Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 23., szombat 13:45

Rodrygo: “Time flies quickly and you are happy and sad at the same time because everything will end soon.”

“You have to be more focused and work harder to make history. There are times when I think: 'Damn it, I'm no longer the youngest on the team'. But I can say that I am happy to have this experience.”

“Although I am very young, I am already treated as a mature person and I help newcomers, as much as I can.”

@guardian #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. március 23., szombat 4:12

Realista24 írta: Volt mar?
Liverpoolt erdekli Rodrygo, aki szinten hajlik a valtasra, mert nem latja a helyet Mbappe es Endrick erkeztevel a kezdoben. Real 100m-ra taksalja.

Katalan Sport hozta le.

Reszemrol deal, olcsobban is akar.
Nem fogja elengedni Perez, de en 100-ert eladnam, azalatt nem. 100-bol lehet erositeni hatul, potolni tudjuk a keretbol is, nem szukseges igazolni.

Mondom ezt ugy, hogy amugy en kedvelem, es ha megy neki, szeretem a jatekat, de a realitas az, hogy kokemeny 100 misiert el kell adni.
:goat:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. március 22., péntek 22:14

En is kedvelem, de 100 korul gond nelkul engednem el. Ennyi ido alatt sem tudott igazan adaptalodni a jobb szelhez, balon meg nem realitas, hogy eselyt kap, nem is kell annak lennie.

Brahim nalam nagy kerdojel, nagyon jo kepessegu, alacsony sulypont, mozgekony, jol lat a palyan, van esze a focihoz, de mintha valami hianyozna.

A piacon meg tenyleg nincs top jobb szelso, nekem Saka sem olyan meggyozo, amugy nincs is piacon.

Ennek ellenere egy jo ajanlat eseten elengednem es a Brahim-Guler kettossel is nekimennek a kovetkezo szezonnak. Mbappe hozni fogja magat, Viniben is benne vannak a golok, Bellingham is itt van. Nem hiszem, hogy elol kevesek leszunk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 22., péntek 18:48

RaúlCF írta: Én elhiszem, hogy itt az emberek nem szeretik de lassan már nagyon semmibe nézik őt. Ok legyen az, hogy nem megoldás és eladjuk de nézzük meg azt is mi a felhozatal jobbszélső poszton.

Ha már az a kérdés mennyit ér és maradjunk a transfermarktnál hogy konstans legyen
Bukayo Saka, Phil Foden, Rodrygo, Leroy Sané, Lamine Yamal, Mohamed Salah, Takefusa Kubo, Ousmane Dembélé, Pedro Neto, Dejan Kulusevski

ez a top10 jobb szélső amiben Foden igazából kp. Ebből a listából ki lenne az akire megérné lecserélni? Saka és annyi. Én megértem a szarozását csak nem látom kiért érné meg ennyire lófasz pénzért elpasszolni.
ez így szép és jó, de Rodrygo nem jobbszélső. Azért játszik ott mert a baloson Vini játszik, máshogy nem kapna perceket. Már jó ideje nem is megy neki a játék, de úgy igazán egyik része sem. 100 millió lófasz pénz lenne? Ne vicceljünk már. Van a keretben pótlása, 100 millióból meg lehetne védelmet erősíteni. Bármikor meghúznám ezt, főleg jelenleg, hogy Brahim itt van és Güler emiatt több lehetőséget kapna. Az is látszik, hogy nyomva van ha kell ha nem, ha távozik az a keretre nézve szerintem jó lenne.

BLevi96
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2024. február 28., szerda 15:47
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: BLevi96 » 2024. március 22., péntek 18:31

Jelenleg a 100m reális ár érte, elég megnézni csak idén milyen igazolások voltak: Hojlund 74m, Gvardiol 90m, Kolo Muani 95, Caicedo 116m , Rice 116m.
Hozzájuk képest Bellingham 103m ingyen volt :lol:
Ilyen drágán padra tartani valakit túl nagy luxus, miközbe ott van Brahim, akibe láttuk hogy van magic és Güler is.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. március 22., péntek 18:21

Én elhiszem, hogy itt az emberek nem szeretik de lassan már nagyon semmibe nézik őt. Ok legyen az, hogy nem megoldás és eladjuk de nézzük meg azt is mi a felhozatal jobbszélső poszton.

Ha már az a kérdés mennyit ér és maradjunk a transfermarktnál hogy konstans legyen
Bukayo Saka, Phil Foden, Rodrygo, Leroy Sané, Lamine Yamal, Mohamed Salah, Takefusa Kubo, Ousmane Dembélé, Pedro Neto, Dejan Kulusevski

ez a top10 jobb szélső amiben Foden igazából kp. Ebből a listából ki lenne az akire megérné lecserélni? Saka és annyi. Én megértem a szarozását csak nem látom kiért érné meg ennyire lófasz pénzért elpasszolni.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: flori » 2024. március 22., péntek 18:10

Valóban mintha nem mutatna fejlődést, bár Vini hiányában azért volt egy szép fellángolása. Szerintem bőven maradhat ha nem akar menni, nem tudom mire tudnánk költeni az érte kapott 80 milliót. Nem igazán van annyival jobb alternatíva.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: weah » 2024. március 22., péntek 18:07

Nem gyengén van túlárazva a transfermarkt szerint.100 millió eur a jelenlegi értéke, a valóságban meg kb 60,de ez már jóindulattal.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. március 22., péntek 17:00

realmadrid95 írta:
Yazid írta: Úgyse adjuk el.
Pedig szerintem benne van. Mbappe - Vini kezdo, Joselu, Brahim es Endrick pad, Guler is ott lesz.
Akkor nem kezdetne folyamatosan Brahim es Guler karara, ha benne lenne a levegoben az eladasa. Szerintem.

Avatar
Juanito
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. június 25., csütörtök 11:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Isco, Modric, Ronaldo, Ramos, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Juanito » 2024. március 22., péntek 16:53

En is sokaig kedveltem, vedtem, de nincs meg a szintlepes, sot.

Valakinek muszaj lesz tavoznia elolrol, szeretnem ha a Morata, Varane, Case, CR fele tavozok listajan emlegetnenk kesobb, nem a Bale, Asensio, Hazard fele listan :D

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 22., péntek 16:39

Yazid írta: Úgyse adjuk el.
Pedig szerintem benne van. Mbappe - Vini kezdo, Joselu, Brahim es Endrick pad, Guler is ott lesz.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. március 22., péntek 16:36

Úgyse adjuk el.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 22., péntek 16:35

Hat ha egy Szoboszlaiert annyit kiperkaltak, amennyit, akkor ez a srac minimum a duplaja, na nem a kepessegei vegett. Ha ez az erdeklodes igaz, nem szabad megint egy Asensio szituba belemenni, kalapkabat, amugy is gyenge a gyerek nagyon.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 22., péntek 16:21

Realista24 írta: Volt mar?
Liverpoolt erdekli Rodrygo, aki szinten hajlik a valtasra, mert nem latja a helyet Mbappe es Endrick erkeztevel a kezdoben. Real 100m-ra taksalja.

Katalan Sport hozta le.

Reszemrol deal, olcsobban is akar.
Adios
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 22., péntek 13:59

Köszönjük neki a 21-22-es BL tavaszt, nélküle nincs trófea. Meg azt a jó pár eszement szóló gólt, de én is elengedném. Nem elég ide, csereként hasznos tud lenni, viszont alapemberként kevés.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 22., péntek 13:46

ziro4vr írta: Félreteszem, hogy mekkora nullának tartom kezdő szinten, de manapság egy rodrygo látszatú játékos minimum 100, de inkább 120, szóval tessék csak kisajtolni amit lehet. De én is odaadnám 60ért is. :mrgreen:
En valahogy 80ra lonem be az aljat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. március 22., péntek 13:31

Félreteszem, hogy mekkora nullának tartom kezdő szinten, de manapság egy rodrygo látszatú játékos minimum 100, de inkább 120, szóval tessék csak kisajtolni amit lehet. De én is odaadnám 60ért is. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 22., péntek 13:27

Volt mar?
Liverpoolt erdekli Rodrygo, aki szinten hajlik a valtasra, mert nem latja a helyet Mbappe es Endrick erkeztevel a kezdoben. Real 100m-ra taksalja.

Katalan Sport hozta le.

Reszemrol deal, olcsobban is akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. március 16., szombat 19:45

Tovabbra se az a gaz hogy kihagyja a helyzeteit mert ha legalabb azok lennenek azt elobb utobb beverné de tenyleg nulla hatasa van a meccseinkre. Mai nap is ket momentum ugrik be rola az egyik a helyzete amit higgadtan kozepre a kapus a lott a masik meg amikor kivezette a labdat mert tulcipelte. De ezeken kivul semmi ugy hogy vegig jatszotta az egesz meccset. A cserejatekosunk aki kezdokent kapott helyet golt lott es szamtalan jo csele/lefordulasa volt, a csere csereje meg kishijan golt lott 45rol. Es ez az ami aggaszto. 9el tobb meccsen van 4el kevesebb golja mint vininek,(pedig elvileg o a jobb befejezo meg a rugotechnikaju) es ez csak a bajnoksag. Ez nem azert van mert jobb vagy bal olsalon jatszik, a baloson sincs akkora hatassal a jatekra mint vininek.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 16., szombat 18:28

untouchable írta: Ahogy átkerül a baloldalra, mintha egy másik játékos lenne. Ideje lenne kipróbálni, hogy meccs közben cserélgetik néha a helyüket Vinivel, mert abból a csapat és ő is profitálhatna, bár tudom, hogy Vini nagyon gyenge volt, amikor jobbszélen próbálgattuk, de hátha változott valami és működne. Sok olyan szituáció van meccs közben, amikor jobban járnánk, ha Rodrygo balszélről törhetne be a kapu elé.
Nem volt ő azért bal oldalt sem annyira kiemelkedő, hogy miatta varialni kellene. Luxus, hogy valaki ennyire poszthoz van kötve, főleg amikor azt látod, hogy kb mindegyik játékosunk játszik mindenhol. Kevés és kész. Valószínű erre ő is rájött, a testbeszése erősen erről arulkodik. Nyáron eladnám.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég