Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. január 5., kedd 12:09

Számomra kísértetiesen hasonlít a szitu a kínai cirkusszal.
A héten vagy maximum jövőhéten el fog dőlni, kérni fognak egy rejtélyes sajtótájékoztatót, ahol elmondják, hogy hosszabítani fog.

Ha meg elfogadja a PSG ajánlatot (ami valljuk be, tényleg kecsegtető) akkor meg el kell engedni. Hiányozni fog, biztos meg fogjuk érezni a hiányát, lesznek helyzetek amikor vissza fogjuk sírni..de soha ne játszon itt egyetlen játékos sem, aki nem akar itt lenni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. január 5., kedd 11:23

éhen ne haljon

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 11:19

Pad'em írta: Tök mindegy nekem, akkor ha Arsenalos biztos Mustafi szintjén lenne és már egy Galatasarayban vezetne le :D

Vannak a focisták, mint Di Maria, Higuain, LV akárki akit elhajtunk ha pénzért hisztiznek páros lábbal, meg van CR meg Ramos, akit semmi pénzért nem engednék el a csapatomból. Ez a senki sem nagyobb a Realnal szöveg jól hangzik, csak pont ezek a kaliberek emelték ide a klubot, ahol van. Di Stefano, Puskás, Zidane, CR, Ramos.

Persze érthető minden érv pro-kontra, ott a Barca példa, de csak meg lehetne ezt vhogy oldalni. Sztem meg is fogjuk végül
Meg persze, de ha egy klubnál 2 évig nincsenek nézők, és száz millió eurók esnek ki ezért, akkor irreális elvárásokkal ne üljünk le tárgyalni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. január 5., kedd 11:04

Laligoca, de azért itt hagyom:

Egyre távolabb a hosszabbítástól Ramos - állítja a Marca madridi sportlap!

A felek közti húzavona természetesen a pénzről szól. A hírek szerint a klub plusz egy évet kínál a 34 éves játékosnak, akinek fizetését is csökkentené 10%-al. Ramos a csökkentésről hallani sem akar, és legalább két éves hosszabbítással számol.

Nem egyszerű ügy. Sőt, a Chiringuito tévéműsorban egy olyan párbeszédet is megszellőztettek, ami (feltételezések szerint) Ramos és Pérez elnök közt zajlott le, és amiben a játékos kiemeli, a PSG tárt karokkal várja Párizsba, ahol vele és Messivel szupercsapat épülhet fel.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. január 5., kedd 10:58

Pad'em írta: Persze érthető minden érv pro-kontra, ott a Barca példa, de csak meg lehetne ezt vhogy oldalni. Sztem meg is fogjuk végül
Szerintem nem. Ha az lenne, hogy enged a klub egy játékosnak, akkor utána a többi is fog, teljesen jogosan. Szóval szerintem inkább legyen ez, ha sir amiatt a plusz 1-2 milla miatt, hát sirjon, lehet menni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 5., kedd 10:51

Tök mindegy nekem, akkor ha Arsenalos biztos Mustafi szintjén lenne és már egy Galatasarayban vezetne le :D

Vannak a focisták, mint Di Maria, Higuain, LV akárki akit elhajtunk ha pénzért hisztiznek páros lábbal, meg van CR meg Ramos, akit semmi pénzért nem engednék el a csapatomból. Ez a senki sem nagyobb a Realnal szöveg jól hangzik, csak pont ezek a kaliberek emelték ide a klubot, ahol van. Di Stefano, Puskás, Zidane, CR, Ramos.

Persze érthető minden érv pro-kontra, ott a Barca példa, de csak meg lehetne ezt vhogy oldalni. Sztem meg is fogjuk végül
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 10:42

Pad'em írta:
Csabi írta: neviccelj már. ramosnak milyen karizmája volt 23 évesen? semmi. egy szaladgáló, faltoló, piros lapokat gyűjtő, ideggyenge gyerek volt. ne hasonlítsunk már egy ilyet egy 30+-os ramoshoz. ennek ellenére folyamatosan a klub támogatását élvezte, még a legrosszabb napjain is. ezt nem biztos, hogy minden klubtól megkapta volna.
Miért ne hasonlítsuk, ha ilyenekkel akarjuk pótolni, ha lécel?

4 BL-t persze nem nyert volna máshol, de a képességei bárhol adottak lettek volna, és biztos vagyok benne, hogy akárhol ő lenne a góré tizenx év után :)
De ezt írjuk, nem biztos...sőt, hogy máshol megélte volna ezt a tizenx évet azzal a mentalitással, ami neki volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 10:42

ziro4vr írta:
Csabi írta: neviccelj már. ramosnak milyen karizmája volt 23 évesen? semmi. egy szaladgáló, faltoló, piros lapokat gyűjtő, ideggyenge gyerek volt. ne hasonlítsunk már egy ilyet egy 30+-os ramoshoz. ennek ellenére folyamatosan a klub támogatását élvezte, még a legrosszabb napjain is. ezt nem biztos, hogy minden klubtól megkapta volna.
Irgalmatlan lófejjel. Az a szakáll jó ötlet volt. :lol:

De am ja, realistahunival egyetértek, majd a végén kéne állást foglalni, addig csak R24 akciózik itt, hogy jöjjenek a peugeot hirdetések megint a pofámba. :mrgreen:
Bezzeg a szavazás jöhet, ha te kéred, mi? :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 5., kedd 10:42

Csabi írta: neviccelj már. ramosnak milyen karizmája volt 23 évesen? semmi. egy szaladgáló, faltoló, piros lapokat gyűjtő, ideggyenge gyerek volt. ne hasonlítsunk már egy ilyet egy 30+-os ramoshoz. ennek ellenére folyamatosan a klub támogatását élvezte, még a legrosszabb napjain is. ezt nem biztos, hogy minden klubtól megkapta volna.
Miért ne hasonlítsuk, ha ilyenekkel akarjuk pótolni, ha lécel?

4 BL-t persze nem nyert volna máshol, de a képességei bárhol adottak lettek volna, és biztos vagyok benne, hogy akárhol ő lenne a góré tizenx év után :)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 5., kedd 10:41

Csabi írta: neviccelj már. ramosnak milyen karizmája volt 23 évesen? semmi. egy szaladgáló, faltoló, piros lapokat gyűjtő, ideggyenge gyerek volt. ne hasonlítsunk már egy ilyet egy 30+-os ramoshoz. ennek ellenére folyamatosan a klub támogatását élvezte, még a legrosszabb napjain is. ezt nem biztos, hogy minden klubtól megkapta volna.
Irgalmatlan lófejjel. Az a szakáll jó ötlet volt. :lol:

De am ja, realistahunival egyetértek, majd a végén kéne állást foglalni, addig csak R24 akciózik itt, hogy jöjjenek a peugeot hirdetések megint a pofámba. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 10:38

Csabi írta: neviccelj már. ramosnak milyen karizmája volt 23 évesen? semmi. egy szaladgáló, faltoló, piros lapokat gyűjtő, ideggyenge gyerek volt. ne hasonlítsunk már egy ilyet egy 30+-os ramoshoz. ennek ellenére folyamatosan a klub támogatását élvezte, még a legrosszabb napjain is. ezt nem biztos, hogy minden klubtól megkapta volna.
Guardiola vett volna már a helyére két másikat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 5., kedd 10:37

neviccelj már. ramosnak milyen karizmája volt 23 évesen? semmi. egy szaladgáló, faltoló, piros lapokat gyűjtő, ideggyenge gyerek volt. ne hasonlítsunk már egy ilyet egy 30+-os ramoshoz. ennek ellenére folyamatosan a klub támogatását élvezte, még a legrosszabb napjain is. ezt nem biztos, hogy minden klubtól megkapta volna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 10:34

Pad'em írta:
Csabi írta: egyvalamit ramosnak se kellene elfelejtenie. nem csak ő tette naggyá a madridot az elmúlt években, is hanem a real madrid is ugyanúgy naggyá tette őt. máshol nem lenne ekkora nimbusza, ebben biztos vagyok. mindent megkapott a klubtól az elmúlt tizenx évben.
Bárhol ekkora nimbusza lenne ennyi heroikus performansz után, meg 15 évvel a kezdőben sztem. Nem szeretném vele is azt átélni, hogy elmegy aztán még évek múltán is sírjuk vissza, mint Ronaldót. Nyilván egy védőt könnyebb pótolni mind minden idők egyik legnagyobb támadóját, de azt a karizmát meg vezéregyéniséget ami Ramosnak van, ilyen Pau Torresek, meg Koundék sehogy nem fogják. Nagyon remélem, hogy hosszabbít.
Máshol nem került volna 4 BL közelébe sem. :)

Azt írják amúgy, hogy 12-13 millió a nettója, ezt akarja továbbra is fixen két évre.
A klub megadná a két évet -10%-ot, mivel az egy évet visszadobta.

Ezért gondolom úgy, hogy a két év fix, és a 10%-on megy a matekozás.

A klub felajánlatotta az évenkénti hosszabbítást is, szóval mint Modricnál volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 5., kedd 10:33

Csabi írta: egyvalamit ramosnak se kellene elfelejtenie. nem csak ő tette naggyá a madridot az elmúlt években, is hanem a real madrid is ugyanúgy naggyá tette őt. máshol nem lenne ekkora nimbusza, ebben biztos vagyok. mindent megkapott a klubtól az elmúlt tizenx évben.
Bárhol ekkora nimbusza lenne ennyi heroikus performansz után, meg 15 évvel a kezdőben sztem. Nem szeretném vele is azt átélni, hogy elmegy aztán még évek múltán is sírjuk vissza, mint Ronaldót. Nyilván egy védőt könnyebb pótolni mind minden idők egyik legnagyobb támadóját, de azt a karizmát meg vezéregyéniséget ami Ramosnak van, ilyen Pau Torresek, meg Koundék sehogy nem fogják. Nagyon remélem, hogy hosszabbít.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. január 5., kedd 10:24

Nincs kedvem fikázni sem őt sem a klubot mivel csak pletykák vannak és nem látsz be a színfalak mögé, viszont egy biztos, René igazi féreg, a Ramos sorozatban is látszott, csak rá kell nézni a fejére.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 10:20

Ceballos azt mondja, hogy beszélt tegnap Ramosszal és szerinte hosszabbít.

Ez oké, de miért beszéltek? Lecsekkolta az angliai élettel kapcsolatos dolgokat? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 5., kedd 10:18

egyvalamit ramosnak se kellene elfelejtenie. nem csak ő tette naggyá a madridot az elmúlt években, is hanem a real madrid is ugyanúgy naggyá tette őt. máshol nem lenne ekkora nimbusza, ebben biztos vagyok. mindent megkapott a klubtól az elmúlt tizenx évben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 9:57

h3x0r írta: Egyik nap arrol szolnak a hirek, hogy tul nagy emelest akar. Masik nap "kiderul", hogy nem hogy emelest nem kap, hanem meg inkabb csokkenteni akarjak. Ma meg hogy miert nem eleg neki ugyanannyi. Tegnap a szerzodes hossza sem volt egyertelmu, ma megvan a kozos pont, de holnap megint ezen megy majd a vita. :mrgreen:

Szerintem csak R24 fake twitter accountokrol tolja be a kamu hireket, hogy madridomon meglegyenek a kattintasok. :mrgreen:

De viccet felreteve, kozben Bale epp akciosan vasarolja meg a 2021 masodik felere szolo madridi golf berletet.
Vagy csak olvasd el a híreket újra.
Kapott két ajánlatot.
1 év ugyanannyi fizu.
2 év -10%
Ő pedig többet akar a mostaninál.

És nyilván, ha tárgyalnak, akkor vannak/lehetnek előrelépések, lásd szerződés hossza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 5., kedd 9:52

Egyik nap arrol szolnak a hirek, hogy tul nagy emelest akar. Masik nap "kiderul", hogy nem hogy emelest nem kap, hanem meg inkabb csokkenteni akarjak. Ma meg hogy miert nem eleg neki ugyanannyi. Tegnap a szerzodes hossza sem volt egyertelmu, ma megvan a kozos pont, de holnap megint ezen megy majd a vita. :mrgreen:

Szerintem csak R24 fake twitter accountokrol tolja be a kamu hireket, hogy madridomon meglegyenek a kattintasok. :mrgreen:

De viccet felreteve, kozben Bale epp akciosan vasarolja meg a 2021 masodik felere szolo madridi golf berletet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 9:47

Amúgy meg, szarjon sünt, ha nem elég neki az évi nettó 14 -15 millió euró.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég