Sergio Ramos - 4

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Mi lesz Ramosszal?

A szavazás 2021. január 19., kedd 17:56-kor befejeződött.

Marad
70
73%
Megy
26
27%

Szavazatok száma: 96

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 8:29

Süti írta:
Realista24 írta:
Real > Ramos.
Többet nagyon nem is kell írni.
Ez sokunknál világos, csak azt nem értem, hogy aki itt pár millió eurót úgy tűntet fel, hogy aprópénz, az nem tudom milyen világban él.
A 10% nagyjából 1,5 millió eurót jelent, az bruttó 3 millió, két évre az 6 millió egy olyan időszakban, amikor a klub éves profitja nagyjából breakeven volt.

CR-rel meg már csak azért sem érdemes összehasonlítani a helyzetét, mert CR páratlan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. február 11., csütörtök 8:16

Realista24 írta:
Real > Ramos.
Többet nagyon nem is kell írni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

R. Carlos
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. február 11., csütörtök 8:03

Realista24 írta:
Ramost meg most műtik, beinjekciozva játszott hetek óta, több kihagyott meccse lesz mint lejátszott, de kapjon vakon két éves szerződést vakon évi bruttó 30-35 millióról.

Van éppen elég kidobott pénz a klubnál, nem kell több.
Ennyi pénzből egy jó khv-t tudnánk venni. Amúgy is Nachot és Militaot szerintem jobban használhatnánk a jövőben. Megfelelő rotációval tudnák azt hozni, amit Ramos hozott.

Amúgy megemlíteném itt a sevillás Koundét, szerintem ő kellene nekünk.

Respect Ramosnak azért, amit letett, de nekünk a jövőre is kell kocnentrálni. Neki 1-2 év van ezen a szinten, vagy fogadja el, amit ajánlunk vagy mehet innen.

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 11., csütörtök 7:19

Ramost meg most műtik, beinjekciozva játszott hetek óta, több kihagyott meccse lesz mint lejátszott, de kapjon vakon két éves szerződést vakon évi bruttó 30-35 millióról.
De örülök hogy ezt megemlítetted!
Nagyon fontos tényező, jó lenne ha nem sikkadna el. A szezon érdemi részében nem számíthatunk Ramosra, úgy estünk ki a kupából, úgy havazódtunk el a bajnokságban, és úgy mérettetünk meg a BL-ben, hogy Ramosra nem lehet számítani. Nagyon sokat kopott idén a hadrafoghatósága, nem fillérbaszás, hogy kevesebbet ajánl neki a klub, hanem racionalitás.
Elhiszem hogy kéne neki ugyanaz a fizu amit évek óta kap, de nem tudja ugyanazt nyújtani mint évekkel ezelőtt. Ha nem lenne ikon, mehetne Isten hírivel. Az idei szezon már ráfizetéses, Ramos fenntartása idén a klub számára többe van mint amit Ramostól kapott-kap. Ez jelzésértékű, 35 évesen és azon túl nem nagyon lenne már ez másként. Méltányos ajánlatot kapott a klubtól, nem volt ez fillérbaszás. Megértem ha menni akar, egy percig se fogom hibáztatni, de szívből örülök hogy nem ajánl neki többet Perez.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 6:12

dzsi91 írta:
Jim írta: Értem amit írtok, de Modric simán elfogadta
ő is még szinte a toppon van, nem kiégett
mehetne máshova több pénzért
Azzal, hogy Ramos és LV nem fogadta el a hosszabítást, kicsit csökken a madridista nimbuszuk szerintem
Modric a toppon van az utolsó fél évben. Az aranylabdája óta azért elég hullámzó volt.Voltak nagyon jó és rossz időszakai+ rajta azért látszik,hogy ő már fizikailag nem bír kezdőként teljes szezonokat. Ő már tényleg a visszavonulására készülve írta alá a szerződést.

Ramosnak még a 2 év után is kinéz vagy egy amerikai túra vagy bármi.
Ugy írod mintha Ramosnak nem lennenek jó és rossz időszakai, csak jók.

Modric Amerikában bekotott szemmel és fél lábbal is játszatna meg éveket, vagy ugyanúgy Katarban vagy akárhol.

Van éppen elég kidobott pénz a klubnál, nem kell több.

Egy év azonos fizu nem elég.
Két év mínusz tíz százalék nem elég.
Évente újratargyalt szerződés nem elég.

Real > Ramos.
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 11., csütörtök 3:59

Jim írta: Értem amit írtok, de Modric simán elfogadta
Azzal, hogy Ramos és LV nem fogadta el a hosszabítást, kicsit csökken a madridista nimbuszuk szerintem
Modric a toppon van az utolsó fél évben. Az aranylabdája óta azért elég hullámzó volt.Voltak nagyon jó és rossz időszakai+ rajta azért látszik,hogy ő már fizikailag nem bír kezdőként teljes szezonokat. Ő már tényleg a visszavonulására készülve írta alá a szerződést.

Ramosnak még a 2 év után is kinéz vagy egy amerikai túra vagy bármi.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 11., csütörtök 1:00

Értem amit írtok, de Modric simán elfogadta

h.laci94
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2021. február 10., szerda 23:35

Jim írta:
h.laci94 írta: szóval én annyira nem tudok rá neheztelni ha ez így neki nem szimpatikus. Nekem sem az.
ha olyan nagy madridista, mint amilyennek mondja magát, szó nélkül elfogadta volna az ajánlatot :shutup:
Ezzel én egyetértek. Sőt alapvetően az egész szituációt méltatlannak tartom mindkét fél részéről, hogy ilyen "bagatel" összegeken látszik megbukni a dolog.

Én arra próbáltam rá világítani amit most Dzsi is összefoglalt. Nem olyan emberről beszélünk, aki egy kiégett kolonc és örülnie kéne hogy egyáltalán szóba állunk még vele hosszabbítás ügyében. Ez mondjuk lehetne ebben az esetben Marcelo. Ha ő akarna most hosszabbítani, na ott egy szavam se lenne az egészre ha csak fizu csökkentés árán lennénk hajlandóak bármi papírt aláírni, mert gyakorlati haszna nem sok van már szegénynek.

De Ramos perpillanat egy nagyon is használható klub ikon, az öltöző vezére, súlya van annak amit mond (döntse el mindenki hogy ez mikor jó és mikor nem), és a védelem nélküle jelenleg pont akkora fosnak tűnik mint elől a CR nélküli csatár sor.

Éppen ezért is szerintem pont ugyanannyi alapja van neki jelen esetben tartani a markát azért az "apróért", mint rávetni azt, hogy ha akkora madridista akkor legyen neki elég a 0-nak a fele is.

Mindkét félnek megvan a maga igaza, de én már csak a múltra való tekintettel (értve itt a már korábban is említett nagy nevek méltatlan tavozasara) illetvefigyelembe véve a csávó státuszát a csapatban, én most inkább megadanám neki amit kér, ami ha igaz amit írnak, egyáltalán nem tűnik nekem szürreálisnak.

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. február 10., szerda 23:12

Lehet persze fillérb...ról is beszélni, de a másik oldalon meg Ramosnál ez szimpla presztizskérdés, afféle farokméregetés. Mert itt olyan összegekről van szó, amik között nincs releváns különbség, most az, hogy évi 10 vagy 11 milliót keres, kis túlzással ugyanaz, nincs kihatással az életszínvonalára. Egy klub viszont szigorú pénzügyi feltételek között működik és náluk ez az összeg is fontos tétel lehet. Lehetne annyira szolidáris a klubbal, hogy megérti, most ez az összeg tényleg fizetésemelésnek tekinthető, ha azt vesszük figyelembe, hogy másutt meg 30-40 %-kal csökkentik a béreket.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. február 10., szerda 23:02

Jim írta:
h.laci94 írta: szóval én annyira nem tudok rá neheztelni ha ez így neki nem szimpatikus. Nekem sem az.
ha olyan nagy madridista, mint amilyennek mondja magát, szó nélkül elfogadta volna az ajánlatot :shutup:
nézhetjük onnan is, hogy kinek kínált a vezetőség bármiféle új szerződést 35 évesen?? :hmmm:
én senkire sem emlékszem az elmúlt 20 évből (most Modricnak, el is fogadta egyből)
pl Hierro 35 évesen távozott, nem önszántából, nem kapott új szerződést semmilyen feltételekkel (nem volt már a mostani Ramos szintjén, de sokat játszott, nem kispados volt alapvetően)
Pedig Hálaci94nek van igaza.

Sokat rugóztok az életkorokon pedig Cé és Ramos is a csúcson van/volt amikor verte az asztalt a pénzért. Szó nincs arról,hogy kiégett klub legendák akarták volna mégegyszer utóljára lehúzni a klubot. Kár is példálózni Hierroval,Raúlal vagy Ikerrel. Ők a közel nem voltak azon a szinten távozásukkor mint a 33 éves Cé vagy most Ramos.

Részemről fillérbaszás ‘alá Perez az egész. Konkrétan az elmúlt évtized Real Madridjával állt le az öreg méricskélni a péniszét. És még igazat is tudnék adni neki ha közben gareth bélek hazardok meg hámeszeodrigezek nem lopnák a napot itt évekig a nagy pénzekért. Ott kéne vagy kellett volna keménykedni meg példát mutatni nem csúcson lévő klublegendákkal.
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. február 10., szerda 22:57

Tenyleg ennyi a tortenet, ha akkora madridista akkor marad.
Most nem az a szitu mint Iker meg Raul eseteben, hogy kb koloncok, Ramosra szuksege lenne meg a csapatnak. Ha ennek tudataban elmegy bohockodni akkor az is lenne.

Ingyen is jatszania kéne a Realert, hogy temanal maradjunk. :)

Mar alapbol az felbasz, hogy itt szaroznak, a cskbol kene sugaroznia a kiegyensulyozottsagnak es o kellene hogy legyen a biztos pont. Most egyedül az látszik, hogy akkora a káosz a csapatnal, hogy a két lábon járó madridizmusrol nem tudod eldonteni hogy csak a penz kell e neki. Ott el lett baszva, hogy ezt januarig hagytak huzodni.
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. február 10., szerda 22:32

nézhetjük onnan is, hogy kinek kínált a vezetőség bármiféle új szerződést 35 évesen?? :hmmm:
én senkire sem emlékszem az elmúlt 20 évből (most Modricnak, el is fogadta egyből)
pl Hierro 35 évesen távozott, nem önszántából, nem kapott új szerződést semmilyen feltételekkel (nem volt már a mostani Ramos szintjén, de sokat játszott, nem kispados volt alapvetően)

h.laci94

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2021. február 10., szerda 22:15

Én továbbra sem értem, hogy miért kell mindenáron pont az ő fizuján rugózni nyavajás 10%-okon. Azon nem fog múlni szerintem a klub megélhetése (bár az övé se ha őszinték akarunk lenni).
Ha ő valóban csak annyit kér hogy kapja meg az eddigi fizuját még 2 évig, szerintem az nem irreális még ebben a helyzetben sem, mert a mai napig tesz le annyit az asztalra, hogy ez megadható legyen.
De ez csak az én szemléletem, mondom nem vagyok tisztában a klub pontos pénzügyi helyzetével..

Bele lehet állni Ramosba, hogy miért nem képes elfogadni ha már olyat is mondott hogy ingyen is játszana, de közben nála haszontalanabb embereket is eltartunk a semmire nem kis összegekért, illetve 100+ milliós igazolások (Bappe/haaland) vannak tervbe véve a közeljövőben (legalább is a sajtó szerint), szóval én annyira nem tudok rá neheztelni ha ez így neki nem szimpatikus. Nekem sem az.

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 10., szerda 20:24

Azon vajon mit nem lehet felfogni, hogy a jelenlegi helyzetben egy ugyanakkora, vagy csekely mertekben csokkentett gazsit tartalmazo szerzodes feler egy emelessel? Nem olajcsapat vagyunk, vagy kreten Barcelona vezetes, hogy ki tudjuk kohogni az irrealis elvarasokat, mikozben csodbe megy a klub.

Amugy nem tudom elhinni az egeszet. Lehet, hogy nem Ramos a legelesebb kes a fiokban, meg a batyja is duruzsolhat, de egyszeruen nem all ossze nalam, hogy inkabb lelep, mint innen vonuljon vissza a valaha volt legnagyobb klublegendak egyikekent. Nyilvan igy is hírességek csarnoka tag a Realnal, de keseru lenne, ha nem itt fejezne be, es szamomra kisebbe valna ezzel.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 20:10

Amúgy annál ellenére hogy a Real kivételt tesz vele a fix két éves szerződéssel, vagyis tenne, ő nem fogadja el az idei csökkentest sem, és a hosszabbítást sem 10% csokkentessel.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 10., szerda 19:23

Ramos wants a 2 year contract with the same salary. He has a great relationship with Florentino Perez, and his situation might change if Perez is directly involved in the contract talks.
@FabrizioRomano

@podcastherewego
#rmalive
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

h.laci94

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2021. február 9., kedd 20:23

Alapvetően én is azt az elvet osztom hogy egy játékost sem szabad a klub elé helyezni, és agyatlanul teljesíteni minden kívánságát. Katalánéknál látjuk hogy ez milyen "messzire" ( :mrgreen:) tud menni..

Viszont bennem mindig egy keserű szájízt hagy az ilyen, mikor megy az izmozás a klub legendával hogy nem fér bele a budgetbe az az évenkénti +3/4 millió a maradék 2-3 évére amíg visszavonul, de közben 150-200 milliós játékosok (+fizu) leigazolására mozdul a pöcök mindenkinek, illetve használhatatlan emberekbe vannak súlyos pénzek beleölve. (kicsit kisarkitva persze de a lényeg érthető)
Nemtudom, nem látom át a Real pénzügyeit, meg persze aki menni akar az menjen. De mikor ilyen dolgokon csúszik el egy olyan ember szerződés hosszabbítása mint most Ramos, vagy anno Pepe, esetleg CR.. Én ezzel valahogy nem tudok teljesen egyet érteni, és kicsit szarrágóságnak tartom hogy pont rajtuk akarunk spórolni effektíve "bagatel összegeket".

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 9., kedd 20:14

Lehet, hogy úgy érzi, ebben a csapatban még pár évig nem lesz esély bl-t nyerni. Ezt így érzem én is. Addigra már nem lesz itt. Elmegy egy mási kcsapatba ahol, egy új kihívás. Annyi gondom van ezzel, hogy elvileg kapitánynak kellene lennie, de én nem tudok haragudni ezért. Legalábbis elhitetem magammal hogy nem a pénz a lényeg :lol:

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 9., kedd 20:10

Én nem fogom fel ilyen tragikusan. Sokkal csúnyább lenne, ha akkor menne el, mikor már a teljesítménye esik vissza, de még alap játékos, mert ő a kapitány. Mikor meccsek mennek el rajta folyamatosan. Mikor már hónapok, évek óta arról beszél mindenki, hogyan dönti le a saját szobrát. Láttunk, látunk már ilyet. Tett ő annyit ezért a klubért, hogy ha elmegy, akkor csak annyit mondjak teljes szívemből, hogy: Gracias!
I AM BADMAAAN!!!

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. február 9., kedd 19:59

Ami idegesítő, hogy itt sem vajaskenyérre valót kap.

Meg van becsülve, a csapat legendás kapitányaként vonulhatna vissza, amikor már nem bírja tempót.

De csak a pénzért menni...igazából elszokorító, de el kell fogadni. Ő élete, ő döntése, a pénz meg nagy úr, ha sok pénzed van mégtöbbet akarsz. :coffee:
“Do I need to be liked? Absolutely not. I like to be liked. I enjoy being liked. I have to be liked. But it's not like this compulsive need to be liked, like my need to be praised.“ - :D

Vissza: “Játékosok”