Eden Hazard

Archívum
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 27., szerda 13:13

cart írta:
Remy írta:
A belga elvileg felső polcos játékos, aztán a két és fél év alatt spanyol 2 szint.
De milyen teljesítményt vársz tőle ha nem tud egymás után 2 meccset lejátszani sérülés nélkül? Nyilván ha a teste nem bírja már tovább nem fog világklasszis teljesítményt hozni. Ezt a 100-200 milliót el kell könyvelni veszteségként és tovább lépni
Nyilván azt szeretné, hogy Haz. beregeljen ide (Originaleden?) és elnézést kérjen amiért egy sz@r alak és ellébecolta évekig az edzéseket, majd a nevetséges eddigi teljesítményéért is.. Esetleg hogy a vezetőség is regeljen be, és ők is toljanak egy-két: sorry, már szórjuk is a homokot a fejünkre hsz-t :D

Vaaagy, egy ilyen hír kapcsán, hogy a 140milkás (mmint € és nem a múlt héten elfogyasztott csokika) sztárunk orvosi javaslatra nem játszhat 2 meccsnél többet, mert megnyekken esetleg beszélgessen azokkal akik egyetértene vele abban, hogy ez gáz, vagy vitatkozzon azokkal, akik szerint ez belefér..

Mondjuk azt én is túlzásnak érzem, hogy felháborodásunkban rásüssük a belgára a worst transfer in the history of transfers billogot, mert azért ahogy R24 is írta, azért volna ott még mit boncolgatni, de egy ilyen hír kapcsán azért meg lehet ütköztetni a véleményeket pro és kontra Hazard..
Pro perpill 0 van amúgy.. Ami elég cink.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. október 27., szerda 13:08

zoli0415 írta: Egyébként ki a bánatomat érdekli Dembele, Cou és úgy egyáltalán a Barcelona Hazard kapcsán? Vagy, ha esetleg nekik félrement az igazolás akkor nekünk könnyebb lenyelni ezt a helyzetet? Nem lehetne a saját dolgunkal foglalkozni? Talán az előre vinne. Nem is értem komolyan.
Mert a legszarabb igazolasokról volt szó.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. október 27., szerda 13:00

Egyébként ki a bánatomat érdekli Dembele, Cou és úgy egyáltalán a Barcelona Hazard kapcsán? Vagy, ha esetleg nekik félrement az igazolás akkor nekünk könnyebb lenyelni ezt a helyzetet? Nem lehetne a saját dolgunkal foglalkozni? Talán az előre vinne. Nem is értem komolyan.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. október 27., szerda 12:39

cart írta:
Remy írta:
A belga elvileg felső polcos játékos, aztán a két és fél év alatt spanyol 2 szint.
De milyen teljesítményt vársz tőle ha nem tud egymás után 2 meccset lejátszani sérülés nélkül? Nyilván ha a teste nem bírja már tovább nem fog világklasszis teljesítményt hozni. Ezt a 100-200 milliót el kell könyvelni veszteségként és tovább lépni
Az, hogy mi miatt nincs hasznunkra, az édes mindegy. PL best, meg egyéb után jött, mint alfa hím. Aztán meme lett a tag.
Realista24 írta:
Remy írta: Mondjuk se Coutól, se Dembeletol nem várt az ember olysn szintű teljesítményt, amit egy Hazardtól elvárt volna az ember. Világsztárként érkezett. Dembele és Cou sosem voltak azok.

A belga elvileg felső polcos játékos, aztán a két és fél év alatt spanyol 2 szint.

És nálam emiatt a legrosszabb.

Nála még Jesével is jobban jártunk volna.
Végtére is Dembelerol azt írták hogy jobb mint Mbappe, Coutinho meg vilagsztarkent érkezett.

Őszintén, Cou mikor volt valaha is világsztár? Soha.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: cart » 2021. október 27., szerda 12:26

Remy írta:
A belga elvileg felső polcos játékos, aztán a két és fél év alatt spanyol 2 szint.
De milyen teljesítményt vársz tőle ha nem tud egymás után 2 meccset lejátszani sérülés nélkül? Nyilván ha a teste nem bírja már tovább nem fog világklasszis teljesítményt hozni. Ezt a 100-200 milliót el kell könyvelni veszteségként és tovább lépni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 27., szerda 12:10

Remy írta: Mondjuk se Coutól, se Dembeletol nem várt az ember olysn szintű teljesítményt, amit egy Hazardtól elvárt volna az ember. Világsztárként érkezett. Dembele és Cou sosem voltak azok.

A belga elvileg felső polcos játékos, aztán a két és fél év alatt spanyol 2 szint.

És nálam emiatt a legrosszabb.

Nála még Jesével is jobban jártunk volna.
Végtére is Dembelerol azt írták hogy jobb mint Mbappe, Coutinho meg vilagsztarkent érkezett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. október 27., szerda 11:57

Dembeleben az a jó hogy annyit sérült, hogy a Barca sokat visszakapott a fizujából :F

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. október 27., szerda 11:55

Mondjuk se Coutól, se Dembeletol nem várt az ember olysn szintű teljesítményt, amit egy Hazardtól elvárt volna az ember. Világsztárként érkezett. Dembele és Cou sosem voltak azok.

A belga elvileg felső polcos játékos, aztán a két és fél év alatt spanyol 2 szint.

És nálam emiatt a legrosszabb.

Nála még Jesével is jobban jártunk volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 27., szerda 11:35

Hagyjuk, elbeszélünk egymás mellett, a lényeg, hogy neked van igazad, és még saját magamat is becsaptam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. október 27., szerda 11:33

Realista24 írta: Szóval én végső következtetést majd akkor vonnék le, ha Hazard már nincs itt. Kicsit bízom benne, hogy jövő nyáron eladjuk 30-40-50 millióért és akkor valamit visszahoztunk az árán.
Errol nekem Bale jutott eszembe, talan 17 tavaszan, amikor mindenki irta, hogy nyaron 60 millioert el kell adni, majd egy darab realis ajanlat jott Kinabol, ok is csak ingyen vettek volna at.

De ha csak a tenyeket nezzuk, egy 31 eves jatekos, magas fizetessel, aki folyamatosan serult. Ma mar egy top klub sincs, akit ilyen szinten at tudnank verni, hogy akar csak kolcsonbe elvigyek. Talan ha a Newcastle villantani akar par nagyobb nevvel, de elobb kinezem beloluk, hogy akar Coutinhot, akar Bale-t szerzodtessek, mint a belgat.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 27., szerda 11:30

Realista24 írta:
kiserik írta:
Értem. Nálad akkor tényleg Mariano viszi a prímet :mrgreen: 100+ millióért 2 év alatt 29/35 gólhoz hozzájárulni kb ugyan az, mint 13-hoz, mert hát a perc. Az nem lényeg, hogy nem lehet rá számítani. A marketing értéke meg szerintem kb annyi, hogy amióta itt van kb csak röhejessé teszi a Real Madridot. Folyamatos mém alapanyag kedve a photoshopos incidenssel, de ""remek"" hírértékkel bírt a hamburgeres sztori is. Az meg hogy nyiltan üzenget/beszólogat az edzőnek olyan általános és jó dolog a csapatunknál.
Direkt csinálod vagy tényleg nem fogod fel?
All time legrosszabb igazolás, az egész bolygón.
Erre reagáltam, pláne miután Süti jött a meccs/gól statisztikával.

De nyilván megpróbálhatod lenyomni a torkomon a saját elképzelésed, csak marhára nem fog sikerülni.

Bytheway, Dembelére aztán marhára lehet számítani :smile: Coutinho is csak azért van ott, mert igazolni nem tudtak, eladni őt pláne nem. Szóval AZ ÉN SZEMEMBEN, ők is legalább olyan szar igazolások.
Minden tiszteletem, de Te hadakozol az ellen, hogy Hazard mind a kettőnél szarabb. Hozol olyan számokat, maik ezt alá is támasztják, majd leírod, hogy nem szarabb, mert a Te szemedben ők is legalább olyan szarok. Szarok, ebben igazad is van, de akárhogy csűrjük, csavarjuk, Hazard minden tekintetben rosszabb mind a kettőnél. Egyszerűen rosszabb. kevesebb perc, kevesebb gól, kevesebb gólpassz, több percenként van benne gólban és az eddigiek alapján ez nála is (mint a két másiknál) ez csak romlani fog. Lehet itt eszetergálni a fingot, de ha valaki rosszabb, akkor rosszabb.

Az meg, hogy majd nyáron eladjuk 30-40-50 millióért 12-13 millás nettó fizuval szerintem kissé utópisztikus vágyálom. Kinek? Ki venne meg egy ilyen játékost, akiről megállapítják, hogy nem képes 2 meccset lejátszani egymás után, és ha játszik se tud kiemelkedőt mutatni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 27., szerda 11:20

kiserik írta:
Realista24 írta:

162/102/188 percenként járultak hozzá egy gólhoz. Sokat nem változot a kép így sem.
Értem. Nálad akkor tényleg Mariano viszi a prímet :mrgreen: 100+ millióért 2 év alatt 29/35 gólhoz hozzájárulni kb ugyan az, mint 13-hoz, mert hát a perc. Az nem lényeg, hogy nem lehet rá számítani. A marketing értéke meg szerintem kb annyi, hogy amióta itt van kb csak röhejessé teszi a Real Madridot. Folyamatos mém alapanyag kedve a photoshopos incidenssel, de ""remek"" hírértékkel bírt a hamburgeres sztori is. Az meg hogy nyiltan üzenget/beszólogat az edzőnek olyan általános és jó dolog a csapatunknál.
Direkt csinálod vagy tényleg nem fogod fel?
All time legrosszabb igazolás, az egész bolygón.
Erre reagáltam, pláne miután Süti jött a meccs/gól statisztikával.

De nyilván megpróbálhatod lenyomni a torkomon a saját elképzelésed, csak marhára nem fog sikerülni.

Bytheway, Dembelére aztán marhára lehet számítani :smile: Coutinho is csak azért van ott, mert igazolni nem tudtak, eladni őt pláne nem. Szóval AZ ÉN SZEMEMBEN, ők is legalább olyan szar igazolások.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. október 27., szerda 11:17

Sorrentino írta:
Remy írta: Nagyon megérdemelné azt a megaláztatást, hogy szerződést bontunk vele.

All time legrosszabb igazolás, az egész bolygón.
Amúgy így visszanézve az a 2019-es Hazard, Jovic és Reinier pakk 210+ millióért nagyon mellé ment. :angry:
Ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy a Barca kb. 400-at költött a Coutinho-Grizi-Dembele trióra. Persze ez nem segít a helyzeten :(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 27., szerda 11:11

Realista24 írta:
kiserik írta:
A statisztika úgy jó, ha az én mondandómat támasztja alá. Mutatom :lol:

Mindhárom játékos első 2 teljes évét nézem, mert így van értelme:
Coutinho:
17-18: 1348 perc 7 gól 6 gólpassz
18-19: 3345 perc 11 gól 5 gólpassz
2 év alatt: 4693 perc 18 gól 11 gólpassz
Dembele:
17-18: 1220 perc 4 gól 9 gólpassz
18-19: 2503 perc 14 gól 8 gólpassz
2 év alatt 3723 perc 18 gól 17 gólpassz
Hazard:
19-20: 1545 pec 1 gól 7 gólpassz
20-21: 896 perc 4 gól 1 gólpassz
2 év alatt 2441 perc 5 gól 8 gólpassz
162/102/188 percenként járultak hozzá egy gólhoz. Sokat nem változot a kép így sem.
Értem. Nálad akkor tényleg Mariano viszi a prímet :mrgreen: 100+ millióért 2 év alatt 29/35 gólhoz hozzájárulni kb ugyan az, mint 13-hoz, mert hát a perc. Az nem lényeg, hogy nem lehet rá számítani. A marketing értéke meg szerintem kb annyi, hogy amióta itt van kb csak röhejessé teszi a Real Madridot. Folyamatos mém alapanyag kedve a photoshopos incidenssel, de ""remek"" hírértékkel bírt a hamburgeres sztori is. Az meg hogy nyiltan üzenget/beszólogat az edzőnek olyan általános és jó dolog a csapatunknál.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. október 27., szerda 10:58

én azt nem értem kijönnek ilyen official infók hogy nem bír lejátszani két meccset, akkor mit akarunk tőle? mit vár a vezetőség.


ha ingyé fel lehetne bontani fel kéne, bár tudom ez nem ilyen egyszerű

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 27., szerda 10:57

kiserik írta:
Realista24 írta:

Ez megint többrétegű dolog szerintem, csak, hogy ez is pörögjön, ne csak a politika. :mrgreen:

Kérdés, hogy Hazard, mint név, mit számít a Real marketing értékébe, szponzorok szemében, stb.
Mariano semmit, ezt azért tudjuk :mrgreen:

Szóval én végső következtetést majd akkor vonnék le, ha Hazard már nincs itt. Kicsit bízom benne, hogy jövő nyáron eladjuk 30-40-50 millióért és akkor valamit visszahoztunk az árán.

Percekre lebontott statisztikában amúgy nincs annyira lemaradva, mint meccsre vetítve:
Coutinho 158 percenként járult hozzá egy gólhoz, Dembele 133, Hazard 202.

Coutinho 160 millió volt, 150 milliót is elérheti/elérhette, ha a bónuszok teljesülnek.
Hazard elvileg 100 millió volt, bár ugye egy időben nyomatták, hogy több.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(logikai bukfencbe keveredtem, töröltem a fasságot)
A statisztika úgy jó, ha az én mondandómat támasztja alá. Mutatom :lol:

Mindhárom játékos első 2 teljes évét nézem, mert így van értelme:
Coutinho:
17-18: 1348 perc 7 gól 6 gólpassz
18-19: 3345 perc 11 gól 5 gólpassz
2 év alatt: 4693 perc 18 gól 11 gólpassz
Dembele:
17-18: 1220 perc 4 gól 9 gólpassz
18-19: 2503 perc 14 gól 8 gólpassz
2 év alatt 3723 perc 18 gól 17 gólpassz
Hazard:
19-20: 1545 pec 1 gól 7 gólpassz
20-21: 896 perc 4 gól 1 gólpassz
2 év alatt 2441 perc 5 gól 8 gólpassz
162/102/188 percenként járultak hozzá egy gólhoz. Sokat nem változot a kép így sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 27., szerda 10:55

Realista24 írta:
Süti írta: Hát, még ez az 5 gól is hízelgő a valós teljesítményére. :mrgreen: 0 azaz 0 jó meccse volt a palinak. A másik kettőtől legalább rémlik jó teljesítmény. Nyilván 100+-ért az is édeskevés, de mégis.

És igen, azért Mariano kisebb szopás mint pl. ázár, mert nem került annyiba. És azért Clásico gólja így is van, netto 10 játékperccel. :lol: Nyilván nem ő a megoldás a posztra, de nem is baszta agyon a költségvetést 0 teljesítményért cserébe.
Ez megint többrétegű dolog szerintem, csak, hogy ez is pörögjön, ne csak a politika. :mrgreen:

Kérdés, hogy Hazard, mint név, mit számít a Real marketing értékébe, szponzorok szemében, stb.
Mariano semmit, ezt azért tudjuk :mrgreen:

Szóval én végső következtetést majd akkor vonnék le, ha Hazard már nincs itt. Kicsit bízom benne, hogy jövő nyáron eladjuk 30-40-50 millióért és akkor valamit visszahoztunk az árán.

Percekre lebontott statisztikában amúgy nincs annyira lemaradva, mint meccsre vetítve:
Coutinho 158 percenként járult hozzá egy gólhoz, Dembele 133, Hazard 202.

Coutinho 160 millió volt, 150 milliót is elérheti/elérhette, ha a bónuszok teljesülnek.
Hazard elvileg 100 millió volt, bár ugye egy időben nyomatták, hogy több.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(logikai bukfencbe keveredtem, töröltem a fasságot)
A statisztika úgy jó, ha az én mondandómat támasztja alá. Mutatom :lol:

Mindhárom játékos első 2 teljes évét nézem, mert így van értelme:
Coutinho:
17-18: 1348 perc 7 gól 6 gólpassz
18-19: 3345 perc 11 gól 5 gólpassz
2 év alatt: 4693 perc 18 gól 11 gólpassz
Dembele:
17-18: 1220 perc 4 gól 9 gólpassz
18-19: 2503 perc 14 gól 8 gólpassz
2 év alatt 3723 perc 18 gól 17 gólpassz
Hazard:
19-20: 1545 pec 1 gól 7 gólpassz
20-21: 896 perc 4 gól 1 gólpassz
2 év alatt 2441 perc 5 gól 8 gólpassz

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. október 27., szerda 10:41

Realista24 írta:
Ez megint többrétegű dolog szerintem, csak, hogy ez is pörögjön, ne csak a politika. :mrgreen:

Kérdés, hogy Hazard, mint név, mit számít a Real marketing értékébe, szponzorok szemében, stb.
Mariano semmit, ezt azért tudjuk :mrgreen:

Szóval én végső következtetést majd akkor vonnék le, ha Hazard már nincs itt. Kicsit bízom benne, hogy jövő nyáron eladjuk 30-40-50 millióért és akkor valamit visszahoztunk az árán.

Percekre lebontott statisztikában amúgy nincs annyira lemaradva, mint meccsre vetítve:
Coutinho 158 percenként járult hozzá egy gólhoz, Dembele 133, Hazard 202.

Coutinho 160 millió volt, 150 milliót is elérheti/elérhette, ha a bónuszok teljesülnek.
Hazard elvileg 100 millió volt, bár ugye egy időben nyomatták, hogy több.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(logikai bukfencbe keveredtem, töröltem a fasságot)
A végső következtetést nyilván akkor kell levonni, lehet hogy az hoz valamit a balanszon, de abból kiindulva, hogy tőlünk hogyan távoznak a kiöregedett, meg alulteljesítő játékosok, James, vagy Bale, sok jót nem várok. Ki fogja ülni itt a szerződése végét.

Nem tudom megmondani azt se, hogy mit számíthat egy Hazard marketingértékben, de lassan mém lesz a pali, én maximum grillcsirkére tudnám reklámarcnak elképzelni...Mariano nem hoz, de nem is visz. Hazard ezzel a fizuval szerintem többet visz mint hoz...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 27., szerda 10:32

Realista24 írta:
kiserik írta:
Hazard mitől nem rosszabb?

Mindketten többet adtak a Barcának, mint Hazard nekünk.

Fel kell rakni a lelátóra, azt jónapot! Mondjuk válogatott meccsre se engedném sérülésre hivatkozva.
Mivel adtak többet?

Bytheway, ha értelmezed, amit Remy írt és amit én, akkor láthatod, hogy mire gondoltam.
Voltak jó periódusaik. Hosszú távon romlanak a mutatóik, de mindkettőnek volt nem is egy meccse, mikor ki tudtak tünni még Messi mellett is. Hazardnak nem volt még kiemelkedő meccse 2,5 év alatt. És nem volt mellette egy ufo aki elvitte a showt, csak egyszerűen ilyen szar.

115-öt biztosan kifizettünk érte. 15 millióba fájt a spanyol bajnoki cím, ha jól rémlik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 27., szerda 10:16

Süti írta: Hát, még ez az 5 gól is hízelgő a valós teljesítményére. :mrgreen: 0 azaz 0 jó meccse volt a palinak. A másik kettőtől legalább rémlik jó teljesítmény. Nyilván 100+-ért az is édeskevés, de mégis.

És igen, azért Mariano kisebb szopás mint pl. ázár, mert nem került annyiba. És azért Clásico gólja így is van, netto 10 játékperccel. :lol: Nyilván nem ő a megoldás a posztra, de nem is baszta agyon a költségvetést 0 teljesítményért cserébe.
Ez megint többrétegű dolog szerintem, csak, hogy ez is pörögjön, ne csak a politika. :mrgreen:

Kérdés, hogy Hazard, mint név, mit számít a Real marketing értékébe, szponzorok szemében, stb.
Mariano semmit, ezt azért tudjuk :mrgreen:

Szóval én végső következtetést majd akkor vonnék le, ha Hazard már nincs itt. Kicsit bízom benne, hogy jövő nyáron eladjuk 30-40-50 millióért és akkor valamit visszahoztunk az árán.

Percekre lebontott statisztikában amúgy nincs annyira lemaradva, mint meccsre vetítve:
Coutinho 158 percenként járult hozzá egy gólhoz, Dembele 133, Hazard 202.

Coutinho 160 millió volt, 150 milliót is elérheti/elérhette, ha a bónuszok teljesülnek.
Hazard elvileg 100 millió volt, bár ugye egy időben nyomatták, hogy több.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!(logikai bukfencbe keveredtem, töröltem a fasságot)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég