Eden Hazard - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Halfkey

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. június 29., hétfő 9:45

Nekem folyamatosan az ugrik be mikor írtam hogy azért akar ide igazolni, mert tudja hogy ez az utolsó esélye, ha hosszabbít, már nem fog kelleni. Akkor azt gondoltam a kora miatt gondolja így illetve mert a csúcson akar itt lenni, most úgy hogy lehet érezte benne ennyi volt és ha játszogat még egy kicsit már senkinek se fog kelleni. Szomorú.

De azért jövõre még hátha.

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. június 29., hétfő 9:34

Én attól félek ennél már nem is lesz jobb. Kapunk egy újabb játékost akit eladni már nem tudunk és nem is akarunk majd, de a pluszt sosem teszi majd hozzá. Idén ugye nem lesz nagy változás a keretben, úgy meg, hogy Benzema után Ramos szerzi a legtöbb gólt :|

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 29., hétfő 9:27

ziro4vr írta: A csávó már szarul indított, mikor pufin megjött, hozzáteszem karrierje állítólagos csúcsán, álmai klubbjába. Jó, szoknia keleltt stb, talán ha nem kövéren jön..ahogy korábban írták is, egy Özil, DM, Bale képes volt hamarabb felvenni a ritmust. És lehet ott más volt a csapat, de gondoljatok már bele kikhez szoktunk akkor (LV, Vino, Asensio..), szerintem nem egy nagy szintet kellett volna megütnie, hogy kitűnjön. Nem sikerült.

Jött a vírus, kapott egy második esélyt, azóta is, mintha ott se lenne 1-2 megmozdulást leszámítva. Szerintem bárhogy nézzük az piszok kevés. Jelenleg egy 100 milliós utazó a kezdőben, nem sokat tesz hozzá a csapat játékához.

Szerintem bárhogy szépítjük, ez gáz.
Realista24, magyar hangja ziro4vr :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 29., hétfő 9:24

Ja hát ezt már Londonból jelentették, hogy a csávó nem az edzés meg a megfelelő táplálkozás mintapéldánya.

Elkerült a jó éghajlatra, jó kaják, szép nők, jó bulik..Eden Hotel.
Nem illik.

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 29., hétfő 9:20

Nekem a legnagyobb bajom, hogy kb 20 perc után olyan feje van, mint ha a BL döntő 115. percében lennénk.

Nagyon úgy néz ki, hogy fizikálisan nem bírja a tempót és ez még csak rosszabb lett a koronaszünet után. Ez nem túl jó.

Mindenesetre nem úgy tűnik nekem, hogy CR, vagy Ramos elszántságával edzi magát, hogy a legjobb legyen.
Kérem vissza a Real Madridomat!

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 29., hétfő 9:12

A csávó már szarul indított, mikor pufin megjött, hozzáteszem karrierje állítólagos csúcsán, álmai klubbjába. Jó, szoknia keleltt stb, talán ha nem kövéren jön..ahogy korábban írták is, egy Özil, DM, Bale képes volt hamarabb felvenni a ritmust. És lehet ott más volt a csapat, de gondoljatok már bele kikhez szoktunk akkor (LV, Vino, Asensio..), szerintem nem egy nagy szintet kellett volna megütnie, hogy kitűnjön. Nem sikerült.

Jött a vírus, kapott egy második esélyt, azóta is, mintha ott se lenne 1-2 megmozdulást leszámítva. Szerintem bárhogy nézzük az piszok kevés. Jelenleg egy 100 milliós utazó a kezdőben, nem sokat tesz hozzá a csapat játékához.

Szerintem bárhogy szépítjük, ez gáz.
Nem illik.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 29., hétfő 8:39

dzsi91 írta:
kiserik írta:

Azért ennyi pénzért az ember többet várna.
Mennyi pénzért? Vettünk 100 milláért egy bejáratott világsztárt, pl legjobbja meg minden címe volt. ilyen balfasz coutinhok meg dembelek 140ek. Egy jovics 60 azt játszott vagy 5 percet mióta idkerült.

Hazardot olcsón vettük ha 2019ben nézzük és nem ragadtunk le 2012ben az árakkal.1 szezon ment le aminek a 80%ban sérült volt és egy olyan suta támadóalakzat van körülötte,hogy rossz nézni.Ráérünk még Hazardot temetni.
Nem vettük olcsón. Egy évvel később ingyen jöhetett volna. Attól, hogy páran beleszaladnak barom üzletbe, még nem olcsó. De nézd meg ott van Haaland, ő olcsó volt.

Először ha már dagadtan érkezett, Hazard kapott egy mocskos nagy esélyt, kétszer kezdhette el a szezont. De ez a második is olyan, hogy semmilyen. Tegnap is ha fent van a pályán vagy ha nincs, nem számít. És ez az általános a meccseire, ez pedig baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. június 29., hétfő 8:20

Tegnap a marcelo hazard balszél 2 szinttel gyengébb volt az előző meccsen kezdő mendy viniciusnál...
És hogy ezt leírjam, nem adtam volna két forintot fél évvel ezelőtt.

Nagyon gyenge amit csinál egyelőre, nincs sebesség, nincs 1v1, kaput nem támad. Tegnap ötlete nem volt, hogy kéne jól támadni, ezért jött a rengeteg hiba, csupa rossz megoldás, érthetetlen eladott labdák. Magasan a leggyengébb volt tegnap.
Várom a javulást...de ahhoz neki nap mint nap dolgozni dolgozni dolgozni kell. Nem tudom ilyen típus e

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. június 29., hétfő 8:11

ennyi pénzért ez nudli. én örülök, hogy jött, nehezen indult be de sérülése óta lufasz. fosik, látszik rajta nem mer megcsinálni semmit. premier ligaba pedig faragták szóval nem értem.

Berti

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. június 29., hétfő 7:15

Szép, hogy madridistaként próbáljuk mentegetni, de ha bármelyik más csapatba érkezett volna és ezt a teljesítményt hozná, akkor más véleményen lennétek.
Én telibeszarom, hogy mennyit keres, nem amiatt fog jól játszani. Viszont egy ilyen kaliberű játékos 20 meccsel és egy ilyen középpályával a háta mögött ennyire gyenge legyen..elég szégyen.
Védekeznie alig kell, elől meg azért van egy Benzema akivel lehet bugizni, ha arról van szó. De nem, hogy Benzemaval, szinte senkivel nem érti meg magát teljesen. Látszik a mozgásokon, hogy nem egy taktika szerint mozognak sokszor. Ehhez pedig nem kell ennyi idő, legyünk őszinték.
Nincs területe? Ezt a baromságot amúgy ki találta ki? Nem egy szemellenzős lóról beszélünk (az 11-es mezben játszik), hanem a világ egyik legtehnikásabb játékosáról, aki zsebkendőnyi területen seggre kéne ültessen 2 védőt.
Ebben a szezonban már biztos nem fog magára találni, lehet reménykedni, hogy hátha jövőre.

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 29., hétfő 6:51

dzsi91 írta:
kiserik írta:

Mennyi pénzért? Vettünk 100 milláért egy bejáratott világsztárt, pl legjobbja meg minden címe volt. ilyen balfasz coutinhok meg dembelek 140ek. Egy jovics 60 azt játszott vagy 5 percet mióta idkerült.

Hazardot olcsón vettük ha 2019ben nézzük és nem ragadtunk le 2012ben az árakkal.1 szezon ment le aminek a 80%ban sérült volt és egy olyan suta támadóalakzat van körülötte,hogy rossz nézni.Ráérünk még Hazardot temetni.
Azt hiszem 30-35-öt keres. Az a csapatnak a duplája. Évente. Mindegy. Engem dühít. Ahogy a második legjobban fizetett Bale elvtárs is. A Karimok meg Casemirok meg kimelózzák a belüket. De hát tudjuk, Hazard világsztár. Úgy látszik neki ez jár... :cens:
I AM BADMAAAN!!!

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. június 29., hétfő 1:12

Egyetertek dzsivel, szerintem is calma.

Courtoist is temette mindenki, beleertve jomagam is, aztán nezzuk meg most hol tart. Aztan ő meg serult se volt.

Ha jövő januárban is itt tartunk akkor jogos lesz a sav.
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. június 29., hétfő 0:44

kiserik írta:

Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. június 29., hétfő 0:38

flori írta:
dzsi91 írta: Bale egy prime Realba érkezett ahol Fostuk a gólokat, röhögve tömtünk ki monden jött ment csapatot.

Hazard egy siralomházba jött ahol néhány nyugdíjas arc x-edik fellángolása és Zidane tartja össze az egész romhalmazt és hoznak nekünk bajnoki címet.

Szar formában van, de Kéne mellé egy támadiószekció is,hogy ítélkezni lehessen felette. Berakod CéRonaldo mellé 2 évvel korábban ő is lehozza bale első szezonját.
Dehogy jött prime Realba. Egy széteső Mourinho-éra után jött, zérókupás, új edzővel építkező Madridba jött. (úristen még Bale-t védem.. :lol: )

Sokatmondó, hogy a "legnagyobb" sztárunkat folyamatosan cserélik le a 60. percben a 15 éves rigókra. Sérülések, kihagyások, mindent megértünk mi, de 1 góllal és kb. jelentősebb villanás nélkül lehozni egy szezont regnáló klasszisként csöppet meleg. Mind1 is, most még picit hőbörgünk, jövő ilyenkor ezért már morcosabbak leszünk.
Attól,hogy akkor éppen nem nyertünk kupát a keret prime volt, mint ahogy benitez kerete is,mind2 keretből ki is jött ami kellett.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2020. június 29., hétfő 0:26

dzsi91 írta: Bale egy prime Realba érkezett ahol Fostuk a gólokat, röhögve tömtünk ki monden jött ment csapatot.

Hazard egy siralomházba jött ahol néhány nyugdíjas arc x-edik fellángolása és Zidane tartja össze az egész romhalmazt és hoznak nekünk bajnoki címet.

Szar formában van, de Kéne mellé egy támadiószekció is,hogy ítélkezni lehessen felette. Berakod CéRonaldo mellé 2 évvel korábban ő is lehozza bale első szezonját.
Dehogy jött prime Realba. Egy széteső Mourinho-éra után jött, zérókupás, új edzővel építkező Madridba jött. (úristen még Bale-t védem.. :lol: )

Sokatmondó, hogy a "legnagyobb" sztárunkat folyamatosan cserélik le a 60. percben a 15 éves rigókra. Sérülések, kihagyások, mindent megértünk mi, de 1 góllal és kb. jelentősebb villanás nélkül lehozni egy szezont regnáló klasszisként csöppet meleg. Mind1 is, most még picit hőbörgünk, jövő ilyenkor ezért már morcosabbak leszünk.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. június 29., hétfő 0:14

Ezzel a tutyimutyi, középpályán cselezgetek játékkal nem hogy Bale első szezonját nem hozná le, de még CR ki is taposná a belét.

Azért ennyi pénzért az ember többet várna. Idejött sztárként, megkapta a legnagyobb fizut, erre beletojik a cipőjébe mindenkinek. Igazságtalannak tartom, hogy míg Karim például évek óta itt van és jelenleg a csapat alfája és omegája, addig ilyen játék mellett első éven haza lehet másfélszer annyi pénzt vinni. Szinte a semmire.
I AM BADMAAAN!!!

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 29., hétfő 0:09

Számomra nagyon Iscosra vette a stílust. Szemmel láthatóan fél a kontaktoktól amit lehetne magyarázni a sérüléseivel de előtte se éreztem rajta, hogy annyira fel merné vállalni az 1v1-eket. Az se segít neki szerintem, hogy nincs területe. Eddig egyértelműen csalódás de még nem írnám le.

dzsi91

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. június 29., hétfő 0:05

Bale egy prime Realba érkezett ahol Fostuk a gólokat, röhögve tömtünk ki monden jött ment csapatot.

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2020. június 29., hétfő 0:01

Rossz volt, lapos volt, erőtlen, gagyi, töketlen. Egy PSG elleni meccsbe kapaszkodunk, a többi szinte semmi. Nagy pártfogója vagyok, de egyelőre ez kínos inkább. Az örökké ekézett Bale is elrakott azért 15 gól az első szezonjában, mint aktuális PL legjobb. Semmi direktség nincs a játékában, és ami a legrosszabb akarat sem. Meg lett a habfehér trikó meg a FIFA cover, aztán hátra is dőlt. Idén még mindenki el fogja neki ezt nézni, főleg ha jön a bajnokság, de jövőre, január-február környékén ugyanilyen teljesítménnyel a Marca meg az AS beszántja a tarlóba. Az eddig mutatott 5 meccs után Vinicíus simán előtte van.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2020. június 28., vasárnap 23:56

kiserik írta: Egyre jobban úgy néz ki, hogy tavaly jobb lett volna, ha Perez azt a 160 milliót felteszi a feketére ruletten.
Korai meg itelkezni...
:goat:

Vissza: “Játékosok”