba.
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. november 30., csütörtök 18:48

Realista24 írta: NEW: Brahim Diaz will undergo surgery on his shoulder. The date is yet to be decided. @MarioCortegana

Remek. Bár elvileg csak szezon után lesz a műtét.
Mit operálnak rajta?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 30., csütörtök 18:15

NEW: Brahim Diaz will undergo surgery on his shoulder. The date is yet to be decided. @MarioCortegana

Remek. Bár elvileg csak szezon után lesz a műtét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. november 27., hétfő 14:44

Tegnap csak 2. félidőre értem haza, és csodálkoztam is, hogy már lecserélték. Aztán mondták, hogy nem is játszott :lol:
Óriási, hogy tényleg mindenki egyszerre dől ki :shutup: Napoli ellen pihenjen, ha kell, utána rá is nagy szükség lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 27., hétfő 13:32

Hazaküldték edzesrol pihenni. Jobban van, de gyenge. Holnap talán tud edzeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. november 8., szerda 23:04

Nyilván vannak hibák, dehat nyomatni kéne orrba-szájba. Olyan varatlan van benne, ami kb nélkülözhetetlen a betömörülő spanyol kicsik ellen... :-@

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 25., szerda 15:34

Pad'em írta: Kell majd Brahim, ennyi a mondandóm lényege, mert kevesen vagyunk elől és rohadt sok meccs lesz. És ha januárig 10 percet játszik havonta használhatatlan lesz majd, amikor kéne. Remélem így már érthető.
En meg nem errol beszelek.
Szerintem fontosabb Rodrygot meg Vinciust formaba lenditeni.
Ez a gyerek ugy nem jatszik,hogy meg a kis torok sem volt bevetheto,ez elmond mindent rola.
Tavaly hazard meg mariano nezte vegig a szezont a legjobb helyrol,most valoszinu o fogja.
Mellesleg tavaly 3 posztra volt negy jatekos,most kettore harom. Elobb fog carlo taktikat valtani…Nem o rajta fog itt barmi is mulni,mellesleg meglepodnek,ha lenne olyan zsuvolt a mostani tavasz,mint a tavalyi. :lol:
Remelem igy mar ertheto.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 25., szerda 14:52

Kell majd Brahim, ennyi a mondandóm lényege, mert kevesen vagyunk elől és rohadt sok meccs lesz. És ha januárig 10 percet játszik havonta használhatatlan lesz majd, amikor kéne. Remélem így már érthető.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 25., szerda 14:49

Pad'em írta: Igen, ha minden meccsen 90 perceket tolnak majd csere meg rotáció nélkül szerda-szombat szuperkupa-copa del rey mellett akkor fáradtak lesznek tavaszra. Nem tudom melyik része volt bonyolult :D
90percet? Vinicius serult volt,neki kell a jatekperc.
Rodrygo mikor jatszott 90percet vegig a tegnapit kiveve? Szeptember vegen? Az utolso 3 bajnokin 79,18,22.
Akkor jatszott vegig,amikor vinicius serult volt.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 25., szerda 14:45

Igen, ha minden meccsen 90 perceket tolnak majd csere meg rotáció nélkül szerda-szombat szuperkupa-copa del rey mellett akkor fáradtak lesznek tavaszra. Nem tudom melyik része volt bonyolult :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 25., szerda 14:41

Pad'em írta:
kiserik írta: Kicsit sok van belelátva a kis Brahimba. Ügyes gyerek, de nem véletlen, hogy a Milanban a legjobb évében is csak 7/7-et tudott produkálni és inkább nem ragaszkodtak a megvételéhez még úgy sem, hogy az ára kb 2 csomag labda ára lett volna.

A Rodrygos történetben egyetértek füsttel. Lehetne itt Xabi vagy akárki az edző, Rodrygonak akkor is játszania kellene. Vagy nagyon bíznak benne, vagy ki akarják deríteni, hogy mennyi van benne a szerződéshosszabbítás előtt.
Én is értem, miért Rodrygo van nyomatva, viszont amikor játszott Brahim akkor jól játszott. Mi a jutalma? Még csere se azóta, vagy max kap 5 percet. Ennek abszolút rossz üzenete van, pont egy olyan szezonban ahol van 3 darab támadó a keretben, meg 1 db csatár. Mindenkire szükség lenne, így pont beépíteni kéne Brahimot a rotációba olyankor amikor látszólag tudna is hozzá tenni a csapat játékához, Rodrygóval ellentétben. Így majd csak azt érjük el amikor pályára kerül, hogy gyenge lesz percek hiányában. Mellesleg Bellingham helyett is kezdhetett volna tegnap amúgy.

Szét lesz hajtva Vini, Rodrygo meg Jude aztán tavaszra lépni nem bírnak majd.
Eddig formaidozites volt,meg szezon eleje,meg tavaszra jon az extra. Mostmar faradtak lesznek?
Szerintem carlo pont,hogy rendbe akarja tenni oket,hogy legyen egy stabil kezdo,amire szamitani lehet.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 25., szerda 14:38

kiserik írta: Kicsit sok van belelátva a kis Brahimba. Ügyes gyerek, de nem véletlen, hogy a Milanban a legjobb évében is csak 7/7-et tudott produkálni és inkább nem ragaszkodtak a megvételéhez még úgy sem, hogy az ára kb 2 csomag labda ára lett volna.

A Rodrygos történetben egyetértek füsttel. Lehetne itt Xabi vagy akárki az edző, Rodrygonak akkor is játszania kellene. Vagy nagyon bíznak benne, vagy ki akarják deríteni, hogy mennyi van benne a szerződéshosszabbítás előtt.
Én is értem, miért Rodrygo van nyomatva, viszont amikor játszott Brahim akkor jól játszott. Mi a jutalma? Még csere se azóta, vagy max kap 5 percet. Ennek abszolút rossz üzenete van, pont egy olyan szezonban ahol van 3 darab támadó a keretben, meg 1 db csatár. Mindenkire szükség lenne, így pont beépíteni kéne Brahimot a rotációba olyankor amikor látszólag tudna is hozzá tenni a csapat játékához, Rodrygóval ellentétben. Így majd csak azt érjük el amikor pályára kerül, hogy gyenge lesz percek hiányában. Mellesleg Bellingham helyett is kezdhetett volna tegnap amúgy.

Szét lesz hajtva Vini, Rodrygo meg Jude aztán tavaszra lépni nem bírnak majd.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 25., szerda 14:30

Anthony írta: Egyik sem kezdő szint. Viszont néha a kisebb meccseken Brahimnak is lehetne esélyt adni, hadd kezdjen ő. Pl a ligában valami gyengébb csapat ellen.
Rodrygo is pont arra volt elég hogy beálljon 20-30 percre motivált cserének.
Ez egy ilyen év, jövőre hátha ezt is kijavítja a vezetőség.
Szerintem egy ilyen szar passzban levo rodrygonak muszaj idot adni a gyenge csapatok ellen a mostani szituacioban,mert hatha valaki tokon rugja es bepattan rola,majd elkap egy jobb szeriat,ergo valahogy kicsit felkene hozni es azt a gyengebb csapatok ellen egyszerubb.( mas kerdes,hogy nem megy)
Ha lenne ertelmes alternativaja,akkor gondolom ulne a padon,mint eddig.
De azert,hogy egy ilyen atlag gyereknek legyen perce..Szvsz folosleges kivenni. Ugyis ul meg kicsit a padon,aztan elmegy a sevillaba,betisbe stb.
A masik,hogy gondolom Carlo meg ismer egy-ket embert a milannal,akiktol utana kerdezett,hogy amugy ott mi volt vele..

Volt amugy olyan jatekos meg akit nagyon durvan mellozott carlo?
Mariano,hazardon kivul?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 25., szerda 14:25

Egyik sem kezdő szint. Viszont néha a kisebb meccseken Brahimnak is lehetne esélyt adni, hadd kezdjen ő. Pl a ligában valami gyengébb csapat ellen.
Rodrygo is pont arra volt elég hogy beálljon 20-30 percre motivált cserének.
Ez egy ilyen év, jövőre hátha ezt is kijavítja a vezetőség.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. október 25., szerda 14:21

kiserik írta: Kicsit sok van belelátva a kis Brahimba. Ügyes gyerek, de nem véletlen, hogy a Milanban a legjobb évében is csak 7/7-et tudott produkálni és inkább nem ragaszkodtak a megvételéhez még úgy sem, hogy az ára kb 2 csomag labda ára lett volna.
Persze. Egy hajtos gyors gyerek aki a faradt vedelemre nem rossz. De amugy meg abszolut nem kezdoszint.
Rodrygonal sem lenne jobb,pedig aztan..de nem veletlenul nem kap lehetoseget sem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 25., szerda 13:24

Kicsit sok van belelátva a kis Brahimba. Ügyes gyerek, de nem véletlen, hogy a Milanban a legjobb évében is csak 7/7-et tudott produkálni és inkább nem ragaszkodtak a megvételéhez még úgy sem, hogy az ára kb 2 csomag labda ára lett volna.

A Rodrygos történetben egyetértek füsttel. Lehetne itt Xabi vagy akárki az edző, Rodrygonak akkor is játszania kellene. Vagy nagyon bíznak benne, vagy ki akarják deríteni, hogy mennyi van benne a szerződéshosszabbítás előtt.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: füst » 2023. október 25., szerda 13:07

Egyébként Rodrygo szerintem Perez üdvöskéje is, biztos vagyok benne, hogy a játszatása erősen javasolt Ancelotti számára, mint 14-ben Bale.

Nekem olyan nagy bajom ezzel nincs, ha belegondolok, hogy Vini és Courtois is borzalmas volt, és ők sem úgy léptek túl a szerencsétlenkedésen hogy padra ültek, hanem ki kellett böjtölnünk a folyamatos játszatásukat.
Egyértelműnek tűnik, hogy a vezetés elképzelésében Rodrygo szerepel hosszú távon, ami valahol logikusnak tűnik, és szerintem Ancelottinak is a fentiekből ered a végtelen türelme. Ezért Brahim eléggé rácseszett, ha jön sérülés akkor előtérbe kerülhet gondolom, máskülönben szerintem Rodrygo nem nagyon fog padra kerülni.
Az nem kérdés hogy jelenleg nagyon nem elég amit kapunk az utóbbitól, remélem hogy valami átkattan nála hamarosan.
Brahim idei legnagyobb feladata talán annyi, hogy éles tudjon maradni, és jól használja ki a játékperceit.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. október 25., szerda 11:58

Ceballos mondjuk állandóan sérült.
Pedig benne is több van de egyszerűen nem tud fejlődni mert sérült mindig.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 25., szerda 11:55

Szerintem carlo az a tipusu ember, akinel elég egy stikli és elvagod magad nála. Ha mondjuk tonikroos lenne az edző, lehetne kerlon akármekkora zsugás, szart se jatszana.

Lehet, hogy carlo elcsipett egy olyan mondatod egyszer az öltözőben, vagy rament valamelyik lány rokonára egy buliban. De az is lehet, hogy szimplan egyszer az edzesmunkaja telibeszarom volt. Zizu is hasonlo volt. Szerette a fix haverokat. Ceballos ugyanez. Más indokokat nem tudok elképzelni, rejtély, hogy mi indokolja ezt az egészet. Castillas gyerek se fér már padra sem.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. október 25., szerda 11:53

Pont tegnapelőtt olvastam az X-en hogy Carlo nem akarta mert helyette egy olyan embert kért előre akiben több gól van.
Itt is van:

https://twitter.com/MadridXtra/sta ... lpCCQ&s=19
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég