Eden Hazard

Archívum
ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. május 7., szombat 16:15

chronic írta:
ronaldo99 írta: Tudom hogy nem sokan gondolják így, de én még mindig bízom benne hogy összeszedi magát.
Még ha, össze is kapná magát, és mondjuk leadna 65-70%-ot a prime teljesítményéhez képest,akkor se férne már be. Csak balról tud játszani, oda ott van Vini, aki jobb mint ő és érkezik a teknős aki szintén a bal oldalt érzi magát jól,így is fejtörést fog okozni Carlonak a támadó hármas.
Tudom, hogy a jövőre tekintve Vini többet adhat hosszú távon, de nálam egy 70%-os Hazard is simán előtte lenne a sorban még mindig.
Vini még mindig nagyon esetleges minden megmozdulása lehet szép és nevetséges is. Mintha véletlen számgenerátor döntené el hogy jót húz, vagy rosszat.

Bappe ha jön, akkor dem vagyok biztos benne hogy a szélen játszana. Szerintem simán lehet hogy Karim kicsit visszább lép és Bappe játszik elötte. Mondjuk ez egy afféle 4-2-3-1 lenne.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. május 7., szombat 15:58

ronaldo99 írta: Tudom hogy nem sokan gondolják így, de én még mindig bízom benne hogy összeszedi magát.
Még ha, össze is kapná magát, és mondjuk leadna 65-70%-ot a prime teljesítményéhez képest,akkor se férne már be. Csak balról tud játszani, oda ott van Vini, aki jobb mint ő és érkezik a teknős aki szintén a bal oldalt érzi magát jól,így is fejtörést fog okozni Carlonak a támadó hármas.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. május 7., szombat 15:55

Pad'em írta:
ronaldo99 írta: A műtét után hogy áll? Van esély rá hogy még játszik a szezonban?
Jövő héten kezd edzeni a többiekkel, BL döntőre lesz keretben. Ergó nem sok.
Köszi az infót. Remélem nem így fejezi be a Madridi karrierjét.

Tudom hogy nem sokan gondolják így, de én még mindig bízom benne hogy összeszedi magát.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 7., szombat 15:24

ronaldo99 írta: A műtét után hogy áll? Van esély rá hogy még játszik a szezonban?
Jövő héten kezd edzeni a többiekkel, BL döntőre lesz keretben. Ergó nem sok.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. május 7., szombat 15:16

A műtét után hogy áll? Van esély rá hogy még játszik a szezonban?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. május 7., szombat 14:35

Nyilvan all time legszarabb igazolas, meg a hozzaallasa hagyott mindig kivanni valot maga utan, de azert emberileg vele nincs gond. Kivancsi vagyok, hogy mi lesz a sorsa, meg tud e meg egy ket jobb szezont osszehozni a mutet utan valahol.

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. május 7., szombat 13:48

raul 4 ever írta:
Realista24 írta: Mindenesetre becsülendő, hogy mindig ott van a stadionban a csapattal, örül, ünnepel, együtt van a srácokkal. Nyilván évi 10-15 millióért ez a minimum....de fájhatna neki is a háta annyira, hogy otthon maradjon.
Sose mondom vissza az alkalmat, ha esetleg bele lehet rúgni, de pl. szombaton is "szimpatikus outsider" volt.. Kirakta a reklámmosolyt, kb. terelte a többieket a bajnoki trófeához, hogy pózoljanak vele, nagyon a háttérbe rakta magát.. Látszik rajta, hogy valamennyi önkritikája van neki is és érzi, hogy nem jó ízű a palacsinta..

Most ez a lábműtét dolog is.. Milyen szar lehetett már szerencsétlennek, hogy állandóan bedurrant a vas körül..?? De ezt is csak azóta tudom, hogy Carlo valamelyik meccs előtt elmondta, miért műtötték meg..

Sajnálom csórikámat, mert olyan szintű unluckcunami, amit a nyakába kapott, amióta ide igazolt, nem is tudom létezik-e? (Metzelder/Woodgate voltak még kb. így.. Jók se voltak, és még állandóan sérültek is)
De abban is biztos vagyok, hogy tehetett volna többet ebbe a dologba. Vagy amióta itt van, vagy a pályafutása megelőző 80%-ban.... és azért viszont csak ő a hibás..

De még így is 100szor szimpibb, mint Bélánk, de remélem lép mindkettő..
Kár érte..
Kár bizony.. Azért nem nézett ő ki rosszul 19 őszén emlékszem psg ellen meg előtte meccseken nagyon jól mozgott. Akkora dolgozta le a sulyfelesleget amivel érkezett. Aztán az ügyes válogatott csapattarsa agyon rúgta a bokáját amivel azóta mindig gond volt. Én még reménykedem hogy így hogy ki műtötték a fémet, lehet belőle valami.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 6., péntek 8:30

Realista24 írta: Mindenesetre becsülendő, hogy mindig ott van a stadionban a csapattal, örül, ünnepel, együtt van a srácokkal. Nyilván évi 10-15 millióért ez a minimum....de fájhatna neki is a háta annyira, hogy otthon maradjon.
Sose mondom vissza az alkalmat, ha esetleg bele lehet rúgni, de pl. szombaton is "szimpatikus outsider" volt.. Kirakta a reklámmosolyt, kb. terelte a többieket a bajnoki trófeához, hogy pózoljanak vele, nagyon a háttérbe rakta magát.. Látszik rajta, hogy valamennyi önkritikája van neki is és érzi, hogy nem jó ízű a palacsinta..

Most ez a lábműtét dolog is.. Milyen szar lehetett már szerencsétlennek, hogy állandóan bedurrant a vas körül..?? De ezt is csak azóta tudom, hogy Carlo valamelyik meccs előtt elmondta, miért műtötték meg..

Sajnálom csórikámat, mert olyan szintű unluckcunami, amit a nyakába kapott, amióta ide igazolt, nem is tudom létezik-e? (Metzelder/Woodgate voltak még kb. így.. Jók se voltak, és még állandóan sérültek is)
De abban is biztos vagyok, hogy tehetett volna többet ebbe a dologba. Vagy amióta itt van, vagy a pályafutása megelőző 80%-ban.... és azért viszont csak ő a hibás..

De még így is 100szor szimpibb, mint Bélánk, de remélem lép mindkettő..
Kár érte..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 6., péntek 7:51

Mindenesetre becsülendő, hogy mindig ott van a stadionban a csapattal, örül, ünnepel, együtt van a srácokkal. Nyilván évi 10-15 millióért ez a minimum....de fájhatna neki is a háta annyira, hogy otthon maradjon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. május 5., csütörtök 1:06

BL döntőn beáll és eldönti csak szólok! :roll:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 5., csütörtök 0:20

Torquemada írta: Remélem, ezért nem jár neki megint valami 10 milliós bonus, mint a bajnokságért.
Felőlem 40 is lehet ha megnyerjük a döntőt. Kabala is lehet onnantól.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 5., csütörtök 0:20

Torquemada írta: Remélem, ezért nem jár neki megint valami 10 milliós bonus, mint a bajnokságért.
Hát... leszarom, járjon neki oszt kapja meg. Legyen tánc. :D

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. május 5., csütörtök 0:18

Remélem, ezért nem jár neki megint valami 10 milliós bonus, mint a bajnokságért.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 5., csütörtök 0:15

Grat az első BL döntődhöz. :mrgreen: Sokat tettél hozzá. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 30., szombat 23:28

Realista24 írta: Kylian Hazard (Eden Hazard's brother): "Eden doesn't want to leave Madrid but if the president wants him to leave, and if he knows that he won't have more opportunities to play, then I doubt he will stay." @RTBF

Na, Perez és Carlo, tudjátok mi a dolgotok.
beszarnék, ha valahogy visszahoznák őt is, legalább egy 10-15 gólos szezonra. :D
Nincs kizárva, bár elég meseszerűnek tűnik, szóval nem érdemes álmodozni. De ezután a szezon után bármi lehetséges. Pintus mester is a csapatnál, végül is annyira még nem öreg a dagi.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 30., szombat 23:19

Remy írta: Beérte CR-t bajnoki címekben. Minden szempontból elképesztő.

Konkrétan semmi ráhatása nem volt egyik bajnoki címre se, mégis nyert kettőt. A másik megdöglött itt a mezért, kettő jutott neki. :(
Visszafogottan ünnepelt. Ennél többet szerintem nem tehetet ebben a helyzetben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. április 30., szombat 23:02

Beérte CR-t bajnoki címekben. Minden szempontból elképesztő.

Konkrétan semmi ráhatása nem volt egyik bajnoki címre se, mégis nyert kettőt. A másik megdöglött itt a mezért, kettő jutott neki. :(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 16., szombat 12:03

Kösz R, ezt ma még nem olvastam másik topikban :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 16., szombat 10:22

Kylian Hazard (Eden Hazard's brother): "Eden doesn't want to leave Madrid but if the president wants him to leave, and if he knows that he won't have more opportunities to play, then I doubt he will stay." @RTBF

Na, Perez és Carlo, tudjátok mi a dolgotok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 3., vasárnap 20:58

Roberto Martínez: "World Cup squad? You have to analyze the players in the short term. There will be a lot of players who change clubs or feel different in the summer. Hazard is one of the players for whom the summer could be a big moment for their careers." @DailyMail
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég