Eduardo Camavinga - 12

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. december 23., csütörtök 13:43

Szerintem 2-3 év és letisztul a játéka, addigra pont megy kifelé Case, szóval ezek lehetnek most a tanuló évek és hát a legjobbaktól tanulhat. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. december 23., csütörtök 13:30

kodo írta: Sokat kell meg ernie nagyon. Szimpatikus, remelem bevalik majd, ugyanakkor meg tudom érteni Carlot hogy a CKM-et valasztja amikor csak tudja.
Életveszélyes néha, de nagyon sokat tesz hozzá a csapat játékához, perpill Casemiro helyett én biztos többet nyomatnám.

Durva amúgy mennyire nincs hype mögötte, ilyen pedrigavinico féle tucatarcokhoz iszonyat különbség van a javára.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. december 23., csütörtök 12:58

Sokat kell meg ernie nagyon. Szimpatikus, remelem bevalik majd, ugyanakkor meg tudom érteni Carlot hogy a CKM-et valasztja amikor csak tudja.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. december 23., csütörtök 12:31

A meccs elején gyenge volt,de utánna belejött és jól teljesített szerintem.Vannak neki hibái,de le a kalappal hogy ilyen teljesítményt lehoz egy ilyen pályán egy ilyen nehéz ellenfél ellen ennyire fiatalon.
Nagyon komoly.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 23., csütörtök 13:34

Jim írta:
Berti írta: Ne értsetek félre, nem akarom szétszedni a gyereket 5 meccs után, de egyszerűen semmi extra nincs benne, abszolút. Nem véletlen, hogy Fedében, Camaban vagy akár Llorentében már 1-2 meccs után látszódott, hogy van fantázia.
Akkor láttad a tavalyi 2 meccsét is kezdőként
kapott gól nélkül nyertük meg őket
Jól játszott akkor Blanco, sok közbelépése volt stb

Ő egy szürő védekező típusú játékos, Camavinga pedig inkább támadóbb szellemű…
Más a szerepük

Azzal egyetértek, hogy Camavingából lehet top játékos akár, Blancoból nem valószínű
de jó kiegészítő lehet :)
Hagyjad már, ha nem lenne spanyol te sem hegyeznéd rá.
Igen, láttam a tavalyi két meccsét is, de nem volt sok köze ahhoz, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a meccset. Egy Osasuna és egy Cadiz elleni meccsről beszélünk, ahol Varane és Militao mindenkit hatástalanított és olyan rendszervédekezésünk volt, hogy akár a wc-re is kiszaladhatott volna blancito fél órát és akkor sem kaptunk volna gólt.

Cama támadó szellemű? Valószínűleg egy meccsét sem láttad RM előtt, illetve nálunk is a két gólban úgy volt benne, hogy az elsőn debütált és azt sem tudta még hogy hova helyezkedjen, az inter ellen pedig már all-in volt és jól szállt be a kombinatív játékba. Attól még, hogy nem minden labdáját a hátul legközelebb álló embernek ad, nem lesz támadó szellemű. Nem fog utolsó passzokat osztogatni. Fedével együtt modern box2boxot játszanak, ami a spanyolnak sosem fog menni.

2 év múlva már egy Getafeban lesz, ahonnan majd vissza is vonul.

Nem pazarolok több karaktert rá. Ne legyen igazam és legalább egy kiegészítő ember legyen belőle vagy hozzon le pár jó meccset és passzoljuk el 10-15 millióért.

Visszatérve a topic témához, Cama the boss! :shifty:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. szeptember 23., csütörtök 12:52

el magico írta: Tavalyi szezonban pedig nem egyszer tolt halál nyugodtan félpályás keresztlabdákat.
Így van :salute:

Most nem volt olyan nyugodt, zokon vette Camavinga leigazolását :kalapos:
Volt hír, hogy beszél Carloval, hogy mire számíthat ezek után…

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. szeptember 23., csütörtök 12:47

Berti írta: Ne értsetek félre, nem akarom szétszedni a gyereket 5 meccs után, de egyszerűen semmi extra nincs benne, abszolút. Nem véletlen, hogy Fedében, Camaban vagy akár Llorentében már 1-2 meccs után látszódott, hogy van fantázia.
Akkor láttad a tavalyi 2 meccsét is kezdőként
kapott gól nélkül nyertük meg őket
Jól játszott akkor Blanco, sok közbelépése volt stb

Ő egy szürő védekező típusú játékos, Camavinga pedig inkább támadóbb szellemű…
Más a szerepük

Azzal egyetértek, hogy Camavingából lehet top játékos akár, Blancoból nem valószínű
de jó kiegészítő lehet :)

el magico
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. szeptember 23., csütörtök 9:53

Berti írta: Attól még, hogy nem egy gyors játékos, nem lesz belőle Xabi Alonso stílus. Én még nem láttam tőle 15 méteresnél hosszabb labdát, szóval bukik az egész elmélet.
Tavalyi szezonban pedig nem egyszer tolt halál nyugodtan félpályás keresztlabdákat. Fél óra alapján ne ítéljük el, mellesleg kellenek a kiegészítő emberek is.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 23., csütörtök 9:20

Ja, persze, en sem gondolom, hogy a kovetkezo Alonso lesz, csak Camavingahoz vagy Valverdehez nem is hasonlitanam. Azt nem tudom mit ker tole Ancelotti, de a par meccse alapjan max azt tudom elkepzelni, hogy Alonso-stilusban lehet egyszer hasznos. Ha eleg ahhoz ami benne van, hogy alacsonyabb szinten uzze ezt a stilust. Mast nem latok benne, persze egyelore ezt sem. Fiatal, biztosra megy, ami ideig-oraig eleg lehet. Castillas videok alapjan tud O batrabban iranyitani, meglatjuk van-e benne eleg spiritusz.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 23., csütörtök 9:08

wZoLee7 írta: A meccs végére már nem pörögtünk, nem értem miért kell valakit ilyen módon hasonlítani. Az egyik beállt a meccs végén mikor már megnyertük a meccset, eleve a csere emberek közé. Teljesen más a szerepük is. Nyilván Blanco a büdös életben nem lesz azon a szinten, de nem jó viszonyítási alap rá nézve ez a tegnapi
Pont emiatt gondolom, hogyha először kapsz lehetőséget a szezonban 6 meccs után és feltehetően egy darabig lehet megint nem fogsz, akkor abban a fél órában nem úgy játszol, hogy észre sem lehet venni, hanem próbálsz mutatni valamit, hogy az alternatívák közé kerülj. Vagy van az a módszer, hogy nem ezzel tűnsz ki, hanem több meccses jegelés után adsz egy interjút a marcanak, hogy elégedetlen vagy. Mentalitás kérdése.
RealMadridFanatic írta: Nem védeni akarom a spanyolt (nem is nagyon láttam a tegnapit), de teljesen más típusú játékosok. Blanco inkább Xabi Alonso-szerű (nem minőség, stílus), Camavinga sokkal direktebb, fizikálisabb a focija (persze technikailag is nagyon erősnek tűnik). Előbbi stílus magas szinten űzve megadja egy csapat fazonját, lassítja, gyorsítja a játékot és nagyon magas intelligenciát igényel (mint Alonso és Kroos), utóbbi szét tudja csapni az ellenfél védekezését egy hirtelen ritmusváltással. Mindkettő kellene...

Modric számomra ezért unikum manapság, minden megvan benne, ész, technika, sebesség, agresszió. Tökéletes középpályás.
Attól még, hogy nem egy gyors játékos, nem lesz belőle Xabi Alonso stílus. Én még nem láttam tőle 15 méteresnél hosszabb labdát, szóval bukik az egész elmélet. Lassítani-gyorsítani a játékot magas játékintelligenciát igényel, na ebben már egyet értek. Pont emiatt nem gyorsítja soha a játékot.

Ne értsetek félre, nem akarom szétszedni a gyereket 5 meccs után, de egyszerűen semmi extra nincs benne, abszolút. Nem véletlen, hogy Fedében, Camaban vagy akár Llorentében már 1-2 meccs után látszódott, hogy van fantázia.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. szeptember 23., csütörtök 9:00

jött helyette Blanco és próbálta ugyan azt hozni fele olyan gyorsan és kétszer annyi alibivel.
Nem védeni akarom a spanyolt (nem is nagyon láttam a tegnapit), de teljesen más típusú játékosok. Blanco inkább Xabi Alonso-szerű (nem minőség, stílus), Camavinga sokkal direktebb, fizikálisabb a focija (persze technikailag is nagyon erősnek tűnik). Előbbi stílus magas szinten űzve megadja egy csapat fazonját, lassítja, gyorsítja a játékot és nagyon magas intelligenciát igényel (mint Alonso és Kroos), utóbbi szét tudja csapni az ellenfél védekezését egy hirtelen ritmusváltással. Mindkettő kellene...

Modric számomra ezért unikum manapság, minden megvan benne, ész, technika, sebesség, agresszió. Tökéletes középpályás.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 23., csütörtök 8:58

Berti írta: Leginkább akkor érződött a munkája, miután lement és be jött helyette Blanco és próbálta ugyan azt hozni fele olyan gyorsan és kétszer annyi alibivel.

Látszik még, hogy bizonytalan, de ezt a technikát és gyorsaságot meg kellett fizetni, pláne ennyi évesen. Jó lesz ő, úgy érzem.
Azt is meg merem kockáztatni, hogy nem kell mellé és Fede mellé még egy vkp is, elég ha egy jó 10-es van előttük vagy 2 csatáros rendszerben Karim, aki visszajár zavarni, amíg Haaland fent helyezkedik. :shifty:
A meccs végére már nem pörögtünk, nem értem miért kell valakit ilyen módon hasonlítani. Az egyik beállt a meccs végén mikor már megnyertük a meccset, eleve a csere emberek közé. Teljesen más a szerepük is. Nyilván Blanco a büdös életben nem lesz azon a szinten, de nem jó viszonyítási alap rá nézve ez a tegnapi

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 23., csütörtök 8:47

Leginkább akkor érződött a munkája, miután lement és be jött helyette Blanco és próbálta ugyan azt hozni fele olyan gyorsan és kétszer annyi alibivel.

Látszik még, hogy bizonytalan, de ezt a technikát és gyorsaságot meg kellett fizetni, pláne ennyi évesen. Jó lesz ő, úgy érzem.
Azt is meg merem kockáztatni, hogy nem kell mellé és Fede mellé még egy vkp is, elég ha egy jó 10-es van előttük vagy 2 csatáros rendszerben Karim, aki visszajár zavarni, amíg Haaland fent helyezkedik. :shifty:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. szeptember 23., csütörtök 8:39

Az tetszik, hogy amikor megkapja a labdát egyből teszi is tovább, nem tekeredik rá.

Igaz volt olyan is, hogy próbált cselezni, de érthetetlenül hosszan megtolta és elvesztette.

Az biztos, hogy nem ilyen meccsekből lehet következtetéseket levonni. Szezon eleje van, egyelőre megy a szekér a csapatnak, lássuk meddig. De Cama mindenképpen óriási fogás eddig!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. szeptember 23., csütörtök 8:31

Realista24 írta:
ikelemen5 írta:

Légiesen, könnyedén, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne a real kezdőjében szerepelni 18 évesen. Alig akadt rossz megoldása, viszont jópár finom, szép megmozdulással kápráztatta el a közönséget, akik lecserélésekor hangos tapssal búcsúztatták a meccstől. :)
Alapvetően egyetértek, viszont korából adódóan szertelen, és több pontotatlan passza és labdaeladása is volt. Egy Mallorca ellen ez belefért, de kíváncsi leszek, hogy megy majd, ha fegyelmezettebben kell játszania.

Én már most imádom :mrgreen:
Ma be akartam irni hogy ok hogy latszik van benne kakao de azert nem kene ugy beallitani mintha world class teljesitmenyt nyujtani. Sok meg a hiba (es nem csak tegnap). De megeloztel.

En varnek meg vele. Lassana Diarra-nal emlekszek hasonlora hogy mindenki leszopta magat hogy mekkora isten aztan kiderult annyira nem is.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. szeptember 23., csütörtök 7:38

Futbalett.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 23., csütörtök 7:34

ikelemen5 írta:
kapor_89 írta: Nem tudtam nézni a tegnap esti meccset. Hogy játszott kezdőként?
Légiesen, könnyedén, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne a real kezdőjében szerepelni 18 évesen. Alig akadt rossz megoldása, viszont jópár finom, szép megmozdulással kápráztatta el a közönséget, akik lecserélésekor hangos tapssal búcsúztatták a meccstől. :)
Alapvetően egyetértek, viszont korából adódóan szertelen, és több pontotatlan passza és labdaeladása is volt. Egy Mallorca ellen ez belefért, de kíváncsi leszek, hogy megy majd, ha fegyelmezettebben kell játszania.

Én már most imádom :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. szeptember 23., csütörtök 7:15

kapor_89 írta: Nem tudtam nézni a tegnap esti meccset. Hogy játszott kezdőként?
Légiesen, könnyedén, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne a real kezdőjében szerepelni 18 évesen. Alig akadt rossz megoldása, viszont jópár finom, szép megmozdulással kápráztatta el a közönséget, akik lecserélésekor hangos tapssal búcsúztatták a meccstől. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2021. szeptember 23., csütörtök 6:31

Nem tudtam nézni a tegnap esti meccset. Hogy játszott kezdőként?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Eduardo Camavinga - 25

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. szeptember 22., szerda 16:25

nem az a robosztus alkat, valverde se. de fizikálisan szerintem top5be van mindkettő a keretet nézve lemerem fogadni.

ehhez jön még a gólyalábuk, magasak is, de robbanékonyak is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég