Martin Ødegaard - 21

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 29., csütörtök 14:22

MesQueUnClub írta: Én örülnék ha kinőné magát már idén a nagy csapat szintjére, mert van a gyerekben potenciál bőven és jó lenne, ha Messi-Cé éra után, is lennének olyan játékosok akik ekkora rajongótáborral rendelkeznek. :)
Bajner? :hmmm:
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 29., csütörtök 14:21

Mike írta:és behúzta bőrbe Ramost? Oda-vissza :D

amugy az lesz, hogy mivel mostanában halovány a támadójátékunk, Cé eltiltott, Borsó úgyse játszik, és Jesé se vmi meggyőző, a Sevilla ellen behívja Carlo, és 1-1es állásnál a 70. percben emberelőnyben, mikor menni kell a győzelemért és nincs kihez nyúlni, bedobja a mélyvízbe az ifjú Ödegárt, aki a hajrában megszerzi a győztes gólt, és innentől kezdve benn is ragad a felnőtt csapatban. A klasszikuson pedig már Piquét fogja sz.patni :mrgreen:
Én örülnék ha kinőné magát már idén a nagy csapat szintjére, mert van a gyerekben potenciál bőven és jó lenne, ha Messi-Cé éra után, is lennének olyan játékosok akik ekkora rajongótáborral rendelkeznek. :) (értsd, lefocizzák a világot és nem mainstream játékosok.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2015. január 29., csütörtök 14:23-kor.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 29., csütörtök 14:17

dannen írta:nekem valamiért alapból unszimpatikus a srác, lehet csak én magyarázom bele, de szinte látszik a fején, hogy csak azért van nálunk , mert kapja a hatalmas lóvét. ráadásul ha már itt van ne kezdjen már el lájkolgatni meg followolni barcás embereket, mikor alapból nyílt titok, hogy a barcát jobban kedvelte. elvileg isco is így volt, neki mégis volt ennyi esze..na mind1, felkúr az ilyen.
Nálam is hátrányból indul a fiú. Pedig sokat sírtam, hogy kellenek tehetségek pl a Castillába, de ez az eljárás, a srác, a fater, a turnézgatás...vigyázz kicsi, gyakori vendég leszek a topikodban. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 29., csütörtök 13:43

jó hát Messi is lájkolja a chelsea-t, nem nagy ügy :mrgreen:

amugy nemhiszem hogy ott olyan hűde keveset kapott volna. Radásul az utóbbi évek tendenciáját nézve, nagyobb esélye is van az ottani fiataloknak bekerülni a nagycsapatba. Nem gondolom hogy hatalmas barca fan lenne, inkább csak kedveli őket is, Messi miatt talán kicsit jobban, de ennyi.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 29., csütörtök 13:34

dannen írta:nekem valamiért alapból unszimpatikus a srác, lehet csak én magyarázom bele, de szinte látszik a fején, hogy csak azért van nálunk , mert kapja a hatalmas lóvét. ráadásul ha már itt van ne kezdjen már el lájkolgatni meg followolni barcás embereket, mikor alapból nyílt titok, hogy a barcát jobban kedvelte. elvileg isco is így volt, neki mégis volt ennyi esze..na mind1, felkúr az ilyen.
+10 :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 29., csütörtök 13:20

és behúzta bőrbe Ramost? Oda-vissza :D

amugy az lesz, hogy mivel mostanában halovány a támadójátékunk, Cé eltiltott, Borsó úgyse játszik, és Jesé se vmi meggyőző, a Sevilla ellen behívja Carlo, és 1-1es állásnál a 70. percben emberelőnyben, mikor menni kell a győzelemért és nincs kihez nyúlni, bedobja a mélyvízbe az ifjú Ödegárt, aki a hajrában megszerzi a győztes gólt, és innentől kezdve benn is ragad a felnőtt csapatban. A klasszikuson pedig már Piquét fogja sz.patni :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 29., csütörtök 13:10

Ma a nagyokkal edzett, ez volt az első alkalom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 28., szerda 14:00

Szoval nyaron megvesszuk Neymart :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!OFF: remelem GT olvasod xdddd

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 28., szerda 13:55

True madridista
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... cd0a4b1f6a
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 27., kedd 13:47

Realista24 írta:
Ha már lenne rutinja top bajnokságban, akkor a padon is szívesebben nézegetném, mint sok másik kiegészítő emberünket.
Fél év múlva ott fogod látni, erre mérget veszek. Mert ugye a nyári túrát már a nagyokkal csinálja, de kérdés, hogy 17 évesen, jó lesz-e a padot koptatni neki.
Ha jól rémlik Messi is 17 évesen debütált... :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 13:28

Ez lenne a normális, de félek, hogy a belé fektetett - hívjuk - bizalom(nak) az az ára, mint Jesénél. Hogy az első keret tagja lesz, kevés lehetőséggel, és talán sosem ismerjük meg a valódi tudásukat.
Jesé is válaszút elé állította a vezetőséget, vagy az első keret tagja lesz és szerződést kap, vagy távozik. Szerintem ő buta volt.

Sőt, szezon kezdetekor még 17 sem lesz. Kíváncsi leszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 27., kedd 13:28

Realista24 írta:
Ha már lenne rutinja top bajnokságban, akkor a padon is szívesebben nézegetném, mint sok másik kiegészítő emberünket.
Fél év múlva ott fogod látni, erre mérget veszek. Mert ugye a nyári túrát már a nagyokkal csinálja, de kérdés, hogy 17 évesen, jó lesz-e a padot koptatni neki.
Az nem lesz neki jó. Legjobb az lenne, ha egy Arsenalba vagy egy Dortmundba kölcsön lehetne adni 1-2 évre, hogy erősödjön, tapasztalatot szerezzen, utóbbiba Reus eligazolásával be is férne. Aztán 1-2 év után meg vissza lehetne hozni a kezdőbe.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. január 27., kedd 13:26

Realista24 írta:de kérdés, hogy 17 évesen, jó lesz-e a padot koptatni
remélem nem... Én azt tartom jó megoldásnak, hogy fél év a Castillaban (és készüljön csak a nagyokkal), majd jövőre kölcsönadni egy olyan csapatnak, ahol biztosan játszatnák. És csak akkor visszahozni, ha tényleg fejlődött annyit, hogy rendszeresen lehet neki játékpercet biztosítani

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 13:22

Ha már lenne rutinja top bajnokságban, akkor a padon is szívesebben nézegetném, mint sok másik kiegészítő emberünket.
Fél év múlva ott fogod látni, erre mérget veszek. Mert ugye a nyári túrát már a nagyokkal csinálja, de kérdés, hogy 17 évesen, jó lesz-e a padot koptatni neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 27., kedd 13:20

Géci írta:Nemrég odaát olvastam egy linket, hogy Zidane is oda akart menni. Nos akkor ùgy állunk, hogy Odegaard, Kroos, Isco, Modric, Bale és már Zidane is oda akart igazolni. :lol: :lol:
CR-ről is volt hasonló pletyka a napokban, csakhogy még veretesebb legyen a névsor. :mrgreen:

Egyébként meg kurva lényegtelen, itt vannak, ezért a mezért küzdenek, ebben a mezben vernek Barcát, ebben a mezben nyernek trófeákat... Ami előtte volt nem számít.

Azon meg nem kell fennakadni, hogy a jelenlegi fiataloknak a Barca az álom, az a generáció a Messi-Xavi-Iniesta trión nőtt fel (meg előtte azért volt egy Dinho is) , mint ahogy itt sokan meg az RC-Zidane-Figo-Raúl-Ronaldo 5-ösön. Most a Barca vonzotta jobban a tömegeket, 10 éve a Real. Ennyi. Ha ezt a szezont lehozzuk egy kupával és betömjük a lyukat a kp-n, akkor meg megint a Real lesz az etalon.


Odegaard meg valami hihetetlenül okos futballista, a videók alapján fejben lépésekkel a társai előtt jár, ez az a képesség, ami nem fog romlani az idők folyamán, és ehhez meg van a technikai képzettsége, én kezdem megérteni, hogy miért fizettünk ennyit érte/neki. Ha töretlenül fejlődik, akkor szerintem 2-3 éven belül stabil kezdőnek kell lennie (ha nem korábban), mert olyan magasságokba érhet, amilyenekben talán csak Zidane meg R9 jártak. Ha már lenne rutinja top bajnokságban, akkor a padon is szívesebben nézegetném, mint sok másik kiegészítő emberünket.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 27., kedd 12:53

Géci írta:Nemrég odaát olvastam egy linket, hogy Zidane is oda akart menni. Nos akkor ùgy állunk, hogy Odegaard, Kroos, Isco, Modric, Bale és már Zidane is oda akart igazolni. :lol: :lol:
semmi gond nincs ezzel, lehet h oda akartak. Aztán jött a lehetőség hogy ide igazoljanak, átgondolták a dolgot, és megjött az eszük. Fogjuk fel így :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 27., kedd 12:51

peti_madrid írta:Viszont Neymar meg ide :p :mrgreen: :mrgreen:
Suarez is. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. január 27., kedd 12:39

Viszont Neymar meg ide :p :mrgreen: :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 27., kedd 9:17

Nemrég odaát olvastam egy linket, hogy Zidane is oda akart menni. Nos akkor ùgy állunk, hogy Odegaard, Kroos, Isco, Modric, Bale és már Zidane is oda akart igazolni. :lol: :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. január 26., hétfő 19:46

R.M.C.F írta: Mindenki.....még talán csóró puskás is oda akart menni,de tudta a pontos címe.

Hagyjuk már ezt,tipikus olcsó emberek,pojáca dumái.

Puskás mondjuk pont oda ment majdnem mivel a többi magyarhoz akart csatlakozni, meg azok is segítették ki őt, így ez rossz példa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég