Luka Jović - 16

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. január 23., vasárnap 20:49

Schick amúgy nem rossz, ő az eb-n is jó volt egy szar csapatban, nyilván nem elit szint de a felsoroltaknál jobb.

Mmint kivéve persze lewát meg a ronda vikinget. Szerintem Haaland mindenhol megállja a helyét.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. január 23., vasárnap 20:46

https://www.youtube.com/watch?v=NpMrprh ... Bundesliga
Nézzétek meg a Hertha Bayern összefoglalót, aztán rájöttök, hogy miért lő Lewa 40 gólt egy évben a bajnokságban, illetve hogy a Jovic, André Silva, Schick? vonal miért zsákutca...

Haalandra is kíváncsi leszek mire lesz jó egy normális bajnokságban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. január 23., vasárnap 20:45

Valaki tudna küldeni egy hosszú Jovic skills & goals in real madrid videót?
Nem?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. január 23., vasárnap 20:22

Ez egy dolog, de a csávót valaki mindig megelőzi, valaki mindig előbb ér oda, gyorsabban reagál stb...olyan éles mint egy műanyag strandos kés. És ha nincs meg a kellő mentális meg fizikai állapot, akkor kapsz egy minden szinten közepes játékost, mert ő az. A bundesligában ahol sok a terület ez elég volt 15 gólra, itt kb az ötödére.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. január 23., vasárnap 19:36

Es mennyi eselye van az egy szem csatarnak 4 vedo kozott, plane ha egy olyan ember a jobbszelso akinel meg ziro is jobban tud beadni?

Pont, hogy ilyenkor kene elohuzni a kalapbol valami kombinativ dolgot, nem csak az unalmas, es lathatoan teljesen kiismert sablont, adogatni korbe korbe korbe korbe arra varva, hogy Vinyo esetleg megoldja, vagy valamelyik oreg megunja es rakuldje 30-rol.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. január 23., vasárnap 19:26

Faust írta: Hát, adjon be neked a Lukaszvaszkez, ahogy az ősi dakota közmondás tartja. Ilyen bunkeres csapatok ellen pont nem egy ilyen stílusú játékosra van szükség, ez nem az Ő hobája, hanem az idióta scouté, aki azt mondta hogy piszok jó lehetőség leigazolni.
Egy ilyen bunkeros csapat ellen szerinted mi a jó terv? Kijátsszuk üres kapura? Pont az működhet, hogy beadják és Jovic befejeli, csókolom.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. január 23., vasárnap 19:05

Hát, adjon be neked a Lukaszvaszkez, ahogy az ősi dakota közmondás tartja. Ilyen bunkeres csapatok ellen pont nem egy ilyen stílusú játékosra van szükség, ez nem az Ő hobája, hanem az idióta scouté, aki azt mondta hogy piszok jó lehetőség leigazolni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. január 23., vasárnap 18:43

flori írta: Harminc perc alatt kétszer sikerült labdába érni. :lol:

Értem én, hogy nincs játékban, de ekkora bakot lőni mint ez a szerencsétlen. Oké, hogy nem egy támadást építő ember, de mintha direkt kerülné a labdát. Ívelgetni sem lehet rá, mert szarul helyezkedik, ha meg jól, akkor is megelőzi valaki.

Egy ilyen ember játszhat a Real Madridban. :lol: Semmi értelme a keretben, remélem el tudják boltolni Perezék.
folyamat jó helyen volt középen két méterre leszakadva az emberétől és a csodás beadások elakadnak az első emberben. 4 szer mutatta Lucasnak hogy a kapu fele előre adja be mert folyamat a háta mögé akarta ívelgetni. másik oldalon Mendy detto. nem egy zsonglőr de egy rohadt beadás nem ér el hozzá. azt ne várjuk hogy Benzema lesz belőle de lehetne használni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: flori » 2022. január 23., vasárnap 18:31

Harminc perc alatt kétszer sikerült labdába érni. :lol:

Értem én, hogy nincs játékban, de ekkora bakot lőni mint ez a szerencsétlen. Oké, hogy nem egy támadást építő ember, de mintha direkt kerülné a labdát. Ívelgetni sem lehet rá, mert szarul helyezkedik, ha meg jól, akkor is megelőzi valaki.

Egy ilyen ember játszhat a Real Madridban. :lol: Semmi értelme a keretben, remélem el tudják boltolni Perezék.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 22., szerda 23:23

Azt hogy lehetett ilyen szarul eltalálni, ennyire üresen? Egy söröm van rá, hogy bárki innen komolyabban elbikkantja. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. december 13., hétfő 11:05

Berti írta: Viszont a védelemben nagyon be tudta építeni Mendyt és Militaot ZZ vagy akár Fedét is említhetném. A támadókkal volt inkább bajban a kopasz.
Szerintem, a Ramos-Varane páros múlt évben nem hullik ki a sérülések miatt, Militao már rég máshol játszana. ZZ őt csak kényszerből rakta be, szerencséjére nem sült be.
Mendy is oké, oké, de egy szem formán kívüli Marcelo volt az "ellenfele" a posztért.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Luka Jović - 16

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. december 13., hétfő 10:44

Viszont a védelemben nagyon be tudta építeni Mendyt és Militaot ZZ vagy akár Fedét is említhetném. A támadókkal volt inkább bajban a kopasz.

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2021. december 13., hétfő 10:39

Hol is kezdjem. Először is át lehetne írni a mezszámát az aktuálisra. Ezt köszi előre is :D
Másodszor pedig Carlo vagy valami mágus vagy nagyon jó pedagógus. Azt amit a fiatalokkal csinál hihetetlen. Elhiteti velük azt amit zizunak nem sikerült. Zizu a nagy játékosok szintlépéséhez ertett, bár ott is a 10.Bl cím megnyerése ugye ancelotti érdeme.
De az, hogy Vini, Jovic, Rodrygo és Asensio is sokkal önbizalommal teltebbek az tuti. Nyilván így a teljesítményük is sokat javult.
Remélem Cadiz ellen pihen benzema es Jovic végre végig játszik egy meccset mert nagyon megérdemelné már. Én szurkolok neki nagyon.

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: tarodid » 2021. december 7., kedd 23:02

Nekem ma is tetszett a játéka. Fedezte a labdát, a passzai és meglátásai is jók voltak, jól helyezkedett. Talán védekezésben segíthetne néha többet, de szerintem abszolút rendben volt

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. december 5., vasárnap 15:42

Kerlon írta: Nekem már az tetszett, amikor tegnap lekúrta Asensiot, mert nem mozgott a labdáért.
Na ott mondjuk engem is felszabott Asensio, előtte állt be pár perccel, azt mint aki az egész meccset végig játszotta olyan kényelmes volt. Utána meg nem érti, hogy miért rakják le a padra.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. december 5., vasárnap 15:35

Nem csak az arcan :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. december 5., vasárnap 15:14

Nem hittem, hogy ezt is megéljük... Egyrészt gólt rúgott, másrészt először volt látható az arcán bármilyen jellegű érzelem :mrgreen: :mrgreen:

Szép volt, reméljük ez önbizalmat ad a továbbiakra. :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 5., vasárnap 10:43

Nekem már az tetszett, amikor tegnap lekúrta Asensiot, mert nem mozgott a labdáért. :mrgreen:
az a baj, hogy a gyerek ahogy nez ki a fejebol, azzal a jatekintelligenciaval fogalma sincs miert basztak le....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. december 5., vasárnap 10:34

Reméljük, hogy helyre teszi az önbizalmat és lelkesen fog hajtani. Nekem már az tetszett, amikor tegnap lekúrta Asensiot, mert nem mozgott a labdáért. :mrgreen:

És amúgy látszik rajta az is, hogy a földön sem ügyetlen, de aktívabbnak kell lennie. Kvázi Rodrygot is ziccerben ugratta ki -bár kicsit kiszorított helyzetből lőtt a brazil.

Btw Rodrygo is szerintem egyre jobb, reméljük eredményességben ő is fellép majd Vini mellé.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Jović - 18

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. december 5., vasárnap 10:23

Én csak annyit akarok látni, hogy küzd és gólt szerez.

Nem kell figurázás, a cselek, nem kell egy fél Benzema szint sem, de akarjon és szerezzen gólokat, bárhogy.

Ha ez tartósan menni fog, már megérte akkor az árát és neki is egy dobbantási esély.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég