Areola - 1

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 6., vasárnap 9:36

Jó, hogy Navast elüldöztük. Bár Areolanak ez intő jel lehetett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 6., vasárnap 9:22

R. Carlos írta: Én még mindig bízok benne. Valakinek első számú kapusnak kell itt lennie, aki magabiztos és hozza azt amit a Real madrid kapusának hoznia kell. Ugyanez a bizalmam Courtoisban is megvan, bár azt utóbbi időben, kezdett eltűnni/meginogni, de mivel kulcsfontosságú ez a poszt, ezért reménykedek. 1 meccs alapján nem akarom elítélni Areolát. A belgával kapcsolatban pedig még mindig az a véleményem, hogy egy kib*szott gyenge védelem volt előtte tavaly és most is, emiatt nyelt annyi gólt. Kíváncsian várom a többi mérkőzést, meg fognak szerintem oldódni a problémáink.
A Real Madrid sosem a beton védelméről volt híres. Ezért kell kiemelkedő kapus nekünk, mint Casillas volt.

Itt egy Victor Valdeszel nem lehetett volna annyi mindent nyerni.

Nekunk olyan kapus kell, aki képes a semmiből bravúrt hozni, aki el hal a csapatert. Aki képes bekoszolni a mezét a csapatert, és akit szetvag az ideg, ha gólt kap.

Igen, a kapuba egy madridista kell. A kapuba is. Hogy hogyan hívják és mennyibe kerül, leszarom, de szakadjon meg a mezert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 6., vasárnap 9:14

Én még mindig bízok benne. Valakinek első számú kapusnak kell itt lennie, aki magabiztos és hozza azt amit a Real madrid kapusának hoznia kell. Ugyanez a bizalmam Courtoisban is megvan, bár azt utóbbi időben, kezdett eltűnni/meginogni, de mivel kulcsfontosságú ez a poszt, ezért reménykedek. 1 meccs alapján nem akarom elítélni Areolát. A belgával kapcsolatban pedig még mindig az a véleményem, hogy egy kib*szott gyenge védelem volt előtte tavaly és most is, emiatt nyelt annyi gólt. Kíváncsian várom a többi mérkőzést, meg fognak szerintem oldódni a problémáink.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. október 5., szombat 22:18

ToniKroos írta:
dennson írta:Neem, inkább lehet örömködni, hogy neki sem ment.
Nem örömködés, inkább szomorú vagyok, hogy itt a nem tudok mást mondani rájuk butaf.sz, aki full fogalmatlan a focihoz és osztják az észt, hogy bezzeg, ha a másik lett volna kapuban.... Közbe meg jól látható, hogy a másik is ugyan úgy tud hibázni legyen az Keylor vagy Areola. Navas is egy full átlagos kapus, aki a real szurkolókon kívül senkinek nem jutna eszébe, hogy top kapusként emlegessen. Sose volt ő Ter Stegen, Neuer vagy Oblak szint, csak, hogy így kapásból 3 magasan jobb kapust említsek nála.
Remélem a fórumozótársak lebutafaszozása megér egy warn-t legalább. Kicsit nagy a pofa a semmire Mester :lol: :lol: :lol:

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Nincs » 2019. október 5., szombat 21:19

Akkora 11-es volt Bale esete is az első félidőben.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. október 5., szombat 21:12

Jogos büntető volt.
Areola elkèsett a rúgàssal.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 5., szombat 20:53

sehol nem birtokolta a labdát. ha nem rúgja ki a támadó lábát akkor simán elveszi tőle. laza mamlasz volt semmi több

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 5., szombat 20:52

Anthony írta:
RaúlCF írta: minden univerzumban
Szánalmas. A kapus birtokolta a labdát, a támadónak labdája sem volt, gól helyzete sem lehetett, a kaput sem tudta támadni. Ha nagyon rosszindulatú a bíró, akkor is szabadrúgás, de semmiképpen nem 11-es.
ott már rég nem birtokolt semmit, teljesen jogos 11-es volt

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 5., szombat 20:31

RaúlCF írta: minden univerzumban
Szánalmas. A kapus birtokolta a labdát, a támadónak labdája sem volt, gól helyzete sem lehetett, a kaput sem tudta támadni. Ha nagyon rosszindulatú a bíró, akkor is szabadrúgás, de semmiképpen nem 11-es.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. október 5., szombat 20:25

minden univerzumban

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. október 5., szombat 20:24

Ha védő csinálja is mindig megítélik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 5., szombat 20:23

Puhl meg Zombori mar egyszer kitargyalt egy hasonlo esetet :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. október 5., szombat 20:21

Anthony írta: Most néztem meg az összefoglalót telefonon. WTF mi volt ez a 11-es?? Jön hátulról a csatár, és beleteszi a lábát, mikor Areola el akarja rúgni a labdát? Ez melyik univerzumban 11-es??? Ekkora majomságot rég láttam.
Reméltem, hogy nem csak én látom így. Én is pont ezt szeretném kérdezni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 5., szombat 20:08

Most néztem meg az összefoglalót telefonon. WTF mi volt ez a 11-es?? Jön hátulról a csatár, és beleteszi a lábát, mikor Areola el akarja rúgni a labdát? Ez melyik univerzumban 11-es??? Ekkora majomságot rég láttam.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. október 5., szombat 20:01

ToniKroos írta: Na, hol vannak a #amikapuramegyazgól hozzászólások? :kivagyhe:
Egyreszt ez tibot nem menti fel.
Masreszt areola elso hibaja,es nem az 50.meccse...tibo sem kapott ilyenkor semmit a szurkoloktol.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. október 5., szombat 19:34

Nekem személy szerint mindegy, hogy Areola, vagy Courtois kerül topp formába, de valamelyik legyen és az játsszon, amelyik biztosan áll a kapuban.

A legjobb az lenne, ha Tibi lenne topp formában, mert ő a kapusunk.A francia csak kölcsönben van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. október 5., szombat 19:20

Nem is volt vedenivaloja :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. október 5., szombat 19:19

Navas nalunk top szinten vedett. Hibai voltak, mindenkinek vannak.

Elottem jol irtak, Courtois megkapta a lehetoseget es bizonytalan volt. Ebben szerintem nem kizarolag O a hibas, de teny, hogy jogosan volt kritizalva. Nekem csak a stilus es az nem tetszett, hogy kizarolag ra volt kihegyezve, mikozben az egesz csapat vedekezese nevetseges volt, amivel egy kapus sem tudott volna megbirkozni onmagaban. Ez nem menti fel, csak arnyaltabb a kep annal, hogy haha, Curtis a senkihazi, zsak krumpli es hasonlok.

Meglatjuk, de eselyes, hogy a tavalyi es idei ev elei vedekezesunk mellett Areola is szetesett volna.

Szurkolok neki, hogy a mai baki ne maradjon meg, mert egyebkent tenyleg ugy allt be, ahogy kell. Magabiztosan, jol kommunikalva, jol vedve.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. október 5., szombat 19:04

ToniKroos írta: Na, hol vannak a #amikapuramegyazgól hozzászólások? :kivagyhe:

Courtoist se az első hibánál kezdték ki a szurkolók legalábbis a többsége. Amióta itt van nem tud kiemelkedőt nyújtani és azért mert Areola is hibázott most egyet attól még Courtois eddigi teljesítménye ugyanúgy kevés.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Areola - 1

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2019. október 5., szombat 18:53

Lábbal Keylor is maga volt az életveszély, nem kell ezeket erőltetni ha nem megy, inkább szabadítson fel ha letámadják. Szerintem alapból elég esélytelen volt hogy kezdő maradhasson kölcsönjátékosként, most legalább lehet majd erre a hibára is mutogatni ha indokolni kellene miért jön vissza a belga.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég