Eden Hazard

Archívum
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 9., vasárnap 22:51

Most erre mit írjon az ember? :lol: :lol: :lol: Köszi? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 9., vasárnap 22:51

Ott a gól. :salute: :salute:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 8., szombat 15:22

dzsi91 írta:
Kerlon írta:

+1
olyan meg nincs, hogy fotballista
van futballista
meg FODBallista
!
Olyan sincs ,hogy Guardiola.
van gvardiola
Meg kókler
! :kalapos: Direkt írom amúgy így tudom,hogy soccernek írják egyébként.
én úgy tudom, hogy kókler szar van meg gvárdióla :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 8., szombat 15:19

Kerlon írta:
dzsi91 írta: Az tény,hogy R9 mindenidők legtehetségesebb fotballistája. Ettől még ma nem engedhetné meg magának azt a pár kiló túlsúlyt sem,hazard pláne nem.Túlságosan fizikális lett a foci.
+1
olyan meg nincs, hogy fotballista
van futballista
meg FODBallista
!
Olyan sincs ,hogy Guardiola.
van gvardiola
Meg kókler
! :kalapos: Direkt írom amúgy így tudom,hogy soccernek írják egyébként.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 8., szombat 15:10

dzsi91 írta: Az tény,hogy R9 mindenidők legtehetségesebb fotballistája. Ettől még ma nem engedhetné meg magának azt a pár kiló túlsúlyt sem,hazard pláne nem.Túlságosan fizikális lett a foci.
+1
olyan meg nincs, hogy fotballista
van futballista
meg FODBallista
!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 8., szombat 14:22

Az tény,hogy R9 mindenidők legtehetségesebb fotballistája. Ettől még ma nem engedhetné meg magának azt a pár kiló túlsúlyt sem,hazard pláne nem.Túlságosan fizikális lett a foci.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. május 8., szombat 12:53

dzsi91 írta: R9et azzal a fozikummal ami 2003tól volt neki a mai futballban ugyanúgy megették volna reggelire.
Azért na.....
A kislábujjában több foci volt annak az embernek, mint Hazardinhonak...
Olyat mint R9.... Simán megélne ma is azzal a kis plusz kilóval is, hát ott foci volt, nem ez a tutyimutyi szar.

Meg most pl alig vannak jelenleg értelmes csatárok... Röhögve top lenne úgy is.
Valaha volt legjobb talán, aki gyepet érintett R9, sajna a klub karrierjére rátette nagyon a bélyegét a sérülései, de mindig visszajött és megmutatta ki a király.



Ezt a szerencsecsomag belgát meg el kell zavarni, sose jött még ki jól mikor vártunk évekig hátha észhez tér valaki.
Mentálisan kuka, mehet amerre viszik

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 8., szombat 12:51

dzsi91 írta: R9et azzal a fozikummal ami 2003tól volt neki a mai futballban ugyanúgy megették volna reggelire.
Szerintem a kolléga nem erre értette hanem arra hogy neki is kijutott sérülésből bőven sőt ezek még komolyabbak is voltak mint Hazarde, ő is kihagyott nagyon sokat stb. Viszont nálunk ennek ellenére felvállalta a játékot, belement párharcokban nem alibizett. Hazard esetében meg mindez nem látszik. Szegényke önbizalom hiányos vagy mi. Ja majd pupujgassunk egy 30+os játékost. Mindent is meglehet magyarázni de a tények azok tények. Ha előveszi a jobb oldalát és tényleg profi mód fog tevékenykedni akkor a megítélés is fog változni irányába. Szerintem nem lehet mindent a körülményekre meg sérülésekre fogni. Közrejátszik nagy mértékben ez is nem vitás de egy más hozzáállással azért nem itt tartana. De legyen, táltosodjon meg mutassa meg a hátralévő 4 meccsben hogy hasznos tagja a csapatnak és én megkövetem magam. Csak sajnos erre nem sok esélyt látok pont a mentális dolgok miatt. Összegezve most van rajta nyomás igazán. Ha tényleg klasszis akkor tudja ezt kezelni ha nem akkor nincs miről beszélni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 8., szombat 12:26

R9et azzal a fozikummal ami 2003tól volt neki a mai futballban ugyanúgy megették volna reggelire.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 8., szombat 11:38

A tömörülést arra értettem hogy a mi játékosaink helyezkedtek egymás hegyén-hátán. Egymás elöl vették el a területet. Mindezt teljes fejetlenségben.

Ha mások is ezen a szinten játszottak volna ellenünk, akkor nem lennénk versenyben a bajnoki címért és elődöntőt sem játszunk.

Nagyon jól összerakta Tuchel a csapatát.

Majd az idő eldönti kinek van igaza...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. május 8., szombat 11:23

Volt egy idő, mikor DM kurva fontos resze volt a csapatnak es kiesett több honapra a jobbosrol. Visszatérése utan első meccsen befele huzva kilotte 30rol a jobb felsőt. Neki ez volt az egyik erőssége.

Betomorulo védelem. Elvileg edennek ez az egyik erossege, hogy megbontsa, betorjon. Szinte jobb statokat hozott ezekbol a driblikbol a cselsziben, mint messi. Biztos az volt a baj, hogy egy azpilicueta ellen kellett volna menni.
Azért a real ellen szoktak igy jatszani masok is.....

Illetve elhangozzak itt olyanok is, hogy almaim csapata. Gyerekkorom óta stb.
Mentális? Az hát. Mint az impotencia
Azert ha folyamat nem all fel egy nőre sem, ott el kellene gondolkodni.
Igazolasa ota, ez volt a legfontosabb meccse. Szar volt, de lehetett volna ugy is szar, hogy megprobalja.
Elengedtem
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 8., szombat 10:56

realbeckham írta: Es egy viniciussal kellene versenyezni.
A nagy lehetőség. BL elődöntő. Hazard kezdő.
Hát hugyozzon vért. Essen ossze a meccs végén vegkimerulésbe.
Szarok rá, hogy a tobbiek se csinálták többet.
Csapattarsai többszörös bl gyoztesek.
Nem. Sarkazgatok. Piszipaszi. Előttem a védő, jaj, nem megyek neki, visszarakom inkabb nachonak es elsetalok. Nalam betett ez. Nem a csapat. Örülök, hogy 2 fronton eddig mentünk.
Hazard miatt IS ultem le ugy a tv elé, hogy na akkor most...
Ezt egy az egyben adnám, ha 2-3 havi folyamatos játék után jött volna a Chelsea elleni meccs.
Mennyit játszott előtte? 150 percet talán. Nem néztem utána.

Az hogy nem akart szerintem nem igaz. Folyamatosan mozgott kérte a labdát. Faragták is rendesen. Rohadtul egy helyen tömörült mindenki. A chelsea megfolytotta a játékunk. Nem volt egy könnyű meccs.

Azért még mindig emberek játszanak a pályán. Van egy mentális része is a sportnak. Szerintem az önbizalma is a béka segge alatt. Amikor bajnokin is tiszta lövőhelyzetből inkább letette Vininek...

Én csak azt mondom, hogy hosszabb távú folyamatos játék után lehet megítélni.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. május 8., szombat 10:33

A tisztázás végett, nem r9 hez hasonlitom. Olyan ember , meg nem született azóta.
Pusztán a túlsúly es sérülés miatt reflektáltsm arra, hogy lehet igy is. Akinek van kedve focizni, az focizik

Jelenleg ott tartok, hogy a 10perces chicharito jobb meccseket hozott es mindenki kedvelte.
Vagy odaát Bréjtvéjt, aki a bemutatkozásán felbukik a labdába, az lelkesen áll be, illetve volt, hogy meccsett dönt el a gólja.
De továbbmegyek. Balet sirjuk vissza, legalabb is, volt ilyen komment. Azt azert nem sokan gondolták volna.

Es egy viniciussal kellene versenyezni.
A nagy lehetőség. BL elődöntő. Hazard kezdő.
Hát hugyozzon vért. Essen ossze a meccs végén vegkimerulésbe.
Szarok rá, hogy a tobbiek se csinálták többet.
Csapattarsai többszörös bl gyoztesek.
Nem. Sarkazgatok. Piszipaszi. Előttem a védő, jaj, nem megyek neki, visszarakom inkabb nachonak es elsetalok. Nalam betett ez. Nem a csapat. Örülök, hogy 2 fronton eddig mentünk.
Hazard miatt IS ultem le ugy a tv elé, hogy na akkor most...
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 8., szombat 10:27

realbeckham írta: Sérülései is valószínűleg hátráltatják, és fogják is mindig. Lehet nem mer vallalni, lehet egy kitamasztas vagy bokamozdulat, ami ra jellemzo volt mindog is. A váratlan dribli, felgyorsulas, fajdalmat okoz neki. Vagy csak siman benne van a félsz. Nem tudom. Rossz a szabó...mindennel lehet védeni.

DE ez sztem mentalitas problema most már. Itt a fejben vannak a legnagyobb gondok. A porfizmus teljes hianya.

Ha arra gondolok, hogy a Fenomén ugy kezd egy meccset a középkezdés után, hogy megfutja a védelmet, leulteti simeone t, majd bebassza burgosnak, mindezt 15kilo plusszal, agyonmutott lábbal, akkor Hazardot nem szabad vedeni a mocskos büdös eletbe se. Takarodjon a francba ezzel wishes minoseggel.
Én nem védem. Azzal kezdtem, hogy nem volt annyit pályán hogy meg lehessen itélni.
Lehet hogy sosem fog úgy teljesíteni mint a Chelseaben, de hogy ezt el lehessen dönteni ahhoz több hónap folyamatos játékra lenne szükség.

Inkább az zavar hogy a kiesés után most mindenki okádja rá a szart. Mintha csak az ő hibája lenne hogy kiestünk.

Ronaldoval teljesen felesleges az összehasonlítás. Belőle egy volt. Soha nem fogunk még egy olyan támadót a pályán látni mint amilyen ő volt.
Azért vele is előfordult hogy 10-15 percet sétálgatott mielőtt úgy döntött hogy akkor ideje lenne lőni egy gólt.

Ettől függetlenül számomra ő mindenidők legjobbja.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 8., szombat 10:22

Nem rémlik hogy volt olyan játékosunk akivel szembe ekkor volt a türelem. Most elfogyott és hambiHazard szembesült hogy milyen is a való világ a klubb körül. Na most ha egy CR mentalitású fazon lenne (legalább nyomokban) akkor a Sevilla ellen vágna egy duplát és mutogatna a gyep felé. Álom édes álom. Nem hat meg egyáltalán hogy a marketingesei egy vérszegény bocsánatkérést kieszeltek. Leszarom. A pályán kell megmutatni haver hogy mit tudsz, mit akarsz stb. Kurva nagy mázlija van hogy nincsenek nézők.

ZZ amúgy is kezdőbe rakja minden meccsen, most félre véve a Sevillat a többi elég szerény csapat ahol megmutathatná mekkora Jani ő...de persze nem fogja.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 8., szombat 10:08

realbeckham írta: Sérülései is valószínűleg hátráltatják, és fogják is mindig. Lehet nem mer vallalni, lehet egy kitamasztas vagy bokamozdulat, ami ra jellemzo volt mindog is. A váratlan dribli, felgyorsulas, fajdalmat okoz neki. Vagy csak siman benne van a félsz. Nem tudom. Rossz a szabó...mindennel lehet védeni.

DE ez sztem mentalitas problema most már. Itt a fejben vannak a legnagyobb gondok. A porfizmus teljes hianya.

Ha arra gondolok, hogy a Fenomén ugy kezd egy meccset a középkezdés után, hogy megfutja a védelmet, leulteti simeone t, majd bebassza burgosnak, mindezt 15kilo plusszal, agyonmutott lábbal, akkor Hazardot nem szabad vedeni a mocskos büdös eletbe se. Takarodjon a francba ezzel wishes minoseggel.
Grande :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. május 8., szombat 10:07

Sérülései is valószínűleg hátráltatják, és fogják is mindig. Lehet nem mer vallalni, lehet egy kitamasztas vagy bokamozdulat, ami ra jellemzo volt mindog is. A váratlan dribli, felgyorsulas, fajdalmat okoz neki. Vagy csak siman benne van a félsz. Nem tudom. Rossz a szabó...mindennel lehet védeni.

DE ez sztem mentalitas problema most már. Itt a fejben vannak a legnagyobb gondok. A porfizmus teljes hianya.

Ha arra gondolok, hogy a Fenomén ugy kezd egy meccset a középkezdés után, hogy megfutja a védelmet, leulteti simeone t, majd bebassza burgosnak, mindezt 15kilo plusszal, agyonmutott lábbal, akkor Hazardot nem szabad vedeni a mocskos büdös eletbe se. Takarodjon a francba ezzel wishes minoseggel.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. május 8., szombat 10:02

KTamas091 írta: Eddig 150m plusz 2x kb. 20misi a fizuja. Nem megy sehova/nem mehet sehova egyenlore! Szepen itt marad es vagy torleszti golokkal es jo jatekkal az arat vagy megint megserul komolyabban akkor kell eladni.
Jovic+Hazard=210misi plusz fizu, vicc.
Ez azért elég rizikós .. vagy bejön vagy most már megint beiszik egy 20ast, mi pedig azon filózunk hogyan tudnánk egy épkézláb játékost venni amíg ő a fotelba eszi a penzes hambit.... Nem jo ez így, elfogyott a türelem
🇭🇺✝️🇭🇺

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 8., szombat 10:00

Nyilván összetett a dolog de ebben a történetben egyszerűen nem lehet felmenteni Hazardot. Én megértem ha vannak akik meg bíznak benne de bőven indokolt irányába a kritika. Sőt én magam is örültem mikor érkezett és igen sokat vártam tőle mivel alapjaiban véve remek jó játékos. De a helyzet az hogy igazat kell adjak azoknak akik már az elején mondtak hogy nem elég profi a hozzáállása. Lehet velem van a baj de én nem ezt várom a csapat egyik (papíron) vezérétől. Sem azt amit a pályán előad már amikor játszik, sem azt amit azon kívül művel. Megértem ha vannak spanjai a Chelseaben de na egy felnőtt profi játékost ha nem zavar az hogy kizugunk simán egy elődöntőben úgy hogy ő érdemben semmit nem tett az ellenkezőjéért hát az nálam leveri a lécet. Ha azt látnám hogy 100% koncentrál a feladatra, megtesz mindent stb. akkor még indokolt lenne a türelem vele szemben. De full alibi a tag amolyan Asensio 2.0. Sose lesz már olyan játékos mint a Chelseaben volt és ebben a kora is vastagon benne van sajnos na meg a sok sérülés. Ha ki lehet szállni belőle értelmes keret között akkor most kell mert később nem fogunk tudni és nem sok esély van arra hogy érdemben hozzategyen a dolgokhoz. Alapból nem érti szerintem hogy a Real Madrid az más kávéház mint a Chelsea itt egy megasztárnak bizonyítania kell nem csak a mezt felvinni.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 8., szombat 9:59

Pluszsúly: :lol: :lol:
Igen, egy atlétának, aki áll. az izületeit/izmait használja, pont jó ha felesleges tömeget cipel. Ezt akkor le is zárhatjuk -> az izomsérülések fele mondjuk adható, a szétrúgott boka nem..

Benz-Ase megfojtják egymást: 352-ben igen, de az az egesz csapatnak szar, el kell felejteni.

Zz érkezése: nem kezdett a legjobban, de nem emlékszem ekkora "szkandál"-ra 2003ból, h Zz is a régi cimbikkel röhögcsélt vna az elődöntő után..
NE RÖHÖGJÖN...
Ahogy egy k-konzervatív csávó se meneküljön mesztelenül, koksszal a tütyőben..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég