Fede Valverde - 15

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 5., hétfő 8:42

hehetheoriginal írta: amugy meg kicsit jobban belegondolva, nem, nem kattanhat el a biro, neki full partatlannak es objektivnek es erzelemmentesnek kell lennie, mint egy robotnak kb.

a rendőrtől is azt várod, hogy elkattanjon ilyen-olyan esetek közben?
Félreérthetően írtam, nem kellene, de meg tudom érteni, ha leszáll a köd. Emberek ők is, ráadásul honnan is, Salvador? Ott lehet pisztoly is van a zsebében meccs alatt.

Én is megadtam volna, de minimum megnezem, ha más nem a látszat kedvéért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 8:14

amugy meg kicsit jobban belegondolva, nem, nem kattanhat el a biro, neki full partatlannak es objektivnek es erzelemmentesnek kell lennie, mint egy robotnak kb.

a rendőrtől is azt várod, hogy elkattanjon ilyen-olyan esetek közben?
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 8:02

érthető persze, amilyen az adjonisten olyan a fogadj áá mitttudomén hogy van ez, de érted na

tegnap a fickó jogos tizenegyesert reklamált. kiirták, hogy var vizsgálja, aztan semmi.
holott nekünk hétről hétre befujják az ilyen szarokat, mint ami tegnap favágoéknál nem volt kéz.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 5., hétfő 8:00

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Ezzel a velemennyel tudok 100%ban egyeterteni.

Ez a biro pofajaba valo unneples meg nagyon nem szint...es akkor hehe csodalkozik, ha a biro neha tol egy shutupot.
azert mikor jogos tiziért orditasz, és ünnepelsz a biro pofaja előtt, az 2 kulon kategoria.

más: engem hidegen hagy valverde, gyors es jol lő, ebben extra, de szinte semmi másban nem, én azokkal vitatkozom, akik itt világ legjobbjának meg jövendő aranylabdásnak látják, hát egyik se lesz, mert nincs alaptudás, alapképesség hozzá. ennyi az egész, el is hagyom a topikot, érdektelen :D
En csak azt mondom, hogy neha elkattanhat a biro is, mert valljuk be, nem szepen nyilvanulnak meg a jatekosok sem. Nyilvan nem kene, de neha ertheto.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 7:59

Realista24 írta:
kiserik írta:
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Ezzel a velemennyel tudok 100%ban egyeterteni.

Ez a biro pofajaba valo unneples meg nagyon nem szint...es akkor hehe csodalkozik, ha a biro neha tol egy shutupot.
azert mikor jogos tiziért orditasz, és ünnepelsz a biro pofaja előtt, az 2 kulon kategoria.

más: engem hidegen hagy valverde, gyors es jol lő, ebben extra, de szinte semmi másban nem, én azokkal vitatkozom, akik itt világ legjobbjának meg jövendő aranylabdásnak látják, hát egyik se lesz, mert nincs alaptudás, alapképesség hozzá.
de ugye nem lehet reálisan, objkektiven értékelni itt senkit, mert ha vki vmi negativat mond, már a sok szemellenzős figura gerjed. ennyi az egész, el is hagyom a topikot, érdektelen :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2022. december 5., hétfő 8:01-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 5., hétfő 6:40

kiserik írta:
Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Ezzel a velemennyel tudok 100%ban egyeterteni.

Ez a biro pofajaba valo unneples meg nagyon nem szint...es akkor hehe csodalkozik, ha a biro neha tol egy shutupot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. december 5., hétfő 6:25

hehetheoriginal írta: Hat sokan vilag legjobb kp-sanak tartjak, irtak itt aranylabdarol is, vissza kell olvasni, hat akkor szerettem volna latni valamit belole.
Egy elfutast, egy helyzetkialakitast, valamit, BARMIT!!!
ha mar a madridban osszel huzoember volt.
A lelkvilagba taposas meg azert lehetseges, mert sokan alomvilagban elnek, mindig is elmondtam, hogy nem eleg labdabiztos, alapveto kepessegek nincsenek meg.
De pont egy vb-n, ahol gyengebb ,szervezetlenebb ellenfelek vannak, ott lehetett volna kitunni, megmutatni.
Szoval nem akarom hallani, hogy vilag legjobb kp-sa, pl belingem szintet lepett a Dortmundhoz kepest, ahogy latom, musiala szamomra messze a legjobb fiatal, valverde semmikepp sincs ezen a szinten.
Szerintem az számít a világ egyik legjobb fiatal játékosának, aki egy BL döntőben gólpasszt ad és tudja bontani az ellenfelek védelmét, illetve a jobb szárnyon minden poszton bevethető. Nem az akit te leírtál. Többszörösen bizonyítod itt a szakértelmedet, de sokszor besülsz.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. december 5., hétfő 6:23

hehetheoriginal írta: musiala szamomra messze a legjobb fiatal, valverde semmikepp sincs ezen a szinten.
De hogy hasonlítod össze a kettőt? Mintha Essien-t hasonlítottad volna anno Ronaldinhohoz. Abban amit Valverde tud és amit játszania kell, abban per pill a világ egyik legjobbja. Senki nem azt mondta, hogy ő a világ legnagyobb joga bonito-sa.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 5., hétfő 5:12

Hat sokan vilag legjobb kp-sanak tartjak, irtak itt aranylabdarol is, vissza kell olvasni, hat akkor szerettem volna latni valamit belole.
Egy elfutast, egy helyzetkialakitast, valamit, BARMIT!!!
ha mar a madridban osszel huzoember volt.
A lelkvilagba taposas meg azert lehetseges, mert sokan alomvilagban elnek, mindig is elmondtam, hogy nem eleg labdabiztos, alapveto kepessegek nincsenek meg.
De pont egy vb-n, ahol gyengebb ,szervezetlenebb ellenfelek vannak, ott lehetett volna kitunni, megmutatni.
Szoval nem akarom hallani, hogy vilag legjobb kp-sa, pl belingem szintet lepett a Dortmundhoz kepest, ahogy latom, musiala szamomra messze a legjobb fiatal, valverde semmikepp sincs ezen a szinten.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 4., vasárnap 23:10

kiserik írta:
Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.
Igy van. Egyebkent Uruguay valoban gyengen muzsikalt, tobbet vartam toluk, es azt gondoltam, hogy Valverdevel jobbak lesznek, minimum tovabbjutnak, de sajnos keveset mutattak. Viszont ezt az o nyakaba varrni, vagy elovenni ot a csapata teljesitmenyeert, haaat. Egy fecske nem csinal nyarat. De ha mar koran bucsuztak, remeljuk annyit profitalunk belole, hogy kicsit kipihentebben ter vissza. Nagy szuksegunk lesz ra tavasszal.
:goat:

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. december 4., vasárnap 21:28

Buitre írta: ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.
Nem tudom ki látja benne a jövő aranylabdását. Én a jövő (nem is olyan távoli) kapitányát látom. Egy szerethető figura, aki hajt, küzd, emellett csinál gyönyörű dolgokat és imádja a csapatot.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. december 4., vasárnap 21:21

ajjaj, ismét beletapostál egy sereg emberke lelkivilágába, akinél Fede a jövő aranylabdása és még gondolni sem szabad semmi negatívat róla :D

amúgy én is nagyon csípem, de helyén kell kezelni őt is meg a kvalitásait. Szerintem alulképzett ahhoz, hogy a legmagasabb szinten lehessen említeni, mondjuk egy Mordiccsal egylapon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. december 4., vasárnap 18:03

RealAsensio írta:
Imadom ezt a csavot
Nagyszeru.
Talan fotballozni is kellett volna kicsit, nem beleszurkulni a nagy semmibe.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. december 4., vasárnap 17:59

Imadom ezt a csavot
:goat:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. december 4., vasárnap 17:44

nyomott egy valverdet :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. november 8., kedd 19:37

RealAsensio írta: A transfermarkt szerint Valverde erteke elerte a 100 millio eurot.

Ui: Pedri is 100 :kalapos:
a tescos gattuso meg 90 millió :lol: :lol: :lol:

európa ligára jók végülis :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2022. november 8., kedd 19:04

RealAsensio írta: A transfermarkt szerint Valverde erteke elerte a 100 millio eurot.

Ui: Pedri is 100 :kalapos:
Ebbe benne van a tegnapi labda ára is amit rögtön nyomtak ebay-re ? :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 8., kedd 18:56

A transfermarkt szerint Valverde erteke elerte a 100 millio eurot.

Ui: Pedri is 100 :kalapos:
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2022. november 5., szombat 17:09

A Mahou (hivatalos szponzor) szavazásán szeptember után október hónap legjobbja is Fede Valverde lett a spanyol bajnokságban.
Augusztusban Vinicius Jr. végzett az élen.

:salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 3., csütörtök 9:37

Mar csak ket gol kell es Ancelotti kenytelen lesz folytatni :D

Ui: nagy lenne az oregtol, ha a szezon masodik felere 15-ot kerne :mrgreen:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég