Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 28., csütörtök 20:32

legalább nem kell arra figyelni, hogy ki megy a helyére, amikor ő önjelölt centert játszik. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 26., kedd 15:55

@SergioRamos is out of the game against Levante. [@diarioas]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 26., kedd 12:29

Professore írta: *Egyfajta kontrollált összeomlásra majd módszeres és céltudatos építkezésre számítottam (ami bitang nehéz feladat), és ehelyett látok egy káoszt. Amikor fut a szekér akkor könnyű főnöknek lenni akkor kell zseninek lenni mikor akadozik a gépezet.*
ehhez még annyit, h a Real nagyfőnökeinek/döntéshozóinak/szurkolójának lenni am. sose egyszerű :D :D
ha fut a szekér -> persze, összevásároltátok a világot
ha nem fut a szekér -> na tessék, nagy Real, ez se/az se megy...

jelen esetben úgy tarts meg pénzügyileg vállalhatóan egy a pályája vége felé járó legendát "új" stadion, covid-krízis alatt, hogy egyébként 0szaldóval szabadulj meg a be nem vált/kolonc játékosokról, és közben épüljön az új világverő csapat is, meg a jelenlegi is amúgy nem árt ha behúzza a bajnoki címet..

csak 20 aspektus :lol: :lol:
de ettől szép a szitu és van mit rajta elemezni...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 26., kedd 12:05

dzsi91 írta: Wtf Raúlt úgy kellett a hátsókapun kitessékelni annyira rátelepedett a klubbra
Ezek pletykák voltak, akinek érdeke elhiszi, akinek nem, nem :mrgreen:
Ha bármi ilyen lett volna, akkor nem lenne most itt...

A lényeg, hogy csak s csapatot nézve, érzelmek nélkül, nagy szükségünk van Ramosra jelenleg
oldja meg a vezetőség a hosszabítást
Nincs utódja csk-ként :sly:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 26., kedd 10:41

Realista24 írta: De mégis ki van egy szinten a prime Ramosszal vagy a prime Cével? De még a nyugger Cével sincs senki egy szinten.

Értelmetlenek ezek az összehasonlítások. Több, mint 10 évet kellett várni egy ilyen csapatra, hogy összeálljon. A csúcsról csak lefelé vezet az út.
Ezért is kéne jobban értékelni, vagy kellett volna a zsinróban 3 BL címet, az 5 év alatt a 4-et és nem azért sírni, hogy de nem nyertünk 5 bajnokságot.

Ramos, Cé, Marcelo, CKM, Karim, prime Bale.
Na, próbáld meg pótolni őket 1-3 év alatt.

Nem fogod tudni.

Lehet sírni, hogy így Hakimi, úgy Odegaard meg Kubo. Én csak rögöhök rajtuk, amikor a fenti névsort megnézem. És ezért nem értek itt sok embert.
Igazad van persze sok mindenben amit írsz. De az igazság relatív. A helyzet az hogy a klubb helyzete sokat változott az utóbbi 10-15 évben anyagi szempontból. Már nem gondolkodhatunk úgy mint hosszú évekig mert nincs elég della és nem tudjuk ezt az anyagi versenyt futni az ”olajosokkal”. Galaktikus csapatot egyhamar nem fogunk tudni összeszedni. A realitás az hogy 1-2 igazi wc aztán fiatal tehetségek meg Depay felé rutinosabb felső B kategóriás játékosok. Én erre számítok évekig. Nekem a bajom az (sírok én is) hogy egyelőre nem érzem a good leadership-et sem az új koncepciót, mármint a vezetőség úgy viselkedik mint aki két világ között ragadt és a szurkolók egy része is még a galaktikus érát veszi etalonnak. Plusz itt van ZZ aki bizonyította számtalanszor hogy az új körülmények között nem ő az ideális edző pusztán azért mert nem fog tudni kiküldeni 11 játékost akik közül 7-8 wc a maradék meg a slepp haverok. Egyfajta kontrollált összeomlásra majd módszeres és céltudatos építkezésre számítottam (ami bitang nehéz feladat), és ehelyett látok egy káoszt. Amikor fut a szekér akkor könnyű főnöknek lenni akkor kell zseninek lenni mikor akadozik a gépezet.

Ramos. Hát én adnék neki egy 1+1 szerződést első évben a jelenlegi fizuval a másodikban egy 75-80% fizuval. Ha kell jó ha nem viszlát. Megértem ha évi 3 milla miatt a PSG-t választja, de akkor ez csak a pénzről szól és akkor hagyjuk a francba a legenda/kapitány rizsát mert ő se úgy viselkedik. Másrészt ő is a múlt (kicsiben olyan mint Messi túloldalt) és felőlem a Nacho/Militao páros is pótolhatja ha ez kell ahhoz hogy mondjuk Bappe fizuját ki tudjuk perkálni. Fájdalmas döntés lenne egy ilyen de szerintem ebből a gödörből csak akkor maszunk ki ha értelemes de húsba vágó döntéseket kezd a klubb hozni...ha nem akkor lassan tényleg Reál Madrid Old Boys and Friends fog kifutni hétről hétre a pályára. Másrész pont rosszkor jött a Barca válsága is kicsit mert így elkényelmesedtek a döntéshozók. Összetett a dolog nagyon ez tény.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 26., kedd 9:58

Realista24 írta: De mégis ki van egy szinten a prime Ramosszal vagy a prime Cével? De még a nyugger Cével sincs senki egy szinten.

Értelmetlenek ezek az összehasonlítások. Több, mint 10 évet kellett várni egy ilyen csapatra, hogy összeálljon. A csúcsról csak lefelé vezet az út.
Ezért is kéne jobban értékelni, vagy kellett volna a zsinróban 3 BL címet, az 5 év alatt a 4-et és nem azért sírni, hogy de nem nyertünk 5 bajnokságot.

Ramos, Cé, Marcelo, CKM, Karim, prime Bale.
Na, próbáld meg pótolni őket 1-3 év alatt.

Nem fogod tudni.

Lehet sírni, hogy így Hakimi, úgy Odegaard meg Kubo. Én csak rögöhök rajtuk, amikor a fenti névsort megnézem. És ezért nem értek itt sok embert.
ebben igazad van, persze. viszont bizonyos dolgokat meg nem lehet hagyni ha nyerni akarunk címeket. én a koncepciót érzem hibásnak, h nembaj ha Ramos elmegy, jön Alaba.. az nem ugyanaz lesz. persze a klub meg nem mehet le kutyába egy játékosnak se.. -> nyilván ez a része a hihetetlen nehéz, hímestojáson lépkedős fajta..

de a jelenlegi lehetőségek között van vállalható, közepes és teljesen rossz. feladat is van bőven: koloncok takarítása, legendák pótlása, legendák megtartása/elengedése..
az én kis világomban btw ugyanolyan nagy hülyeség a világ összes zsetonja Ramosnak, mint lecserélni Alabára a világ másik összes pénzéért.. akkor már inkább próbáljuk ki Militaot, vagy egybeláb Vallejot -> ha nem jönnek be, legalább megpróbáltuk, de jelenleg ugyanúgy benne látok Alaba kh játékában évi 10-15 helyezkedési hibát/gólt, mint a másik 2be.. (persze ezzel azt is mondom, h Vallejo/Militao = Alaba (ami nem igaz), de akkor legalább férfiasan döntünk egy irány mellett, ami max nem jön be. viszont a Ramost Alaba cserében biztos vok h nem működne)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. január 26., kedd 8:49

Realista24 írta: De mégis ki van egy szinten a prime Ramosszal vagy a prime Cével? De még a nyugger Cével sincs senki egy szinten.

Értelmetlenek ezek az összehasonlítások. Több, mint 10 évet kellett várni egy ilyen csapatra, hogy összeálljon. A csúcsról csak lefelé vezet az út.
Ezért is kéne jobban értékelni, vagy kellett volna a zsinróban 3 BL címet, az 5 év alatt a 4-et és nem azért sírni, hogy de nem nyertünk 5 bajnokságot.

Ramos, Cé, Marcelo, CKM, Karim, prime Bale.
Na, próbáld meg pótolni őket 1-3 év alatt.

Nem fogod tudni.

Lehet sírni, hogy így Hakimi, úgy Odegaard meg Kubo. Én csak rögöhök rajtuk, amikor a fenti névsort megnézem. És ezért nem értek itt sok embert.
Szerintem a sírás azért megy (a részemről legalábbis), mert nem várok BL győzelmet, nem várok gálát, és nem várok triplát se, még bajnoki címet se, csak koncepciót a jövőre nézve. Én elfogadom, hogy már nem prime a felsorolt lista, de nem is lesznek azok, nem ők a jövő, el lehetne kezdeni építkezni. Hakimi szerintem beférne, Kubo jó helyen lesz remélhetőleg, nem ő váltaná meg a világot, de Ödegaardot kár volt visszahozni 0 percért. Ha szint, akkor kapjon perceket, ha nem, akkor maradhatott volna a jó Soci deal keretein belül. Militao is szerintem bizonyít, mikor játszik, még ha nem is top, de Vackezt hozta volna jobbszellőben. Nem a kupák hiányoznak, hanem a jövőkép. Alaves ellen is Modric hozta a meccset, 2 év múlva meg lehet kapkodni, ha már nem tud megvillanni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 26., kedd 8:38

Alaba - Ramos nyomást gyakorol a klubra, a klub nyomást gyakorol Ramosra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 26., kedd 8:38

Nem is lehet őket pótolni, de nem is ebben kellene gondolkozni. Nincs két ugyanolyan játékos a világon, de ez így van jól.

Viszont ahogy leírtam már másik topikban pár nappal korábban, ilyen lett a világ. Nem fogsz tudni idehozni 3-4 világsztárt, mert k*rvára megerősödött a mezőny körülötted, nem tudod már mindenkivel felvenni a versenyt. Jelenleg azzal, hogy nem igazán van koncepciónk, 1-2 ember kivételével ugyanaz a kezdőnk mint 5 éve, nem könnyen fogsz bárkit is idecsábítani. Főleg hogy mások fizu ajánlatával se tudsz versenyezni.

Ezért azzal kellene próbálkozni amit összehoztunk. És igen, vicces leírni, de jelenleg egy Hakimi, Kubo, Odegaard is tudna "Real Madrid szint" lenni.

Ne abban gondolkozzunk már hogy mi vagyunk a b*szó RealMadrid. Már nem vagyunk azok. Oda el kell újra jutni, írtam a Bayernt is példának. Anno Kimmichre kb ziron kivül senki se mondta, hogy jó focista. 120 magas, meg 25 kiló, aztán látjuk hogy hol tart most. Nincs semmi garancia persze arra, hogy bármelyik fiatalunk befutna, de ki sincsenek próbálva. Hiába bizonyítanak a kölcsönben, az edző nem számol velük.

Persze lehet próbálkozni idehozni majd 2-3 nagyobb nevet, de be kell érni ilyen Mendyvel, Regulionnal, mert jobbat nem fogsz tudni elhozni. Davies nem fog eljönni a Bayern-ből, ahogy egy Robertson se a Poolból, de ezt is írtam már.

Ramos helyett is igen, lehet hogy egy Alaba lesz a megoldása a vezetőségnek. Ez van, bár szerintem az osztrák is eléggé le van nézve, nem annyira rossz focista ő. PERSZE NEM EGY RAMOS!!!!!!!!!!!!!!

Ugyanez igaz a KP-re. Nem fogsz tudni hozni se egy Bruno Fernandest, se egy De Bruynet se egy komolyabb nevet Modric helyére és ők sem tudnák pótolni a horvátot. Valag pénzt keresnek ahol vannak és azok a klubok nincsenek perpill semmivel sem hátrébb mint mi.

És persze ez igaz előre is. Megpróbáltuk Hazardot (elég nagy késéssel), de akkora javulást már nem fog hozni, hogy a végén azt mondjuk rá hogy, de kumma jó igazolás volt. Benzi helyett lehet álmodozni Haalandról meg Mbapperól, de egyikért sem csak mi leszünk harcban és a francia egyszer már választotta a pénzt helyettünk. Nincs rá semmi garancia, hogy most minket akarna. (Pár újság cikkel ne jöjjünk, ha látok egy videót, ahol lenyilatkozza, hogy akarni menni Real, majd elhiszem). A norvég meg felcsörgi a haverját aztán azt mondja neki, hogy no Real amíg Zidane az edző. Meg ő szerintem most még bőven élvezi a dortmundi "kiruccanást".

És igen, ezt is többen írtuk már, lassan 5-6 embert kell cserélni a kezdőben, nem csak foltozgatni, ez lehetetlen ha nem használod azt amid már van.

Nézhetjük Militao-t is 2 meccs 2 hiba oldalról, de ez számomra ilyen "kiafacomezaMilitaomitkeresaRealbanegyilyenkutyaütő" stílus, mert emellett marha jól játszott. Valamint nem tudunk mondani senkit aki nem hibázott a Realos karrierje során soha. Most Karim a király, de én azért nem felejtem el azt amikor 11-est rúgatott vele Cé, mert emberünk üres kapukba nem talált be nem 1-1 meccsen sajnos.

Nem kell mindenkit eltemetni mert van egy rossz meccse, vagy egy hibája. Fél keret már a sírban lenne akkor.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 26., kedd 8:29

Realista24 írta: De mégis ki van egy szinten a prime Ramosszal vagy a prime Cével? De még a nyugger Cével sincs senki egy szinten.

Értelmetlenek ezek az összehasonlítások. Több, mint 10 évet kellett várni egy ilyen csapatra, hogy összeálljon. A csúcsról csak lefelé vezet az út.
Ezért is kéne jobban értékelni, vagy kellett volna a zsinróban 3 BL címet, az 5 év alatt a 4-et és nem azért sírni, hogy de nem nyertünk 5 bajnokságot.

Ramos, Cé, Marcelo, CKM, Karim, prime Bale.
Na, próbáld meg pótolni őket 1-3 év alatt.

Nem fogod tudni.

Lehet sírni, hogy így Hakimi, úgy Odegaard meg Kubo. Én csak rögöhök rajtuk, amikor a fenti névsort megnézem. És ezért nem értek itt sok embert.
A fura inkább az, hogy Ramos fizetésére pl nincs pénz, de Alabáéra lesz (persze a hírek szerint), aki jóval szerényebb képességű.

A fiatalok utáni sírás meg abból adódik, hogy minden szarra az a magyarázat, hogy nincs pénz. Ezek a játékosok ingyen itt vannak/voltak, mégse lettek felépítve, kipróbálva, beépítve. Tudom, a Real Madrid nem az a klub, ahol felépítik a fiatalokat, de nem is az a klub, ahol a pénz problémát jelent. Új idők, új szelek, talán csapatépítés terén is lehetne picit újítani legalább ebben az átmeneti időszakban. Ott van pl Militao, aki egy jó képességű fiatal védő, több, mint 40 meccset lejátszott jobb hátvéd poszton pályafutása során , de nálunk LV bohóckodik ott, mikor Carvajal sérült. Ugyanez az Isco-Odegaard eset.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 26., kedd 8:03

De mégis ki van egy szinten a prime Ramosszal vagy a prime Cével? De még a nyugger Cével sincs senki egy szinten.

Értelmetlenek ezek az összehasonlítások. Több, mint 10 évet kellett várni egy ilyen csapatra, hogy összeálljon. A csúcsról csak lefelé vezet az út.
Ezért is kéne jobban értékelni, vagy kellett volna a zsinróban 3 BL címet, az 5 év alatt a 4-et és nem azért sírni, hogy de nem nyertünk 5 bajnokságot.

Ramos, Cé, Marcelo, CKM, Karim, prime Bale.
Na, próbáld meg pótolni őket 1-3 év alatt.

Nem fogod tudni.

Lehet sírni, hogy így Hakimi, úgy Odegaard meg Kubo. Én csak rögöhök rajtuk, amikor a fenti névsort megnézem. És ezért nem értek itt sok embert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 26., kedd 7:59

Realista24 írta: Hogy hogy hova ment a pénz?
Stadion. Hazard. Covid. Meg a slepp akik ülnek a padon milliókért vagy Tottenhamnel, mert nem tudtuk eladni őket.

én csak arra értettem, h ha a terv az, h Ramos helyett Alaba, akkor fújhatjuk. Alaba cserének oké, Alaba 1az1ben Ramos helyett -> :lol: :lol:
ha nem megfelelő minőséggel lesz pótolva (ahogy CR sem lett(csak 1 évvel később Hazarddal)) akkor ua. a szitu lesz a védelemben is..
erre értettem, nem a hol pénz témára.. ha Ramos megy, nem Alaba fogja (tudni) helyettesíteni, az fix, jó játékosnak tartom, de nem 1 szint a prime-kh Ramosszal....
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 26., kedd 6:58

raul 4 ever írta:
dzsi91 írta: A klub az első igen. Meg a pénz. De nemlátom,hogy a Céronaldón megspórolt pénz hova ment,mármint sajnos látom és úgynézki Ramos +pár millája is megy majd alaba számlájára. Az egész azért különösen humoros mert a védelem és a kp az ami ebben a nyomorúlt időszakban is úgy ahogy rendben volt. Most nem elég,hogy a támadósort de a védelmet is építsük újra nyáron. Gg
+1 én is teljesen.. mert jogos a kampf, meg vannak határok, de ha Ramos be lesz cserélve Alabára, az a kövi hatalmas lol kategória.. ilyenkor kéne a sportigazgatónak színre lépni (nálunk van egyáltalán? :D :D ), és nem az elnöknek Istent játszania..
Hogy hogy hova ment a pénz?
Stadion. Hazard. Covid. Meg a slepp akik ülnek a padon milliókért vagy Tottenhamnel, mert nem tudtuk eladni őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 26., kedd 6:56

dzsi91 írta: A klub az első igen. Meg a pénz. De nemlátom,hogy a Céronaldón megspórolt pénz hova ment,mármint sajnos látom és úgynézki Ramos +pár millája is megy majd alaba számlájára. Az egész azért különösen humoros mert a védelem és a kp az ami ebben a nyomorúlt időszakban is úgy ahogy rendben volt. Most nem elég,hogy a támadósort de a védelmet is építsük újra nyáron. Gg
+1 én is teljesen.. mert jogos a kampf, meg vannak határok, de ha Ramos be lesz cserélve Alabára, az a kövi hatalmas lol kategória.. ilyenkor kéne a sportigazgatónak színre lépni (nálunk van egyáltalán? :D :D ), és nem az elnöknek Istent játszania..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. január 25., hétfő 23:25

De nemlátom,hogy a Céronaldón megspórolt pénz hova ment,mármint sajnos látom és úgynézki Ramos +pár millája is megy majd alaba számlájára. Az egész azért különösen humoros mert a védelem és a kp az ami ebben a nyomorúlt időszakban is úgy ahogy rendben volt. Most nem elég,hogy a támadósort de a védelmet is építsük újra nyáron. Gg
Nagyjából erről van szó és nekem is ez a legnagyobb problémám a Cristiano, S.Ramos féle bulival! Mondjuk, amíg nem biztos a távozása addig csak a találgatás megy, egy viszont erősen sanszos; vélhetően közelebb áll jelenleg a távozáshoz, mint a maradáshoz, máskülönben normál körülmények között már rég nem kellene, hogy ez egyáltalán nyitott kérdés legyen február kapujában! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. január 25., hétfő 23:17

Jim írta: írja alá, és lépjünk tovább :shutup:

nagy madridista tény, de pl Hierro vagy Raúl el nem tudom képzelni, hogy ne írta volna alá már rég a szerződést, bármilyet is kínálnak nekik...
Wtf Raúlt úgy kellett a hátsókapun kitessékelni annyira rátelepedett a klubra.Casillas meg ugyanúgy kavarta a szart.

Az ő idejük véges a klubé nem ezért megértem Raúlt is Ramost is és perezt is.Csakhogy Perez kurvára nem ért a fotballhoz csak a pénzhez. Nagyon megmutatta Céronaldonak is kiafaszacsávó. Még tapsoltam is nekk,hogy első a klub csak aztán úgygondolta ,hogy majd benzema meg viniciusz meg bale lehozzák. :lol: azóta se rúgtunk gólt, ugyanez lesz most is. Megmutatja Ramksnak ki a fasza csávó, aztán a balhátvéd alaba fog bohóckodni a helyén.

A klub az első igen. Meg a pénz. De nemlátom,hogy a Céronaldón megspórolt pénz hova ment,mármint sajnos látom és úgynézki Ramos +pár millája is megy majd alaba számlájára. Az egész azért különösen humoros mert a védelem és a kp az ami ebben a nyomorúlt időszakban is úgy ahogy rendben volt. Most nem elég,hogy a támadósort de a védelmet is építsük újra nyáron. Gg
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 25., hétfő 20:44

raul 4 ever írta:
wZoLee7 írta: itt nem csak az a kérdés, hogy bírja vagy sem, hanem, hogy milyen lesz a minősége? Hiába kapitány meg minden, ha hirtelen leépül 1,5-2 év után akkor a padon ül majd még 2-t a hatalmas fizetésért és nem fog visszavonulni.
igen, 100.000 km fölött minden méter ajándék egy kocsinál is.. ez már nem az a szitu, amikor egy 26 éves játékosnál 4 v. 5 éven megy a huzavona..
Lehet, hogy bizonyos típusoknál igaz, de egy átlag VW röhögve elmegy 500 ezret, ha megadod neki, ami jár :smile:

Ramos meg 35 éves, két éves szerződés a max., amit ilyen életkorú játékossal érdemes kötni, ha ő kevesli ezt, meg az amúgy tisztességes anyagi ajánlatot, akkor nyugodtan távozhat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 25., hétfő 19:34

Fenoo írta:
Tottinho írta:

Azok kitalációk.

Az én álláspontom továbbra is az, hogy a klub felől nem érzi a megbecsülést.

Amit persze pénzbe mér. :mrgreen:
De hát neki meg kell adni mindent, mert Ramos >>>>> Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. január 25., hétfő 19:22

Ha csak arról lenne szó, hogy tényleg uj kihívást keres, akkor nem lenne ez a huzavona. Akkor oda állt volna Perez ele, hogy itt a vége, változásra van szüksége stb stb.
Nem lenne ez, akar ki is jelenthetné, hogy Real számára uj projekt indul, és ebben Ő mar nem látja a szerepét. Szerintem a szurkolok sem haragudnának.
Ha igazak a hírek akkor ez csak a pénzről szól, ami nem a legszebb.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 25., hétfő 18:51

Nem azt mondtam, hogy lerombolja a szobrát vagy bármi mást.

De ő a kapitány, a hierarchiaban cr lejjebb volt akarmennyire o a goat. A karszalagot viselni mas, olyankor nem gecizunk a loven.

Ha levezetni menne azt mondanám ok, de egy bl csapatrol van szó. Ha usat vagy Kínát valasztja megint mas.

Meg elvileg ingyen is játszana a realban, megis a pénzért megy el?

Mielott barki kiforgatja a szavaim, nem vagyok ramos ellen, es lehet hogy az egészet csak a firkaszok talaljak ki. Egészen addig feltételes modban beszélek errol amig nem ir ala máshova, es egészen addig ugy veszem hogy maradni fog es az egész csak kitaláció.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég