Ferland Mendy - 23

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 8., csütörtök 10:59

Miért kéne Regut visszavenni? :hmmm:
Miguel több, mint bíztató volt, egyszer tényleg bízhatnánk egy fiatalban, + Alaba ott lesz ha mégsem válik be

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 8., csütörtök 10:45

Realista24 írta:
kiserik írta: Én a nyár elején is azt mondtam, hogy ha van normális ajánlat, akkor belőle lehet jó pénzt csinálni, ha ez kell a támadósor megerősítéséhez. Hátra beton, de előre nulla, ott van a reményteli Miguel, a 3 éve rottyon lévő Marcelo, a mindig is balhátvéd volt Sógor, és az olcsón vissza hozható Regu.
Eladjuk Mendyt 50ért, megvesszük Regut 35-40 millióért? Ráadásul utóbbi nem tudom előrelépés lenne-e.
"ha van normális ajánlat, akkor belőle lehet jó pénzt csinálni" Egy 50 millióért vett játékost eladni ugyan annyiért nem igazán jó ajánlat...
Regu más típusú játékos. Védekezésben gyengébb, támadásban erősebb. Én jobb szeretem az ilyen szélsővédőt. Mondjuk én Mendyt is középen próbálgatnám, bár a fejjátéka elég kuka. A most divatos 5 védős felállásban, bal oldali kh lenne az ideális neki.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 8., csütörtök 10:23

kiserik írta: Én a nyár elején is azt mondtam, hogy ha van normális ajánlat, akkor belőle lehet jó pénzt csinálni, ha ez kell a támadósor megerősítéséhez. Hátra beton, de előre nulla, ott van a reményteli Miguel, a 3 éve rottyon lévő Marcelo, a mindig is balhátvéd volt Sógor, és az olcsón vissza hozható Regu.
Hát hamarabb engedném el akkor Marcelot és adnám a fizetése egy részét Mendynek...Hátul beton, de azért engedjük el és hozzunk olyant akit könnyebben megvernek. Érdekes logika. Előre gyenge, ez teljesen jogos, de mia garancia, hogy a többiek jobbak előre? Marcelo biztosan nem jobb. Regu nem is itt van felesleges róla beszélni. Alaba nem akar szélső védőt játszani, ezerszer elmondta már. Miguel legyen a kezdőnkben? Korai lenne ez még. Mendy egyébként szerintem 1-2 szezonon belül lehetne egy középső védő is, így fokozottan azon lennék, hogy maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 10:19

kiserik írta: Én a nyár elején is azt mondtam, hogy ha van normális ajánlat, akkor belőle lehet jó pénzt csinálni, ha ez kell a támadósor megerősítéséhez. Hátra beton, de előre nulla, ott van a reményteli Miguel, a 3 éve rottyon lévő Marcelo, a mindig is balhátvéd volt Sógor, és az olcsón vissza hozható Regu.
Eladjuk Mendyt 50ért, megvesszük Regut 35-40 millióért? Ráadásul utóbbi nem tudom előrelépés lenne-e.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. július 8., csütörtök 10:08

Én a nyár elején is azt mondtam, hogy ha van normális ajánlat, akkor belőle lehet jó pénzt csinálni, ha ez kell a támadósor megerősítéséhez. Hátra beton, de előre nulla, ott van a reményteli Miguel, a 3 éve rottyon lévő Marcelo, a mindig is balhátvéd volt Sógor, és az olcsón vissza hozható Regu.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 8., csütörtök 9:50

Dehogy fog távozni. Szálljunk le a földre, valszeg kellett ez a jelzés, hogy nem elégedett, de ez kb annak szól, hogy majd az új szerződésnél szebb számot vár. Valaki hamarosan leül vele és elmagyarázzák, ha győzelemért és kupákért akarunk menni akkor most a dellát másba öljük, de hamarosan stabilizálódik a klub pénzügyi helyzete és simán kaphat jobb szerződést. Mondjuk az ilyen jó lenne ha nem kerülne ki egyből

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 8., csütörtök 9:39

Faust írta:
h3x0r írta: Értem én, hogy szidjuk, meg hogy mit képzel ő magáról, hogy 2 év után már veri az asztalt, viszont ő a csapat kezdő balhátvédje, aki egyben az egyik legrosszabbul kereső játékosunk. Nem tudom mennyire reálisak a neten található fizetési listák, de azok szerint annyit kap, mint Lunin, aki összesen játszott 1 darab meccset.
Kepessegektol fuggetlenul, en meg mindig nem tudom felfogni, hogy kb 4 altalanossal hogy van pofajuk ilyen fizuk mellett meg emelesekert csapkodni az asztalt, plane egy vilagvalsag kellos kozepen. Mas ember egy elet alatt nem keres ennyit. Pofam leszakad. A fizetesi sapka az egyik legfontosabb amire szuksege van a sportagnak.
Nagyon egyszerű. Ök a piaci árakhoz/ fizukhoz és a társak fizujához mérik magukat. Ha a te melóhelyek tudnád, hogy feleannyit kapsz mint egy másik azonos beosztásban dolgozó ember ugyanolyan teljesítményre te is vernéd az asztalt, vagy váltanál.

És lehet, hogy neki csak 4 általánosa van, de az ügynökének, akit azért alkalmaz, hogy neki minél jobb legyen valószínűleg nem. Arról nem is beszélve, hogy 4 általánossal is össze lehet hasonlítani két összeget.

Pandémia ide vagy oda a játékosok munkavállalók nem jótékonysági szervezetek. És ha az ágazatban (futball) ezek a fizuk mennek akkor pont tökmindegy, hogy más egy élet alatt nem keres annyit. Sokan vannak a világban akik egy élet alatt nem keresnek meg egy magyar átlagfizetést sem - ettől még nem kell a saját fizudról lemondani, attól csak a cégnek lesz jobb. Ha érdekel a szociális egyenlőség akkor lehet ellene tenni (nem is kell messzire menni, biztos van lehetőség helyi szinten). Mint ahogy a futballisták egy része tesz is különböző adományokon keresztül.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 8., csütörtök 9:33

Faust írta: Kepessegektol fuggetlenul, en meg mindig nem tudom felfogni, hogy kb 4 altalanossal hogy van pofajuk ilyen fizuk mellett meg emelesekert csapkodni az asztalt, plane egy vilagvalsag kellos kozepen. Mas ember egy elet alatt nem keres ennyit. Pofam leszakad.
Más közegből, kívülről nézve ezt gondolod/gondoljuk még jogosan is, de ha már benne vagy, és azt látod egy utolsó balfasz csapattárs mennyit keres, vagy egy világi balfaszért kifizetnek ma már 30 milliót alsó hangon, akkor megjelenik a kisördög a válladon hogy miért ne kereshetnél még többet.

Irdatlan pénz van a fociban, mindig is sokkal több volt mint máshol (amcsi major sportokat leszámítva), de ez már annyira eltorzult, ami pl számomra megöli az egészet. Az EB ezért tetszik mert nem olajosokat nézel, hanem (javarészt) összetartó csapatokat akik a dicsőségre mennek nem az évvégi bónuszra meg fizu emelésre.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. július 8., csütörtök 9:28

h3x0r írta: Értem én, hogy szidjuk, meg hogy mit képzel ő magáról, hogy 2 év után már veri az asztalt, viszont ő a csapat kezdő balhátvédje, aki egyben az egyik legrosszabbul kereső játékosunk. Nem tudom mennyire reálisak a neten található fizetési listák, de azok szerint annyit kap, mint Lunin, aki összesen játszott 1 darab meccset.
Kepessegektol fuggetlenul, en meg mindig nem tudom felfogni, hogy kb 4 altalanossal hogy van pofajuk ilyen fizuk mellett meg emelesekert csapkodni az asztalt, plane egy vilagvalsag kellos kozepen. Mas ember egy elet alatt nem keres ennyit. Pofam leszakad. A fizetesi sapka az egyik legfontosabb amire szuksege van a sportagnak.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 8., csütörtök 9:24

Értem én, hogy szidjuk, meg hogy mit képzel ő magáról, hogy 2 év után már veri az asztalt, viszont ő a csapat kezdő balhátvédje, aki egyben az egyik legrosszabbul kereső játékosunk. Nem tudom mennyire reálisak a neten található fizetési listák, de azok szerint annyit kap, mint Lunin, aki összesen játszott 1 darab meccset.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 8., csütörtök 9:22

Nem volt ez poén, csak simán egy középpályás nem tudom hogy jött ide. Ne tekintsünk rá jobbhátvédként se, az Löw gyökérsége volt most megint.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 9:17

tubatibi írta:
ziro4vr írta: Hogy jön ide Kimmich? Ő is fogta Messit? :lol:
Benéztem, valamiért úgy rémlett, hogy baloson játszik...

De legalább eltudtál sütni egy jó poént. :ike:
Jót? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 8., csütörtök 9:16

ziro4vr írta: Hogy jön ide Kimmich? Ő is fogta Messit? :lol:
Benéztem, valamiért úgy rémlett, hogy baloson játszik...

De legalább eltudtál sütni egy jó poént. :ike:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 8., csütörtök 9:11

Hogy jön ide Kimmich? Ő is fogta Messit? :lol:
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2021. július 8., csütörtök 8:53

Realista24 írta: Nagyon komolyak vagytok.

Legstabilabb szélső védőnk évek óta, de úgy fikázzátok, mint egy mennyei megyei parasztot :lol:

Engem is meglepett ez a fajta szidás, a csávó elég top bhv, Miguel egyelőre a közelébe nincs, Marceloról meg már sajnos nem opció semennyire.
Egyedül talán egy Kimmich-re cserélném le, de Ő totálisan esélytelen kategória..
Holott azért a fórumot visszaolvasva kb csak pozitív hozzászólás érkezett eddig az irányába.

Remélem csak pletyka, semmi több...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 8., csütörtök 8:52

Hát, sajnos érezhetően gyengülni fogunk azzal ha távozik.
Nem bánom amúgy, le lehet nélküle hozni a szezont, de nagyon kemény lesz a következő évünk az eddigiek alapján.
+1 évvel öregebb mindenki és Ramos, Varane, Mendy out. Ezt egy Alabával és Ödével nem lehet ellensúlyozni, remélem lesz még valami a tarsolyban, nem azért hogy erősödjünk, már pusztán a szinten tartáshoz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 8:50

Nagyon komolyak vagytok.

Legstabilabb szélső védőnk évek óta, de úgy fikázzátok, mint egy mennyei megyei parasztot :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. július 8., csütörtök 8:37

Először talán tanuljon meg normálisan labdát kezelni és utánna... Darabos mint a 406os Moszkvics. És még gyökkettő is nem látja hogy az ilyen nem jön be senkinek Özil, Marika, Ramos. Na pont neki fog engedni Perez.


Másképpen mehet amerre lát ha ilyen követelései vannak. Amúgy is kell a pénz támadóra :mrgreen:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 8., csütörtök 8:15

Jim írta:
Kercsó írta: ő most komolyan döngeti az asztalt a nagyobb fizuért?
mehet

Miguel Alaba (Marcelo ha vezetünk 3 góllal :kalapos: ) lehozza
Kb..
De ne vicceljünk már, hogy a lekvár teszi el a nagymamát..

Játékra, meg az eddigi nyilatkozatai alapján nehezen gondolom el róla ezt, de ha így van, az azért lol..
Piacképes is legalább, ilyen is kevés van a keretben :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Ferland Mendy - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 8., csütörtök 8:02

:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég