Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 24., péntek 8:50

ANDS írta: Elnézésedet kérem, Te tudsz jobban magyarul!
Sajnos, nekem ennek a két kifejezésnek ugyanaz (volt) a jelentése.
De most már megtudtam, hogy a két kifejezésnek teljesen más a jelentése, a legkevésbé rossz az negatív jelentésű, a legjobb pedig egy pozitív jelentésű kifejezés. (Micsoda szerencse, hogy nyelvtanár a feleségem).
Már többször felhívták a figyelmemet, hogy hiányos az anyanyelvtudásom. (Állítólag az az oka, hogy akiknek a dédszülei az 1850-es években Budapesten éltek, nem tudtak magyarul...).
Nem, csak Kerlonnal egyszer ezt már átvettük, kb. Figo óta nincs jobbszélsőnk, egyedül DM hozott hozzá hasonló számokat (de ő hüje volt (szerintem) szélsőnek, btb-ben volt a legjobb), meg a primeBale közelített még meg azt a szintet, ami egy Real minimum. Akik ott megfordultak (a teljesség igénye nélkül): Becks, Jesé, Ase, Callejon mind kevesek voltak valamiben.

Robbenből lehetett volna valami, de ő meg áll. rottyon volt szegényem. Pedig a Bayernben is sokat volt sérült, de mindig visszajött valahogy. Pl. ezért is morgok Bale-re, biztos szar dolog sérültnek lenni, de itt a példa, ha van kedved/komolyan veszed a munkádat, mindig vissza lehet jönni. (a2018utáni)Bale meg inkább elengedte ezt a témát és már csak benéz nyújtani, meg egy kicsit focizgatni.

Nincs megfelelő jobbszélsőnk, és erről kezdtünk beszélni, hogy Rodry a hibáival együtt mire lehet elég, mert ez a jelenlegi Bale is csak a szódával még elmegy kategória:
-2-3 meccs valami halvány pislákolás
-válogatott szünet
-2 hónap discomfort.


(PS: az én feleségem meg egy konyhatündér, de rajtam nem tud segíteni, örülök, hogy te nem vagy menthetetlen :) )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 23., csütörtök 21:09

ANDS írta: Megint egyetértek, szerintem is Bale oda a legjobb. Remélem felépül és jó formában lehoz pár hónapot.

Vini esetében azt látom, hogy olyan gyors és olyan jól cselez, hogy így is leköt két védőt.
:loveyou: :loveyou: , de én ilyet nem mondtam. Bale oda a legkevésbé rossz megoldás. Bale menjen, Bale fujj :D
Carlo ha 5-10 fontos meccsre ki tud belőle hozni valamit, jól járunk, amúgy mehet majd Isten hírével..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 23., csütörtök 19:16

___Samy___ írta: Mondjuk nalam Rodrygo is alkalmatlan a jobb oldalra. Ha jo meccset jatszik, azt nem azert van, mert a jobb oldalon tarthatatlan, hanem mert golt/golokat szerez.

Nalam egy 4-4-2-es felallasban az elso sorban kapna helyet, Karim mellett. Jobb oldalra csak veszmegoldas szerintem.
Az egyértelmű, de talán a legkevésbé kompromisszumos. Kapuhoz kozelebb kene rakni, hatja a tobb gol lenne benne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. szeptember 23., csütörtök 18:38

Mondjuk nalam Rodrygo is alkalmatlan a jobb oldalra. Ha jo meccset jatszik, azt nem azert van, mert a jobb oldalon tarthatatlan, hanem mert golt/golokat szerez.

Nalam egy 4-4-2-es felallasban az elso sorban kapna helyet, Karim mellett. Jobb oldalra csak veszmegoldas szerintem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 23., csütörtök 18:36

Kerlon írta: Alkalmatlan jobb oldalra, mert futtából most sem tud lőni vagy beadni. A lábfej tartása továbbra is borzalmas, illetve a ballábát sem használja, pedig ha onnét indul befele ott azért előfordulhat, hogy azt nem csak támaszkodásra használja.
Valverde szerintem szükség megoldás oda, a sebessége miatt tud érvényesülni, de a teherbírása inkább a kp-ra fog kelleni.

Igen, Viniből nem lett varázsütésre futballista. Igen, valami átkattant nála, de a hibái továbbra is megvannak és látszódnak.


Ha mindenki egészséges, nálam a sorrend jobbra: Bale, Rodry, (Haz) és csak utánuk Fede. Nem azért mert nem elég jó, hanem mert egész addig felesleges kivenni a középpályáról. -->
Halfkey írta: Valverdevel jobboson az a baj, hogy ott fel vannak készülve az ellenfelek a sebességre. Minden csapatban vannak gyors szélsők. Középen különlegesebb.
Valahogy így..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 23., csütörtök 18:10

Valverdevel jobboson az a baj, hogy ott fel vannak készülve az ellenfelek a sebességre. Minden csapatban vannak gyors szélsők. Középen különlegesebb.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 23., csütörtök 17:50

Pad'em írta:
wZoLee7 írta:

Láttuk már, hogy rossz, de nem értem a Vini jobb szél miért nem merül fel. Megtudna verni védőket, tudna befele is játszani, én mindenképp kipróbálnám pár meccsen
Nekem csak szörnyű produktumai jutnak eszembe, amikor jobb oldalra tettük. Maradjon csak a balon, jobbra idénre Bale és Rodrygo + Valverde elég lesz.
Alkalmatlan jobb oldalra, mert futtából most sem tud lőni vagy beadni. A lábfej tartása továbbra is borzalmas, illetve a ballábát sem használja, pedig ha onnét indul befele ott azért előfordulhat, hogy azt nem csak támaszkodásra használja.
Valverde szerintem szükség megoldás oda, a sebessége miatt tud érvényesülni, de a teherbírása inkább a kp-ra fog kelleni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 23., csütörtök 16:53

wZoLee7 írta:
raul 4 ever írta:

Igen, ezért is értek egyet azzal, hogy lesz nála mindig jobb. Csak perpill van? Amíg nem érkezik Bappe, meg egy úgy jobb bekk (ha Dani innentől lefőtt, akkor kell az is), addig kb. a Nacho-Rodry jobbszél a legkisebb rossz abból, amiket eddig láttunk. Bár igazából nem is rossz..

Hétvégén a sárgák ellen is akár mehetnének fel megint, én nem bánnám. :)
Láttuk már, hogy rossz, de nem értem a Vini jobb szél miért nem merül fel. Megtudna verni védőket, tudna befele is játszani, én mindenképp kipróbálnám pár meccsen
Nekem csak szörnyű produktumai jutnak eszembe, amikor jobb oldalra tettük. Maradjon csak a balon, jobbra idénre Bale és Rodrygo + Valverde elég lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. szeptember 23., csütörtök 15:29

wZoLee7 írta:
raul 4 ever írta:

Igen, ezért is értek egyet azzal, hogy lesz nála mindig jobb. Csak perpill van? Amíg nem érkezik Bappe, meg egy úgy jobb bekk (ha Dani innentől lefőtt, akkor kell az is), addig kb. a Nacho-Rodry jobbszél a legkisebb rossz abból, amiket eddig láttunk. Bár igazából nem is rossz..

Hétvégén a sárgák ellen is akár mehetnének fel megint, én nem bánnám. :)
Láttuk már, hogy rossz, de nem értem a Vini jobb szél miért nem merül fel. Megtudna verni védőket, tudna befele is játszani, én mindenképp kipróbálnám pár meccsen
En nem kiserleteznek Viniciussal. Most a bal szelen megy neki, oruljunk amig tart szerintem. Ha atrakjuk jobb oldalra lehet megtorik a lendulet, elvesziti az onbizalmat aztan mehet a kukaba a szezon. A bal oldali tamadojatek megoldodott azt nem bolygatnam inkabb valahpgy bekkeljuk ki a jobbon azokkal akik vannak szezon vegeig aztan lehet oda igazolni.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 23., csütörtök 15:26

raul 4 ever írta:
wZoLee7 írta: Szörnyen kicsi, és hiába a többlet izom idénre, nagyon könnyen félreteszik. Kuboval a legkönnyebb összehasonlítani. Gyorsabb nála, erősebb is, kapura is veszélyesebbnek érződik és kb pont ezért a japán van kölcsönben. Mivel nulla darab valódi és értékelhető emberünk van a jobb szélre eleget fog tudni játszani, a rotációban mindig az elsők között lesz akihez nyúlhatunk, de stabil kezdő nem lesz belőle. Pedig az alapjai jobbak mint Vininek.
Igen, ezért is értek egyet azzal, hogy lesz nála mindig jobb. Csak perpill van? Amíg nem érkezik Bappe, meg egy úgy jobb bekk (ha Dani innentől lefőtt, akkor kell az is), addig kb. a Nacho-Rodry jobbszél a legkisebb rossz abból, amiket eddig láttunk. Bár igazából nem is rossz..

Hétvégén a sárgák ellen is akár mehetnének fel megint, én nem bánnám. :)
Láttuk már, hogy rossz, de nem értem a Vini jobb szél miért nem merül fel. Megtudna verni védőket, tudna befele is játszani, én mindenképp kipróbálnám pár meccsen

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 23., csütörtök 15:25

wZoLee7 írta: Szörnyen kicsi, és hiába a többlet izom idénre, nagyon könnyen félreteszik. Kuboval a legkönnyebb összehasonlítani. Gyorsabb nála, erősebb is, kapura is veszélyesebbnek érződik és kb pont ezért a japán van kölcsönben. Mivel nulla darab valódi és értékelhető emberünk van a jobb szélre eleget fog tudni játszani, a rotációban mindig az elsők között lesz akihez nyúlhatunk, de stabil kezdő nem lesz belőle. Pedig az alapjai jobbak mint Vininek.
Igen, ezért is értek egyet azzal, hogy lesz nála mindig jobb. Csak perpill van? Amíg nem érkezik Bappe, meg egy úgy jobb bekk (ha Dani innentől lefőtt, akkor kell az is), addig kb. a Nacho-Rodry jobbszél a legkisebb rossz abból, amiket eddig láttunk. Bár igazából nem is rossz..

Hétvégén a sárgák ellen is akár mehetnének fel megint, én nem bánnám. :)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 23., csütörtök 15:16

ANDS írta:
wZoLee7 írta: Szörnyen kicsi, és hiába a többlet izom idénre, nagyon könnyen félreteszik. Kuboval a legkönnyebb összehasonlítani. Gyorsabb nála, erősebb is, kapura is veszélyesebbnek érződik és kb pont ezért a japán van kölcsönben. Mivel nulla darab valódi és értékelhető emberünk van a jobb szélre eleget fog tudni játszani, a rotációban mindig az elsők között lesz akihez nyúlhatunk, de stabil kezdő nem lesz belőle. Pedig az alapjai jobbak mint Vininek.
Messinél azért magasabb:))
Fel kell pakolnia magára még 10 kg izmot. Akkor lesz kb. ott. ahol Lucas V.
Messihez nem szabad senkit sem hasonlítani, amikor vézne srácként tolta még más volt a foci. Most az erős és a sebesség dominál. Aztán Messi magára pattintott némi izmot meg letolta a gumibogyó szörpöt és ment

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 23., csütörtök 14:58

Szörnyen kicsi, és hiába a többlet izom idénre, nagyon könnyen félreteszik. Kuboval a legkönnyebb összehasonlítani. Gyorsabb nála, erősebb is, kapura is veszélyesebbnek érződik és kb pont ezért a japán van kölcsönben. Mivel nulla darab valódi és értékelhető emberünk van a jobb szélre eleget fog tudni játszani, a rotációban mindig az elsők között lesz akihez nyúlhatunk, de stabil kezdő nem lesz belőle. Pedig az alapjai jobbak mint Vininek.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 23., csütörtök 14:31

Realista24 írta:
sebydani írta: Én se feltétlen kezdőnek képzelem a jövőben de ilyen jolly joker cserének szerintem elképesztően jó és hatékony lehet. Rotálni úgyis kell majd, a meló se büdös neki és ahogy eddig tűnik elég alázatos személyiség. Én kifejezetten kedvelem, szimpatikus kölyök.
Ráadásul az X-faktort is megnyerte :mrgreen:


Azért gondolom Pad, hogy nem lesz ő több, mint amit sebydani ír, mert vagy jön Mbappé vagy Haaland, vagy mindkettő...és ez így fog tovább menni, a kezdőben mindig lesz előtte jobb játékos.
Nekem is szimpi a srác, és a Bappe-Haaland érvelést is helyesnek gondolom.

Viszont idén? Bélánk off novemberig, LV-t tudjuk, Hazard meg (szerintem) édeskevés volt eddig akárhol is játszott, Fede-t meg kár elparazolni jobbra, ha van egy ilyen kicsiRodry (pont amiket sebydani írt, melózik, alázatos, de szerencsére nem is ügyetlen).

Igen, nem egy primeBale, nem Bappe (aki még itt sincs), de amíg többet tesz le az asztalra mint Haz., és kb. annyit mint Bale (mert rosszul ő sem kezdett aug-ban, mondjuk nagy csilli-villi nem volt, de akkoris), addig szerintem játszhat.

Nem akarom túlmagyarázni, meg lépten-nyomom a belgát fikázni (mert am. csípem, csak keveslem amit látok tőle), de több előnyt látok abban, ha ő játszik, mint ha más.
Nehéz objektívnek lenni 6-1 után egyébként, mert nyilván szakadék van a két csapat között, tehát Ase 3 gólját is a helyén kell kezelni, de Rodry mellett sem lehet elmenni szó nélkül..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 23., csütörtök 13:57

sebydani írta: Én se feltétlen kezdőnek képzelem a jövőben de ilyen jolly joker cserének szerintem elképesztően jó és hatékony lehet. Rotálni úgyis kell majd, a meló se büdös neki és ahogy eddig tűnik elég alázatos személyiség. Én kifejezetten kedvelem, szimpatikus kölyök.
Ráadásul az X-faktort is megnyerte :mrgreen:


Azért gondolom Pad, hogy nem lesz ő több, mint amit sebydani ír, mert vagy jön Mbappé vagy Haaland, vagy mindkettő...és ez így fog tovább menni, a kezdőben mindig lesz előtte jobb játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 23., csütörtök 13:51

Én se feltétlen kezdőnek képzelem a jövőben de ilyen jolly joker cserének szerintem elképesztően jó és hatékony lehet. Rotálni úgyis kell majd, a meló se büdös neki és ahogy eddig tűnik elég alázatos személyiség. Én kifejezetten kedvelem, szimpatikus kölyök.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 23., csütörtök 13:36

Realista24 írta:
sebydani írta:

Jól mozgott tegnap, sajnáltam, hogy a gólpasszt elvették tőle. Van benne kakaó szerintem, nem engedném el semmiképp a kezét. Dinamikus, jó egy az egy ellen, kapura is veszélyes. Azt vettem észre helyezkedésben néha nem a legjobb de szerintem betudható egyelőre annak, hogy nagyon igyekszik és próbálkozik mindig jó helyen lenni csak néha útban van. Carlo majd fejleszti őt is, aztán pereghet.

Fényesnek tűnik a jövő. :)
Sztem ennél több és jobb nem lesz. Sosem lesz első a sorban, erre a szerepre viszont tökéletes lehet.
Bőven léphet ő is szintet, mint Vini. 20 éves, plusz neki is jót tett volna egy-két év kölcsön. Ebben a Vini-Benz-Rodry hármasban van potencia, pláne ha középről jön az ifjonti szupport mint tegnap. Rodry ráadásul ha odakerül be is bassza. De ha másnak nem is, csere jobbszélsőnek bőven rendben lesz, neki se büdös a meló.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 23., csütörtök 13:29

sebydani írta:
Halfkey írta: Vagy a Mallorcai csapat egésze volt baromi lassú, vagy Rodrygo sokat gyorsult.
Jól mozgott tegnap, sajnáltam, hogy a gólpasszt elvették tőle. Van benne kakaó szerintem, nem engedném el semmiképp a kezét. Dinamikus, jó egy az egy ellen, kapura is veszélyes. Azt vettem észre helyezkedésben néha nem a legjobb de szerintem betudható egyelőre annak, hogy nagyon igyekszik és próbálkozik mindig jó helyen lenni csak néha útban van. Carlo majd fejleszti őt is, aztán pereghet.

Fényesnek tűnik a jövő. :)
Sztem ennél több és jobb nem lesz. Sosem lesz első a sorban, erre a szerepre viszont tökéletes lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 23., csütörtök 13:28

Halfkey írta: Vagy a Mallorcai csapat egésze volt baromi lassú, vagy Rodrygo sokat gyorsult.
Jól mozgott tegnap, sajnáltam, hogy a gólpasszt elvették tőle. Van benne kakaó szerintem, nem engedném el semmiképp a kezét. Dinamikus, jó egy az egy ellen, kapura is veszélyes. Azt vettem észre helyezkedésben néha nem a legjobb de szerintem betudható egyelőre annak, hogy nagyon igyekszik és próbálkozik mindig jó helyen lenni csak néha útban van. Carlo majd fejleszti őt is, aztán pereghet.

Fényesnek tűnik a jövő. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Rodrygo Goes - 21

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. szeptember 23., csütörtök 11:54

Vagy a Mallorcai csapat egésze volt baromi lassú, vagy Rodrygo sokat gyorsult.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég