Eden Hazard

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 4., csütörtök 9:50

Nem forgatom ki, de sztem nincs összefüggés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 4., csütörtök 9:49

Nagy szerencséje van, hogy nincsenek kint a szurkolók a meccseken. Elég csúnya dolgokat kapna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. február 4., csütörtök 9:49

Realista24 írta:
Berti írta:

Ő kérte, az ő embere.
Azzal hogy ő engedi el, rávilágít egy újabb rossz döntésére.
Mintha Zidane döntene az elengedéséről egy 200 milliós befektetésnek. :)
Forgatsd ki akkor mindenképp..
Ha egy új edző jönne, aki (úgye sportigazgató hiányában) határozott elképzeléssel jön és tudja kire számít, az megmondhatja hogy Hazardra nem tart igényt és a klub megpróbálna időben túladni rajta.
Ha ZZ külön kérte őt és kampányolt érte, majd szemmel láthatóan megbukik, akkor vagy próbálja menteni a menthetetlen a végletekig, ami most van (és addig nem beismerni, hogy hiba volt az ő leigazolása) vagy ő is jelzi, hogy nincs rá szüksége és ezzel nyiltan be is ismeri a tévedést.

Nem azt mondom, hogy balfaszság volt leigazolni. De nagy rizikó volt benne és alapjából nem azt foltozta volna be, ami probléma volt/van nálunk.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 4., csütörtök 9:46

Biztos vagyok benne, hogy Hazard is hibázott, a hozzáállása nem volt megfelelő ide érkezésekor. Nem állt készen erre a feladatra, vagy pedig alábecsülte a kihívást.

De ezen a ponton már nem csodálom hogy nem tud felülemelkedni, az eleve nagy nyomás tetejébe ez a sok sérülés megeszi mentálisan. A lábtörés és a rengeteg izomprobléma biztos elültette az elméjében a félelmet, és mostanra teljesen elcsigázódhatott. Innen felállni acélidegekkel is eszméletlen nehéz lenne, csodaszám lenne ha neki sikerülne.
Könnyebbé lehetne tenni a körülményeket, hogy türelmes vele mindenki, de az ezerfejű cézárnak az már rég elfogyott, és az edző lába alatt ég a talaj, szóval.... menthetetlennek tartom a helyzetét, nálunk. Kölcsön lehetne adni hogy magára találjon egy kisebb csapatnál, mert máshol könnyebb az ilyesmi. Nem a Real Madridnál szokás karriereket megmenteni. De annyi ideje már nincs, és ilyen kaliberű játékosoknál ez nem is járható út.
Sajnos el kell fogadnia a publikumnak a vezetőségnek is és főleg neki, hogy túl nagy falat volt ez. Levenni a válláról a terhet, és nyáron máshol máshol kellene újrapróbálnia, esetleg visszatérhetne a Chelsea-hez, jóárasítva.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. február 4., csütörtök 9:20

A jó öreg ZZ is erről beszélt, csak nem rá értve hanem Jovicra. Elég ciki azért, csak a PL egyik legjobb játékosa volt, aki a VB-n is nagyot ment 18-ban.

Szerintem utólagos okoskodás elővenni bárkit az ő leigazolásáért, apró jelek voltak de ennyi erővel tényleg ne vegyünk senkit csak Céronaldot meg Kroost.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 4., csütörtök 9:17

◦ Hazard is very sad and disappointed after yet another injury. @MarioCortegana

◦ Eden Hazard’s injury is believed to be a build up of both physical and psychological problems. @partidazocope

◦ Dr. Pedro Luis Ripoll: “Hazard’s injury? The rectus anterior is a delicate muscle, it will depend on whether on the size of tendon affected and the size of the injury. Hazard’s biggest problem is that he was never ready from the start at Real Madrid.”

◦ Dr. Carlos Medel: “I think Hazard needs to take care of his emotional aspects. Because it is clear that if he is afraid of relapse, it somatizes in the nervous system and creates tension. You are more likely to injure yourself."

◦ It seems now that head of the Belgian national team’s medical services, Kris Van Crombrugge opinion 3 months ago was right when he warned about Hazard situation and how stress is converting him into injury prone player.


Belerokkant a stresszbe. Erről is a Real tehet. Nem mindenkinek való a legmagasabb szint :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 4., csütörtök 9:04

Egyértelműen 3-4 évvel ezelőtt, még Bale helyére kellett volna hozni. (amikor még a walesi ért valamit és elkezdett rohamosan zuhanni a teljesítménye)

Amikor megvettük, én azzal számoltam, hogy lesz egy közepes éve, ahol aklimatizálódik, 1-2 erős és onnantól lejtmenet.
Ehhez képest az egész csávó egy lejtmenet, ráadásul lassan elér abba a korba, ahol amúgy is rohamosan esik vissza a teljesítménye majd.
ZIDANE

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 4., csütörtök 8:43

Torquemada írta: Egy labdaügyes gyerek, akiért ennyi idősen, a szerződése ezen szakaszában max. 40M körül lett volna szabad fizetni, és nem sztárgázsit. De sajnos minden áron hozni kellett.
Ez a rész azért kicsit vad, mmint értem, hogy az utolsó évre gondolsz, de azért na, akkoriban úgy tűnt a CR-Messi duó után ő, Salah, Leva a kövi szint.. Meg a piac is még meg volt őrülve, úgy röpködtek a 100 milliók, hogy fel sem kaptuk a fejünket..

Objektíven nézve egyike volt a felső polcos arcoknak, mozdítható volt, papíron úgy tűnt volt még benne 1, de akár még 2 olyan szezon is, amikor elrak 20+ gólt. Aztán a szubjektív rész, hogy álma volt, hogy itt játsszon, a mese habbal körítés...
Valamit lépni kellett, marhán nem jött be, de ez most már ilyen..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 4., csütörtök 8:37

Berti írta:
Realista24 írta:

Nem látom az összefüggést.
Ő kérte, az ő embere.
Azzal hogy ő engedi el, rávilágít egy újabb rossz döntésére.
Mintha Zidane döntene az elengedéséről egy 200 milliós befektetésnek. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. február 4., csütörtök 8:27

Realista24 írta:
Berti írta: Újabb érv, hogy ZZ menjen, mert akkor nagyobb az esély a távozására.
Nem látom az összefüggést.
Ő kérte, az ő embere.
Azzal hogy ő engedi el, rávilágít egy újabb rossz döntésére.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 4., csütörtök 8:23

4-6 hét, na takarodj :-( :/

Dee a Sanitas is eltakarodhatna már...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 4., csütörtök 8:22

Berti írta: Újabb érv, hogy ZZ menjen, mert akkor nagyobb az esély a távozására.
Nem látom az összefüggést.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. február 4., csütörtök 8:18

Azért azt nem lehet elvenni tőle, hogy jó 5 évet a PL legjobb játékosai közt volt. A 10gól 10assist számokat rendre hozta és mellette húzta a csapatot. Viszont nekünk nem ilyen kategoria kellett volna, hanem az aki hozza a legalább 20-25 gólt a szezonban és 100-130 millióért ez nem is kellett volna nagy elvárás legyen.
Egy rossz igazolás volt, akinek nagyobb esélye volt, hogy nem fog bevállni.
A fizikai állapota pedig rá is tette a pecsétet.

Újabb érv, hogy ZZ menjen, mert akkor nagyobb az esély a távozására.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 4., csütörtök 8:11

Én sem hoztam volna (így). Vissza lehet nézni, egyszer sem voltam oda tőle.
1-2 valóban nagyon jó éve volt, mielőtt megvettük. Nyilván nem mindig a Chelsea meccseket lestem, mondjuk a belga válogatottat viszont mindig, mert tetszett a játékuk, de amikor láttam játszani, akkor nekem nem jött le, hogy ez egy 100-120 milliós játékos lenne. Egy labdaügyes gyerek, akiért ennyi idősen, a szerződése ezen szakaszában max. 40M körül lett volna szabad fizetni, és nem sztárgázsit. De sajnos minden áron hozni kellett.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 3., szerda 23:52

flori írta: Mi a nevetséges? Mindenki hozta volna, én is. Bizonyított a PL-ben és világeseményen is, volt benne bőven lehetőség. Igaz intő jelek is voltak, de ez nem ZZ-n vagy Perezen múlott.

Már fejben sincs rendben a csávó, az elhízásokról ne is beszéljünk. Bőven tehet ő róla, hogy idáig jutott a történet, hiába peches is. Hozzá képest Griezmann Modric-szintű “bukó”.

El kell fogadni, semmi érdemlegeset nem fog itt letenni az asztalra. Talán két év múlva, mikor már mindenki leszáll róla, benne lehet egy jobb szezon. Érted, a Burger King égeti szét az embert, mennyire epikusan kínos..
Én nem hoztam volna, főleg nem ennyiért. Az EL a tucatok játszótere.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: flori » 2021. február 3., szerda 22:05

Mi a nevetséges? Mindenki hozta volna, én is. Bizonyított a PL-ben és világeseményen is, volt benne bőven lehetőség. Igaz intő jelek is voltak, de ez nem ZZ-n vagy Perezen múlott.

Már fejben sincs rendben a csávó, az elhízásokról ne is beszéljünk. Bőven tehet ő róla, hogy idáig jutott a történet, hiába peches is. Hozzá képest Griezmann Modric-szintű “bukó”.

El kell fogadni, semmi érdemlegeset nem fog itt letenni az asztalra. Talán két év múlva, mikor már mindenki leszáll róla, benne lehet egy jobb szezon. Érted, a Burger King égeti szét az embert, mennyire epikusan kínos..
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 3., szerda 22:03

KAG írta: Azért egy Bale+Hazard jövőre szép lesz.
Elvisznek egy valag pénzt, aztán kapunk 4 gólt majd a kettőtől együtt.
attól függ ki lesz az edző :hmmm:
ha lesznek szurkolók és ők ketten fix kezdők... :hmmm:
nem sokáig marad a padon az az edző :kalapos:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 3., szerda 22:00

Jó de Bale már tényleg teljesen elengedte a foci karrierjét.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 3., szerda 21:57

It is notable how Hazard missed a total of 20 games during his eight-year stay at Chelsea, yet he has already missed 43 in his year and a half at Real Madrid.
:)
wZoLee7 írta: aztán megbassza a PL-t mi meg forgolódunk mint Travolta a meme-ben.
béla is csak úgy bassza őket. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 3., szerda 21:54

Kutyának sem kell majd, de lőre látom amint jönnek a válogatott tornák ott lesz és viszi belgiumot ahogy Bale is azt a szaros walest. Nevetségesek ezek az igazolások, már bocsánat de amit művelünk az kritikán aluli. Hazard is megkapta a jó szerződést, de chelsea meccsen senki nem nézte meg akik az igazolást intézték, az orvosi stáb is ránézett, jól van az, az első terheléstől meg összeszarta magát. Ilyen a világon nincs, hogy csak nálunk sérült ennyit az ember. Évekig ül majd a hetes mezben a lelátón az egyik legjobb fizetéssel. Gyönyörű lesz amikor egy Hazardot próbálunk kölcsönbe adni valakinek, Chelsea azt mondja áh legyen, fizetése felét ti adjátok, másik felét mi és jöhet, mi rábólintunk aztán megbassza a PL-t mi meg forgolódunk mint Travolta a meme-ben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég