Luka Jović - 16

Archívum
Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2020. november 15., vasárnap 22:30

Lang Ádit nem sikerül lesprintelni a 86. Percben :lol: :vivo: :cens:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. október 23., péntek 6:50

Realista24 írta: Luka Jovic faces up to six months in jail for violating the confinement during the state of alarm.
Serbian prosecutors ask for six months in prison because "he did not comply with health protocols after his return from Spain" [Cope]
És 30k euro fejében már rég lezárhatta volna az ügyet, de nem volt hajlandó. Agysebész :fpalm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 23., péntek 5:31

Luka Jovic faces up to six months in jail for violating the confinement during the state of alarm.
Serbian prosecutors ask for six months in prison because "he did not comply with health protocols after his return from Spain" [Cope]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 22., csütörtök 10:29

Gascoigne írta:
Pad'em írta: Én abban bíztam, hogy csak tudják az okosok, hogy miért igazoljuk le :lol: Azon a nyáron mindenki irigykedett, hogy mekkora tehetséget szerzünk meg, erősen szóban volt a Barca is, Bayern is, gondoltam akkor csak valami istenadta tehetség. Hiszen amikor láttam semmi extra nem volt, sőt. Látható volt, hogy bűn lassú, már ott se szaggatta az istrángot a dinamikájával. Az a Frankfurt jól összevolt rakva, de Haller meg Kostic inkább tűnt ki onnan is. Na mindegy, beszoptuk, volt már ilyen, lesz is még.

Marianót rehabilitálnám minél előbb, ő legalább hajt mintha nem lenne holnap.
Nem tudom, ki irigykedett, vissza lehet olvasni, tudta itt a forumon szerintem mindenki, hogy egy falabu. Foleg, hogy Felixet hasonlo nagysagrendert vitte az Atletico.
Külföldi csapatokra gondoltam, Chelsea, Bayern, Man U fórumokon nagyon ácsingóztak Jovicra. Itt azért jobb szemmel rendelkeznek a fórumozók :D

Félix hasonló nagyságrend? Pont duplája volt, és nem mintha bizonyítaná a 120 millióját, totál flop ő is...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. október 22., csütörtök 10:26

Gascoigne írta:Foleg, hogy Felixet hasonlo nagysagrendert vitte az Atletico.
Kétszer annyiért.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2020. október 22., csütörtök 10:22

Pad'em írta: Én abban bíztam, hogy csak tudják az okosok, hogy miért igazoljuk le :lol: Azon a nyáron mindenki irigykedett, hogy mekkora tehetséget szerzünk meg, erősen szóban volt a Barca is, Bayern is, gondoltam akkor csak valami istenadta tehetség. Hiszen amikor láttam semmi extra nem volt, sőt. Látható volt, hogy bűn lassú, már ott se szaggatta az istrángot a dinamikájával. Az a Frankfurt jól összevolt rakva, de Haller meg Kostic inkább tűnt ki onnan is. Na mindegy, beszoptuk, volt már ilyen, lesz is még.

Marianót rehabilitálnám minél előbb, ő legalább hajt mintha nem lenne holnap.
Nem tudom, ki irigykedett, vissza lehet olvasni, tudta itt a forumon szerintem mindenki, hogy egy falabu. Foleg, hogy Felixet hasonlo nagysagrendert vitte az Atletico.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 22., csütörtök 10:05

Én abban bíztam, hogy csak tudják az okosok, hogy miért igazoljuk le :lol: Azon a nyáron mindenki irigykedett, hogy mekkora tehetséget szerzünk meg, erősen szóban volt a Barca is, Bayern is, gondoltam akkor csak valami istenadta tehetség. Hiszen amikor láttam semmi extra nem volt, sőt. Látható volt, hogy bűn lassú, már ott se szaggatta az istrángot a dinamikájával. Az a Frankfurt jól összevolt rakva, de Haller meg Kostic inkább tűnt ki onnan is. Na mindegy, beszoptuk, volt már ilyen, lesz is még.

Marianót rehabilitálnám minél előbb, ő legalább hajt mintha nem lenne holnap.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. október 22., csütörtök 9:36

illgner írta: 60 millió az még tavaly is nagy összeg volt, ennyi pénzért akkor érdemes igazolni, ha egy játékosnak van legalább két éven át tartó kiegyensúlyozott teljesítménye, illetve a bajnokságban és a nemzetközi porondon is konstans jó teljesítményt nyújt. Jovicot pont egy évvel hamarabb sikerült leigazolni, mint ami indokolt lett volna. Pont az a második erős szezon hiányzott tőle, ami után már jóval nagyobb biztonsággal lehetett volna várni tőle a klasszisteljesítményt, ami eddig elmaradt. Ettől függetlenül a töredékét nem nyújtja annak, amit Frankfurtban, láttam sok meccsét, össze sem lehet hasonlítani a két embert, igaz egy vegetáló Realba jött, CR helyére, ami eleve sok jót nem ígért. Nekem úgy tűnik, hogy nem érzi magát jól itt, nincs is kedve semmihez, alig várja, hogy valahogy le tudjon lépni. Sajnos ez jó eséllyel egy benézett igazolás lesz, és anyagilag is nagy bukás, mert jelenleg kb. 20 millióért lehetne tőle szabadulni.
Csak azert irtam, hogy realis volt, mert 2019-ben azalatt mar egy tucat brazilt sem lehetett venni. Abban a helyzetben szinte egyetlen opcio maradt. Engem igazan az erdekelne, hogy vajon ki eroltette a leigazolasat? ZZ?
:goat:

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. október 22., csütörtök 1:34

60 millió az még tavaly is nagy összeg volt, ennyi pénzért akkor érdemes igazolni, ha egy játékosnak van legalább két éven át tartó kiegyensúlyozott teljesítménye, illetve a bajnokságban és a nemzetközi porondon is konstans jó teljesítményt nyújt. Jovicot pont egy évvel hamarabb sikerült leigazolni, mint ami indokolt lett volna. Pont az a második erős szezon hiányzott tőle, ami után már jóval nagyobb biztonsággal lehetett volna várni tőle a klasszisteljesítményt, ami eddig elmaradt. Ettől függetlenül a töredékét nem nyújtja annak, amit Frankfurtban, láttam sok meccsét, össze sem lehet hasonlítani a két embert, igaz egy vegetáló Realba jött, CR helyére, ami eleve sok jót nem ígért. Nekem úgy tűnik, hogy nem érzi magát jól itt, nincs is kedve semmihez, alig várja, hogy valahogy le tudjon lépni. Sajnos ez jó eséllyel egy benézett igazolás lesz, és anyagilag is nagy bukás, mert jelenleg kb. 20 millióért lehetne tőle szabadulni.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. október 22., csütörtök 1:10

Mielott meg felreertes esik, en arra reagaltam, hogy a kollega azt irta, meg kellett volna nezni a referenciait, mielott 60 millat leteszunk az asztalra. Na, pont annyira volt jo a statisztikaja es az a par gol egy kozepcsapatban, hogy a szorult gazdasagi helyzetunkben elhozzuk ot Benzema melle, hatha bevalik. Egyelore semmi, de semmi nem szol amellett, hogy jo dontest hozott a klub.
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. október 22., csütörtök 1:01

JOVIC
2017-18 - 27 meccs 9 gól (0,33)
2018-19 - 48 meccs 27 gól (0,56)

BENZEMA
2017-18 - 46 meccs 12 gól (0,26)
2018-19 - 53 meccs 30 gól (0,56)

A ket jatekost nem lehet osszehasonlitani, csak viszonyitaskepp tettem melle Benzemat, elvegre o most a csapattarsa es versenytarsa.
Lehet, hogy nem sok a goljai szama a bundasban, de megis csak egy Frankfurtban volt huzoember... De nem vedeni akarom, epp azt emelem ki, hogy meg azt a szintet sem tudja hozni, amit a bundasban... a maga modjan, egy kozepszeru csapatban igenis szorta a golokat, nevet szerzett maganak, felfigyeltek ra. Leigazoltuk, mert nem volt jobb opcio, ki tudtuk fizetni a 60 milliot egy 21 eves jatekosert de egyelore ugy tunik, vele is befurodtunk.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. október 22., csütörtök 0:42

RealAsensio írta:Az a baj, hogy elotte szarta a golokat
Hol? :lol: te miről beszélsz? :lol: :lol: 17 gól a bundásban? húú de sok! Lewandowski, na ő szarja a gólokat, évek óta.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. október 22., csütörtök 0:19

Dehogy szarta....
Amikor leogazoltuk pont levezettem h maga a szam se mutat jol, de ha leveszed azt az 1 meccset pl a bundesba amin 4et eltett akk a bajnoki goljai siralmasan kevesek es elmondhato h a meccsek tobbsegeben se gol se gp nem jon tole
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. október 21., szerda 23:54

kiserik írta:
Fenoo írta: Csak nekem tűnt fel, hogy az emberünk nem képes 10 cm-nél magasabbra ugrani? Mariano se egy világklasszis de nálam előrébb van a sorban, ha más nem az akarása miatt.
Idézném magamat (majd 1 éve):
kiserik írta: ... nem atletikus, így nem gyors, nem robbanékony, nem tud magasra ugrani, nem erőszakos, így a fizikai erejét sem használja ki, nem magas, nem cselgép, nem mozog labda nélkül....
Tényleg megérte volna megnézni 4-5 meccset mielőtt kiadtak érte 60 millió eurót.
Az a baj, hogy elotte szarta a golokat, nem csak kis golokat, hanem duplakat, triplakat, viszonylag kiemelkedett, akkoriban az a 60 millio kb realis is volt. Madridban viszont nem jatszanak ra, semmi, ismetlem semmit nem mutat. Igy kibaszott nehez... meg ha edzesen klasszis is, meccsen semmit nem mutat. Nem lehet vedeni mar, amig nem mutat fejlodest, mire fel kapjon akar egy percet is? Egyszeruen mentalisan teljesen nulla. Ha igy folytatja, epizod szerep nelkul a hatso ajton ingyen fog tavozni. Biztos vagyok benne, hogy jo jatekos o, de ha ebbol nem mutat valamit rovid idon belul, akkor lefott. Volt mar ilyen a tortenelem soran, hogy valaki nem tud szintet ugrani, vagy legalabb azt hozni, amit korabban. Itt jon ki az, hogy a Real Madrid egy teljesen mas szint.
:goat:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. október 21., szerda 23:22

Ma este is megvolt a kocogás, holnaptól lehet megint posztolni az edzésen lőtt gólokat a bóják ellen ha már élesben nem megy.
Love football, hate antifa.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 21., szerda 21:43

Fenoo írta: Csak nekem tűnt fel, hogy az emberünk nem képes 10 cm-nél magasabbra ugrani? Mariano se egy világklasszis de nálam előrébb van a sorban, ha más nem az akarása miatt.
Idézném magamat (majd 1 éve):
kiserik írta: ... nem atletikus, így nem gyors, nem robbanékony, nem tud magasra ugrani, nem erőszakos, így a fizikai erejét sem használja ki, nem magas, nem cselgép, nem mozog labda nélkül....
Tényleg megérte volna megnézni 4-5 meccset mielőtt kiadtak érte 60 millió eurót.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. október 21., szerda 21:05

Olyan mint az alkoholmentes sör. Távolról mintha focista lenne, aztán élesben kiderül hogy színtelen, szagtalan, nulla hatású és csak hugyoznod kell tőle.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62867
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 21., szerda 21:05

Kerlon írta:
Realista24 írta:Sorscsapas.
karakter kontroll alatt tart az asszony? :mrgreen:
Ennyit érnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. október 21., szerda 21:04

Realista24 írta:Sorscsapas.
karakter kontroll alatt tart az asszony? :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. október 21., szerda 21:03

Portillo többet ért nála, pedig na
nem volt egy nagy spíler :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég