Fede Valverde - 15

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. április 10., hétfő 11:09

Ha a pályán rúgja vagy úti le, az jobban érthető lett volna. Így órákkal később a parkoloba téma jóval neccesebb.
Teljesen jogos lesz, ha ezért büntetést kap. Ahogy ha lenne felvétel a szövegről, akkor a másik oldal is jogosan kapna büntetést,

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 10., hétfő 11:09

Anthony írta: Fejben gyenge..

Nem ököllel kell lerendezni a nézeteltéréseket.
Tyűha van baj.
Majd pont ő fejben gyenge, akinek még egy nézeteltérését sem láttuk a pályán, pedig az hótziher hogy ilyenkor mindenki kapja az anyázást a pályán az ellentől vagy az ellenfél drukkereitől, nem csak Vinicius.
Plusz azt se felejtsuk el, hogy a második(!!) ILYEN JELLEGŰ beszólása volt ez a kis k.csögnek, az elsőnél sem lendult Fede keze, pont azért mert biztosan fejben gyenge. Most másodjára megint beszólt, megint a csaladot sertette, Fede az elejét vette. Majd egy Ramos, Pepe vagy bárki más a csapatból biztosan máshogy rendezte volna nem?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. április 10., hétfő 11:04

Anthony írta: Fejben gyenge..

Nem ököllel kell lerendezni a nézeteltéréseket.
Lol, persze, pont Valverde... Legkönnyebb otthonról megmondani a frankót! :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. április 10., hétfő 11:00

Hagyjuk már, álszenteskedni sem kell. Nyilván nem mondom, hogy mindenki így reagálta volna ezt le, de van egy érzésem, hogy több ember rendezte volna le ezt így vagy ehhez hasonlóan, mint nem. Ha tényleg igaz Fede sztorija persze. Pepe lehet már pályán gerincét törte volna.

Mikor az emberek vérszemet kapnak, mikor repül egy kurva anyád feléjük, akkor egy ilyen eset után, mikor tudjuk mi történt Fedéékkel, majd biztos nem kattannak el.

Ez már nem trash talk szint, ismétlem, ha tényleg igaz. Ez nem a megengedett kategória.

Az ilyen megérdemelné, hogy szilánkosra törjék a térdét, hogy utána még gondolatban se tudjon focizni már.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 10., hétfő 10:53

Fejben gyenge..

Nem ököllel kell lerendezni a nézeteltéréseket.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. április 10., hétfő 10:25

hehetheoriginal írta: En ezt nem ertem, hogy mi miert kussolunk mindig, várjuk a bajt allandoan.
Miert nincs fede poszt, miert nincs hivatalos kozlemeny?
Mert most azt latja a vilag, hogy megütött egy masik jatekost, el kell meszelni. Es ha nem tesz valverde vagy a klub semmit, akkor jogosan.
Pont ezt hiányolom én is, kikell állni, szó szerint idézni amit mondott és feltenni a kérdést mindenki felé, hogy akkor mától ez így megy, rendben van ez így? Majd kisétálni. A cancel culture nagy úr és divat, de ha semmit nem teszünk ez baenaval szemben max egy 3 napos csoda lesz és onnantól a célkereszt Fede hátán lesz csupán. Mondjuk mi minden ilyen szituban úriemberesen hátradőlve várjuk, hogy hát ha majd valaki kimosdat vagy mellénk áll, de nem fog. Amennyire a hírekből lejött, egyetlen bizonyíték van, a parkoló kamerája ami felvette ahogy előre eltervezve egy ember megvár egy másikat majd erőszakot alkalmazott rajta, ha már ott akarunk védekezni amikor vádolnak szemtől szemben azzal, hogy jaj de mit mondott, az édeskevés lesz.
A másik, hogy baena nem tesz feljelentést ha Fede és a klub nyilatkozik, hogy nem mondott semmit? Ebből is egyértelmű, hogy bűnös és érzi, ha fellépnek ellene akkor mehet a mekibe krumplit árulni vagy valami falusi csapatba (a kettő nem zárja ki egymást :mrgreen: )

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 10., hétfő 10:24

Nyilvan buntetest fog kapni, jogosan, bar az ugyvedek helyében azert beprobalnam, hogy a köcsög volt eloszor agressziv fizikalisan is, amikor a mar foldon levo valverdet lokte/utotte meg.
Itt nem ez a kerdes, kapjon buntetest, oke, de a masik oldal is akkor, illetve ha van jol megerdemelt es szivesen kifizetett pénzbüntetés pl, az pont ez az eset.
thereisonly1ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. április 10., hétfő 10:20

ELSiete írta: Pont ezen gondolkodtam tegnap, hovy ilyenkor hol van a klub válasza, vagy akár Fede posztja (a felesége is szeret komment huszárt jatszani, de tőle sincs semmi). Jó lenne ha nem úriembereskednénk, hanem odapakolnank ennek a szerencsétlennek, hogy rajojjon, ha valamelyik játékossal szórakozik, akkor a klubbal is szórakozik.
Gondolom az ügyvédek rögtön jelezték neki és a feleségének, hogy kuss van. Bármi amit posztolnak, adott esetben felhasználhato. Nem akarnak még pluszban egy rágalmazást is mellé.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. április 10., hétfő 10:16

Èn a rèszemről meccsen lefejeltem volna ezt a fèrget, nem hiába Zizu a kedvenc.. :kalapos:

Viszont, ha másik szemszögből vizsgáljuk a helyzetet, akkor nem gondolnám hogy jòl állunk.
Mèg ha meg is törtènt, tudja valamivel bizonyìtani az indìtèkot, a provokáciòt??
Mert ha nem, akkor csak a szavuk áll egymással szemben, ami jelenleg ugyanannyit èr.
A támadásròl meg elvileg van videò felvètel.
Ha nem statuálnak vele pèldát, akkor innentől az agyhalottak is bemondásra püfölhetnek majd akárkit, mert csak annyit kell mondaniuk, hogy korábban durván beszòltak nekik..
Itt szerintem a klub is tehetetlen lesz.
Szòval èn megèrtem Fedèt, de ha ezt elfogadjuk most, mint megoldás, akkor ezzel kèsőbb simán vissza lehet majd èlni.
Talán Perez befolyásában ès kapcsolataiban lehet mèg bìzni, mi a legkevesebb, amit ezèrt kaphat?

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. április 10., hétfő 9:59

Pont ezen gondolkodtam tegnap, hovy ilyenkor hol van a klub válasza, vagy akár Fede posztja (a felesége is szeret komment huszárt jatszani, de tőle sincs semmi). Jó lenne ha nem úriembereskednénk, hanem odapakolnank ennek a szerencsétlennek, hogy rajojjon, ha valamelyik játékossal szórakozik, akkor a klubbal is szórakozik.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. április 10., hétfő 9:17

hehetheoriginal írta: En ezt nem ertem, hogy mi miert kussolunk mindig, várjuk a bajt allandoan.
Miert nincs fede poszt, miert nincs hivatalos kozlemeny?
Mert most azt latja a vilag, hogy megütött egy masik jatekost, el kell meszelni. Es ha nem tesz valverde vagy a klub semmit, akkor jogosan.
Szerintem várnak arra, hogy mit lép a Villarreal és a béna gyerek. Legfrissebb hírek szerint feljelentést tett a béna, és a csapata is kiáll mellette.
Meglepne, ha ezek függvényében nem jönne válasz a klubtól. Sőt, biztos vagyok benne, hogy meg lesz a hivatalos állásfoglalás is, csak most próbálják összeszedni a bizonyítékokat, illetve, hogy mi szerepel a feljelentésben, kiket vonnak be stb...

Azért a csapatunk nem arról híres, hogy elhamarkodottan, mindenféle háttér nélkül dob ki hivatalos közleményeket. Biztos vagyok benne, hogy alapos álláspontfoglalás lesz a klub reakciójában.
realbeckham írta:Baenanak es a karrierjenek ezzel szvsz meszeltek is.
Tudok egy másik madridi klubot, ahol kifejezetten az ilyen tahókat toborozzák :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. április 10., hétfő 8:42

Amugy ez a baena. Ő a tipikus kis Bütyök.
Mediaban mindenki fedevel van. 1db ellene szolo h.sz. nem volt sehol. Barmit is kap fede, most mindenki jobban imadja, mint eddig. Semlegesek, barcasok, mindenkitol kapja a pluszegyet, meg a respectet. Baenanak es a karrierjenek ezzel szvsz meszeltek is. A kiskocsog fereg rakott magara egy kellemes kis címkét. A legalja ember. Beszol, megverik, megy arulkodni az igazgatonak meg a rendorsegnek. Mar a meccsen elkezdte a baszakodast. Nem egy zizu vs materazzi volt ez, hanem ahogy kell, nem a palyan, nem 100 kamera előtt

Kroosnak az a boxolos tweetje real? Bar tonit ismerve költői kérdés volt :D
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 10., hétfő 5:58

En ezt nem ertem, hogy mi miert kussolunk mindig, várjuk a bajt allandoan.
Miert nincs fede poszt, miert nincs hivatalos kozlemeny?
Mert most azt latja a vilag, hogy megütött egy masik jatekost, el kell meszelni. Es ha nem tesz valverde vagy a klub semmit, akkor jogosan.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. április 9., vasárnap 22:08

Ha igazak amiket irtak kb a kezét lábát kéne eltörni az ilyen patkánynak. Azért vetéléssel poénkodni meg az ember gyerekét szájra venni sztem a legtöbb apa rögtön megy torokra. Én biztos addig ütném míg le nem szednek róla, szóval Fede kimondottan úriember volt.

Mivel Baena posztban tagadja, Valverde helyében akkor én is kiadnék egyet ahol pontosan idézem miket mondott, csak, hogy érthető legyen mi miért történt. Meg pár szalagcímet megérdemelne a suttyó, hátha jó hatással lenne a karrierjére.

Eltiltás Fedének érthetetlen lenne, de max kap 3-4 meccset. Azt remélem csak, hogy az idei szezonra, mert már olvastam olyat, hogy ha kap is akkor a következőre.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. április 9., vasárnap 21:48

Eddig is bírtam, de csak még szimpibb lett. :sziv:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. április 9., vasárnap 21:44

Berti írta: 🚨 Villareal have officially announced that Álex Baena has filed a complaint on Valverde for assault.


Innen már garantált, hogy valamilyen büntetést kapni fog Fede.
Igy akkor mar tenyleg csak jobban meg kellett volna verni a kis gyokeret
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. április 9., vasárnap 21:36

🚨 Villareal have officially announced that Álex Baena has filed a complaint on Valverde for assault.


Innen már garantált, hogy valamilyen büntetést kapni fog Fede.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. április 9., vasárnap 21:30

*A játékosunk korrekt volt, egy pirossal a csapatot büntette volna. (Annak idején ZZnek is így kellett volna, ő is jól tette) Ezt így magánemberként tette, pályán kívül, szerintem bármilyen eltiltás indokolatlan. Nyilván büntetőjogi felelőssége viszont lesz. Erre mondják, aki szelet vet, vihart arat. Ez van.*
Ha már tate kapcsán előjött a héten, hogy milyen is a férfi. Hát ilyen..
Tűrte amíg lehetett, a csapatával/munkatársaival nem baxott ki. Hanem aztán pályán kívül, tisztán elégtételt vett.

Banea egy türhő (a laliga bognárja ezek után), Fede meg egy férfi.. A morális mérleg felé billen, a csekket meg majd befizeti.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. április 9., vasárnap 21:15

Van az az élethelyzet, amikor nem az a kérdés, hogy kell-e ütni, hanem az, hogy mekkorát. Véleményem szerint ez most az volt, nyilván lesznek következmények. De ilyenkor nem számít. Nem kell keresni a bajt, de ha valaki szeretne házhoz jönni a pofonért, akkor ezt ebben természetesen támogatni kell. Olyan ez, mint az ajándékozás, jobb adni mint kapni. Egyetértek a játékosunkkal. Remélem, akkorát ütött, hogy lefeküdt az a szarházi. Akiben persze annyi gerinc nincs, hogy elvállalja, amit mondott:
"Muy contento con la impresionante victoria del equipo en un escenario como el Santiago Bernabéu, pero al mismo tiempo muy triste por la agresión que he sufrido tras el partido y sorprendido por lo que se está diciendo sobre mi persona. ES TOTALMENTE FALSO QUE YO DIJERA " (Alex Banea)
Duplán megérdemelte a gerinctelen féreg.

A játékosunk korrekt volt, egy pirossal a csapatot büntette volna. (Annak idején ZZnek is így kellett volna, ő is jól tette) Ezt így magánemberként tette, pályán kívül, szerintem bármilyen eltiltás indokolatlan. Nyilván büntetőjogi felelőssége viszont lesz. Erre mondják, aki szelet vet, vihart arat. Ez van.

Je suis Fede Valverde.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Fede Valverde - 15

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. április 9., vasárnap 14:56

Nem vagyok hive az eroszaknak, de ha tenyleg azt mondta az a fereg, amit (marpedig nagyon ugy tunik), akkor megerdemelte. Budos patkany


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég