Brahim Díaz - 21

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. január 11., csütörtök 21:16

Johetnek a minuszok, de szerintem meglepo lett volna, ha a keret egyik leggyorsabb mezonyjatekosa nem futja le Oblakot. Viszont szepen elrakta, ami a szememben nagyobb teljesitmeny volt a sprintnel. Volt olyan csatarunk akinek az sem ment ures kapura harmada tavolsagbol.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 21:09

Brahim: “We have an incredible locker room, in which we help each other. We’re a family. We support and give affection to those who need it.
pappe már csapolja a sört :lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 11., csütörtök 21:08

Brahim: “We have an incredible locker room, in which we help each other. We’re a family. We support and give affection to those who need it. It's something unique. I am very grateful for how easy it is to be with these great players, these stars, in this great club and the affection I receive every day.”

Csak jó döntés volt Asensiót kukázni rá. Oblakból ahogy Bartrát csinált, frenetikus volt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 11., csütörtök 18:45

ToniKroos írta: Állítólag meg kellene műteni a vállát Brahimnak, viszont amíg versenyben vagyunk addig ő nem akarja. Az nem lehet, hogy ez miatt inkább csak akkor van játszatva, ha szükséges?
én nem hiszem, hogy emiatt nem játszik, mivel
a spanyol kupában, 4. osztályú ellenfél ellen kezdő, és végigjátsza a meccset :hmmm:

ha ő a legjobb formában lévő tánadónk, de sérült, nem a fontos meccseken kéne inkább többet használni? :shutup:
nem olyan meccsen, amit formán kívüli stb játékosokkal is negnyertünk volna…

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. január 11., csütörtök 18:33

ToniKroos írta: Állítólag meg kellene műteni a vállát Brahimnak, viszont amíg versenyben vagyunk addig ő nem akarja. Az nem lehet, hogy ez miatt inkább csak akkor van játszatva, ha szükséges?
A rögzítő alapján, valid.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. január 11., csütörtök 18:32

https://twitter.com/totalcristiano/stat ... cFSGQ&s=19
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 11., csütörtök 17:48

realmadrid95 írta:
ToniKroos írta: Állítólag meg kellene műteni a vállát Brahimnak, viszont amíg versenyben vagyunk addig ő nem akarja. Az nem lehet, hogy ez miatt inkább csak akkor van játszatva, ha szükséges?
Nem lehet, “Ancelotti nem ert hozza”. :ike:
Valverde is betegen jatszott tegnap.
Flu, azt írják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 11., csütörtök 15:41

ToniKroos írta: Állítólag meg kellene műteni a vállát Brahimnak, viszont amíg versenyben vagyunk addig ő nem akarja. Az nem lehet, hogy ez miatt inkább csak akkor van játszatva, ha szükséges?
Nem lehet, “Ancelotti nem ert hozza”. :ike:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 15:41

ToniKroos írta: Állítólag meg kellene műteni a vállát Brahimnak, viszont amíg versenyben vagyunk addig ő nem akarja. Az nem lehet, hogy ez miatt inkább csak akkor van játszatva, ha szükséges?
Lehet benne valami...
En azt is ertem edzobatol, hogy binicius azert jatszik, hogy a serulesek utan formaba lenduljon, ezzel nincs baj.
Majd valahogy kikirakózza a szezont, sztem beell eselytelen, de a bajnoksagot hozni kell fellabbal balfasz jatekosokkal is, annyira szarok a tobbiek.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2024. január 11., csütörtök 15:36

Állítólag meg kellene műteni a vállát Brahimnak, viszont amíg versenyben vagyunk addig ő nem akarja. Az nem lehet, hogy ez miatt inkább csak akkor van játszatva, ha szükséges?

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 11., csütörtök 14:19

hehetheoriginal írta: En ertem hogy erted, de egy aston villa, dinamokijev vagy fehervar drukker se semleges, amikor megkérdezed mit gondol a madridrol, sztem nem létezik olyan szurkolo, aki az egyenesen pont az origiban áll, es se nem negativ vagy pozitiv.
Ugyanarról beszélünk csak máshogy hívod, azt érted? Fordítsd le úgy a kis buksidban akkor hogy sokkal többen utálják a madridot mint szeretik, ha ez így neked kényelmesebb. Lényeg ugyanaz, nemnagyon van mit rontania az imagen Vininek, mert aki nem Real fan, az nagyrészt úgyis negatív érzelmű.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. január 11., csütörtök 14:18

https://twitter.com/MadridismoreaI/stat ... 8a4ug&s=19

:lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 14:15

En ertem hogy erted, de egy aston villa, dinamokijev vagy fehervar drukker se semleges, amikor megkérdezed mit gondol a madridrol, sztem nem létezik olyan szurkolo, aki az egyenesen pont az origiban áll, es se nem negativ vagy pozitiv.
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 11., csütörtök 14:06

Semlegest úgy értem hogy nem egy katalán fan, vagy egy BL rivális, hanem random mittudomén Aston Villa szurkoló.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 12:42

Jo ez ugyanaz, mikor en hazon belul kutyazok valakit, de kifele meg vedem, azt se sikerul itt sok embernek felfognia, azt hiszik osszevissza beszelek :lol:
Ami amugy igaz, csak epp ebben az esetben nem :kalapos:
Binicius meg akarmilyen szar eddig tapsot kapott, ahogy hallottam. A futasmennyisegevel, munkajaval sosem volt baj, gondolom ezt ertekelik.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 11., csütörtök 12:37

hehetheoriginal írta: Olyan nincs, hogy semleges szurkolo.
Ha mar van velemenye a madridrol, mar nem lehet semleges.
En mindenütt azt latom, hogy cheatkodozunk meg godmodeozunk a fiatalokkal, plane ha meg pappet is elvisszuk.
Nem tudom mi a hozzaallasa a spanyol madridistaknak biniciusrol, de kizartnak tartom, hogy maradéktalanul elegedettek vele, elsosorban a viselkedese miatt.
Nyilvan nem elegedettek vele teljes mertekben, de ha "semleges" megy neki, akkor egy emberkent allnak moge nagyon helyesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 12:31

Olyan nincs, hogy semleges szurkolo.
Ha mar van velemenye a madridrol, mar nem lehet semleges.
En mindenütt azt latom, hogy cheatkodozunk meg godmodeozunk a fiatalokkal, plane ha meg pappet is elvisszuk.
Nem tudom mi a hozzaallasa a spanyol madridistaknak biniciusrol, de kizartnak tartom, hogy maradéktalanul elegedettek vele, elsosorban a viselkedese miatt.
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 11., csütörtök 12:25

ANDS írta:
Berti írta: ….
Ezen felül kb a klub arca jelenleg.
Akkor elég rossz lehet a klub megítélése (ha egyenlőség jel kerül Vini és a klub közé).
Amúgy sajnos igen, elég rossz a klub megítélése semleges szurkolók körében. De nem Vinicius miatt, mindig az volt, az eredményekkel jár az irigység.

ELSiete
Hozzászólások: 2872
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 11., csütörtök 11:16

Berti írta:
R. Carlos írta: Miért kell még mindig Vinit erőltetni? Elvesztjük teljesen a bal oldalon játszó Rodrygot és őt is. Ráadásul egy formán kívüli játékos játszik... Hihetetlen. Máshol nem lenne kérdőjel sem, hogy ki kezdjen.
Mert Brahimnak volt 5 jó meccse eddig, Vininek meg 3 szezonja.
Rodrygo is ha padra lett volna cseszve november elején, mert formán kívüli, akkor nem kapta volna el a fonalat és rúgott volna azóta majdnem 10 gólt.

Nagyot megy most Brahim, de ennyi még nem elég ahhoz, hogy komoly meccsre kiszorítson bárkit elől.
Hat ha Vini első 5 meccsét vennénk alapul, akkor már nem is itt kellene játszania.
Az a 3 szezon legjobb esetben 1,5 szezon, az is szorosan együttműködve az aranylabdás Benzemaval. Akkor az tényleg TOP10 volt, viszont a jelenlegi Brahim is TOP10, Benzemak nélkül.
Az a baj, hogy szerintem Vini is pont így gondolkodik magáról, hogy kihagyhatatlan, ez a stílus kihat a személyisegere és a teljesítményére. Brahimtol nem elvarhato, hogy ezt a padrol nézze végig, főleg hogy egyszer majd olyan hátrányba fogják 10-20 percekre berakni, amikor már segiteni sem tud.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 10:28

Remelem MI nem szedaljuk le, hogy utana kidoljon egesz tavaszra :lol: :coffee:

Ha bibi van nem kell eroltetni.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég