Eden Hazard

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 8., szombat 21:17

Csabi írta:
Realista24 írta: Sztem én is azt vallottam, hogy ha többet nem rúg labdába sem érdekel, mert a Realban szinte minden döntőben betalált.
az engem se érdekelne. csak ne a csapat számlájára tegye ezt. :mrgreen:
De az olyan dolog amin nem tudunk változtatni. Szóval leszarom. Kimaxoltuk, most ő a szerződését :kalapos:

Hazard viszont aggaszt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. augusztus 8., szombat 21:12

Realista24 írta: Sztem én is azt vallottam, hogy ha többet nem rúg labdába sem érdekel, mert a Realban szinte minden döntőben betalált.
az engem se érdekelne. csak ne a csapat számlájára tegye ezt. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 8., szombat 21:11

Sztem én is azt vallottam, hogy ha többet nem rúg labdába sem érdekel, mert a Realban szinte minden döntőben betalált.

Voltak parádés időszakai, amiket ha nem vág ketté sérülés, másképpen alakult volna a madridi karrierje. Az a karrier amit a focisták 95%a sosem fog elerni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. augusztus 8., szombat 21:09

Realista24 írta:
Jim írta: Oké, csak mentálisan töltődjön fel :kalapos:
Reméljük most nyáron nem Big Macet zabàl
végig :mrgreen:
Pasta, pizza, otthon meg gofri.

Amugy látjátok, Balenek sosem volt ezzel gondja. Mindig ki van pattintva. Neve mellett rengeteg fontos gól és egy igen eredményes korszak. Ha ezt megkozeliti a belga, elégedetten fogok csettinteni.
Plusz azert visszaolvasnam hogy a pool elleni goljanal hanyan mondtak hogy elore es utolag mindent megbocsajtanak neki. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62849
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 8., szombat 21:06

Jim írta: Oké, csak mentálisan töltődjön fel :kalapos:
Reméljük most nyáron nem Big Macet zabàl
végig :mrgreen:
Pasta, pizza, otthon meg gofri.

Amugy látjátok, Balenek sosem volt ezzel gondja. Mindig ki van pattintva. Neve mellett rengeteg fontos gól és egy igen eredményes korszak. Ha ezt megkozeliti a belga, elégedetten fogok csettinteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 8., szombat 19:17

Oké, csak mentálisan töltődjön fel :kalapos:
Reméljük most nyáron nem Big Macet zabàl
végig :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. augusztus 8., szombat 18:31

Jim írta:
kiserik írta: ahogy várjuk Asensionál és vártuk Balenél.
bocs, Asensio 3,5 millió euró volt :lol: :mrgreen:
egyik legjobb igazolásunk ár/érték arányban (Bale 1-2 havi bére majdnem)
még több ilyet kérnénk :salute:

a sérülése után jól tért vissza, a jövő év döntő lesz nála is
mint ahogy Hazard esetében is
szerintem pihenjen, töltődjön fel a belga, csak akkor játsszon ősszel, ha már
100 %-os állapotban van
Én mindenkivel, mindenben egyetértek itt és szeretet és béke..csak egy ne történjen a nyáron. Hazard ne ”töltődjön fel”. :kalapos:


Nem kell megint fél év fogyókúra. :coffee:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. augusztus 8., szombat 17:46

Sierra írta: Ez meg a másik, elég szánalmas, hogy az egyik védőnk volt idén a második leggólerősebb játékosunk
Hát gyerekek.
Nem azért hoztuk,hogy ő legyen minimum a második gól/gólpassz felelős?

Vini,Rodry,Asensio ezek az alternatívák a szélre, ezeket a srácokat kellett volna megvernie, nem egy veretes névsor.
Nem sikerült.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 8., szombat 16:52

R. Carlos írta: Az a helyzet, hogy kb a semmi konkurenciát mérjük itt fel ellene. Oké gyenge volt, sőt én se ezt vártam tőle. De mutassatok valakit, aki jó volt?
Ez meg a másik, elég szánalmas, hogy az egyik védőnk volt idén a második leggólerősebb játékosunk a 25 vagy hány fős keretben. :lol: Mindent elmond a támadósorunkról meg a középpályáról.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. augusztus 8., szombat 16:38

Az a helyzet, hogy kb a semmi konkurenciát mérjük itt fel ellene. Oké gyenge volt, sőt én se ezt vártam tőle. De mutassatok valakit, aki jó volt? Egyedül ZZ rotációjának köszönhetően sült el jól a dolog a bajnokságban. Hazard-Vinícius-Isco-Asensio-Rodrygo(- Bale-James) folyamatosan cserélgetve voltak, ami eredményre vezetett és meccseken belül is sikerült egy-egy cserével taktikát változtatni. Vini és Rodrygo jól vizsgáztak ebben a helyzetben, de azon kívül, hogy egyik jóval lelkesebb, másik pedig jóval alázatosabb Hazardnal, nem sokkal többet tudtak hozzátenni a játékhoz. Már pedig ebből az anyagból kell jövőre is dolgozni. Sok új játékost nem várok, aki felfrissülés lehet, az Ödegaard, de őt inkább a támadósor mögött képzelem el. Jó lenne Jamest és Balet eladni, illeve Brahimot esetleg többet játszatni, így talán jól sülhetnek el megint a dolgok.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. augusztus 8., szombat 16:16

Kár lenne védeni, de ez az év amúgy is egy szar volt, nem csak neki. Ez a világjárvány mindenkit megviselt vmilyen szinten. Előtte súlyfelesleggel küzdött, meg csomót volt sérült. Persze drága volt meg minden, de kár lenne ez az alapján az év alapján megítélni. Jövőre ilyenkorra már sokkal tisztább lesz a kép vele kapcsolatban, szvsz.

mondjuk amúgy én sem vagyok túl optimista vele kapcsolatban, pláne hogy ő se lesz már fiatalabb, és amúgy is benne van a korban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 8., szombat 15:56

RaúlCF írta: azt se felejtsük el vele kapcsolatban hogy minimálisan sincs beépítve. sérült volt, peches és amikor játszott akkor se ment. nincs meg a helye és a szerepe. nem tudja azt játszani amiben a Chelseaben top volt. nincs csatár akire játszon. Benzemával néha elpasszolgatnak egyet kettőt de legtöbbször egymás tökén voltak egész évben. teljesen a vonalon van amikor szabadon érezte jól magát. ő se volt játékban mellé a bhv-ek is rotálva voltak mellette. ez az év kuka volt. a társakhoz legalább hozzászokott a pályán kívül. a kövi szezonban sokkal több kell tőle. és valamit kezdeni kell a játékával a csapatban mert az nagyon nincs meg. közelebb kell tenni a kapuhoz és szabadabban mint most.
Se nem a beepites, se nem a csatar hianya, de meg csak nem is a bhv bune hogy Hazard szar. A belga lassitja az osszes tamadas. Tegnap mikor a kommentator azt mondta h Hazard gyorsabb mint Walker aztan egy sprintnel meg csak eselye sem volt igazan jot nevettem

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. augusztus 8., szombat 15:50

azt se felejtsük el vele kapcsolatban hogy minimálisan sincs beépítve. sérült volt, peches és amikor játszott akkor se ment. nincs meg a helye és a szerepe. nem tudja azt játszani amiben a Chelseaben top volt. nincs csatár akire játszon. Benzemával néha elpasszolgatnak egyet kettőt de legtöbbször egymás tökén voltak egész évben. teljesen a vonalon van amikor szabadon érezte jól magát. ő se volt játékban mellé a bhv-ek is rotálva voltak mellette. ez az év kuka volt. a társakhoz legalább hozzászokott a pályán kívül. a kövi szezonban sokkal több kell tőle. és valamit kezdeni kell a játékával a csapatban mert az nagyon nincs meg. közelebb kell tenni a kapuhoz és szabadabban mint most.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. augusztus 8., szombat 15:40

Szerintem egy Robbenhez képest a fasorban sincs, de mondhatnék még pár klasszis szélsőt az elmúlt 10 évből.

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 8., szombat 15:38

Kerlon írta:
kiserik írta:
Nem Vinit fényezem, aki tényleg 5 gólt lőtt (3 liga, 1 BL, 1 kupa), hanem arra reagáltam, hogy a brazil tinik meg Kaka került sokba, Hazard ő nem. Ő nagyon jó biznisz volt. Hát a fenét. 1 év alatt gyakorlatilag semmit sem csinált. Még csak reményt keltően sem játszott. Várjuk a folytatást, sajnos más nem jut, ahogy várjuk Asensionál és vártuk Balenél.
Egyelőre szerintem Hazard senkinél sem volt nagyon jó biznisz, de amikor vettük azt mondtuk, hogy most pont egy sztárt kell megvennünk, neki ennyi volt az ára. Mielőtt lerúgták már pont jól pengetett és kezdett belelendülni, aztán meg balszerencse balszerencse hátán. Tegnap meg kompletten szarok voltunk kár ebből levonni valamit is. Inkább bízzunk benne, hogy ez az idei pofon helyre teszi, aztán jövőre látunk abból is, amiért végül megvettük.

Viniciust meg le kéne passzolni mondjuk egy Porto/Benficanak, ők jól bánnak az ilyen arcokkal, aztán meglátjuk, hogy alap dologokban fejlődik-e.
Nálam az alap felvetés, hogy Hazard ténylegesen akkorra játékos e (és itt most direkt nem sztárt írtam), mint amekkorának gondoljuk/gondolják?

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. augusztus 8., szombat 15:38

Kerlon írta: Viniciust meg le kéne passzolni mondjuk egy Porto/Benficanak, ők jól bánnak az ilyen arcokkal, aztán meglátjuk, hogy alap dologokban fejlődik-e.
Nem akarom lebecsülni a portugál ligát, de akkor már inkább a német vagy spanyol bajnokságba kéne kölcsönadni a kis brazilt. Ott tudna fejlődni, és kiderülne, hogy mit is ér. Mondjuk egy Leverkusen nagyon adná, mert abszolút támadófocit játszanak. Ha oda be tud illeszkedni, ahol egy Baileyt most tettek szabadlistára, az elég komoly fejlődés lenne.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. augusztus 8., szombat 15:34

kiserik írta: ahogy várjuk Asensionál és vártuk Balenél.
bocs, Asensio 3,5 millió euró volt :lol: :mrgreen:
egyik legjobb igazolásunk ár/érték arányban (Bale 1-2 havi bére majdnem)
még több ilyet kérnénk :salute:

a sérülése után jól tért vissza, a jövő év döntő lesz nála is
mint ahogy Hazard esetében is
szerintem pihenjen, töltődjön fel a belga, csak akkor játsszon ősszel, ha már
100 %-os állapotban van

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 8., szombat 15:20

kiserik írta:
Kerlon írta:
Amúgy nem írsz hülyeséget csak kár, hogy irónia volt. :lol: Amúgy én bárhol nézem 4 gólja volt, abból 2 megpattanó lövés. :lol: Hagyjuk is, kezdtek komolytalanok lenni pedig már majdnem elhittem, hogy Vinicius nem egy esetlen balfék qumma nagy dinamikával és 2 IQ-val.
Nem Vinit fényezem, aki tényleg 5 gólt lőtt (3 liga, 1 BL, 1 kupa), hanem arra reagáltam, hogy a brazil tinik meg Kaka került sokba, Hazard ő nem. Ő nagyon jó biznisz volt. Hát a fenét. 1 év alatt gyakorlatilag semmit sem csinált. Még csak reményt keltően sem játszott. Várjuk a folytatást, sajnos más nem jut, ahogy várjuk Asensionál és vártuk Balenél.
Egyelőre szerintem Hazard senkinél sem volt nagyon jó biznisz, de amikor vettük azt mondtuk, hogy most pont egy sztárt kell megvennünk, neki ennyi volt az ára. Mielőtt lerúgták már pont jól pengetett és kezdett belelendülni, aztán meg balszerencse balszerencse hátán. Tegnap meg kompletten szarok voltunk kár ebből levonni valamit is. Inkább bízzunk benne, hogy ez az idei pofon helyre teszi, aztán jövőre látunk abból is, amiért végül megvettük.

Viniciust meg le kéne passzolni mondjuk egy Porto/Benficanak, ők jól bánnak az ilyen arcokkal, aztán meglátjuk, hogy alap dologokban fejlődik-e.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 8., szombat 15:16

Kerlon írta:
Galacticos írta:
Nem erted hogy Vinit annyit nyomtuk mar hogy elobb utobb osszejott neki de csak idopocsekolas?
Amúgy nem írsz hülyeséget csak kár, hogy irónia volt. :lol: Amúgy én bárhol nézem 4 gólja volt, abból 2 megpattanó lövés. :lol: Hagyjuk is, kezdtek komolytalanok lenni pedig már majdnem elhittem, hogy Vinicius nem egy esetlen balfék qumma nagy dinamikával és 2 IQ-val.
Nem Vinit fényezem, aki tényleg 5 gólt lőtt (3 liga, 1 BL, 1 kupa), hanem arra reagáltam, hogy a brazil tinik meg Kaka került sokba, Hazard ő nem. Ő nagyon jó biznisz volt. Hát a fenét. 1 év alatt gyakorlatilag semmit sem csinált. Még csak reményt keltően sem játszott. Várjuk a folytatást, sajnos más nem jut, ahogy várjuk Asensionál és vártuk Balenél.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. augusztus 8., szombat 14:28

Galacticos írta:
kiserik írta: Hazard: 1550 perc, 1 gól, 7 gólpassz
Vini: 1800 perc, 5 gól, 4 gólpassz
Rodrygo: 1450 perc, 7 gól, 3 gólpassz

Kaka: 2500 perc, 9 gól, 12 gólpassz

Lehet okoskodni meg számolgatni.
Nem erted hogy Vinit annyit nyomtuk mar hogy elobb utobb osszejott neki de csak idopocsekolas?
Amúgy nem írsz hülyeséget csak kár, hogy irónia volt. :lol: Amúgy én bárhol nézem 4 gólja volt, abból 2 megpattanó lövés. :lol: Hagyjuk is, kezdtek komolytalanok lenni pedig már majdnem elhittem, hogy Vinicius nem egy esetlen balfék qumma nagy dinamikával és 2 IQ-val.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég