Eden Hazard

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. május 16., hétfő 9:19

Legendás avatarom, azóta a tariádi férfit csinált belőle vagy nem? :lol:
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 16., hétfő 9:18

Ez a kissrác ziro. :D Bár azóta már felnőtt férfivé cseperedett. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 16., hétfő 9:17

Tenyleg vicces, hogy ezen porogtok. Elotte se volt jo, nem egy ekkora kihagyas utan.

Racionalizmus legjava.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 16., hétfő 9:08

Toti írta:
hehetheoriginal írta: mindenkinek aki szereti :mrgreen:
jó is az :mrgreen:
na mondom en: en jatszok itt legjobban, meg a karcsi, nyilvan benzemara gondolt :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. május 16., hétfő 9:07

hehetheoriginal írta: mindenkinek aki szereti :mrgreen:
jó is az :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 16., hétfő 9:03

mindenkinek aki szereti :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 16., hétfő 9:00

Öö... az utolsó mondat nekünk szólt vagy Hazardnak? :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 16., hétfő 8:42

Imadnivalo a sok kis puffadt fotelharcos, aki megannyi aprobb nagyobb serules es mutet utan egy elsportolotol azt kerik szamon, hogy egy fizikalisan csucsra huzott, bentmaradasert harcolo ellenfel ellen sok het kihagyas utan rogton vilagklasszis szinten szopasson.

Kesz vege atment rajta a vonat, elment mellette az ido blablabla menjel fejezd be szepen a chipseszacskot vannak meg benne morzsak :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. május 16., hétfő 8:41

mondjuk azért a nyújtott lábért láttam már pirosat is. az szép lett volna, ha ki is állítják. :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 16., hétfő 8:34

ANDS írta:
ronaldo99 írta: Biztos voltam benne, hogy ennyi kihagyás után az első pár perc játék után elkezditek ismét savazni.

Amúgy a fizetését nektek kell összedobni? Vagy miért sírtok miatta folyamatosan?
Én csak azt nem értem, hogy egy profi sportoló hogyan engedheti el magát ennyire, hogy meghízzon? Nem sakkozó, hanem focista?
Ennyit a túlsúlya a sebességéből nem vesz vissza (jó, nyilván kg/LE itt is számít, de nem 20-30 kiló felesleg van rajta), azt az állandó sérülések radírozták el.. Amiket mondjuk Mőnyié henteskedése mellett lehet okozott (nem) kis részben az is, hogy többet kell cipelnie az izmoknak/izületeknek, de ez alapvetően egy lánc, amiben telj. leépült az ember.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. május 16., hétfő 7:47

ELSiete írta:
Süti írta: Olyan lassú mint hehe kamionja hátramenetben, el kell felejteni, mehet kölibe vissza a Lillebe, az a szintje kb.
Végül is a jobb szélen állandó lehetőséget kapó Asensio sokkal gyorsabb és dinamikusabb. Ja nem. :lol:

Az az igazán megalázó, hogy de.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. május 16., hétfő 7:38

ronaldo99 írta: Amúgy a fizetését nektek kell összedobni? Vagy miért sírtok miatta folyamatosan?
De azt ugye tudod, hogy nem egy vegtelen kasszabol gazdalkodunk? Ha a belga 25 millioba kerul eves szinten, annak az az eredmenye, hogy nyaron 25 millioval kevesebbunk van peldaul jobbhatvedet igazolni. Vagy epp Tchouameni 70-80 milliojara azt kell mondjuk, hogy nincs ra penzunk, mert Bale es Hazard ennek egy igen nagy reszet haza vitte 2 darab golert cserebe.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 16., hétfő 0:48

Siete, ha a belinkelt videón nem látod azt amit szó szerint leírtam hogy a baj, akkor vagy áltatod magad vagy semmi közöd ehhez a sporthoz. Egyszerūen tökèletes alátámasztása a soraimnak.
A baj szerintem az, hogy a feje úgy gondolkodik mint regen, de a teste nem tudja megtenni amit elképzelt.
Nézd meg, minden jelenetben többet vár mint kéne, késõbb húzza meg, majd nem tudja lehagyni az embert. Nem azért pakolnak neki oda sokszor mióta itt van mert rettegnek tõle, hanem mert egyszerūen nem tudja felmèrni mit tud, ès mit nem tud, és belemegy a felesleges faszságokba.

Mielõtt minimálisan elkezdek benne bízni, én ezt várom. Hogy ne olyan legyen mint amikor az öregfiú leugrik megyébe hogy meglegyen a létszám. Ha nem 3 éve látnánk a vergõdését lehetne mondani hogy majd átalakítja a játékát mint más nagyok - de ha meg is tudná tenni, mire is? Olyan dolgokban volt jó amik csak erre predesztinálják, belõle sosem lesz csatár vagy mélységi irányító.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. május 16., hétfő 0:27

Amúgy a fizetését nektek kell összedobni?
Mindig ez az utolsó érv egy megbukott valakinél, hányszor volt már ez leírva ezen a fórumon :lol: :lol: :lol:
Tudod senki nem azt a szintet várja el tőle amit a fizetése alapján kéne nyújtani, mert azt már 2 éve elengedtük.
Most arról van szó, tudna e jobb lenni Asensiónál. Bazdmeg. ISCONÁL SEM!!! :lol:
Nem alkalmas a teste az élsportra. Most az hogy ennek ellenére fizetjük, azért szomorú, mert elvesz egy jó nagy szeletet a bérkeretből. Amiből lehetne olyat is fizetni, aki hozzátesz valamit. De nem mi fizetjük, úgyhogy ne érdekeljen, tudom.
Remélem vesz valami szépet a bajnoki bónuszból is.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. május 16., hétfő 0:01

Biztos voltam benne, hogy ennyi kihagyás után az első pár perc játék után elkezditek ismét savazni.

Amúgy a fizetését nektek kell összedobni? Vagy miért sírtok miatta folyamatosan?

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 15., vasárnap 23:59

Halfkey írta:
Az a bajotok hogy ez a kulonbseg nem a szamokban jött ki, nem kent oda egyszerre 2-3 védőt, nem lőtt gólt.
Nem, nem ez, egy ember sem azt írta hogy miért nem szállt be ès lõtt gólt azonnal. De azért köszi hogy jobban tudod helyettem is mi a bajom :)
Bocsi de először annyit írtál, hogy "Hazi megmutatta", amiről mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mennyire releváns hsz. Aztán írtad, hogy hiányoztak az értelmes megmozdulások tőle. Mitől lettek volna értelmesebbek a megmozdulásai? Mi az amit ennyi idő után te ennyi idő után elvártál volna tőle? Mi az amitől szerinted TÉNYLEG megmutatta volna neked?
Észrevehető volt folyamatosan a pályán? Igen. Voltak ígéretes cselei? Igen. Megtartotta a labdákat? Igen. Voltak megindulásai, összjátékai? Igen. Teljesen csapatidegen volt? Nem. Nekem ennyi mára elég volt tőle.

https://youtu.be/-FwMNBbSQOg
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 15., vasárnap 23:58

hehetheoriginal írta: Lol magyaraztok itt a semmirol aztan igy fel labon dagadtan öt perc alatt tobbet tett le, mint egy asensio fel ev alatt.

Jovore bomba aztan jottok szepen bocsanatert esedezni :kalapos:
De hát egy nagy lófaszt. :lol: Meg azért na, top 3 a világon meg PL legjobbja, aztán a dzsigoló díszmajom a mérce? Ne már.

Pintus remélem szétfingatja a nyáron, aztán uccuneki, ami a csövön kifér. De én pont annyit várok tőle, mint eddig.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. május 15., vasárnap 23:51

ELSiete írta:
Különbség a pályán? Szerintem ma igenis ő volt, ahogy beallt, felelenkult a tamadosorunk, jobban folyt labrol labra a labda, Kroos is kereste folyamatosan a labdakkal. Az a bajotok hogy ez a kulonbseg nem a szamokban jött ki, nem kent oda egyszerre 2-3 védőt, nem lőtt gólt. Ez nem egy meccs utan fog amúgy sem jönni, nekem már az is különbség, ha szélről indulva valaki megtudta tartani a labdát és voltak vele megindulasok. Abban is biztos vagyok, hogy kőkemény elővigyazatossagra intik, a bajnoksag mar megvan, nyilvan mem egy Cadiz ellen kell ismét bokát szaggatnia.
Ahha. Hát, ha ez a különbség, akkor hagyjuk is a picsába. :lol:

Továbbra is fennáll a dolog. Mivel tud többet adni évi 20+ millás fizuval, mint Vini vagy Rodry? Benzema és majd Bappé fullalap, szóval azokat nem is számolom. Innentől kezdve a tagnak hol lesz a helye? Edzésen a B-csapat kezdőjében? Vagy hol? Sosem lesz kezdő a jövő Madridjában, de ugye a jelen Madridjába se fér be, szóval édes mindegy. Arra a meccsenkénti 20 percrekre meg egy Lucas Vazquez ugyanezt lehozza.

És mielőtt belemennél abba, hogy gyűlölöm a tagot, nem... én imádtam, hogy jött, hoztam is volna, de ez lefőtt csúnyán. Még 2 év, remélhetőleg kölcsönadva, aztán heló.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 15., vasárnap 23:42

Az a bajotok hogy ez a kulonbseg nem a szamokban jött ki, nem kent oda egyszerre 2-3 védőt, nem lőtt gólt.
Nem, nem ez, egy ember sem azt írta hogy miért nem szállt be ès lõtt gólt azonnal. De azért köszi hogy jobban tudod helyettem is mi a bajom :)

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 15., vasárnap 23:28

Remy írta:
ELSiete írta: Ahol nincs folyamatosság, ott ne várjunk már 1 meccs után csodát, de annak viszont igenis örüljünk, ha az emberunk nem felejtett el labdat kezelni, vezetni, cselezni. A többi is jönni fog, ha egészséges marad.
Túl sok a csoda meg a ha ebben a sztoriban. Az megvan, hogy a tag 2019 nyara óta itt tengődik? Konkrétan az első értelmes meccsére várunk azóta is, ahol nem Castillás szintet hoz, hanem húzóember szintet.

Nem, nem a gólokat várom első körben, hanem azt, hogy ő legyen a különbség a pályán, de ne az ellenfél javára...
és az megvan, hogy alig volt folyamatosan játszatva és ha visszállt, akkor sem golfozásból tért vissza, hanem valamelyik testrészét kellett újra jatekba hozni, hogy aztán újra a műtőpadon találja magát? Csodát csak ti vártok el, játsszon és a felpalyarol megindulva cselezzen ki mindenkit és dontse el a meccseket. De ez nem így megy. Ó istenem és én amúgy baromira nem vagyok Hazard fan, de komolyan felszabott, hogy ma beallt, jól jatszott (elsőre!) és már ment is itt a károgás.

Különbség a pályán? Szerintem ma igenis ő volt, ahogy beallt, felelenkult a tamadosorunk, jobban folyt labrol labra a labda, Kroos is kereste folyamatosan a labdakkal. Az a bajotok hogy ez a kulonbseg nem a szamokban jött ki, nem kent oda egyszerre 2-3 védőt, nem lőtt gólt. Ez nem egy meccs utan fog amúgy sem jönni, nekem már az is különbség, ha szélről indulva valaki megtudta tartani a labdát és voltak vele megindulasok. Abban is biztos vagyok, hogy kőkemény elővigyazatossagra intik, a bajnoksag mar megvan, nyilvan mem egy Cadiz ellen kell ismét bokát szaggatnia.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég