Fede Valverde - 15

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. április 10., hétfő 18:27

kiserik írta:
Fenoo írta: Azért Vini és Valverde esete teljesen más szerintem.
Úgy pontosan miért is?

Nálam azért más mert Vini esetében az ő személyét támadják, Valverde esetében pedig a családját vette a szájára Baene. Ráadásul Banea abból űzött gúnyt, hogy lehet meg fog halni a születendő gyereke (aminek tényleg valós esélye volt), ami az egyik legnagyobb tragédia ami egy emberrel történhet.

Vini-t ért beszólások esetében én csak nevetnék rajta, mert tudom, hogy az jobban idegesíti az ellenfelet/szurkolókat viszont azon már nem tudnék nevetni, hogy valaki azt mondja, hogy meg fog halni a gyerekem. Én is elítélem az erőszakot de ebben az esetben valószínűleg a pályán nekimentem volna.

Remélem valamennyire sikerült érthetően kifejteni, hogy számomra miért más a két helyzet.

UI.: Itt nem azon van a hangsúly, hogy az egyik Vinivel a másik pedig Valverdevel történt, hanem hogy mi történt.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. április 10., hétfő 18:13

M4 most tette ki, remélem még nem volt:
Mivel az ütés a mérkőzés után történt, a találkozó jegyzőkönyvébe nem került bele, az első hírek szerint pedig sem a Villarreal, sem Baena nem kívánt feljelentést tenni. Csakhogy hétfőn már arról érkeztek beszámolók, hogy a megütött játékos mégis panaszt tett, Valverde büntetése pedig 3–12 mérkőzésre szóló eltiltás lehet.

A legfrissebb hírek szerint Valverde képviselői megkeresték Baenát és arra kérték, hogy ne jelentse fel az uruguayit. Az El Chiringuito TV úgy tudja, Baena akkor hajlandó eltekinteni a feljelentéstől, ha Valverde kijelenti, hogy a Villarreal játékosa a januári meccsen nem gyalázta Valverde családját.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. április 10., hétfő 17:54

Torquemada írta:
Anthony írta: Fejben gyenge..

Nem ököllel kell lerendezni a nézeteltéréseket.
Nem gyenge fejben. Pont az van, hogy erős és fegyelmezett. Nem a helyszínen rendezte idegből, képes volt így végigjátszani a meccset (igaz, szarul :-( ), aztán beváltotta az ígéretét. Volt szólva előtte. Emlékszem a meccsen a pillanatra.
Ha meg nem ököllel, akkor hogy rendezze ? Mosolyogjon ? Hunyjon szemet ? Vagy mondja azt, hogy haljon meg a tiéd is ? Akkor ugyanilyen takony féreggé válna ő is. Jelentse fel ? Rendőrök kiröhögik, banea még jobban. Így tudta megőrizni az önbecsülését, elégtételt venni. Ezt KELLETT tennie.
Es ha nem torolja meg, nem 'rendezi' a dolgot? Akkor mi tortenne? Ha csak reflexbol annyit valaszolna, hogy 'a kurva anyad', az keves? Vagy ha masnap kiirja instara, hogy mit mondtak neki es hogy sajnos ilyen szar emberek is leteznek, azzal nem venne elegtetelt? Ha valaki beszol, minden aron pofan kell basszam? Csak ezzel mentem meg a csalad becsuletet? Ez a faszkalap nem pont azzal eri el a celjat, ha kiallitanak, eltiltanak vagy epp birosagra jarhatok miatta?

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 10., hétfő 17:20

kiserik írta:
Fenoo írta: Azért Vini és Valverde esete teljesen más szerintem.
Úgy pontosan miért is?
Here you are, már vártunk :mrgreen:

Jogos a kérdésed btw :)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. április 10., hétfő 17:03

kiserik írta:
Fenoo írta: Azért Vini és Valverde esete teljesen más szerintem.
Úgy pontosan miért is?
Mert ő Biniszijusz :lol:
az más

capisce ?
:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. április 10., hétfő 16:50

Fenoo írta: Azért Vini és Valverde esete teljesen más szerintem.
Úgy pontosan miért is?

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 10., hétfő 16:19

Az elõre eltervezett fizikai erõszak szerintem szélsõség, a pofon mértékétõl függetlenül. Ilyen szempontból még azt is jobban elfogadom ha a pályán nyom egy Zidanet.

Egyébként szerintem pont az a túl PC hogy úristen jajj, csúnyát mondott, hát lelkileg bántalmaz. Ezt a Béna gyereket is rögtön canceleztétek, aztán nem is tudjuk mi hangzott el.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 10., hétfő 15:27

Pad'em írta: Egy pofont amúgy nem neveznék szélsőségnek. Nem okozott 8 napon túl gyógyuló sérülést neki. Nálam ez normális reakció, én fejben gyenge vagyok :lol:

Nagyon pc-k vagyunk manapság. Ha valaki féreg módon nyilvánul meg ne legyen már ördögtől való ha pofán vágják az illetőt.
Így van, ősember-reflex, de simán vállalható.. :kalapos:

Ha mindent hagyunk és odatartjuk a másik orcánkat is, a söpredék a fejünkre nő..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 10., hétfő 15:15

Egy pofont amúgy nem neveznék szélsőségnek. Nem okozott 8 napon túl gyógyuló sérülést neki. Nálam ez normális reakció, én fejben gyenge vagyok :lol:

Nagyon pc-k vagyunk manapság. Ha valaki féreg módon nyilvánul meg ne legyen már ördögtől való ha pofán vágják az illetőt.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 10., hétfő 14:55

gondolom te se ráznál kezet egy kollégáddal az irodában ha ilyennel sértegetne?
Szokásos szélsõségek, nyilván nincs átmenet, nincs más opció, csak kezet fogni lehet vele vagy képen törölni.
Nagyon sajnálom a személyes érintettségedet, de akkor csak te nyilvaníthatsz véleményt a témában?
Mondtam ilyet? Nyilváníts nyugodtan, csak hagyjuk ezt a magyarázatot hogy az adott élethelyzetben ez a normális reakció - ez így általános biztos nem igaz, az is kell hozzá hogy az adott ember ‘fejben valamilyen’ legyen.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 10., hétfő 14:44

Halfkey írta: Ha egy bármi pályán elhangzott mondattal el lehet érni nálad azt, hogy megvárod a parkolóban a srácot megverni, akkor lovagolhatunk rajta hogy hogy nevezzük, túl sok e azt mondani hogy fejben gyenge - de az biztos hogy fejben nem erõs.

Padem azt írod megvédi a családját? Mégis mitõl? Ezzel csak veszélybe sodorja a családját, potenciális büntetés, eltiltás, stb. Semmi ilyesmi nem történt volna ha vissza tudja fogni magát, és ahogy mások is írják ezzel a következõ kis patkánynak is támadási felületet ad.

És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mindent elkapnak a kamerák, de valahogy pont ez a (tényleg undorító) mondat mindkét meccsen lemaradt.

Arra is kíváncsi lennék akik ennyire átérzik a dolgot, nekik milyen személyes tapasztalatuk van a témában? Mi sajnos a mostani terhességünk elõtt vesztettünk el babát. Azt gondolom elég jó rálátásom van milyen mentális helyzetet eredményez ez, és például maximálisan megértem hogy megzuttyant a teljesítménye a pályán. Az enyém is a munkában mikor velünk történt (illetve hát velünk meg is történt, neki meg asszem végül minden ok). De attól ez felesleges volt.
A megvédte lehet rossz szó, kiált értük akkor. Ilyen sértést én biztos nem tűrnék szótlanul, gondolom te se ráznál kezet egy kollégáddal az irodában ha ilyennel sértegetne? Hát én biztos ráborítom az asztalt. Szóval még csak az se hogy megvárom míg hazamegy és az utcán mint Fede. Nagyon sajnálom a személyes érintettségedet, de akkor csak te nyilvaníthatsz véleményt a témában?

Azt, hogy mit mondanak a pályán azt nem igazán tudják elkapni a kamerák mellesleg. Hangfelvételünk a pálya közepéről nem igen lesz nyilván. De elég megbízható forrás lehozta, hogy ezeket mondta, úgyhogy több mint valószínűnek tartom hogy nem egy szimpla " k anyád te botlábú" volt.

A parkolós incidenst sem örökítette meg kamera, most azt írják amúgy.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 10., hétfő 14:35

Tehát azt mondod, ha egy munkahelyi vitában, egy kolléga aki nem kedvel téged, vagy bármi, ezzel próbál belédrúgni, nem akartad volna ott helyben megfojtani?!
Itt ugye egyrészt azt meg kell különböztetni hogy ‘akar az ember’ valamit és hogy ‘megteszi’.

De a konkrét kérdésre válaszolva, ha annyira elviselhetetlennek tartom amit mond, akkor kirúgattam volna, és nem behúzok neki egyet (és rúgatom ki ezzel magam).

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 10., hétfő 14:31

Halfkey írta: *Arra is kíváncsi lennék akik ennyire átérzik a dolgot, nekik milyen személyes tapasztalatuk van a témában? Mi sajnos a mostani terhességünk elõtt vesztettünk el babát. Azt gondolom elég jó rálátásom van milyen mentális helyzetet eredményez ez, és például maximálisan megértem hogy megzuttyant a teljesítménye a pályán. Az enyém is a munkában mikor velünk történt (illetve hát velünk meg is történt, neki meg asszem végül minden ok). De attól ez felesleges volt.
Tehát azt mondod, ha egy munkahelyi vitában, egy kolléga aki nem kedvel téged, vagy bármi, ezzel próbál belédrúgni, nem akartad volna ott helyben megfojtani?!

Sajnálom, hogy átéltetek egy ilyet, én "szerencsére"csak egy munkatársam esetét láttam. Bármennyire is leszek rá mérges valaha (mert egyébként olyan a természete, hogy nyitja a bicskát az ember zsebében), eszembe nem jutna így bántani.

Ez a legaljasabb dolog. Ez nem egy szimpla: hogyveszedát, következőt is mellérúgod, anyád felöltözött már kötöszködés.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. április 10., hétfő 14:14

Azért Vini és Valverde esete teljesen más szerintem.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. április 10., hétfő 14:08

Fede is beleült abba amiben Vini lubickol egy éve. addig fogják ezt csinálni amíg van eredménye. ilyen dolgot csak egy utolsó legalja szemétkupac mond de miért kell ezzel foglalkozni. tökéletesen bemutatja, hogy mennyit ér az az ember aki ilyeneket pofázik, de az ilyennel felesleges leállni mert nem éri meg. fel se fogja az ilyen. ugyanaz mint Vini, beültetik a hintába és megvan a szar belőle. az ilyen nyomorékokat el kell engedni. ha nem veszi fel és semmi eredménye akkor nem fogják tolni. a meccsen is csak ennyi kellett volna hogy vigyorogva megnyerik a meccset ezek a parasztok meg mehetnek haza. de nem szövegelni kell meg parkolóban boxolni. innentől persze, hogy ezt kapják a nyakukba.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. április 10., hétfő 13:57

Szerintem ez nem errol szol. Fejben gyenge pont akkor lett volna, ha elso felindulasbol meg a palyan kettetori a patkanyt.

Pont Valverde az, akitol nem nagyon latunk hirtelen, foleg nem agressziv megnyilvanulasokat. Sokkal inkabb el tudom kepzelni, hogy igaz, ami O allit, es egyszer mar tullendult a gerinctelen kis korcs megjegyzesen, masodjara meg kozolte vele a tenyeket, hogy szajon lesz vagva.

Soha nem bunyoztam igazan eletemben, kiveve, ha szerettemnek akartak artani. Itt hiaba csak egy gusztustalan mondat hangzott el, atlepett vele egy hatart a gyerek, vallalja a kovetkezmenyeit. Pedig alapesetben a trash talk sem zavar, ez resze a dolognak, pont Diego Costa az, akit bar cseppet sem csiptem, es valoszinuleg sokszot atlepte O is a hatart, de minden meccs vegen az latszott, hogy ez tenyleg a jatek resze es amint vege a meccsnek ment a pacsizas. Meg Pepevel is, aki azert kevesbe viselte jol a szajkaratet valoszinuleg.

Masik erdekes kerdes, es tovabbra sem az agresszio hive vagyok, ha egy ilyen kis senkihazit soha nem csapnak ugy istenesen szajba, meddig megy el? Extrem esetben egy "fejben gyenge" embernek megadhatja a kegyelemdofest, mert csak szavak?
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. április 10., hétfő 13:48

Ha egy bármi pályán elhangzott mondattal el lehet érni nálad azt, hogy megvárod a parkolóban a srácot megverni, akkor lovagolhatunk rajta hogy hogy nevezzük, túl sok e azt mondani hogy fejben gyenge - de az biztos hogy fejben nem erõs.

Padem azt írod megvédi a családját? Mégis mitõl? Ezzel csak veszélybe sodorja a családját, potenciális büntetés, eltiltás, stb. Semmi ilyesmi nem történt volna ha vissza tudja fogni magát, és ahogy mások is írják ezzel a következõ kis patkánynak is támadási felületet ad.

És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mindent elkapnak a kamerák, de valahogy pont ez a (tényleg undorító) mondat mindkét meccsen lemaradt.

Arra is kíváncsi lennék akik ennyire átérzik a dolgot, nekik milyen személyes tapasztalatuk van a témában? Mi sajnos a mostani terhességünk elõtt vesztettünk el babát. Azt gondolom elég jó rálátásom van milyen mentális helyzetet eredményez ez, és például maximálisan megértem hogy megzuttyant a teljesítménye a pályán. Az enyém is a munkában mikor velünk történt (illetve hát velünk meg is történt, neki meg asszem végül minden ok). De attól ez felesleges volt.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. április 10., hétfő 13:37

Anthony írta:
Donát írta:

Lol, persze, pont Valverde... Legkönnyebb otthonról megmondani a frankót! :roll:
Jepp.

Legalább 20 éve nézek focit. Nem túl gyakran hallani ilyen esetről. Elhiheted hogy még másoknak is mondtak 1-2 cifra dolgot a fotballpályákon.
Én is 20 éve nézek focit. Simán lehet, h te többet láttál a pályán, de egy babát elveszíteni nem mindennapos, és nem minden paraszt hergeli ezzel a másikat, tehát ez sehogysem védhető azzal, hogy sokat megélt profi lepergeti magáról. Továbbra is tartom, hogy Fedet fgy-zni komolytalan.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 10., hétfő 13:30

Sírj, amiért nem születik meg a fiad.

Ugyebár állítólag ezt mondta a kupameccsen, pár nappal azután, hogy a neje posztolta, hogy valami gáz van. Aztán most szombaton megint beszólt valami hasonszőrűt. És akkor fejben gyenge Valverde :lol: kivancsi vagyok ki, hogy kezelné ezt másképpen.

Ez nem trash talk, ha igaz, ilyet akkor mondassz valakinek ha azt akarod, hogy kinyírjon. John Mclane utálom a fekákat táblával Harlemben. Nem való futballpályára aki ilyet megenged magának, sokkal inkább őt büntetném meg mint Valverdét egy pofonért. Ami pályán kívül történt. Az ő dumája viszont a pályán. Persze bizonyítani nem lehet.

Diego Costa meg hiába tűrhősködött meccs után ment a pacsi. Ez teljesen más kaliber.
BlancoMark írta: Ezerszer jobban sujtotta a csapatot ezzel a megoldassal szerintem. Nyugodt BL keszules helyett mindenki errol beszel, valamint nagyobb lehet az eltiltas merteke is.
Mivel sújtotta a csapatot? Magánemberként pofánvert egy másik magánembert. Megvédte a családját. Nem volt rajtuk focimez. Rendőrségi ügy, mert az egyenes jellem feljelentette, majd ennyiért kap egy pénzbüntetést. Ha bepanaszolják a ligának max kap 3-5 meccset. Ennyit egy férfinek megér a családja becsülete. Amúgy biztos vagyok benne, hogy csak nagyobb lesz az összetartás a csapaton belül és lemossuk a Chelseat ezen még inkább felbuzdulva.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. április 10., hétfő 13:29

Anthony írta: Fejben gyenge..

Nem ököllel kell lerendezni a nézeteltéréseket.
Nem gyenge fejben. Pont az van, hogy erős és fegyelmezett. Nem a helyszínen rendezte idegből, képes volt így végigjátszani a meccset (igaz, szarul :-( ), aztán beváltotta az ígéretét. Volt szólva előtte. Emlékszem a meccsen a pillanatra.
Ha meg nem ököllel, akkor hogy rendezze ? Mosolyogjon ? Hunyjon szemet ? Vagy mondja azt, hogy haljon meg a tiéd is ? Akkor ugyanilyen takony féreggé válna ő is. Jelentse fel ? Rendőrök kiröhögik, banea még jobban. Így tudta megőrizni az önbecsülését, elégtételt venni. Ezt KELLETT tennie. Más kérdés, hogy rá fog baszni, mert a jó lapok a bíróság előtt nem az ő kezében lesznek. Hiába van vele a közvélemény 99 százaléka. Ott nem fog számítani.
És nem csak azért védem, mert a mi játékosunk. Szülőként és mondjuk No1 barca, fradi ellendrukkerként és is azt mondom, hogy ha valamelyik játékosunk mondana ilyet onnan valakinek, akkor is azt mondanám, hogy jogos az atyai pofon.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég