Fede Valverde - 15

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 27., péntek 19:18

Faust írta:Te jo eg. :/ :-(
Fószt! Most én vagyok rosszukl összerakva, vagy lemaradtam....
De az ilyet, minek kell közösségizni, kürtölni? Vagy lehet szarul állok hozzá?

Az eseményt nem is kommentálnám.... :| :(
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 27., péntek 19:12

Te jo eg. :/ :-(

Igy nem csoda a tegnapi legalja teljesitmenye, csodalom hogy jatszott egyaltalan.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1288
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. január 27., péntek 18:39

Valverde's wife announced that she lost her child before it was born, which resulted in Valverde entering into a difficult psychological state, The player was not present with the team in today's training and may miss the upcoming matches, His wife said on Instagram that they lost a baby 3 days ago.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 5., csütörtök 22:26

Karacsonyi vacsora, Perez all Valverde mogott, ket kezzel szoritja a nyakat, Perez mosolyog, Valverde grimaszol, oriasi kep :D :sziv:
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. december 5., hétfő 9:20

Azért nem hasonlítanám össze Musialaval vagy Bellinghammel, akik támogató, focista közegben tudtak kitűnni, ez az uruguayi csapat harapja a focit, még tán a szokásosnál is jobban.

Ettől még persze valami villanást vagy kitűnést lehetett várni, de így azért nehéz. Én nem bánom, pihenjen, kiritkus kulcsember a jelenlegi keretben.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. december 5., hétfő 9:13

kiserik írta:
Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Én pl írtam ilyet :mrgreen: :mrgreen: és Nedved volt a fejemben, amikor azt írtam.. Ő se a világ számait hozta 02/03-ban, de minden meccs végére kikopott az oldalán a gyöp, ott volt mindenhol, voltak fontos góljai..

Egy ahhoz hasonló szezon Fedenek is összejöhet.. Motor megvan hozzá, megtalálja esetleg a jó célzóvizet, akkor az a pár dugó be is fog akadni..

Ha állandósítani tudja ezt a motoregér stílus és nem lesznek olyan hetekre (hónapokra?) eltűnések, mint a Morata F8 eset után, nem biztos, hogy megáll a csk szalagnál..

Persze előbb lesz belőle az, mint aranylabdás :D :D..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 5., hétfő 8:42

hehetheoriginal írta: amugy meg kicsit jobban belegondolva, nem, nem kattanhat el a biro, neki full partatlannak es objektivnek es erzelemmentesnek kell lennie, mint egy robotnak kb.

a rendőrtől is azt várod, hogy elkattanjon ilyen-olyan esetek közben?
Félreérthetően írtam, nem kellene, de meg tudom érteni, ha leszáll a köd. Emberek ők is, ráadásul honnan is, Salvador? Ott lehet pisztoly is van a zsebében meccs alatt.

Én is megadtam volna, de minimum megnezem, ha más nem a látszat kedvéért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 8:14

amugy meg kicsit jobban belegondolva, nem, nem kattanhat el a biro, neki full partatlannak es objektivnek es erzelemmentesnek kell lennie, mint egy robotnak kb.

a rendőrtől is azt várod, hogy elkattanjon ilyen-olyan esetek közben?
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 8:02

érthető persze, amilyen az adjonisten olyan a fogadj áá mitttudomén hogy van ez, de érted na

tegnap a fickó jogos tizenegyesert reklamált. kiirták, hogy var vizsgálja, aztan semmi.
holott nekünk hétről hétre befujják az ilyen szarokat, mint ami tegnap favágoéknál nem volt kéz.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 5., hétfő 8:00

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Ezzel a velemennyel tudok 100%ban egyeterteni.

Ez a biro pofajaba valo unneples meg nagyon nem szint...es akkor hehe csodalkozik, ha a biro neha tol egy shutupot.
azert mikor jogos tiziért orditasz, és ünnepelsz a biro pofaja előtt, az 2 kulon kategoria.

más: engem hidegen hagy valverde, gyors es jol lő, ebben extra, de szinte semmi másban nem, én azokkal vitatkozom, akik itt világ legjobbjának meg jövendő aranylabdásnak látják, hát egyik se lesz, mert nincs alaptudás, alapképesség hozzá. ennyi az egész, el is hagyom a topikot, érdektelen :D
En csak azt mondom, hogy neha elkattanhat a biro is, mert valljuk be, nem szepen nyilvanulnak meg a jatekosok sem. Nyilvan nem kene, de neha ertheto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 7:59

Realista24 írta:
kiserik írta:
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Ezzel a velemennyel tudok 100%ban egyeterteni.

Ez a biro pofajaba valo unneples meg nagyon nem szint...es akkor hehe csodalkozik, ha a biro neha tol egy shutupot.
azert mikor jogos tiziért orditasz, és ünnepelsz a biro pofaja előtt, az 2 kulon kategoria.

más: engem hidegen hagy valverde, gyors es jol lő, ebben extra, de szinte semmi másban nem, én azokkal vitatkozom, akik itt világ legjobbjának meg jövendő aranylabdásnak látják, hát egyik se lesz, mert nincs alaptudás, alapképesség hozzá.
de ugye nem lehet reálisan, objkektiven értékelni itt senkit, mert ha vki vmi negativat mond, már a sok szemellenzős figura gerjed. ennyi az egész, el is hagyom a topikot, érdektelen :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2022. december 5., hétfő 8:01-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 5., hétfő 6:40

kiserik írta:
Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Ezzel a velemennyel tudok 100%ban egyeterteni.

Ez a biro pofajaba valo unneples meg nagyon nem szint...es akkor hehe csodalkozik, ha a biro neha tol egy shutupot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. december 5., hétfő 6:25

hehetheoriginal írta: Hat sokan vilag legjobb kp-sanak tartjak, irtak itt aranylabdarol is, vissza kell olvasni, hat akkor szerettem volna latni valamit belole.
Egy elfutast, egy helyzetkialakitast, valamit, BARMIT!!!
ha mar a madridban osszel huzoember volt.
A lelkvilagba taposas meg azert lehetseges, mert sokan alomvilagban elnek, mindig is elmondtam, hogy nem eleg labdabiztos, alapveto kepessegek nincsenek meg.
De pont egy vb-n, ahol gyengebb ,szervezetlenebb ellenfelek vannak, ott lehetett volna kitunni, megmutatni.
Szoval nem akarom hallani, hogy vilag legjobb kp-sa, pl belingem szintet lepett a Dortmundhoz kepest, ahogy latom, musiala szamomra messze a legjobb fiatal, valverde semmikepp sincs ezen a szinten.
Szerintem az számít a világ egyik legjobb fiatal játékosának, aki egy BL döntőben gólpasszt ad és tudja bontani az ellenfelek védelmét, illetve a jobb szárnyon minden poszton bevethető. Nem az akit te leírtál. Többszörösen bizonyítod itt a szakértelmedet, de sokszor besülsz.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. december 5., hétfő 6:23

hehetheoriginal írta: musiala szamomra messze a legjobb fiatal, valverde semmikepp sincs ezen a szinten.
De hogy hasonlítod össze a kettőt? Mintha Essien-t hasonlítottad volna anno Ronaldinhohoz. Abban amit Valverde tud és amit játszania kell, abban per pill a világ egyik legjobbja. Senki nem azt mondta, hogy ő a világ legnagyobb joga bonito-sa.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 5:12

Hat sokan vilag legjobb kp-sanak tartjak, irtak itt aranylabdarol is, vissza kell olvasni, hat akkor szerettem volna latni valamit belole.
Egy elfutast, egy helyzetkialakitast, valamit, BARMIT!!!
ha mar a madridban osszel huzoember volt.
A lelkvilagba taposas meg azert lehetseges, mert sokan alomvilagban elnek, mindig is elmondtam, hogy nem eleg labdabiztos, alapveto kepessegek nincsenek meg.
De pont egy vb-n, ahol gyengebb ,szervezetlenebb ellenfelek vannak, ott lehetett volna kitunni, megmutatni.
Szoval nem akarom hallani, hogy vilag legjobb kp-sa, pl belingem szintet lepett a Dortmundhoz kepest, ahogy latom, musiala szamomra messze a legjobb fiatal, valverde semmikepp sincs ezen a szinten.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 4., vasárnap 23:10

kiserik írta:
Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Igy van. Egyebkent Uruguay valoban gyengen muzsikalt, tobbet vartam toluk, es azt gondoltam, hogy Valverdevel jobbak lesznek, minimum tovabbjutnak, de sajnos keveset mutattak. Viszont ezt az o nyakaba varrni, vagy elovenni ot a csapata teljesitmenyeert, haaat. Egy fecske nem csinal nyarat. De ha mar koran bucsuztak, remeljuk annyit profitalunk belole, hogy kicsit kipihentebben ter vissza. Nagy szuksegunk lesz ra tavasszal.
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 4., vasárnap 21:28

Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. december 4., vasárnap 21:21

ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 4., vasárnap 18:03

RealAsensio írta:
Imadom ezt a csavot
Nagyszeru.
Talan fotballozni is kellett volna kicsit, nem beleszurkulni a nagy semmibe.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 4., vasárnap 17:59

Imadom ezt a csavot
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég