Rodrygo Goes - 11

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. április 2., kedd 17:10

Rodrygoval nekem a legnagyobb bajom, hogy túl nagyok a hullámvölgyek. Rendszeresen hónapokra el tud tűnni. Ilyenkor olyan, mint ha pályán sem lenne. Az alap kezdőnkből más ilyen játékost nem is tudok mondani.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 2., kedd 16:37

Babinho írta: Konstans teljesítmény meg Okocha :ike: Rúgott 14 gólt 4 év alatt a Boltonban...

Túl van ez tolva, nem Okocha rakta magasra a lécet, hanem CR meg Messi, de baromság ezt elvárni mindenkitől.

Idén játszott 42 meccset, átlagban 71 percet, rúgott 15 gólt meg adott 8 gólpasszt.
Az ő státuszában ne várjatok jobb számokat, ha Endre váltja, ha más. Brahim sem hozna ennél többet.
Rodrygo itt fejlődött, évről évre, meg lehet nézni most is milyen gólokat rúgott a hétvégén, él-hal a mezért, küzd a helyéért, példás hozzáállásása van, top mentalitása, a képességei meg nem CR-é.
Mindig kipécézik valakit ez a fórum akit lehet basztatni, meg az új játékosokat a helyére könyörögni, de hamar elfelejtitek, hogy Asensio, Hazard és Bale után már nem biztos, hogy Rodrygot is egy szinten kellene kezelni.

Arról már nem is beszélve, hogy 2000 óta már én is megéltem már egy-s-mást, hát nem sok év volt, amikor egy Rodrygo-t nem kívántam volna a csapatba...Cassanoékat már meg sem említem...senki nem tud egész évben konstans teljesítményt hozni, ez régen sem volt így, álomvilág amiben éltek...

meccsdzsungel van, napról napra topfoci mindenhol szinte egész évben. Ti meg azt várjátok, hogy ilyen játékosok is 300 nap 10 éven keresztül hozzák magukat ugyanazon a szinten.

Meg lehet nézni a csapat idei teljesítményt, bajnokok leszünk, eddig hibátlan BL menetelés, szuperkupa a zsebben. Ehhez mindenki hozzátett a csapatban, Rodrygo is, bőven...
persze hozhatná Ronaldo számait, vagy a brazil Ronaldo játékát, de hát ehhez a gyenge felhozatalhoz kell most leülni hétről hétre... :roll:
Szóval nem mondtam, hogy Okocha konstans volt…
Zseniális játékosokról volt szó kiscsapatokban.
Zseni volt, de nyilván nem hajtotta ki magából a maximumot, de a lényeg, hogy jelentéktelen csapatokban ilyen képességű játékosok voltak régen, most meg csak a sablon, megjegyezhetetlen futballisták.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. április 2., kedd 15:59

Én osszessegeben elégedett vagyok vele, bár kicsit kiegyensúlyozottabb teljesítmény jobb lenne, de osszessegeben korrekt. Ha eladnam, az amiatt lenne, hogy a hírek szerint elég sokat is fizetnének érte. Nálam tökéletes ember lenne a kezdő - csere szint határán, de azt olcsóbban lehet még lehetne oldani valószínűleg.

De amúgy tényleg nem rosszak a számai, ősszel játékban is korrekt volt.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Babinho » 2024. április 2., kedd 15:44

Konstans teljesítmény meg Okocha :ike: Rúgott 14 gólt 4 év alatt a Boltonban...

Túl van ez tolva, nem Okocha rakta magasra a lécet, hanem CR meg Messi, de baromság ezt elvárni mindenkitől.

Idén játszott 42 meccset, átlagban 71 percet, rúgott 15 gólt meg adott 8 gólpasszt.
Az ő státuszában ne várjatok jobb számokat, ha Endre váltja, ha más. Brahim sem hozna ennél többet.
Rodrygo itt fejlődött, évről évre, meg lehet nézni most is milyen gólokat rúgott a hétvégén, él-hal a mezért, küzd a helyéért, példás hozzáállásása van, top mentalitása, a képességei meg nem CR-é.
Mindig kipécézik valakit ez a fórum akit lehet basztatni, meg az új játékosokat a helyére könyörögni, de hamar elfelejtitek, hogy Asensio, Hazard és Bale után már nem biztos, hogy Rodrygot is egy szinten kellene kezelni.

Arról már nem is beszélve, hogy 2000 óta már én is megéltem már egy-s-mást, hát nem sok év volt, amikor egy Rodrygo-t nem kívántam volna a csapatba...Cassanoékat már meg sem említem...senki nem tud egész évben konstans teljesítményt hozni, ez régen sem volt így, álomvilág amiben éltek...

meccsdzsungel van, napról napra topfoci mindenhol szinte egész évben. Ti meg azt várjátok, hogy ilyen játékosok is 300 nap 10 éven keresztül hozzák magukat ugyanazon a szinten.

Meg lehet nézni a csapat idei teljesítményt, bajnokok leszünk, eddig hibátlan BL menetelés, szuperkupa a zsebben. Ehhez mindenki hozzátett a csapatban, Rodrygo is, bőven...
persze hozhatná Ronaldo számait, vagy a brazil Ronaldo játékát, de hát ehhez a gyenge felhozatalhoz kell most leülni hétről hétre... :roll:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. április 2., kedd 13:38

untouchable írta:
hehetheoriginal írta: van pár hozzáértő itt a fórumon, aki szerint a világ legeslegjobb jobbszélsője :kalapos:


a jót könnyű megszokni, utána alábbadni meg nem megy.
de hát ugye a futball meg a futballisták fejlődnek..... :lol:
Elképesztő, hogy mennyire gyenge a mai felhozatal…
Régen egy kiscsapat Boltonban volt egy Okocha, ez az ember ma kb Aranylabda szint lenne, most meg egy Arsenalból (kis túlzással) nem tudok mondani egy jó játékost. :D
Okocha regen is egy magas szintu alapanyag volt, amikor volt kedve jatszani vagy eppen varazsolt. Csak tobbsegeben nem ezt csinalta.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. április 2., kedd 13:37

Ez itt off, de a minap jött velem szembe egy fiatal Zlatan összeállítás, miszerint jobb volt, mint most Haaland. Miközben néztem azon gondolkodtam, hogy ma mennyit érne egy ilyen játékos. Olyan gólok, megmozdulások voltak akkoriban, amire ma csorgatjuk a nyálunkat, ha valaki, legutóbb pl Cama, megcsinálja.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 2., kedd 13:01

ugyanaz az egy kaptafa sablonember mind, kozepesen gyors, sokat futo, ezen a szinten atlagos labdarugoi kepessegekkel rendelkezo egyenemberek mindenutt, egyenedzes, sablonbetanitas, leosztva lezongorazva minden, aztan nezheted a vilag csucsrangadojan a 0:0-át :coffee:

aztan van a pár ember, aki kilog felfele picit, de azok vagy mar nyuggerek, vagy nyartol kis tulzassal mind madridban jatszik. es ennyi.
thereisonly1ronaldo

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 2., kedd 12:58

hehetheoriginal írta:
De belegondolva egy Saka se hoz idén sokkal jobb számokat
van pár hozzáértő itt a fórumon, aki szerint a világ legeslegjobb jobbszélsője :kalapos:

túlságosan magasra rakom a lécet a játékosok megítélésénél
a jót könnyű megszokni, utána alábbadni meg nem megy.
de hát ugye a futball meg a futballisták fejlődnek..... :lol:
Elképesztő, hogy mennyire gyenge a mai felhozatal…
Régen egy kiscsapat Boltonban volt egy Okocha, ez az ember ma kb Aranylabda szint lenne, most meg egy Arsenalból (kis túlzással) nem tudok mondani egy jó játékost. :D
Hala Madrid y nada más 🤍

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. április 2., kedd 12:55

nzooli93 írta: Érdekes dolog ez amúgy,mert nyílván kritikusabbak vagyunk,mert folyamat látjuk. De belegondolva egy Saka se hoz idén sokkal jobb számokat, aztán lehet ha őt is egész évben látnánk végig játszani, akkor ő benne is találnánk kivetnivalót. Kevés az igazán kiemelkedő konstans teljesítményt hozó elit játékos. Nagyon nincs is ilyen. És Rodrygo idén is bajnokságban csak hozott 10gólt,5 gólpasszt. Bárhol máshol ezt egy kiemelkedőbb szezonnak könyvelnék el egy fiatal játékosnál. Én is sokszor megkapom ilyen haveri dumáknál, hogy túlságosan magasra rakom a lécet a játékosok megítélésénél, és már nem az a szint van ,mint volt 10-20 éve. És ebben lehet valami. Elég megnézni a hétvégi angol "csúcs" rangadót. Tele voltak technikai hibával, pedig elvileg azok mind elit játékosok :D
Így van, nem véletlenül Rodrygo van itt és nem Saka vagy az aktuális hypeolt balfék.
Rodrygo nem a saját posztján játszva hozza azokat a számokat, amit az annyira vágyott noname, one hit wonder playerek.

Amúgy Rodrygo idén tényleg gyengécske és Saka-t egyébként nagyon tehetségesnek gondolom, akiből még bármi lehet.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 2., kedd 12:55

De belegondolva egy Saka se hoz idén sokkal jobb számokat
van pár hozzáértő itt a fórumon, aki szerint a világ legeslegjobb jobbszélsője :kalapos:

túlságosan magasra rakom a lécet a játékosok megítélésénél
a jót könnyű megszokni, utána alábbadni meg nem megy.
de hát ugye a futball meg a futballisták fejlődnek..... :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. április 2., kedd 12:47

Érdekes dolog ez amúgy,mert nyílván kritikusabbak vagyunk,mert folyamat látjuk. De belegondolva egy Saka se hoz idén sokkal jobb számokat, aztán lehet ha őt is egész évben látnánk végig játszani, akkor ő benne is találnánk kivetnivalót. Kevés az igazán kiemelkedő konstans teljesítményt hozó elit játékos. Nagyon nincs is ilyen. És Rodrygo idén is bajnokságban csak hozott 10gólt,5 gólpasszt. Bárhol máshol ezt egy kiemelkedőbb szezonnak könyvelnék el egy fiatal játékosnál. Én is sokszor megkapom ilyen haveri dumáknál, hogy túlságosan magasra rakom a lécet a játékosok megítélésénél, és már nem az a szint van ,mint volt 10-20 éve. És ebben lehet valami. Elég megnézni a hétvégi angol "csúcs" rangadót. Tele voltak technikai hibával, pedig elvileg azok mind elit játékosok :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. április 2., kedd 12:22

Szép meg minden ez a Rodrygo baloson jó, mert tényleg az, de én már nem hagyom magam becsapni. Ahogy a spanyoloknak sem hiszem el amikor a szerződésért tolnak egy jó pár hónapot, neki sem hiszem el amikor meccseket dönt el, mert képtelen hosszabb ideig ezt tartani. 1 jó hónapra jön legalább 2 rossz. Félreértés ne essen, szerintem Vinicius csak hypeoltabb, de nem jobb, nem hatékonyabb. Előbb-utóbb az egyik brazilnak mennie kell. Vagy Vinicius mentális állapota törik meg végleg vagy Rodrygo unja meg, hogy a jobb oldalon kell játszani.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. április 2., kedd 11:53

Rodrygo doesn't want to leave Real Madrid even if Mbappé comes. He believes it would be the best project in world football. Arsenal, Liverpool, PSG, City and United are interested in him but he will stay, 100%. @ellarguero

Azért ez már nem véletlen, a balos Rodry bőven elit, bármikor átkerül rögtön jönnek a gólok. A tökéletes gyilkos csere lenne a 70.perctől Vini helyett.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 1., hétfő 22:04

Hat hogy kene :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5292
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. április 1., hétfő 21:34

es mit keres ott musiala a nem alomcsapatban? :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 1., hétfő 21:31

hehetheoriginal írta: Sok locsolos jonapot. :cheers:
Annyit irtam, hogy mi lenne ha megneznenk rodrigot a helyen, ahol a legjobban jatszik?
Binicius eladast irtam, de akar mindkettot eladnam.
Semmi ordenaret nem irtam, nyilvan egyik se lesz most eladva. Endre azert van ott, mert mint irtam korabban, azt gyanitom a ket valogatott produkcio utan siman kerettag lesz az elso csapatban, szoval akar jo, akar rossz, akar balfasz, akar nem, adott a tagsaga.
Erre mit muveltetek itt bazmeg :lol: :lol:
Alomcsapatrol beszeltek.
Rodrigo meg valoban kozepszeru, csak ha mar itt van, lehet a legjobb helyén kene jatszatni, nem? Artatlan kerdes volt, de meg vagytok mar bolondulva :lol:
Beli meg nalam nem tamado, hanem box to box mindenes, eros kezdes utan, ahogy varhato volt, vissza is esett a gollovesben. Mas kerdes, hogy elol jatszatjuk, mikor nincs senki oda nyilvan. Csak akkor miert zidanehoz van hasonlitva, o mikor volt tamado? :coffee:
Mit irtam,hol tevedtem, amit be kene ismernem? :lol:
Hogy ti nem ertitek, arrol nem tehetek. :coffee:
A nyuszi ragja ki a herezacskotokat :kalapos:
Eleg lett volna annyi is, nem belerugva a legjobb formaban levo jatekosunkba, hogy megdicsered szerencsetlen Rodrygot, hogy hosszu ido utan vegre lott ket golt es hatha most megint beindul a szeker. Egyebkent Rodrygo az idei szezon legjobb teljesitemenyet a valencia ellen nyujtotta otthon (2 gol es 2 gp) amikor Vini is palyan volt, szoval az alapjan meg az a legjobb pozicioja. Vele tovabbra sem az a problema, hogy hol jatszik, hanem hogy evek ota keptelen a konstans jo teljesitmenyre, megonyben tegnap sem jatszott kiemelkedoen jol, de a goljaiert jar a dicseret neki.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. április 1., hétfő 18:22

Sok locsolos jonapot. :cheers:
Annyit irtam, hogy mi lenne ha megneznenk rodrigot a helyen, ahol a legjobban jatszik?
Binicius eladast irtam, de akar mindkettot eladnam.
Semmi ordenaret nem irtam, nyilvan egyik se lesz most eladva. Endre azert van ott, mert mint irtam korabban, azt gyanitom a ket valogatott produkcio utan siman kerettag lesz az elso csapatban, szoval akar jo, akar rossz, akar balfasz, akar nem, adott a tagsaga.
Erre mit muveltetek itt bazmeg :lol: :lol:
Alomcsapatrol beszeltek.
Rodrigo meg valoban kozepszeru, csak ha mar itt van, lehet a legjobb helyén kene jatszatni, nem? Artatlan kerdes volt, de meg vagytok mar bolondulva :lol:
Beli meg nalam nem tamado, hanem box to box mindenes, eros kezdes utan, ahogy varhato volt, vissza is esett a gollovesben. Mas kerdes, hogy elol jatszatjuk, mikor nincs senki oda nyilvan. Csak akkor miert zidanehoz van hasonlitva, o mikor volt tamado? :coffee:
Mit irtam,hol tevedtem, amit be kene ismernem? :lol:
Hogy ti nem ertitek, arrol nem tehetek. :coffee:
A nyuszi ragja ki a herezacskotokat :kalapos:
thereisonly1ronaldo

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2024. április 1., hétfő 17:19

Szerintem minden hülyeségével az egyik legszórakoztatóbb ember a fórumon... Az, hogy tényként közli a véleményét, csak a gyengéket akasztja ki :kalapos:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. április 1., hétfő 16:41

Én lassan 20 éve olvasom hehét, meg tudom erősíteni :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Rodrygo Goes - 11

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. április 1., hétfő 16:30

géza írta: Az tenyleg eleg eros roncstarsadalom, ha valaki nem kepes beismerni, hogy valamiben valamikor nem volt igaza.
Tipik hehe, ezt csinalja lassan evtizedek ota. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég