Eden Hazard

Archívum
ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 4., szerda 21:35

hehetheoriginal írta:
'shutterisland írta: engem is jobban idegesitett bale, hogy bl dontoben golt ollozott, golt fejelt, bartrat a cdr dontoben korbeautozta.

csak mas nezopontbol vizsgaljuk, az a baj. :mrgreen:
Azt megerdemled :kalapos:

Mit neztem amugy be? Hogy biztam benne, a mutetek utan vissza tud terni a szintre?
Unalmas már.
Bela mikor nem volt serult - hazival ellentetben honapokon, szezonokon at, nem bajlodott semmi szarral - akkor is csak felvette a penzt, es eloskodott here modjara a klubon. Leszarom mit csinalt elotte.
Ilyen alapon akkor ceronaldonak is helye lenne itt meg most is, mert 10 eve szezononkent eltett 50 golt.
Haver én is védtem Hazit, vissza lehet olvasni, de már nem fogom többet. Ez a tegnapi gyalázatos volt. Értem, hogy ennyi sérülés utan már többet nem lehet a csúcson, de szerintem a kutya nem várta ezt el tőle. Minimális hajtást, letamadast, vagy valami focistara emlékeztető megjelenést viszont igen, de kemény túlsúlya van az embernek, ami ilyen szinten nem megengedhető és semmilyen szinten nem toleralhato.

Ne rakjuk mar Bale szintjére, az az ember egy görény volt az utolsó eveiben, de előtte kumma sok mindenből kivette a részét, a "BBC" megjelölést nem a szél fújta össze a fociban, igenis maradandót alkotott és még maradandobbat tudott volna, ha emberileg nem egy nyomorek. Hazard emberileg semmivel sem kulonb, lehet nem mászkál golfos zászlóval, de ugyanúgy egy élősködő, ígérget egy egész stadionnal almát, retket, mogyorót, aztán 3 meccsre padra vágja Carlo és mikor kezdobe rakja újra akkor azt látjuk, hogy kicsi rá a mez. Sem fizikalisan, sem mentalisan nem alkalmas mar focistanak, Bale csak mentalisan engedte el, de előtte elvegezte a dolgát.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 4., szerda 20:53

többet a keretbe sem kellene nevezni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 17:48

Carmelo Mereciano (Cacereño player):

"Eden Hazard? It was like he didn't care about the game. He didn't want to take the ball, he didn't run. Unnoticed." @diarioas
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. január 4., szerda 13:06

Nem tudom, hogyan működnek a dolgok egy ekkora klubnál, nyilván nem téma, hogy van sportpszihológus meg dietetikus meg mittoménmégki. Ha ennyire leépült fizikálisan, és a hozzáállása is felháborító, mi a halálért teszi be egyáltalán a csapatba a Don? Meg pacsizik vele mikor lejön... Hát a képességeiben korlátolt Ceballos meg Vallejo csúszott mászott a sárban a libalegelőn, ez a valamikori sztárocska meg elkocogott 60 percet úgy, hogy a csapattársak kínlódtak mellette. Mert ha nem is megy a játék, legalább szétfutom magam, hogy zavarjam a védőket, a kapust, megakad bennem valahogy stb. Szembeköp ezzel a viselkedéssel mindenkit, Perezt, Carlot, csapattársakat, szurkolókat. Nagyon rosszul néz ki ez kívülről, nem tudom hol segítené bárhogyan is a klubot. Ha továbbra is ilyen beleszarós, ami biztos kijön edzésen is, nem rakom be egy ilyen meccsen ahol százas, hogy kaparni kell meg rugdosódni a parasztokkal. Akkor inkább a 70 percben egy Elche ellen 3-0-nál ahol tud párat kényszerítőzni meg sarkazni, amire CR új hazájában talán még elfolynak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 12:44

hehetheoriginal írta: Ertem, hogy dagadtan ment edzotaborba, ahogy a testenek kell, hogy ne folyamatosan pöccre huzva egesz evben, o ilyen, nem egyedi eset.
Lattad a mostani kepet? De gondolom most is ez kell a testenek, nehogy mar poccre legyen huzva :lol:
Hogy teged idezzelek:
"Legalabb olvassatok utana, utana mondjatok vmit."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 4., szerda 12:29

Na de miért volna bármi a vezetőség hibája? Az egesz fórum egy emberként várta mint a poszt CR éra megváltóját. Az ára nyilván utólag nagy blődség, de akkor 19 nyarán a kb élete formájában lévő Hazardot leigazolni nem volt hiba. Ráadásul nem volt sérülékeny korábban egyáltalán, vitte a hátán a Chelseat, PL bajnok volt meg év játékosa stb.

Ez az egész ami történt vele egyrészt pech, másrészt Hazard hibája, hogy nem tette bele az extra melót, lehet ha beleteszi se lenne előrébb, mert ennyi volt benne. De ezt előre hogy kellett volna feltérképezni, hogy ha partvonalon túlra kerül évekre vissza tud e jönni belőle?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 12:29

Aki arra nem képes hogy ne egy dagadt disznó legyen, ami a legalapvetőbb lenne, igen, az minden másban is hibás.
Fotelbol megmondom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 4., szerda 12:27

Minden mas? :lol:
you just sayin from the fotel, my friend :lol:
Hogy a serulesbol egy profi sportolo nem tud a sportag csucsara visszaterni?
Az csakis a sportolo hibaja?
Tudod te hany es hany elsportolonak almatlan ejszakaja es szenved a tudattol, hogy egy mutet utan nem lesz mar a regi? Hogy mennyinek nem sikerül?
De nalatok csak a szaraz statisztika, mit mutatott meccsen, hany golt lott, stb stb, hogy mi kell ahhoz, hogy egy adott sportag tetejere valaki eljusson vagy visszajusson, arrol max a fotelbol :lol:
Legalabb olvassatok utana, utana mondjatok vmit.
Ertem, hogy dagadtan ment edzotaborba, ahogy a testenek kell, hogy ne folyamatosan pöccre huzva egesz evben, o ilyen, nem egyedi eset.
Vannak hibai, hozzaallas, stb, de hogy MINDEN!!!! :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 12:20

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:
Hazard sem serult jo ideje, just sayin.
Ismet akkor: :lol:
A vezetes hibaja, hogy nem terkepeztek fel elotte, hogy milyen embert igazolnak. Emberileg, nem futballtudasban.

Szoval mit varsz egy kutyatol, ha leteszel ele egy steaket? Hogy menekuljon el? Hogy akarnal akkor mast kapni egy embertol, aki alapbol nem olyan?
A leigazolasa a vezetes hibaja. Ketsegkivul.
Minden mas Hazarde.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 4., szerda 12:17

Realista24 írta:
Bela mikor nem volt serult - hazival ellentetben honapokon, szezonokon at, nem bajlodott semmi szarral - akkor is csak felvette a penzt, es eloskodott here modjara a klubon. Leszarom mit csinalt elotte.
Hazard sem serult jo ideje, just sayin.
Ismet akkor: :lol:
A vezetes hibaja, hogy nem terkepeztek fel elotte, hogy milyen embert igazolnak. Emberileg, nem futballtudasban.

Szoval mit varsz egy kutyatol, ha leteszel ele egy steaket? Hogy menekuljon el? Hogy akarnal akkor mast kapni egy embertol, aki alapbol nem olyan?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 12:16

Bela mikor nem volt serult - hazival ellentetben honapokon, szezonokon at, nem bajlodott semmi szarral - akkor is csak felvette a penzt, es eloskodott here modjara a klubon. Leszarom mit csinalt elotte.
Hazard sem serult jo ideje, just sayin.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 4., szerda 12:13

'shutterisland írta: engem is jobban idegesitett bale, hogy bl dontoben golt ollozott, golt fejelt, bartrat a cdr dontoben korbeautozta.

csak mas nezopontbol vizsgaljuk, az a baj. :mrgreen:
Azt megerdemled :kalapos:

Mit neztem amugy be? Hogy biztam benne, a mutetek utan vissza tud terni a szintre?
Unalmas már.
Bela mikor nem volt serult - hazival ellentetben honapokon, szezonokon at, nem bajlodott semmi szarral - akkor is csak felvette a penzt, es eloskodott here modjara a klubon. Leszarom mit csinalt elotte.
Ilyen alapon akkor ceronaldonak is helye lenne itt meg most is, mert 10 eve szezononkent eltett 50 golt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8402
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. január 4., szerda 11:54

engem is jobban idegesitett bale, hogy bl dontoben golt ollozott, golt fejelt, bartrat a cdr dontoben korbeautozta.

csak mas nezopontbol vizsgaljuk, az a baj. :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 4., szerda 11:50

Meg engedd meg nekünk, hogy fürödjünk a hányásban, ha már egyszer benéztél valamit és végre jöhetünk dörgölni az orrod alá :mrgreen: :mrgreen: , pedig te védted a (lusta, túlméretes) valagát tűzön-vízen át. Legalább ennyit plz.. :sziv:

Amúgy még a Hazi dealnek is volt értelme, ment Kova, helyette "meg lett találva" #futurecaptain Fede és hambiboy helyett pedig van/lett egy Vini.. És valószínű a következő gigaigazolás töviről-hegyire át lesz gondolva és nem 200+ lesz elverve Jovicokra, satöbbikre.

Én nagyon vártam Hazardot (ahogy írtam), kár, hogy semmit mutatott.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 11:25

Megbeszéltük mar ezt sokszor, engem kurva bela sokkal jobban idegesitett, mocskos ingyenelo fajzat.
Innentol nincs ertelme ennek a diskurzusnak. Az egyik kulcsmomentumokban (IS) villant, a masik meg még edzesen sem. Raadasul Bale olcsobb is volt.

Szoval az unalmas maximum ez a Hazard vedesed, hogy Perez a hibas, amiert nem veszi ki a szajabol a hamburgert es kergetik kutyaval egy huscafattal a laban. Bar gyanitom, hogy inkabb hagyna magat megharapni, mintsem fusson :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 4., szerda 11:22

Hú ez olyan origós lett hehe. :lol:

Igazság szerint Bale megszolgálta az árát, voltak emlékezetes pillanatai, döntőkben is, Hazard meg lófaszt nem szolgált meg, dagadtan jelent meg álmai klubbjában, egy db oylan momentumára nem emlékszem ami felidézhető lenne.

Az hogy te kivel szimpatizálsz játékstílus ügyileg, irreleváns és torzító. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 4., szerda 11:14

Megbeszéltük mar ezt sokszor, engem kurva bela sokkal jobban idegesitett, mocskos ingyenelo fajzat.
hazi esetében en meg tudom erteni, egyszeruen vannak ilyen jatekosok, hogy a sorozatos sérülések és műtétek utan nem kepesek visszaterni a topra, vagy fizikalisan/genetikailag, vagy fejben. Nem volt korabban meg ilyen helyzetben, nem kellett megbirkoznia vele, a vezetesunk meg nem is gondolt erre az eshetosegre, nem tudhatta senki. Azt viszont kellett volna, hogy milyen az edzesmoralja es az etkezesi szokasai.
A serulesek miatt gondolom nem hibaztatja senki.
Gondolom probalkozik ő edzesen, ahogy tőle telik, nyilvan nem fog maradni orakat meg edzes utan extra munkat vegezni, masra van raallva a teste evtizedek ota. Csak kozben elszaladt mellette a vilag, keves mar topfocira.
De hogy varjuk tole a megvaltast, aztan amikor nagy meglepetésre szimplan a dolgok rendje szerint nem mutat semmit, akkor ujra es ujra idejottok behanyni a topikjaba, mikor a vezetes topikba kene, na nem mintha barki illetekes is olvasna... Unalmas :kalapos: :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 11:07

hehetheoriginal írta: Bale :lol: :lol: :lol:
Mondjuk egyreszt Bale nem volt sosem olyan szar fizikalis allapotban mint Hazard, illetve a szokoeventi egy meccsen legalabb futott.

De amugy osszessegeben hasonloak, az igaz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 4., szerda 11:04

Bale :lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 4., szerda 11:03

Remy írta: Igy meg azt latjak, hogy leigazolunk barkit es nem erdekel minket hogy vilagi nulla a teljesitmenyed. Na bumm.
Vagy pont azt latjak, hogy ertelmes meccsen nem kap lehetoseget, nivotlan meccsekre be van rakva, es igy kell VB-re mennie, ahol szinten momentuma nem volt, mert meccsben sem volt, meg amugy is problemas volt a fizikuma.

Szoval nem biztos, hogy megeri a semmitteves, bar akit csak a fizu erdekli es elengedte ezt a sportot, mint Hambi vagy Mariano, annak idealis.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég