Eden Hazard

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 23., péntek 9:05

hehetheoriginal írta: ott van a felteteles mod, hogy ha nem szakad meg edzesen, es korabban is mondtam mar, mert nem latunk bele minden edzesbe.
de nem muszaj megerteni, lehet csak siman kotekedni is ugye ugye, az nekem is megy.
Jaja, megy, ameddig lehetoseged van ra, ugye?

Azt meg mar szamtalanszor megkaptad, hogy ezek a gyenge bujtatott felteteles modok, meg lehagyott smile-k nelkuli allitolagos szarkazmusok, meg ironiak moge konnyu bebujni, ahelyett hogy vallalnad, hogy te is be tudsz nezni valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 23., péntek 9:04

Amíg Rodrygo hozza a gólokat és/vagy pontokat, addig Hazardnak esélye sincs a kezdőbe kerülni. Előbb rakja Valverdét fel, aki meg megy mint a futóbolond. És hát úgy néz ki a másik brazil is kezd belendülni, Valverdéről nem is beszélve. Kár is lenne megbontani Hazard miatt. El kell engedni végre az embert, és eladni a picsába januárban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 23., péntek 8:55

ott van a felteteles mod, hogy ha nem szakad meg edzesen, es korabban is mondtam mar, mert nem latunk bele minden edzesbe.
de nem muszaj megerteni, lehet csak siman kotekedni is ugye ugye, az nekem is megy.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 23., péntek 8:52

Az am, objektiv.
Kozben az edzo balfasz, mert nem jatszatja azt, aki szerint, amikor palyan volt, jol jatszott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 23., péntek 8:37

elmondtam a velemenyem sokszor, allitolag unalmas mar.
nincs ugye ugye.
tobbet kell jatszatni, hogy bele tudjon lendulni vagy megtudjuk, hogy nem kepes ra.
de hogy havonta jatszik 2-szer az edzoi balfaszsag.
ha viszont nem szakad meg es hajt az edzesen, es ilyeneket mond, hogy jol jatszom, amikor jatszom, az nem jo, nem tetszik, ugy persze hogy nem fog lehetoseget kapni, ha fullatlag edzesen. meg ha olyan jatekosnak is latom, aki a meccsen sokkal elesebb es jobb, mint az edzesen, de pl rodrygo pont az ellentettje, valszeg ezert jatszik o tobbet.
kb egyedul en vagyok itt objektiv vele kapcsolatban, csak megsugom.
ugye ugye.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 23., péntek 8:36

hehetheoriginal írta:
But when I play, I play well
huha :hmmm:
:lol: Ugye ugye?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 23., péntek 8:33

But when I play, I play well
huha :hmmm:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 23., péntek 7:48

Kedves Eden, az a baj, hogy mi is tudjuk mit tudnál nyújtani több lehetőséggel, kb többet abból a semmiből amit kevés lehetőséggel is nyújtasz :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 23., péntek 7:32

Eden Hazard: "At Real Madrid there have been difficult times because I want to play and I don't play. But when I play, I play well. It's a delicate situation because I want to play more. I know what I can do when I play."

Jol van fiam, ulj le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: flori » 2022. szeptember 13., kedd 17:01

Akkor itt lesz a baj, ideje lenne megkérni 4 év után. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 13., kedd 16:53

Ancelotti: "Eden Hazard? He did what he had to do but the most important thing is we won. I didn't ask Hazard to score goals."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. szeptember 7., szerda 11:55

az a helyzet, hogy állóhelyzetből még mindig bármit megold, mert megvan hozzá a tehetségek. az egyértintők, átvétel nélküli továbbpassz mind nagyon megy. a probléma ott van, amikor futni is kell mellé. ennek ellenére a tegnapi biztató volt. kaphatnak sokkal több lehetőséget, 60 perceket - mert egész meccset nem hiszem hogy bír.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 7., szerda 11:39

Igen, csak szerintem nem szenvedett, én is pont úgy látom, kiserik. Jelenleg az egyetlen, amiben a csapat haszna tud lenni, az ez, ami tegnap volt..

Szerintem a képességei megvannak hozzá, a chelsea-ben már minden más is sz@r volt, amikor középre rakták.. De nem szenvedett, csak tőle vártak mindent és egyedül volt hagyva.. Nem azért nem ment a csapatnak, mert olyat kértek tőle, hanem az alapoktól volt rossz az egész.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. szeptember 7., szerda 11:27

raul 4 ever írta: Az bennem teljesen úgy csapódott le, hogy Conte telj. vakvágányra ment,
Igen, de a lényeg az vilt, hogy abban a szerepben szenvedett, ezért lepett meg ez a statisztika. Nem tudom elképzelnk, hogy false csatárként hozta.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 7., szerda 10:51

Ami első blikkre tegnap látszott, hogy kizárólag Karim posztján van értelme vele számolni. A szélre már baromi lassú, de közepén cserecsatárban talán még hasznát tudjuk venni. Mindenesetre jár a pacsi.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. szeptember 7., szerda 8:49

Tjacks írta:
Tjacks írta:
Ledobom az atomot, Hazard 15+ gólt összekukázik a szezonban.még így is.....Ki tart velem?
1 pipa.
Vb-vel egyutt? :mrgreen:

Nem volt tegnap rossz de borzaszto sulytalan nekem.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. szeptember 7., szerda 8:19

M1Ö írta:
realmadrid95 írta: Chelseaben 51 meccsen jatszott kozepen, vagy picivel mogotte, ahogy Benz is neha. Ezeken a meccseken 21 golt lott es 19 golpasszt adott.
Ez mennyire valós? Mert Conte alatt mikor középen játszott, rossz volt nézni akit csinált. Meg nekem nem az rémlik, hogy kérte, hogy középen játszhasson. Pont ellenkezőleg, meg is orrolt emiatt Contera. :hmmm:
Az bennem teljesen úgy csapódott le, hogy Conte telj. vakvágányra ment, megingott a bizalma a 343-ában, fulldeffenzív 541 volt az már inkább, kb. abban bízott, hogy Hazi majd valahogy bekeveri a kapuba a bogyót.. Az szerintem egy borzasztó periódus volt (bár Hazard böcsülettel próbálta húzni a szekeret), de inkább az edző és nem a játékos miatt..

Pont az előbb írtam, hogy ez jó volt tőle, inkább a tegnapi stílus az, amit középen várok tőle, nem az a borzalom, ami a chelsea-ben volt..
Meg kell várni a hétvégét, ott mi lesz, ez a 60 perc telj. jó volt, jogos érte a dicséret, meg is érdemli.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2022. szeptember 7., szerda 8:04

Ha kap egy fellőtt labdát, meg tud vele fordulni, vagy ha kell egyérintőből tovább tudja tenni. Erre jelen pillanatban a keretből Benzen kívül senki nem képes. Ha statokban akarjátok mérni a teljesítményét sztm soha nem fog megfelelni, fény korában sem volt abban jó. Viszont amit a pályán tud adni, azt a régi Benzhez hasonlítanám, amikor még csak egyszerűen mindenkit maga körül egy polccal feljebb tett, a minősége miatt, viszont a gólok nem jöttek.( Azota ez erősen változott :D) A tegnapi korrekt volt btw. :agree:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. szeptember 7., szerda 7:49

realmadrid95 írta: Chelseaben 51 meccsen jatszott kozepen, vagy picivel mogotte, ahogy Benz is neha. Ezeken a meccseken 21 golt lott es 19 golpasszt adott.
Ez mennyire valós? Mert Conte alatt mikor középen játszott, rossz volt nézni akit csinált. Meg nekem nem az rémlik, hogy kérte, hogy középen játszhasson. Pont ellenkezőleg, meg is orrolt emiatt Contera. :hmmm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3833
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. szeptember 7., szerda 7:17

több idő kell neki a pályán. a fél lábában több foci van, mint Marianoban valaha is lesz.

tartom a 15+ gólt erre a szezonra, de abban is van ráció, hogz jövő hétre már diszkomfort lesz.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég