Eden Hazard

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 18., szerda 22:24

sebydani írta: Aranylabdo incoming :coffee: :kalapos:
Hazard: "My ankle injury is a thing of the past, it's already out of my head. I am going to give everything this season."

:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. augusztus 18., szerda 22:16

Aranylabdo incoming :coffee: :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: flori » 2021. augusztus 18., szerda 20:02

Brutál vékonynak tűnik az edzés videókon. :ozil: Szánalmas, hogy már ennek is örülök, de haladunk lassan. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. augusztus 17., kedd 16:33

Harom het es az orvosi szobaban lesz. :lol: Valahogy egyaltalan nem tudok semmi hinni, sem bizni az ellenkezojeben…

Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. augusztus 17., kedd 16:30

Remélem egész évben teszi veszi majd Karimmal ahogy szombaton is. Rég láttunk már ilyeneket :'( :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 17., kedd 15:59

babaking írta:
mocsok írta: 🚨🌕| Every test on Hazard has a clear diagnosis: His ankle is now in perfect shape. @jfelixdiaz #rmalive
Legyen igazad. Viszont vagy ez az állítás nem igaz, vagy a belga csapatorvos, miszerint az a boka már soha nem lesz 100%-os.

Bár a "perfect shape" azt is jelentheti, hogy a sérüléshez/ körülményekhez képest hibátlan - ergo ennél jobb már nem lesz

Kicsit úgy képzelem ezt, mint Bottas hátsérülését, neki is brutál munka van benne, hogy az izom tehermentesítse a sérült részt..
Gondolom Hazardnál is ez van. Az élsporthoz más részeket kell(ett volna) jobb erőben tartani, mint korábban voltak, hogy bírja. De valszeg ellébecolta, borult is a dominó s állandóan sérült volt..

Ha most top-on van, vigyázni fog magára (túlsúly) meg edz mellé rendesen, egy épkézláb szezon jó lenne, ha valahogy összejönne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 17., kedd 15:06

babaking írta:
mocsok írta: 🚨🌕| Every test on Hazard has a clear diagnosis: His ankle is now in perfect shape. @jfelixdiaz #rmalive
Legyen igazad. Viszont vagy ez az állítás nem igaz, vagy a belga csapatorvos, miszerint az a boka már soha nem lesz 100%-os.

Bár a "perfect shape" azt is jelentheti, hogy a sérüléshez/ körülményekhez képest hibátlan - ergo ennél jobb már nem lesz
Nyilván azt érti, hogy rendbe jött, de olyan nem lesz kint a sérülés előtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3100
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 17., kedd 14:57

mocsok írta: 🚨🌕| Every test on Hazard has a clear diagnosis: His ankle is now in perfect shape. @jfelixdiaz #rmalive
Legyen igazad. Viszont vagy ez az állítás nem igaz, vagy a belga csapatorvos, miszerint az a boka már soha nem lesz 100%-os.

Bár a "perfect shape" azt is jelentheti, hogy a sérüléshez/ körülményekhez képest hibátlan - ergo ennél jobb már nem lesz
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. augusztus 17., kedd 13:59

🚨🌕| Every test on Hazard has a clear diagnosis: His ankle is now in perfect shape. @jfelixdiaz #rmalive

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 12., csütörtök 21:54

reeed_ati írta: Edzés fotókon úgy tűnik nekem, hogy eléggé rendbe rakta őt Pintus papa.
Nyilván ennek alapnak kéne lennie a keret legjobban kereső játékosától, de előző évekről tudjuk, hogy sajnos nem az.. :ike:
Van még valami nyűgje egyébként :D , vagy hétvégén már bevethető lesz? valaki képben van esetleg?
Szerintem ő maga sem akar ennyire csúfos Real karriert és nem csak Pintus itt a nagy különbség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. augusztus 12., csütörtök 20:57

reeed_ati írta:
kiserik írta:
Fotókon? Ilyet már láttunk a leigazolása után is... :lol: :mrgreen:
Nekem az rémlik, hogy 7kg felesleggel érkezett a leigazolása után..
Ami ezen a szinten baromi sok.

Az a boka nem tudom mennyire lesz discomfort, de talán az izomsérülések elkerülik és a felesleges kilókkal sem lesz gond.
Én nagyobb esélyt látok rá, hogy Hazard összekapja magát, minthogy Vinyó megtanulna kapura lőni.. :D
A bibi ott volt, hogy az orvosi fotókon Karim testére tették a fejét és úgy jelent meg a médiában. Azóta a fotóknak nem hiszek. Élő mozgóképen majd kiderül :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 12., csütörtök 20:10

kiserik írta:
reeed_ati írta: Edzés fotókon úgy tűnik nekem, hogy eléggé rendbe rakta őt Pintus papa.
Nyilván ennek alapnak kéne lennie a keret legjobban kereső játékosától, de előző évekről tudjuk, hogy sajnos nem az.. :ike:
Van még valami nyűgje egyébként :D , vagy hétvégén már bevethető lesz? valaki képben van esetleg?
Fotókon? Ilyet már láttunk a leigazolása után is... :lol: :mrgreen:
Nekem az rémlik, hogy 7kg felesleggel érkezett a leigazolása után..
Ami ezen a szinten baromi sok.

Az a boka nem tudom mennyire lesz discomfort, de talán az izomsérülések elkerülik és a felesleges kilókkal sem lesz gond.
Én nagyobb esélyt látok rá, hogy Hazard összekapja magát, minthogy Vinyó megtanulna kapura lőni.. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. augusztus 12., csütörtök 19:57

Ha addig nem jön szembe vele egy BelFrit ott lesz a csapatban hétvégén.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. augusztus 12., csütörtök 19:56

reeed_ati írta: Edzés fotókon úgy tűnik nekem, hogy eléggé rendbe rakta őt Pintus papa.
Nyilván ennek alapnak kéne lennie a keret legjobban kereső játékosától, de előző évekről tudjuk, hogy sajnos nem az.. :ike:
Van még valami nyűgje egyébként :D , vagy hétvégén már bevethető lesz? valaki képben van esetleg?
Fotókon? Ilyet már láttunk a leigazolása után is... :lol: :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. augusztus 12., csütörtök 19:54

Edzés fotókon úgy tűnik nekem, hogy eléggé rendbe rakta őt Pintus papa.
Nyilván ennek alapnak kéne lennie a keret legjobban kereső játékosától, de előző évekről tudjuk, hogy sajnos nem az.. :ike:
Van még valami nyűgje egyébként :D , vagy hétvégén már bevethető lesz? valaki képben van esetleg?

aleksz
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2021. április 18., vasárnap 10:50
Kedvenc játékosaid: Drenthe, Raul Bravo, Lucas Vazquez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: aleksz » 2021. július 29., csütörtök 12:51

Pad'em írta: Én pont azt olvasom, hogy meglepődtek a csapattársak, hogy milyen vékony :D Lehet elkapott vmi vírust a nyaraláson?
Attol meg sajnos lehet szar kondiba, hogy vekony. Lehet a zsir mellett izombol is fogyott a dietaval es kifujt, mint szel a lyukbol.:D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 29., csütörtök 10:35

Pad'em írta: Én pont azt olvasom, hogy meglepődtek a csapattársak, hogy milyen vékony :D Lehet elkapott vmi vírust a nyaraláson?
valami aluljárós gyrost ehetett aztán megindította a fogyást :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 29., csütörtök 10:11

Marky írta: Remelem Pintus romma dolgoztatja, ha mar magatol keptelen formaban maradni. Legszarabb pelda a fiatal jatekosok elott, hogy megjelenik pokhassal, ellotyog az edzeseken aztan amikor epp nem serult fix kezdo.
Okosan kell, az se jó ha most hirtelen rommá van dolgoztatva.

Szerintem Pintus amit lehet kihoz a testéből, de a lába sose lesz már százas, illetve fejben is vannak nála gondok meg gátak.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 29., csütörtök 10:08

Én pont azt olvasom, hogy meglepődtek a csapattársak, hogy milyen vékony :D Lehet elkapott vmi vírust a nyaraláson?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 29., csütörtök 10:07

Remelem Pintus romma dolgoztatja, ha mar magatol keptelen formaban maradni. Legszarabb pelda a fiatal jatekosok elott, hogy megjelenik pokhassal, ellotyog az edzeseken aztan amikor epp nem serult fix kezdo.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég