Eden Hazard

Archívum
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. július 25., hétfő 8:43

...Várjuk meg, míg formába lendül -> Lesérül -> Várjuk meg, míg formába lendül -> Lesérül -> Várjuk meg, míg formába lendül -> ...

Itt vannak a következő hónapok, remélem nem baj, hogy elspoilereztem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 25., hétfő 8:20

Hmm.. érdekes, én egyáltalán nem a mentális oldaltól tartok. Nálam csak az kérdés, a váz lesz-e még profi focira alkalmas. Nem rúgták-e szét annyira, nem volt-e túl sokáig sérült ahhoz, hogy már 70%-ra se tudja magát visszaküzdeni?! Nálam ez az egyetlen kérdés. (ahogy pl láttuk Marcinál is)

Mentális gát nem hinném, hogy lenne bármi, sebesség/robbanékonyság maradt-e valamennyi?!
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. július 24., vasárnap 23:28

Buitre írta:
ziro4vr írta: Álomvilágban él aki szerint még lesz belőle valaki Madridban. Fejben teljesen rotty az emberünk, mégha a testét vissza is hozza Pintus 90% körülre, fejben akkor is discomfort. A többi csak hehe faszsága.
pedig a kettő összefügg. Ha fizikálisan jól vagyok, véghez tudom vinni amit akarok. Onnan meg jön az önbizalom. Hinni én sem nagyon hiszek benne, de bízni azért tudok benne, h hasznunkra lesz az idén
Összefügg, persze ha nem fáj semmi és top akkor onbizalmat kap, de viszont ha félti a lábát nehogy legyen megint vmi akkor már beszélgetésre szorul házon belül. Ha most lerugnak ugrott a vb is....pl.
Viszont ha ez van akkor teljesen talán csak a vb után fog "felszabadulni". Mondjuk az ígérgetésből nem erre következtetnék, hanem hogy ő készen van, próbálkozik...Viszont akkor már nem megy azon a szinten. Ennyi.
(100%osan a vb után leszünk okosabbak sztem.)
Én szurkolok neki mindenesetre.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. július 24., vasárnap 22:33

ziro4vr írta: Álomvilágban él aki szerint még lesz belőle valaki Madridban. Fejben teljesen rotty az emberünk, mégha a testét vissza is hozza Pintus 90% körülre, fejben akkor is discomfort. A többi csak hehe faszsága.
pedig a kettő összefügg. Ha fizikálisan jól vagyok, véghez tudom vinni amit akarok. Onnan meg jön az önbizalom. Hinni én sem nagyon hiszek benne, de bízni azért tudok benne, h hasznunkra lesz az idén

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. július 24., vasárnap 22:07

Álomvilágban él aki szerint még lesz belőle valaki Madridban. Fejben teljesen rotty az emberünk, mégha a testét vissza is hozza Pintus 90% körülre, fejben akkor is discomfort. A többi csak hehe faszsága.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. július 24., vasárnap 20:18

Plane igy az eloszezonban. En meglatom mar gyulik a szamban a nyal, hogy kopjek egy nagyot, de 3 ev ide vagy oda, ilyenkor barmi velemenyt mondani baromsag.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 24., vasárnap 20:11

Persze fiatalabb nem lesz már, de ha lenyom mondjuk 40-50 meccset egy szezonban, nagyobb kihagyások nélkül, akkor mondjuk verdiktet róla.
Addig nem is lesz jobb, az tuti. Ilyen meccshiánnyal, mint amiben az elmúlt 3 évben szenvedett, nehéz jó teljesítményt lehozni.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. július 24., vasárnap 20:06

Három év alatt konkrétan egy euró hasznot nem csinált. Legalább lett volna egy jó éve, hogy pár hetes mez elmenjen. De fülét-farkát elengedte nyáron, miután a szerződést aláírta. Lett is következménye.

Talán egyszer döntött el meccset egy bajnokin, meg most továbblőtt minket a spanyol kupában, ahol a következő körben hasaltunk a Bilbao ellen. Ennyi fért bele eddig egy majdnem fél stadion áráért. Ez sajnos egy olyan rossz befektetés volt, hogy értelmező szótárakban az ő fényképe lesz a melléklet a címszó alatt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. július 24., vasárnap 19:59

Torquemada írta: De hosszú lesz még és de sokba fog fájni... Én továbbra sem látom, hogy miként lehetne a csapat hasznára (max. ha mondjuk felmosná az öltözőt). De komolyan. Minden poszton, ahol esetleg el lehet képzelni, van legalább egy sokkal jobb emberünk. A fogadkozásaival meg már tele a padlás.
A franc azt öt éves szerződést. De legalább már Béla és Isco nem égeti a pénzt.
De bale es isco legalabb extrat hoztak a teljes lejtmenet elott. Hazardnak meg nem emlekszem olyan meccsere ahol 90percig jo lett volna. Nem volt ilyen. 3 teljes ev alatt. :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. július 24., vasárnap 19:49

De hosszú lesz még és de sokba fog fájni... Én továbbra sem látom, hogy miként lehetne a csapat hasznára (max. ha mondjuk felmosná az öltözőt). De komolyan. Minden poszton, ahol esetleg el lehet képzelni, van legalább egy sokkal jobb emberünk. A fogadkozásaival meg már tele a padlás.
A franc azt öt éves szerződést. De legalább már Béla és Isco nem égeti a pénzt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. július 24., vasárnap 19:39

Már csak 2 év... :coffee:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 24., vasárnap 18:28

Majd johet a hir rola lassan megint hogy a discomfort miatt van :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: flori » 2022. július 24., vasárnap 16:14

Pad'em írta:
reeed_ati írta: Hazard milyen volt, első fèlidőt nem láttam? :)
Súlytalan, lassú és körülményes. Egy-két jó kényszerítő, de embert nem tud megverni, ha valakiről épp lefordulna felrúgják. Mivel a támadósorunk 2 és fél emberes nagyon kellene majd pedig valami Hazardtól. Most is mikor feljött a Mariano, Asensio cseresor, hát sok is volt kávé előtt éhgyomorra.
Ez nem a meccshiány meg előszezon. Ide jutott Hazard, ennyit tud ma nyújtani. Ez a kamu motiváció is elmúlik októberre, aztán remélhetőleg nyáron vége is ennek a kálváriának. Meggyőződésem, hogy csak a neve, és a mai polkorrekt klub/edzői viselkedés miatt nem lett elküldve már a p.csába.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. július 24., vasárnap 16:00

reeed_ati írta: Hazard milyen volt, első fèlidőt nem láttam? :)
Súlytalan, lassú és körülményes. Egy-két jó kényszerítő, de embert nem tud megverni, ha valakiről épp lefordulna felrúgják. Mivel a támadósorunk 2 és fél emberes nagyon kellene majd pedig valami Hazardtól. Most is mikor feljött a Mariano, Asensio cseresor, hát sok is volt kávé előtt éhgyomorra.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. július 24., vasárnap 15:33

Hazard milyen volt, első fèlidőt nem láttam? :)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 22., péntek 12:38

raul 4 ever írta:
halamadrid írta: Vagy kezdhetne azon a kb. 10 meccsen ahol a teknősfocit kell valahogy legyűrni. Ott nagyon hasznos lehetne.
Ha még focista, annál több van benne, ha nem, felesleges erőltetni..
Persze én is így gondolom. Benzeme és Vini tehermentesítésére jónak kell lennie, de valahol azért én is arról álmodok, hogy feltámad és összeáll a BHV.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 22., péntek 12:34

Jó én homi vagyok. Számolok azzal a marginális eséllyel, hogy egy 18 éves kölök 1,5 castilla meccs rutinjával, esetleg nem fog egy 30+ meccses szezont tolni így első nekifutásra az a keretben :lol:
halamadrid írta: Vagy kezdhetne azon a kb. 10 meccsen ahol a teknősfocit kell valahogy legyűrni. Ott nagyon hasznos lehetne.
Ha még focista, annál több van benne, ha nem, felesleges erőltetni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 22., péntek 12:29

raul 4 ever írta:
hehetheoriginal írta: Nyilvan edzoba latja minden nap, ha valoban baszo az induloja es visszanyerte nagyjabol a fizikumot, akkor nalam az alaptrio elore benci vini hazi. Osszel lehet szepen játszatni, hagyni formaba lendulni.
Nálam pont ezért (lenne) Fede-Benz-Vini az alapkezdő, mert Carva elé már kell egy futós izomember, és perpill a Carva-Fede jobbosban érzem egyedül, hogy tud veszélyt kialakítani előrefelé, de nem is átjáróház. (Rodry is hasonló, csak kb. Fedénél nincs fizikai korlát, tökinél meg van :) )
Vagy kezdhetne azon a kb. 10 meccsen ahol a teknősfocit kell valahogy legyűrni. Ott nagyon hasznos lehetne.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 22., péntek 12:04

Milyen carvi? Tobias a jhv identol :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 22., péntek 11:50

hehetheoriginal írta: Nyilvan edzoba latja minden nap, ha valoban baszo az induloja es visszanyerte nagyjabol a fizikumot, akkor nalam az alaptrio elore benci vini hazi. Osszel lehet szepen játszatni, hagyni formaba lendulni.
Nálam pont ezért (lenne) Fede-Benz-Vini az alapkezdő, mert Carva elé már kell egy futós izomember, és perpill a Carva-Fede jobbosban érzem egyedül, hogy tud veszélyt kialakítani előrefelé, de nem is átjáróház. (Rodry is hasonló, csak kb. Fedénél nincs fizikai korlát, tökinél meg van :) )

Ha Hazi patika, akkor Mendyvel tuti megoldanák a balost, és ha Vininek fekszik, mehet jobbra is felőlem...
Az biztos, hogy nálam Hazi csak akkor játszana, ha ugyanazt lerakja, mint Vini. Ez alap. Lehet hogy jobb focista, de a biztonságot amit Mendyvel garantálnak, semmiért nem adnám fel..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég