Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 27., péntek 15:33

Vele mi újság?Komoly a sérülés?
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 27., péntek 0:11

Karim the king írta: Sokszor súlytalan
Sokszor nem a helyén játszik!

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. január 26., csütörtök 23:51

hat ez mi a tokom volt ez a gol ocsem!

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2023. január 26., csütörtök 23:42

Sokszor súlytalan, de amikor nagyon kell, csak odabassza. Szeretem. :D :agree:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 21., szombat 16:09

Szerintem (még) rossz döntés volna elengedni. Nem ment neki nagyon a játék, lekapták, persze ideges volt. Szerintem számtalanszor volt már ilyenkor máshol is "szócsata", azt hiszem egy Carlo intelligenciájú edzővel ezt meg lehet beszélni. Persze ha ebből tendencia lesz, menjen..

De eddig abszolút nem volt rá jellemző, egyébként egy szorgalmas, technikás, megbízható játékos. 2 szinttel van azért egy LV és minimum egyel Aszkünszáó előtt. Ilyen focistát már nem lehet minden bokorban találni.. Rosszabbat igen, de amíg felső polcos játékosokban sem dúskálunk elöl, a majdnem egészjókat nem kéne elzavarni.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. január 21., szombat 14:23

Chiesa Brahim in Rodrygo Asensio out, sima

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 21., szombat 14:16

Galacticos írta: Szerintem meg viniciussal egyutt le kell ultetni a padra hogy tudjak hogy egy normalis real madridba hol lenne a helyuk es ne arcoskodjanak amikor hetek/honapok ota szarok. Amikor egy asensio beall es lenduletet hoz, na ott mar baj van.
Én is ezt csinálnám, de Vininek nincs helyettese sajnos. Hazarddal jól befürödtünk.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 21., szombat 14:04

Szerintem meg viniciussal egyutt le kell ultetni a padra hogy tudjak hogy egy normalis real madridba hol lenne a helyuk es ne arcoskodjanak amikor hetek/honapok ota szarok. Amikor egy asensio beall es lenduletet hoz, na ott mar baj van.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 21., szombat 13:49

szerintem at kell tenni fixen baloldalra es kesz sokkal jobb onnan
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 21., szombat 13:44

Nem azt írtam hogy én mennyire tartom, hanem hogy mennyit kaphatnánk érte szerintem.
Egyrészt mi nem szoktunk akkora összegekért eladni.
Másrészt már egy top bajnokságban nyomja, 22 éves, nagyjából most kezd körvonalazódni, hogy mennyi lehet benne a karrierjében.
Könnyebb nagyobb pénzt lekasztani egy top bajnokság alatti szintű ligában részt vevő csapatnak.
Könnyebben villognak ott állandó játéklehetőség és bizalom mellett, és ami a legfontosabb a véleményem szerint, hogy az ilyen játékosokba könnyebb belelátni/belemagyarázni akár valós akár valótlan potenciált.
Rodrygonál ez 1-2 nagyon max 3 év alatt kiderül mennyi lesz, de azért már most is körvonalazódik ez
Szerintem! :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 21., szombat 13:19

Süti írta: Nagyon max 70et? Mudrykok meg Antonyk mennek 70ért...Palinak már most van egy zsák BL gólja, clutch momentje, 22 évesen.
Nem angol és nem pörög a labdával értelmetlenül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. január 21., szombat 10:58

Nagyon max 70et? Mudrykok meg Antonyk mennek 70ért...Palinak már most van egy zsák BL gólja, clutch momentje, 22 évesen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 21., szombat 10:10

Én biztos nem hurrogtalak le ezért. :D
Szerintem nem kapnánk érte nagyon max 70-et.
De én nem is adnám el. Egy 12. -15. embernek (stabil csere, rotáció) bőven jó lenne, ahogy Asensio is. Mindkettőben benne van a kulcspillanat, a rugotechnikajuk miatt, illetve beadasok miatt.
Egyrészt ezek szerintem nagyon kellenek, amikor a meccs utolsó harmadában nyomni kell, pontosan lőni, beadni, fejben ehhez megvannak ők, bizonyítottak már annyit szerintem.
Másrészt pedig nem lehet mindenkit eladogatni, kicserélni, épp elég lesz a kezdőbe elhozni a megfelelő embereket.
Tűrik a padot (Asensio), legalább is úgy tűnik, viszonylag korrekt alacsony fizetésért. Most volt egy kirohanása, na bumm, nagyon fiatal még. Abszolút nem az az elszállós típus szerintem.
Ez a Real Madrid, nem lehetnek a padon sem csak Pedro Leonok, ott is kell egy-két plusz bizonyos játékelemekben.
Csak akkor szabad eladni az ilyeneket ha maguk kérik, vagy ha a gazdasági helyzet megköveteli. Ezt bízzuk szerintem a vezetőségre, sokkal jobban tudják mint mi a fotelből, még ha nem néha nem is értünk dolgokat.
Biztos nem küldeném el az ilyeneket. :)

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 21., szombat 9:51

hehetheoriginal írta:
filatáska írta: Rodrygo sosem lesz ennél sokkal jobb a jobbszélen. Nincsenek meg az adottságai hozzá. Nem kiemelkedően gyors, hogy jobblábasként azon az oldalon érvényesülni tudjon.
Bal oldalt se lenne gyorsabb, de ott tud az erősebb lábára cselezni, plusz a leírt okok miatt szüksége lenne egy támadást támogató bekkre maga mögött.
Vagy pedig árnyékékként egy csatárral maga előtt tudna a legjobban érvényesülni, kicsiben ügyes, kombinatív és a lövőtechnikája is átlagon felüli.
Fiatal, játékidő és konstans bizalom kellene neki.
Amúgy szeretem, szerénynek és alázatosnak tűnik. Most hogy volt egy rossz kirohanása, emiatt nem baszogatnám.
Mikor irtam, hogy egy pedro leon vagy hasonlo fullatlag jobbszelen jatszo, abszolut semmi kiemelkedore nem kepes arc, le lettem hurrogva.
Igaz, hogy sokat koszonhetunk, hogy haromszor jól ért a labdaba tavasszal, de brazil tamado leven mikor o csinalja meg maganak vagy a tarsnak a helyzetet vagy neadjisten a hatara veszi a csapatot, vagy o az extra elol, hat olyat lehetetlen elkepzelni is.
egy beell triplabol az elso evebol, meg a a tavaszi 3x1 db jo labdaerintesebol el, erre kovetelozik, mellette full semmi atlag eszrevehetetlen, tenyleg mint aszkenzio. Sok atlagos semmi arc, barcsak el lehet sozni oket angliaba valahova.....

Meg most kellene ertekesiteni, amig Mudrykok 100 millioba kerulnek. 125 m font es viheti is a Pool.
Igazabol fejben tisztabb volt Vinitol, ez volt az egyetlen elonye vele szemben, de amitol feltem Vininel az Rodryogal jott elo. Elkepesztoen sokat kepzel magarol 0 teljesitmennyel. Vininek meg ha neha nem is megy, legalabb kuzd, hajt. Persze o sem vilagklasszis(még, de en nala nagyon bizakodo vagyok.)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 21., szombat 9:30

filatáska írta: Rodrygo sosem lesz ennél sokkal jobb a jobbszélen. Nincsenek meg az adottságai hozzá. Nem kiemelkedően gyors, hogy jobblábasként azon az oldalon érvényesülni tudjon.
Bal oldalt se lenne gyorsabb, de ott tud az erősebb lábára cselezni, plusz a leírt okok miatt szüksége lenne egy támadást támogató bekkre maga mögött.
Vagy pedig árnyékékként egy csatárral maga előtt tudna a legjobban érvényesülni, kicsiben ügyes, kombinatív és a lövőtechnikája is átlagon felüli.
Fiatal, játékidő és konstans bizalom kellene neki.
Amúgy szeretem, szerénynek és alázatosnak tűnik. Most hogy volt egy rossz kirohanása, emiatt nem baszogatnám.
Mikor irtam, hogy egy pedro leon vagy hasonlo fullatlag jobbszelen jatszo, abszolut semmi kiemelkedore nem kepes arc, le lettem hurrogva.
Igaz, hogy sokat koszonhetunk, hogy haromszor jól ért a labdaba tavasszal, de brazil tamado leven mikor o csinalja meg maganak vagy a tarsnak a helyzetet vagy neadjisten a hatara veszi a csapatot, vagy o az extra elol, hat olyat lehetetlen elkepzelni is.
egy beell triplabol az elso evebol, meg a a tavaszi 3x1 db jo labdaerintesebol el, erre kovetelozik, mellette full semmi atlag eszrevehetetlen, tenyleg mint aszkenzio. Sok atlagos semmi arc, barcsak el lehet sozni oket angliaba valahova.....
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. január 21., szombat 9:10

Rodrygo sosem lesz ennél sokkal jobb a jobbszélen. Nincsenek meg az adottságai hozzá. Nem kiemelkedően gyors, hogy jobblábasként azon az oldalon érvényesülni tudjon.
Bal oldalt se lenne gyorsabb, de ott tud az erősebb lábára cselezni, plusz a leírt okok miatt szüksége lenne egy támadást támogató bekkre maga mögött.
Vagy pedig árnyékékként egy csatárral maga előtt tudna a legjobban érvényesülni, kicsiben ügyes, kombinatív és a lövőtechnikája is átlagon felüli.
Fiatal, játékidő és konstans bizalom kellene neki.
Amúgy szeretem, szerénynek és alázatosnak tűnik. Most hogy volt egy rossz kirohanása, emiatt nem baszogatnám.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 21., szombat 7:17

flori írta: Ancelotti: "Rodrygo? I told him he should not forget to greet me when leaving the pitch."

Ment is a fenyítés azonnal. :D
Eléggé hevesen magyarázott neki magához képest Carlo. Remélem minden rendben. A brazilnak magába kellene egy picit szállnia. A teljesítmény nem annyira jó mint amekkora az arc most. Nem szeretem Asensiot, de most talán jobban megérdemli a lehetőséget mint Rodrygo.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: flori » 2023. január 20., péntek 9:17

Ancelotti: "Rodrygo? I told him he should not forget to greet me when leaving the pitch."

Ment is a fenyítés azonnal. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. december 23., péntek 19:42

Realista24 írta: Ikrei lettek :kalapos:
Jaja most láttam Twitteren.Cukik. :mrgreen: :)
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 23., péntek 13:46

Ikrei lettek :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég