Areola - 1

Archívum
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. július 21., kedd 16:01

Faust írta: Igy megkapja Korte az 1-est?
13-at szereti.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. július 21., kedd 15:50

Igy megkapja Korte az 1-est?

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. július 21., kedd 15:32

Én azt hittem hogy marad a Bl-ig.
Köszönünk mindent.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 21., kedd 13:51

Areola "elköszönt", házat is vett Londonban.

Köszönjük, hogy itt voltál, jó arc vagy!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. február 7., péntek 0:01

kiserik írta:
Babinho írta: Idén már nem játszik, nyáron meg küldjük is vissza.
Így csak egy rossz emlék marad.
Sok gyenge teljesítmény volt ma, de ha Courtois véd, nem fajul el 4 kapott gólig sztem...
Nem értem ezt a nagy Areola szidást (máshol is olvastam). Az első, ha nem pattan meg Militaón, akkor védi. A másodikra esélye sem volt. A harmadikba bele lehet kötni, hogy rövidre nem illik, de rövid felsőbe erőből... A negyedik meg megint nem kapus hiba szerintem.
Nem hibazott, csak epp extrat sem hozott.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 6., csütörtök 22:29

Babinho írta: Idén már nem játszik, nyáron meg küldjük is vissza.
Így csak egy rossz emlék marad.
Sok gyenge teljesítmény volt ma, de ha Courtois véd, nem fajul el 4 kapott gólig sztem...
Nem értem ezt a nagy Areola szidást (máshol is olvastam). Az első, ha nem pattan meg Militaón, akkor védi. A másodikra esélye sem volt. A harmadikba bele lehet kötni, hogy rövidre nem illik, de rövid felsőbe erőből... A negyedik meg megint nem kapus hiba szerintem.
Nekem nem lesz rossz emlék. Jó emlék lesz. Megmutatta Tbonak, hogy nem lehet elkényelmesedni és meg is lett az eredménye.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3156
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. február 6., csütörtök 22:19

Idén már nem játszik, nyáron meg küldjük is vissza.
Így csak egy rossz emlék marad.
Sok gyenge teljesítmény volt ma, de ha Courtois véd, nem fajul el 4 kapott gólig sztem...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. január 30., csütörtök 11:10

Brutál jó kapus. Annyira magabiztos a ziccereknél, élmény nézni. Remélem megkapja végig a kupát, megérdemelné.

Nem semmi, hogy ilyen második számú kapusunk van B-) Sokáig szívtunk a kapus mizériával, de a lehető legjobban jöttünk ki belőle. Courtois meg ő is world class formában.

ZZ ezt is remekül menedzselte :agree:

Most már csak Brahim-nak kéne több percet adni mester.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. október 10., csütörtök 10:10

Nagyon jó vonalkapus és a magassága ellenére elég gyorsan le is szokott érni. Lábbal szintén ügyes. A kijöveteleknél bizonytalan, remélem abban majd tud fejlődni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. október 9., szerda 23:35

Galacticos írta: Egyenkent igy utolag lehet tenyleg jobban jartunk volna kepaval :lol:
Simán.jó kapus lesz fiatal és spanyol.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. október 9., szerda 23:33

Egyenkent igy utolag lehet tenyleg jobban jartunk volna kepaval :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. október 9., szerda 22:35

Csabi írta: igen, az említett nyugodt nyáron ( na jó igazából télen) meg perez kábé aláiratta kepával a papírokat, csak zidane nem tudott róla. jó hogy már nem a mezeit nyomták. :mrgreen:
Hiba volt
akkor olcsó lett volna Kepa
az itteni Courtoisnál lehet jobban illene a csapathoz

Chelsea-vel egy csere? :kalapos:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 9., szerda 21:27

Csabi írta:
Kerlon írta:
Már ne haragudjál, de:
megvettük, hogy üljön a kiégett Iker mögött egy évet
következő nyáron Iker távozik, a nyakára akarjuk hozni De Geat, a Manchesteri gépről rángatjuk le, mert nem jönnek meg a spanyol papírjai
következő évben kicsit megnyugszik Perez és a vezetőség, mert Navast mindenki szereti, Navas klasszis
utána volt egy nyugodt nyara kb

aztán jött a szokásos, míg tavaly megvettük elvileg csak az ára miatt a belgát
tavaly szó-szó versenyeztették őket
idén meg kikúrták indokolatlanul
igen, az említett nyugodt nyáron ( na jó igazából télen) meg perez kábé aláiratta kepával a papírokat, csak zidane nem tudott róla. jó hogy már nem a mezeit nyomták. :mrgreen:
“A legjobbat kereste a klubbnak”

..vagy nemes egyszerűséggel meg akart Perez szabadulni Navastól...

:shifty: :kivagyhe:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. október 9., szerda 19:16

Kerlon írta:
Már ne haragudjál, de:
megvettük, hogy üljön a kiégett Iker mögött egy évet
következő nyáron Iker távozik, a nyakára akarjuk hozni De Geat, a Manchesteri gépről rángatjuk le, mert nem jönnek meg a spanyol papírjai
következő évben kicsit megnyugszik Perez és a vezetőség, mert Navast mindenki szereti, Navas klasszis
utána volt egy nyugodt nyara kb

aztán jött a szokásos, míg tavaly megvettük elvileg csak az ára miatt a belgát
tavaly szó-szó versenyeztették őket
idén meg kikúrták indokolatlanul
igen, az említett nyugodt nyáron ( na jó igazából télen) meg perez kábé aláiratta kepával a papírokat, csak zidane nem tudott róla. jó hogy már nem a mezeit nyomták. :mrgreen:

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 6., vasárnap 18:02

Ki így, ki úgy éli meg a dolgokat, de a végével nagyon nem értek egyet Berti. Keylor maradni akart és HARCOLNI a kezdő helyért, védjen a jobb alapon. Aztán mikor egyértelművé vált számára, hogy Tbo mellett soha nem lesz első számú kapus, történjen bármi, inkább elment védeni máshová. Fiatal még ahhoz, hogy élete végéig a padon üljön és valószínűleg jobb is annál.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 6., vasárnap 16:00

Steve írta:
Kerlon írta:

Már ne haragudjál, de:
megvettük, hogy üljön a kiégett Iker mögött egy évet
következő nyáron Iker távozik, a nyakára akarjuk hozni De Geat, a Manchesteri gépről rángatjuk le, mert nem jönnek meg a spanyol papírjai
következő évben kicsit megnyugszik Perez és a vezetőség, mert Navast mindenki szereti, Navas klasszis
utána volt egy nyugodt nyara kb
aztán jött a szokásos, míg tavaly megvettük elvileg csak az ára miatt a belgát
tavaly szó-szó versenyeztették őket
idén meg kikúrták indokolatlanul

Szerencsétlen mióta itt van csak egy costa ricai senki volt a vezetőség szemében, aki helyére sztár kapust kell venni. Idén berakták teljesítmény függetlenül a belgát, aki közel sem klasszis teljesítményt rakott le úgy, hogy bizalmat is kapott, Keylor meg évekig azt rakott le (igen néha volt gyengébb periodusa) úgy, hogy keselyűként köröztek felett. Miközben a teljesítménye alapján a mai napig az első számú kapusunknak kéne lennie. Ha van, akit folyamatosan üldöztek a menedzsment részéről, na az szerencsétlen Keylor volt. Még jó, hogy megunta és elment. Szánalmas, amit 2012 óta a kapus poszton művelünk.
Hát ez egy tömör korrekt összefohlalásra sikerült Kerlon.

Megspóroltál több értékes percet nekem. :kalapos:

Navas imádta a Realt, legnagyobb haver lett Ramosszal. Nem akart ő innen menni sehova.Szóval igen, elüldözték. Ha valakire ezt lehet mondani, akkor rá abszolút.
Én egy picit másképp látom.

Én úgy látom, hogy a vezetőség nem elüldözte, hanem mindig a legjobbat kereste a klubnak.

Leigazolta Keylort egy középcsapatból és második számúvá tette. Ezzel semmi gond, biztos így is egyeztek meg.
Rá egy évre miután alig játszott pár meccset, a vezetőség bizalmat szavazott neki és első számú kapussá tette. Poor Keylor
Jól is boldogult a kapuban, nem klasszis szinten itt még, de hozta a kötelezőt, mííg a vezetőségnek lett egy esélye, hogy leigazolja az akkori talán legjobb kapust és karrierje csúcsán lévő De Geat. Teljesen érthető, hogy bepróbálkoztak nála.
Nem jött össze a biznisz, így maradt Keylor aki rongyosra nyerte magát a csapattal.
Ezután volt egy újabb lehetőség leigazolni és TOP kapust, aki azelőtt néhány héttel még mindenki szemét kivédte a VB-n és diszkont áron érkezhetne. Meglépték. Számomra ez is érthető lépés.
Ezután elkezdődött egy botrányos szezon ahol Courtoist próbálták szintbe hozni és játszatni, úgy hogy ő bizonyult első számúnak.
Lement az említett szezon és Keylor előbb belement, hogy marad mint másodhegedűs, majd mikor kölcsönbe küldtük a másik másodkapus jelöltünket, a transfer szezon végén úgy döntött, hogy mégis eligazolna, mert számos nagy csapatban még sima kezdő lehet. A vezetőség pedig elengedte. :)

Ezek a szintiszta tények. Minden más, hogy igy utálták meg ugy utálták meg costa ricai meg babámfasza, azok médiaszülemények, amit tényként kezeltek.

Én a tényekből alkotok véleményt, próbáljátok meg ti is.

Ja és ezt mind úgy mondom, hogy imádtam Keylort és mikor leigazoltuk a belgát már akkor is folyamat irtam, hogy Navas jobb kapus.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 6., vasárnap 11:52

Kerlon írta:
Berti írta:

Elüldöztük :kivagyhe:
Ne kezd már te is.
Már ne haragudjál, de:
megvettük, hogy üljön a kiégett Iker mögött egy évet
következő nyáron Iker távozik, a nyakára akarjuk hozni De Geat, a Manchesteri gépről rángatjuk le, mert nem jönnek meg a spanyol papírjai
következő évben kicsit megnyugszik Perez és a vezetőség, mert Navast mindenki szereti, Navas klasszis
utána volt egy nyugodt nyara kb
aztán jött a szokásos, míg tavaly megvettük elvileg csak az ára miatt a belgát
tavaly szó-szó versenyeztették őket
idén meg kikúrták indokolatlanul

Szerencsétlen mióta itt van csak egy costa ricai senki volt a vezetőség szemében, aki helyére sztár kapust kell venni. Idén berakták teljesítmény függetlenül a belgát, aki közel sem klasszis teljesítményt rakott le úgy, hogy bizalmat is kapott, Keylor meg évekig azt rakott le (igen néha volt gyengébb periodusa) úgy, hogy keselyűként köröztek felett. Miközben a teljesítménye alapján a mai napig az első számú kapusunknak kéne lennie. Ha van, akit folyamatosan üldöztek a menedzsment részéről, na az szerencsétlen Keylor volt. Még jó, hogy megunta és elment. Szánalmas, amit 2012 óta a kapus poszton művelünk.
Hát ez egy tömör korrekt összefohlalásra sikerült Kerlon.

Megspóroltál több értékes percet nekem. :kalapos:

Navas imádta a Realt, legnagyobb haver lett Ramosszal. Nem akart ő innen menni sehova.Szóval igen, elüldözték. Ha valakire ezt lehet mondani, akkor rá abszolút.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 6., vasárnap 11:31

Berti írta:
Kerlon írta: Jó, hogy Navast elüldöztük. Bár Areolanak ez intő jel lehetett.
Elüldöztük :kivagyhe:
Ne kezd már te is.
Már ne haragudjál, de:
megvettük, hogy üljön a kiégett Iker mögött egy évet
következő nyáron Iker távozik, a nyakára akarjuk hozni De Geat, a Manchesteri gépről rángatjuk le, mert nem jönnek meg a spanyol papírjai
következő évben kicsit megnyugszik Perez és a vezetőség, mert Navast mindenki szereti, Navas klasszis
utána volt egy nyugodt nyara kb
aztán jött a szokásos, míg tavaly megvettük elvileg csak az ára miatt a belgát
tavaly szó-szó versenyeztették őket
idén meg kikúrták indokolatlanul

Szerencsétlen mióta itt van csak egy costa ricai senki volt a vezetőség szemében, aki helyére sztár kapust kell venni. Idén berakták teljesítmény függetlenül a belgát, aki közel sem klasszis teljesítményt rakott le úgy, hogy bizalmat is kapott, Keylor meg évekig azt rakott le (igen néha volt gyengébb periodusa) úgy, hogy keselyűként köröztek felett. Miközben a teljesítménye alapján a mai napig az első számú kapusunknak kéne lennie. Ha van, akit folyamatosan üldöztek a menedzsment részéről, na az szerencsétlen Keylor volt. Még jó, hogy megunta és elment. Szánalmas, amit 2012 óta a kapus poszton művelünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. október 6., vasárnap 10:49

Kerlon írta: Jó, hogy Navast elüldöztük. Bár Areolanak ez intő jel lehetett.
Elüldöztük :kivagyhe:
Ne kezd már te is.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 6., vasárnap 9:54

Realista24 írta: A Real Madrid sosem a beton védelméről volt híres. Ezért kell kiemelkedő kapus nekünk, mint Casillas volt.

Itt egy Victor Valdeszel nem lehetett volna annyi mindent nyerni.

Nekunk olyan kapus kell, aki képes a semmiből bravúrt hozni, aki el hal a csapatert. Aki képes bekoszolni a mezét a csapatert, és akit szetvag az ideg, ha gólt kap.

Igen, a kapuba egy madridista kell. A kapuba is. Hogy hogyan hívják és mennyibe kerül, leszarom, de szakadjon meg a mezert.
Igen erre gondoltam én is. A védelemmel kapcsolatos megjegyzésemhez még annyit, hogy tavaly a korábban látottaknál is gyengébb volt sokkal a védekezésünk, ezért is álltam ki a belga mellett.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég