Martin Ødegaard - 21

Archívum
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 20., szerda 17:18

Szoval nyaron adjuk oda nekik. :lol:

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. január 20., szerda 17:15

sebydani írta:
Realista24 írta: Órákon belül a Sevilla játékosa lehet.
Kölcsön vagy odaadjuk vagy 10 millióért? :mrgreen:
Kölcsönt írnak.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. január 20., szerda 17:12

Realista24 írta: Órákon belül a Sevilla játékosa lehet.
Kölcsön vagy odaadjuk vagy 10 millióért? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. január 20., szerda 17:11

gáz. :fpalm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 17:01

Órákon belül a Sevilla játékosa lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 20., szerda 14:58

Babinho írta: Egy biztos. A nyugodt és boldog légkörnek a csapaton belül vége van, ami évekig jellemezte a sikert sikerre halmozó gárdát.
Van itt minden, kirekesztettség, elégedetlenség, széthúzás, összefogás-leszólás mások ellen. Benne van ebben Pereztől Zidaneon keresztül Ramosig mindenki, beleértve a csodás precedenst teremtő Bale...
Letört, önbizalom hiányos tehetségek, kihasználatlan lehetőségek.

Egy nagy ökölbeszorítással megmentettük az őszt, hogy nem zúgtunk ki a BL-ből és visszakapaszkodtunk a bajnoki versenyben, de az újév tovább mélyítette a régi hibákat...innen szép nyerni. Csak ehhez egy pad tovább rövidítés nem biztos, hogy jó irány.

Folyt. köv este a megy a meccs topicban, ott lehet tovább ordítva, sírva szidni mindenkit :lol: MEGISTESSZÜKMERTMADRIDISTÁKVAGYUNK!!!!!44!!44!!!!4!
Akkor monnnyá le Babinho!! :D :lol:

Végre valami action van te meg jössz itt a békítő dumával. :kalapos:


Viccet félretéve. Én is hasonlóan látom.

Nyilván több hiba folyománya ez. Szerintem sem csak ZZ a hibás, bár nyilván rajta lesz leverve.
Bár szerintem pont leszarja majd. Örülni fog, hogy végre nyugi lesz. Mikor visszajött már azt nyilatkozta, hogy baromira kellett neki a szünet hiába a korábbi sikerek.

Azóta a körülmények csak rosszabbak lettek neki szerintem, mind tudjuk nem sorolnám..

Vannak dolgok amikben hibásnak tartom, mint pl Ødegaard helyzete, de haragudji én sosem fogok ZZ-re.Ha ilyeneket mondunk, hogy 5éve kárt tesz, az meg felháborít egyenesen.

Az egy más kérdés szerintem, hogy ide egy új, működő projekt kell. Normális játékosokra tényleges hiányposztra.Minőség kellene. Hogy ehhez ZZ vezetése vagy más szükséges az függ Zidanetól és attól, hogy melyik edző lehetne megszerezhető.

Nyár előtt én semmit nem tennék, ha csak nem lenne egy brutálsi vereségsorozat.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 20., szerda 14:29

Egy biztos. A nyugodt és boldog légkörnek a csapaton belül vége van, ami évekig jellemezte a sikert sikerre halmozó gárdát.
Van itt minden, kirekesztettség, elégedetlenség, széthúzás, összefogás-leszólás mások ellen. Benne van ebben Pereztől Zidaneon keresztül Ramosig mindenki, beleértve a csodás precedenst teremtő Bale...
Letört, önbizalom hiányos tehetségek, kihasználatlan lehetőségek.

Egy nagy ökölbeszorítással megmentettük az őszt, hogy nem zúgtunk ki a BL-ből és visszakapaszkodtunk a bajnoki versenyben, de az újév tovább mélyítette a régi hibákat...innen szép nyerni. Csak ehhez egy pad tovább rövidítés nem biztos, hogy jó irány.

Folyt. köv este a megy a meccs topicban, ott lehet tovább ordítva, sírva szidni mindenkit :lol: MEGISTESSZÜKMERTMADRIDISTÁKVAGYUNK!!!!!44!!44!!!!4!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27366
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 20., szerda 13:46

Realista24 írta: Karimot kéne már eladni.
Lol. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 13:45

Anthony írta: Úgy látom nem lesz budget :lol:
Nem bazzeg :lol: vagy ha lesz, az olyan lesz, mint a focink :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 20., szerda 13:44

Úgy látom nem lesz budget :lol:

Én részemről már nagyon régóta elégedetlen vagyok Perez munkásságával. Rengeteg rossz döntést hozott, és óriási szerencséje volt Zidannal, meg azzal hogy összzejött az a 3 BL cím.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 13:44

Remy írta: takarodjanak.
Tessék.












:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 20., szerda 13:40

Realista24 írta: Na, Zidane-nal együtt most már Pérez is takarodjon. :lol:

Azt hittem a madridom.hu-ra jöttem, de ez a legalja.hu ahogy nézem.
L, ne punciskodj. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27366
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 20., szerda 13:40

Nem látom leirva, h takarodjanak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 13:34

Na, Zidane-nal együtt most már Pérez is takarodjon. :lol:

Azt hittem a madridom.hu-ra jöttem, de ez a legalja.hu ahogy nézem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 20., szerda 13:20

Remy írta: Hiba 5 évben gondolkodni. CRig kell csak visszamenni.. ott lett elbaszva minden. És azóta csak egyre nagyobb a szar.
BL triplázó csapat!

Pedig Perez már akkor igyekezett elcseszni amit csak lehet: leigazolta Benitezt, Jamest. Aztán amikor kellett volna igazolni, akkor igyekezett nem hozni senkit sem. Majd lezserül elengedte CR-t, összeveszett ZZ-vel. Aztán ellopta a spanyol válogatott edzőjét. És azóta is csodálatosabbnál csodálatosabb igazolásokkal örvendeztet minket :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 20., szerda 13:12

Csak hogy oldjam a feszültséget (és megmutassam zsenialitásomat :D) rájöttem mi baja ZZnek Martinnal: haragszik rá és féltékeny is kicsit. És hogy miért? Hát ezért: https://youtu.be/ibevTvcuWdc :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27366
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 20., szerda 13:01

Nálam Perez legalább akkor hibás, mint ZZ. De mindegy, láttunk már csodát.

Amúgy tök jó, hogy pörög ez a topic. Igaz, nem ilyen okból kifolyólag vártam ezt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 20., szerda 12:43

A gyengébbek kedvéért; nem tetszik, amit Zidane csinál, rossz az út, sőt, talán jót alig tudnék írni. De egyedül az ő nyakába varrni, na az a hülyeség.
Peace. Love. Budget. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 20., szerda 12:42

Realista24 írta:
kiserik írta:
Lehet azzal jönni, hogy nem jött ilyen meg olyan kaliber, meg ez a Real Madrid, ahol az edzőnek nincs beleszólása semmibe, de akkor is az ő felelőssége, hogy ide senki nem jó, csak a régi gárda. Felsoroltuk már milliószor Kovacictól Regun át Odegaardig, volt pár játékos, aki még a csere szintet sem ütötte meg nála, csak a kispadmelegítésig meg beugrósig jutottak. Ott van a középpálya: Kovacic, Ceba, Llorente, Odegaard. Kit választ rendre? Iscot. Az 5 perces cserékről meg ne is beszéljünk. Vannak, akik már húzták a belüket ( tavaly pl Lukita), de nem hozna be helyettük rendre fiatalokat 30 percre. Majd a végén 2 percre. Tavaly jött Mendy, Hazard, Jovic, elvileg most ZZnek van beleszólása az igazolásokba, mégis csak Mendy az aki beépült, mert Marcelo kb nulla. Mindegy.

Ui: kiemeltem, mert sokan keverik a dolgokat. Beépít nem egyenlő kezdőbe rák.
Ki az a Kovacic? Amióta elment se hallottam róla :lol:
Ceballos? Karaktert is kár pazarolni rá.
Llorente? Pár meccsen dobott neki a gép, mint Viniciusnak.
Regu elment, fejlődni, visszavehetjük.

Hazard nyilván nem tudott beépülni, mert folyamat sérült, de biztos ez is Zidane hibája.
Jovicot most felhozod érvként, holott eddig azt nyomattad, hogy te két összevágott videóból megmondtad, hogy kevés. De most ZZ nyakába varrod. Ügyes.
Ki az a Kovacic? Amióta elment se hallottam róla :lol:

Pont ez lesz Odegaard sorsa is. Fiatalon egy jobb csapatban megállta a helyét, majd a mi padunkon megrohad lehetőség nélkül. Vár, vár a sorára, majd 2-3 év múlva eligazol valami jobb közepes csapatba játszani a kettétört fejlődésével. A sorminta eddig ugyan az.

Ceballos? Karaktert is kár pazarolni rá.
Llorente? Pár meccsen dobott neki a gép, mint Viniciusnak.


Gondolom szerinted Isco mindkettőnél hasznosabb a középpálya közepén. A vélemények persze különböznek, kinek a pap, kinek a palan.

Hazard nyilván nem tudott beépülni, mert folyamat sérült, de biztos ez is Zidane hibája.
Hazard, ha nem sérült is szar. Zidane-nak kellett, ő edzi, ő játszatja, és semmi köze a produkciójához. Nézőpont kérdése.

Jovicot most felhozod érvként, holott eddig azt nyomattad, hogy te két összevágott videóból megmondtad, hogy kevés. De most ZZ nyakába varrod.

Párszor leírtam, hogy legalább 7-8 meccset végigseggeltem Jovic miatt, mikor szóba került velünk, csak őt figyelve. Meg volt a véleményem róla akkor is, nem változott mostanra sem. Volt hír róla, hogy ZZ elismerte saját igazolásaként sok lehetőséget viszont nem adott neki. Akkor mégis ki a felelős érte?

Az a baj, hogy itt lassan nem hibás a kialakult helyzetért sem ZZ, sem a vezetőség, sem senki, csak a gyökér játékosok, Ramosostól, Odegaardostól, mindenestől. A legmókásabb olyanokat olvasni, hogy ""játszani akar? el lehet menni". És a félreértések elkerülése végett, soha nem írtam le olyat, hogy ZZ-t elküldeném, vagy Perezt leváltanám, vagy valamelyik játékost elzavarnám, de kritikát megfogalmazni szerintem lehet (vagyis jó lenne, ha lehetne). És az 5 évet azért hoztam fel, mert ez egy folyamat része. Ez nem újkeletű dolog ZZnél. Lassan minden fiatal játékos tudja ezt, hogy a Real Madridban a padon fog megrohadni. Ez nem biztos, hogy jót tesz a csapat jövőjének.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2021. január 20., szerda 12:44-kor.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 21

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 20., szerda 12:29

Az teljesen egyértelmű hogy ZZ több hibát is vétett mióta visszatért, ezen nincs mit szépíteni, csak elég fontos lenne tudatosodnia az elmékben, hogy ez így van rendjén. Rengeteg hibafaktor van amit el kell kerülnie az edzőnek, és nem lehet elvárni hogy mindent elkerüljön.
Minél hosszabb egy edzői karrier, annál több a blama. Ezt bele kell kalkulálni. Hullámhegyek után törvényszerűen jönnek a hullámvölgyek, mi pedig nagyon magasan jártunk már, szóval ilyen ez a hullámvasút.
És a másik dolog... egy edző elküldése még a könnyebbik fele a változtatásnak. De jobbat találni?
Ancelotti csecsre futott, jött Benítez. ZZ felállt, jött Lopetegui. ZZ elküldése nem jelenti automatikusan azt hogy eljönnek a jó idők. Iszonyú nehéz időszakon kell keresztülvinni a csapatot, és aki nagyon unatkozott óvódásként, már akkor megtanulhatta hogy ha bottal piszkálod a kakit akkor az még büdösebb lesz.

Teszem hozzá, akármennyire is szeretném hogy maradjon,ha nem lesz kimagaslóan jó a tavasz, akkor szerintem is el fog menni ZZ nyáron.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég