Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 21., csütörtök 17:53

Pipita írta: Aki nem tartaná itt cserének, az nézze meg a city elleni meccsünk visszavágóját 22-ből, aztán pedig szégyellje össze magát.
Az nem számít, bárki elő tud lépni egy BL elődöntő visszavágón két gólos hátrányban és rúgni kettőt két perc alatt a meccs legeslegvégén az akkori világ legjobb csapatának tartott City ellen. Sima liba.

Előtte lévő körben meg a Chelsea ellen egyenlített a 80.ban.

Egyszer is megremeg oda a BL-nek.

Full új szerepben tolja, az eddigi összes játszótársa kiesett mellőle, se Karim, se Vini.
De adjuk el, mert nem az igazi ja.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. szeptember 21., csütörtök 17:47

Aki nem tartaná itt cserének, az nézze meg a city elleni meccsünk visszavágóját 22-ből, aztán pedig szégyellje össze magát.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 21., csütörtök 16:54

hehetheoriginal írta:
Sierra írta:

Jó páran mondtuk ezt már tavaly is. Akkor is látszódott. Két éve volt jó pár clutch momentuma, és mindig csereként. Kezdőnek mindig is kevés volt. Szerintem annyit fejlődni már nem is fog. Csereként viszont aranyember lehet.
ez nalam azt jelenti, hogy 80 körül el lehet adni valahova.
ilyet talalsz masik jatekost boven.
Ott van 30ért Kubo.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 21., csütörtök 15:27

Sierra írta:
ELSiete írta:Csere szint.
Jó páran mondtuk ezt már tavaly is. Akkor is látszódott. Két éve volt jó pár clutch momentuma, és mindig csereként. Kezdőnek mindig is kevés volt. Szerintem annyit fejlődni már nem is fog. Csereként viszont aranyember lehet.
ez nalam azt jelenti, hogy 80 körül el lehet adni valahova.
ilyet talalsz masik jatekost boven.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 21., csütörtök 15:25

ELSiete írta:Csere szint.
Jó páran mondtuk ezt már tavaly is. Akkor is látszódott. Két éve volt jó pár clutch momentuma, és mindig csereként. Kezdőnek mindig is kevés volt. Szerintem annyit fejlődni már nem is fog. Csereként viszont aranyember lehet.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 21., csütörtök 13:55

Pad'em írta: Nagy csalódás ez eddig tőle, pedig neki még feküdnie is kéne ennek a felállásnak, mozoghat mindenfele szabadon nem csak a jobbszélre van erőltetve.

6 meccs, 1 gól, 0 gp... Matrac ellen tuti kezd, pedig megérdemelné a padot.

En is igy gondoltam, mert alapvetoen egy mozgekony, valamelyest kreativ jatekosrol beszelunk, igy tenyleg pont itt kene ficankolnia egy ilyen felallasban. Erre azt kapjuk, hogy alig mozog, ha meg is teszi, az elso vedo siman arrebb rakja. Kivancsi leszek, hogy fogjak ezt orvosolni, Brahimnak sokkal tobb lehetoseget adnek a szezonban, ha ez nem fog valtozni.

Aztan meg ott van Guler is, aki szerintem nagyot fog robbani.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 21., csütörtök 12:59

Semmi csalodas, papirforma.
Mashol, pl valenciaban jatszana, ott se tunne ki semmivel
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 21., csütörtök 12:47

Nagy csalódás ez eddig tőle, pedig neki még feküdnie is kéne ennek a felállásnak, mozoghat mindenfele szabadon nem csak a jobbszélre van erőltetve.

6 meccs, 1 gól, 0 gp... Matrac ellen tuti kezd, pedig megérdemelné a padot.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 20., szerda 21:01

Csere szint.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. augusztus 16., szerda 20:03

Amit Vininél írtam másik topikban, hogy kétcsatáros rendszerben elvesznek az erényei, amiket a szélről támadva tud, Rodrygonál pont fordítva látom, neki szerintem jobban fekszik a kétcsatárosban szerepelni, mint kint a jobb szélen vagy egy szem 9esként elöl. Az a baj, hogy nemtudjuk őket felrakni úgy, hogy mindkettő lubickoljon a szerepkörében, Carlo úgytűnik most Vinit próbálja átnevelni erre a rendszerre, miután Rodrygo évekig volt szélső az előzőben és nem nyújtott maradandót azt az alig pár kiemelkedő meccsét és szupercsere produktumát leszámítva.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. augusztus 16., szerda 19:47

Faust írta:
RealMadridFanatic írta: Hat szamomra Vininek sokkal korlatozottabb abrazata van, mint Rodrygonak. Utobbival semmi baj szerintem.
Hat konkretan ranezel es latod hogy szegenykem kibaszott egyszeru, hogy piszi legyek. :lol: Rodrygo okosabb sracnak tunik, de amugy teljesen mindegy, par udito kiveteltol eltekintve egyik focistat sem az eszeert szeretjuk.
Mindamellett, hogy a fizikai adottsagai miatt jobb alapanyagnak gondolom Vinit, de eleg megnezni a donteshozatalt a ket jatekos eseteben, az is sokat mond.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 16., szerda 19:40

RealMadridFanatic írta: Hat szamomra Vininek sokkal korlatozottabb abrazata van, mint Rodrygonak. Utobbival semmi baj szerintem.
Hat konkretan ranezel es latod hogy szegenykem kibaszott egyszeru, hogy piszi legyek. :lol: Rodrygo okosabb sracnak tunik, de amugy teljesen mindegy, par udito kiveteltol eltekintve egyik focistat sem az eszeert szeretjuk.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. augusztus 16., szerda 19:38

Hat szamomra Vininek sokkal korlatozottabb abrazata van, mint Rodrygonak. Utobbival semmi baj szerintem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. augusztus 16., szerda 19:35

Pad'em írta: Házi gólkirályunk szerintem is ő lesz, ha nem jön tudjukki.
Akit nem nevezünk nevén mostantól? :mrgreen:

Egyébként Rodrygoból intellektuálisan nem sokmindent nézek ki, olyan kis szegény buta brazil gyerek feje van, de félelmetes milyen játékintelligenciája, jó helyezkedése és kőkemény mentalitása van. Tehat így ránézésre nem ez jön le róla, közben meg folyamatosan bizonyítja ezeket.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 16., szerda 11:06

Házi gólkirályunk szerintem is ő lesz, ha nem jön tudjukki.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. augusztus 16., szerda 10:54

Nem tudom, de látva a Bilbao elleni meccset valahogy az az érzésem vele kapcsolatban, hogy idén robbantani fog. Fixen ő lesz az egyik csatárunk, nincsen már Benzema/se más aki játsszon Rodrygo helyett :mrgreen: Nem minidig játszik jól, de képes gólokat lőni és ez a nagy különbség közte meg Vinicius között szerintem. Ha el is tűnik fog gólokat szerezni. Sőt tudjátok mit merész kijelentést teszek, de szerintem idén Rodrygo harcban lesz a spanyol gólkirályi címért. A tiziket is ő fogja értékesíteni, ha nem lesz a két nagyöregünk. A rivaldafénnyel sem kell megküzdenie, mert Vini nagyobb sztárként lesz kezelve, ő pedig majd titokban szerezheti gólokat. Ritkán vagyok optimista valami kapcsán (már a kieséstől félek, mert kikaptunk az amerikai klasszikuson :lol: ), de vele kapcsolatban a szezonban most jó megérzéseim vannak.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5173
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 16., szerda 10:01

Rodrygo: "Practically everything was done with Barcelona, we just needed to sign. I asked my dad: 'is there nothing from Real Madrid?' There was nothing. I asked to wait for the weekend because we had a game. I said ‘I'm going to tear it up and Real Madrid will see me.’
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. július 27., csütörtök 20:38

ANDS írta: Rodrygóról páran írtátok, hogy szépen fejlődik.
A fejlődést én is látom, amit hiányolok, hogy egy viszonylag magas szintet konstans kellene hoznia, de hiába kezdő több meccsen is, még sokszor kevésnek bizonyul. Cáfoljon rám.
Rodrygonal en is a konzisztenciat hianyolom, de azt hozza kell tenni hogy tavaly legalabb 4 poszton jatszott (jobb-bal szel, 10, false 9) es ugy nehez konstans kiemelkedo teljesitmenyt hozni. A szamai jok, szepen fejlodik, szerintem meg messze van a plafon nala es kulon tetszik a mentalitasa es a csapat iranti elkotelezodese.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 4., kedd 7:24

Kroos jól helyezi de azért az ereje nem akkora hogy távolról veszélyes legyen. Szerintem is fog Alabástya is lőni meg Rodrygo is, ahogy egyébként eddig is.

A ki lője a szabit kérdés egyébként pont az amit bátran rá lehet bízni az edzőkre, ezt garantáltan látják folyamatosan az edzéseken hogy ki hogy lövi, még aki amúgy szkeptikus a stábbal is beláthatja.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 3., hétfő 23:03

I found all of Rodrygo's free kicks...
Nesztek :mrgreen:

Engem finoman szólva se győzött meg :lol:

Alaba a legveszélyesebb a keretből, ez nem is kérdés.
Lehet itt finoman helyezgetni, de odaér általában a kapus, max ha nem nagyon közelről jön.

De kéne valamit kezdeni a szabadokkal, mert botrány a helyzet.
CR-t hagyjuk is inkább, miközben ott volt Bale folyamat a portugál baszkodta a kapu fölé meg a sorfalba, amióta elment se jobb a helyzet, max ígéretesebbek a szabadok.

Valerdének kéne rúgnia :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég