Eduardo Camavinga - 12

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. szeptember 26., hétfő 17:04

Igen ez jogos amit Csoki ír. Mondjuk én nem értem miért kapta le, tét nélküli meccs, meg keleltt volna nézni mit csinál a második félidőben. Dehát korlátlan esély csak a rabiot, grízman, giroud féléknek jár. :lol:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. szeptember 26., hétfő 16:58

Tegnapi meccsen csinált elég sok gyenge dolgot, labdavesztések, belebonyolódott a cselekbe, könnyedén elpasszolt labdák...Gyenge volt na.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. szeptember 26., hétfő 16:09

Realista24 írta: Deschamps: “Camavinga? He did some things that I don’t want to see again.”
@carrusel
Nemet mondott a PSG-nek?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 26., hétfő 15:55

Halfkey írta:Tudjuk miket?
Meg nem, de gondolom nem fogja magaban tartani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2022. szeptember 26., hétfő 15:55

Realista24 írta: Deschamps: “Camavinga? He did some things that I don’t want to see again.”
@carrusel
A VB után gyanítom, hogy nem sűrűn látják majd egymást.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 26., hétfő 15:46

Tudjuk miket?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 26., hétfő 15:42

Deschamps: “Camavinga? He did some things that I don’t want to see again.”
@carrusel
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. szeptember 6., kedd 14:01

Menjen alázzanak meg qatarban mindenkit, legyen Benzema,Cama,Tchoua VB győztes.
Én meg azért szurkolok, hogy a franciák a csoportból se jussanak tovább és a köcsög sejk, aladdin, Macron meg ez a köpedelem mbappé, akik nagyot mentek együtt, hogy minden tökéletes legyen nekik a VB-n, nyeljék be az egészet.

Nyerjenek a Belgák. Hazard, ha véletlen játszik, akkor legyen hasznos, aztán télen adjuk el és hozzunk valami használható embert helyette.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. szeptember 6., kedd 13:33

Nem mintha a Real Madridban a presztízs emelésére szükség lenne, de én is így vagyok vele. Itt a legnagyobbak kell, hogy játsszanak és a világbajnokok odatartoznak, menjenek és nyerjék meg. (A mostani kertünkből erre reális esélye mondjuk pont csak a franciáknak van)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. szeptember 6., kedd 13:17

Hát én meg imádom ezt a keretet amikor a real jatekosok vezetik a válogattjaikat a nagytornákon.
Menjen alázzanak meg qatarban mindenkit, legyen Benzema,Cama,Tchoua VB győztes. Majd kipiheni azt a 8 meccset januárban le se szarom.
Állítsák meg Messiéket, meg pl az angolokat.
Én ezekért a tortenetekert is imadom a futballt.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 6., kedd 11:17

wZoLee7 írta: én meg örülnék ha egyik játékosunk sem menne a vb-re, mindenki otthon maradna, rápihenne a tavaszra míg a többi játékos elutazik aladinékhoz a szezon kellős közepén :mrgreen:
Tudom, hogy nem illik hangoztatni, de én is így vagyok vele. Nekem csak a Real Madrid számít a fociban semmi más (mióta a brazil válogatottban nincsen a Fenomén), szóval mindenben csak a csapat érdekét nézem.

Oké, a magyar válogatottnak nagyon drukkolok mindig, csakhát ritkán érnek össze a szálak... :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 6., kedd 11:08

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Mondjuk az is kérdés, hogy mi lesz a zsarolási ügyéből. Karimot is szépen elmeszelték, ez meg sámánt küldött a nemzeti kincsükre :lol:

Én alapból sajnálnám a kiesését, de Csucsu lehozza a szerepét, és ha Camavinga is odafér, pláne megoldott a helyzet.
Zsarolási ügyben őt zsarolták, emiatt nem lesz kitéve, a Mbappe átokszórást meg tagadja, a pénzes meg már lenyilatkozta, hogy inkább Pogbának hisz nem a tesójának - nyilván, mit mondana. Deschamps tuti kiviszi akkor is ha csak 50%-os. Amúgy a keretben elférne Csucsu, Cama és Pogba is, inkább a Rabiot meg Griezmann féle vonalat kéne kikukázni Didiének.
Az oké, hogy őt zsarolják...de kérdés, hogy mivel. Remélem öcsike szivárogtat majd :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 6., kedd 11:05

Realista24 írta:
Pad'em írta:

Miért biztos? 40-60 napot írtak ma neki felépülésre, nem túl ideális, de kókler Deschamps siman kiviszi ha tud majd járni. Majd a sámánja segít.

Ps:
https://twitter.com/RobRZH/status/15650 ... fJbIA&s=19
:lol:
Mondjuk az is kérdés, hogy mi lesz a zsarolási ügyéből. Karimot is szépen elmeszelték, ez meg sámánt küldött a nemzeti kincsükre :lol:

Én alapból sajnálnám a kiesését, de Csucsu lehozza a szerepét, és ha Camavinga is odafér, pláne megoldott a helyzet.
Zsarolási ügyben őt zsarolták, emiatt nem lesz kitéve, a Mbappe átokszórást meg tagadja, a pénzes meg már lenyilatkozta, hogy inkább Pogbának hisz nem a tesójának - nyilván, mit mondana. Deschamps tuti kiviszi akkor is ha csak 50%-os. Amúgy a keretben elférne Csucsu, Cama és Pogba is, inkább a Rabiot meg Griezmann féle vonalat kéne kikukázni Didiének.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 6., kedd 9:57

én meg örülnék ha egyik játékosunk sem menne a vb-re, mindenki otthon maradna, rápihenne a tavaszra míg a többi játékos elutazik aladinékhoz a szezon kellős közepén :mrgreen:

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2022. szeptember 6., kedd 9:52

Az évszázad szégyene lenne, ha nem kerülne be a VB keretbe. Az U21-en már rég túllépett, Tchouaménin és Kantén kívül megkérdőjelezhetetlen helye van a csapatban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 6., kedd 7:33

Pad'em írta:
halamadrid írta: Nem tudom vót-e, de mivel Pogba már biztos, hogy nem lesz ott a VB-n, egyre valószínűbb, hogy kókler Deschamp beválogatja.

Aztán nehogy ő legyen az idei VB Jamese, mert megint nem igazolunk senkit :mrgreen:
Miért biztos? 40-60 napot írtak ma neki felépülésre, nem túl ideális, de kókler Deschamps siman kiviszi ha tud majd járni. Majd a sámánja segít.

Ps:
https://twitter.com/RobRZH/status/15650 ... fJbIA&s=19
:lol:
Mondjuk az is kérdés, hogy mi lesz a zsarolási ügyéből. Karimot is szépen elmeszelték, ez meg sámánt küldött a nemzeti kincsükre :lol:

Én alapból sajnálnám a kiesését, de Csucsu lehozza a szerepét, és ha Camavinga is odafér, pláne megoldott a helyzet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. szeptember 5., hétfő 23:10

Már jobb játékos mint Pogba.
Amúgy is őt kéne vinni. Akkor is, ha m2-en egészségesek.
ZIDANE

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 5., hétfő 22:29

halamadrid írta: Nem tudom vót-e, de mivel Pogba már biztos, hogy nem lesz ott a VB-n, egyre valószínűbb, hogy kókler Deschamp beválogatja.

Aztán nehogy ő legyen az idei VB Jamese, mert megint nem igazolunk senkit :mrgreen:
Miért biztos? 40-60 napot írtak ma neki felépülésre, nem túl ideális, de kókler Deschamps siman kiviszi ha tud majd járni. Majd a sámánja segít.

Ps:
https://twitter.com/RobRZH/status/15650 ... fJbIA&s=19
:lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. szeptember 5., hétfő 22:09

Nem tudom vót-e, de mivel Pogba már biztos, hogy nem lesz ott a VB-n, egyre valószínűbb, hogy kókler Deschamp beválogatja.

Aztán nehogy ő legyen az idei VB Jamese, mert megint nem igazolunk senkit :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 12

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 31., szerda 9:12

Ne fessétek már az ördögöt a falra baszki. 7 BL-lel fog innen visszavonulni 2038-ban :D
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég