Eden Hazard

Archívum
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 8., hétfő 21:44

Csabi írta:
Hazard: "Injuries are not the end of the world, I have my family"
forditom. egyaltalan nem idegesit, hogy masfel ev alatt tobbet voltam serult mint az azelotti 10 evben. a fizumat igy is boldogan veszem fely es a csaladom nagyon jol megel belole
Ok, ha ez igaz visszavonom a pénteki kommentem, bízzon benne valaki más :D :D
Nem úgy folytatódik véletlen a mondat, hogy Real my 2nd family, vagy ilyesmi?

sérülések, sültkrumpli, sörpocak. in that order..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7171
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 8., hétfő 21:42

Hozzáfűzném még egy pár évvel ezelőtti dumáját, ami ráerősít az alábbira: "football is football, not footgym"

Ezekből az ars poeticákból össze is adódik a mostani helyzete. Meg a miénk is. Egyszóval: beszoptuk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 8., hétfő 21:33

Hazard: "Injuries are not the end of the world, I have my family"
forditom. egyaltalan nem idegesit, hogy masfel ev alatt tobbet voltam serult mint az azelotti 10 evben. a fizumat igy is boldogan veszem fely es a csaladom nagyon jol megel belole

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 5., péntek 7:03

kiserik írta: A legnagyobb baj, hogy a sérülése (Meunier) előtt is ilyen volt. Vissza kell olvasgatni 2019 szeptember-októberi kommenteket. Amit rutinból le tud hozni, azt lehozza és annyi. Sajnos még vagy 3 évig bízni fogunk benne és ő lesz az első számú balszélső.
Képességek alapján tud azért annyit, hogy bízni lehessen benne, nálam a nagy kérdés, h fejben akar-e ő még egyáltalán focizni top szinten. Ha elengedte ő is, akkor mindegy.

Pad'em írta komm. hírekbe, hogy áll. Chelsea vinné vissza 40-50-ért.. Nekem kicsit hápog, de ez a két út van előttünk. Ha hoz egy közepesnél jobb EB-t, eladni valamennyiért, bár PL csapaton, Barcán, Bayernen kívül nem tudom ki állná a fizetést, a Chelsean kívül meg nem tudom visszamenne-e máshova.. De kb. ez a 2 út van előttünk, bízni vagy lenyelni a békát és elpasszolni akármennyiért.. A másodikkal csak az a baj, hogy azt a pénzt amit kidobunk így, akár el is ihattuk volna.. Ok, a 150-ből lejön Kovacic ára, de ott még a 2 év fizu + ügynök és aláíráspénz.. így különösen fáj..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 4., csütörtök 19:54

raul 4 ever írta:
Yazid írta: a komoly sérülése óta nem volt egy egészséges sprintje, mit akarunk mi tőle. az egész keret, az edzői stáb, a medikál rész roncshalmaz minden. remélem minél hamarabb lesznek drasztikus változások mert már várunk rá 2éve
Múlt heti trashtalkban volt szó visszatérésekről (komoly) sérülések után. Beszéltek a mentális gátról, hogy úgyis mindig ott lesz a kisördög a válladon, amelyik azt mondogatja: ne menj bele, ne ugorj, ne vállald el, stb., azt hiszem Sz.Csaba idézte Hajdú Attilát, hogy az a legelső aládverésig az ott is fog maradni, amíg túl nem éled az elsőt..
Nem futottam be semmilyen karriert, de abszolút így van. Egyszer a derekamat vertem oda kegyetlenül edzésen, meg nemrég bajlódtam az inaimmal a talpamban, valamiért begyulladtak, volt olyan lépni alig tudtam... Emlékszem mennyire "féltem" a legelső kapura lövésig-kitámasztásig, hogy nem fog-e megint belenyilallni a derekamba, hogy tudok-e majd este járni, ha most elmegyek futni egyet.
Ő meg a "testéből él", fejben kezelni a folyamatos sérüléseket, vagy azon parázni, mikor fog elkapni MEGINT Damoklész kardja, elhiszem fel tudja őrölni az idegeket.

Attól félek én is, hogy Bale útját fogja bejárni. Biztos vagyok benne, hogy neki is a beletojok stílusa a sok sérülés miatt eszkalálódott el ennyire, s nem csak mert egy gyökér. Attól félni állandóan, hogy ha most meghúzom ezt a sprintet, bírni fogja-e a vádlim-combom, ha felugrok érkezéskor megtart-e a bokám, irtó kemény lehet s félek ez megeszi (vagy már megette (tusé)) Hazardot is.
A legnagyobb baj, hogy a sérülése (Meunier) előtt is ilyen volt. Vissza kell olvasgatni 2019 szeptember-októberi kommenteket. Amit rutinból le tud hozni, azt lehozza és annyi. Sajnos még vagy 3 évig bízni fogunk benne és ő lesz az első számú balszélső.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 4., csütörtök 18:50

MARCA: Hazard was dejected. After his new injury, Zidane began his particular therapy with Eden & calmed him. He sent him straight home, without letting him start his recovery exercises. One day to spend at home, with his family, to think, get away from the spotlight and reset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 4., csütörtök 17:41

Yazid írta: a komoly sérülése óta nem volt egy egészséges sprintje, mit akarunk mi tőle. az egész keret, az edzői stáb, a medikál rész roncshalmaz minden. remélem minél hamarabb lesznek drasztikus változások mert már várunk rá 2éve
Múlt heti trashtalkban volt szó visszatérésekről (komoly) sérülések után. Beszéltek a mentális gátról, hogy úgyis mindig ott lesz a kisördög a válladon, amelyik azt mondogatja: ne menj bele, ne ugorj, ne vállald el, stb., azt hiszem Sz.Csaba idézte Hajdú Attilát, hogy az a legelső aládverésig az ott is fog maradni, amíg túl nem éled az elsőt..
Nem futottam be semmilyen karriert, de abszolút így van. Egyszer a derekamat vertem oda kegyetlenül edzésen, meg nemrég bajlódtam az inaimmal a talpamban, valamiért begyulladtak, volt olyan lépni alig tudtam... Emlékszem mennyire "féltem" a legelső kapura lövésig-kitámasztásig, hogy nem fog-e megint belenyilallni a derekamba, hogy tudok-e majd este járni, ha most elmegyek futni egyet.
Ő meg a "testéből él", fejben kezelni a folyamatos sérüléseket, vagy azon parázni, mikor fog elkapni MEGINT Damoklész kardja, elhiszem fel tudja őrölni az idegeket.

Attól félek én is, hogy Bale útját fogja bejárni. Biztos vagyok benne, hogy neki is a beletojok stílusa a sok sérülés miatt eszkalálódott el ennyire, s nem csak mert egy gyökér. Attól félni állandóan, hogy ha most meghúzom ezt a sprintet, bírni fogja-e a vádlim-combom, ha felugrok érkezéskor megtart-e a bokám, irtó kemény lehet s félek ez megeszi (vagy már megette (tusé)) Hazardot is.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 4., csütörtök 16:20

a komoly sérülése óta nem volt egy egészséges sprintje, mit akarunk mi tőle. az egész keret, az edzői stáb, a medikál rész roncshalmaz minden. remélem minél hamarabb lesznek drasztikus változások mert már várunk rá 2éve

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 4., csütörtök 15:30

Sorrentino írta: Ha jól számolom, akkor összesen 18 bajnoki és minimum 2 BL meccs van még a szezonból. Ennek kb a fele kiesik neki megint. Utána már nem is lesz kedve formába lendülni, mert mindjárt itt a nyár... :cens:
Ilyen 2 ev utan mar sosem lesz topjatekos. Teljesen le van benulva, nem csak fizikailag, de mentalisan is. Olyan dolgokat hibazik el, olyan parharcokba nem megy bele, amibol a Chelseaben es a valogatottban meccsenkent 4-5-ot megnyert.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. február 4., csütörtök 15:24

Sorrentino írta: Ha jól számolom, akkor összesen 18 bajnoki és minimum 2 BL meccs van még a szezonból. Ennek kb a fele kiesik neki megint. Utána már nem is lesz kedve formába lendülni, mert mindjárt itt a nyár... :cens:
tökéletesen illik az avád erre az egészre :'(
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. február 4., csütörtök 15:09

Ha jól számolom, akkor összesen 18 bajnoki és minimum 2 BL meccs van még a szezonból. Ennek kb a fele kiesik neki megint. Utána már nem is lesz kedve formába lendülni, mert mindjárt itt a nyár... :cens:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. február 4., csütörtök 12:31

igaz, hogy ez annyibol kozhely, hogy nincs mar ott tobb favago max csucsneger van tobb.

inkabb az iram miatt tunik rohangaszosabbnak, az meg nem feltetlen egy olyan hazardnak valo, akit fizikalisan es mentalisan is leepitenek a serulesek.

ha mar bajnoksag, akkor az olaszoknal inkabb el tudnam kepzelni a premier league helyett, vagy eppen visszaterne a francia ligaba, mondjuk epp a lille-be.

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2021. február 4., csütörtök 12:12

Ez a PL daráló am miben mutatkozik meg?Volt már olyan játékos,aki kevésbé bírta a PL-t?Esetleg van statisztika,hogy ott kapják a legtöbbet a támadók?Én ebből csak annyit látok,hogy ott több a darabosabb védő,akik mellett könnyebben cselezgetnek az ilyen mozgékony arcok,mint Hazard.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. február 4., csütörtök 11:43

máshol kellene újrapróbálnia, esetleg visszatérhetne a Chelsea-hez, jóárasítva
mondjuk szvsz oda biztos nem, tele vannak fiatal, igeretes tamadokkal, na meg ennyi serules utan nem hiszem, hogy a PL daralojaban talalna magara.

valamiert azt tippelnem, hogy a real lenne az utolso nagy dobasa, szoval ha nalatok nem lesz tenyezo, eleg hirtelen el fog tunni az europai elfocibol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 4., csütörtök 10:17

Nem értelek titeket. Sanitas, meg Zidane, meg Perez, meg mindenki hibás.

De ez az ember nem akarja beletenni azt a pluszt, amit bele kéne. És ezt be is ismeri, nem tagadja. Mit várunk?

Én semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. február 4., csütörtök 10:15

Csürhetjük csavarhatjuk ezt beszoptuk rendesen. Nálam inkább az veri ki a biztosítékot hogy a legnagyobb klubnál kuka az orvosi stáb (hosszú évek óta), nem tudom mit csinál a dietetikus és a sport pszichológus mert nem sok látszata/haszna van.

Ott van R9 mint jó példa aki honnan jött vissza te jó ég. Szóval nem lehetetlen a dolog de ehhez kell a játékos akarata na meg megfelelő szakmai segítség. Én úgy érzem egyik sincs meg Hazard esetében és így ez nem vezet sehova...

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 4., csütörtök 10:13

ziro4vr írta: A jó öreg ZZ is erről beszélt, csak nem rá értve hanem Jovicra. Elég ciki azért, csak a PL egyik legjobb játékosa volt, aki a VB-n is nagyot ment 18-ban.

Szerintem utólagos okoskodás elővenni bárkit az ő leigazolásáért, apró jelek voltak de ennyi erővel tényleg ne vegyünk senkit csak Céronaldot meg Kroost.
Itt nem a leigazolása volt a hiba, hanem az összeg. Egy lejáró szerződésű, 28 éves, eddig olyan nagy eredményeket el nem érő játékosért nem szabad ennyi pénzt kifizetni. 100-160 millió a valaha volt legdrágább top10 - top2. A legnagyobb baj, hogy "szerelem igazolás" volt. A tehetsége, tudása megvan, az nem vitás, viszont a hozzáállása korábban is hagyott kivetni valót maga után. Például saját bevallása szerint is rendszeres nála az elhízás. A legmagasabb polcon ez nem megengedhető.
Egyébként ugyan ez volt Joviccsal is. Szintén egy korábban problémás játékos.
füst írta:
Berti írta:

Forgatsd ki akkor mindenképp..
Ha egy új edző jönne, aki (úgye sportigazgató hiányában) határozott elképzeléssel jön és tudja kire számít, az megmondhatja hogy Hazardra nem tart igényt és a klub megpróbálna időben túladni rajta.
Ha ZZ külön kérte őt és kampányolt érte, majd szemmel láthatóan megbukik, akkor vagy próbálja menteni a menthetetlen a végletekig, ami most van (és addig nem beismerni, hogy hiba volt az ő leigazolása) vagy ő is jelzi, hogy nincs rá szüksége és ezzel nyiltan be is ismeri a tévedést.
Szerintem sincs összefüggés. Ha Hazard úgy távozik, hogy semmit nem tette le az asztalra, akkor nyilvánvalóvá válik hogy rossz döntés volt, és nem számít ki az edző amikor távozik. Ezt -mármint a rossz döntést- nem lehet elmismásolni egy edzőcserével.
Az edzőcsere szerintem csak annyival könnyítené a helyzetet, hogy ZZ soha nem fogja elengedni Edent.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2021. február 4., csütörtök 10:18-kor.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 4., csütörtök 10:08

Én úgy értettem a nevetségest, hogy hihetetlen, hogy mindig mi szopjuk be ezeket. Hazard később jött mint kellett de bőven indokolható igazolás volt (nem 160-ért), de a játékos részéről komoly bajok vannak, mentalisan is

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 4., csütörtök 9:58

Berti írta:

Forgatsd ki akkor mindenképp..
Ha egy új edző jönne, aki (úgye sportigazgató hiányában) határozott elképzeléssel jön és tudja kire számít, az megmondhatja hogy Hazardra nem tart igényt és a klub megpróbálna időben túladni rajta.
Ha ZZ külön kérte őt és kampányolt érte, majd szemmel láthatóan megbukik, akkor vagy próbálja menteni a menthetetlen a végletekig, ami most van (és addig nem beismerni, hogy hiba volt az ő leigazolása) vagy ő is jelzi, hogy nincs rá szüksége és ezzel nyiltan be is ismeri a tévedést.
Szerintem sincs összefüggés. Ha Hazard úgy távozik, hogy semmit nem tette le az asztalra, akkor nyilvánvalóvá válik hogy rossz döntés volt, és nem számít ki az edző amikor távozik. Ezt -mármint a rossz döntést- nem lehet elmismásolni egy edzőcserével.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 4., csütörtök 9:50

Remy írta: Nagy szerencséje van, hogy nincsenek kint a szurkolók a meccseken. Elég csúnya dolgokat kapna.
Balet is nagyon érdekelte :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég