Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 14., vasárnap 9:44

Mit kell elhinni? Tudjuk hogy kurva nagy fizetése van Bale-nek, és évek óta hiába kapja...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 14., vasárnap 9:35

Anthony írta:
lordgabi írta: Nálam is hatalmas fekete pont a karrierjében ez a történet, az előzőt el is felejtettem volna neki a végén, de ez a mostani ha marad is, már ott fog maradni a szurkolók szívében. :ike:
Persze, Bale-nek vígan utaljuk a nagy pénzt, de majd a kapitányon spórolunk. Logikus!
Már ha elhiszunk mindent amit írnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 14., vasárnap 9:03

lordgabi írta: Nálam is hatalmas fekete pont a karrierjében ez a történet, az előzőt el is felejtettem volna neki a végén, de ez a mostani ha marad is, már ott fog maradni a szurkolók szívében. :ike:
Persze, Bale-nek vígan utaljuk a nagy pénzt, de majd a kapitányon spórolunk. Logikus!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 14., vasárnap 9:00

Recent phone talks between @SergioRamos and President Florentino Perez have been very positive and the captain is moving closer towards renewing his Madrid contract. [@abc_deportes]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. február 12., péntek 6:15

Nálam is hatalmas fekete pont a karrierjében ez a történet, az előzőt el is felejtettem volna neki a végén, de ez a mostani ha marad is, már ott fog maradni a szurkolók szívében. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 12., péntek 5:57

Csabi írta: kb. két éve volt olyan hír, hogy 35 milliós tartozása van vmelyik spanyol bankkal szemben, mert kölcsönt vett fel egy madrid környéki telekre, de valami félrement a dolgokban...pontosan nem emlékszem már a sztorira
Igen, amikor felmerült, hogy kínába igazol, akkor jöttek ilyen hírek, hogy kell a pénz, mert nem jött össze valami ingatlan biznisz Madridban.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 11., csütörtök 23:35

Amit egyebkent kb zsebbol ki tudna fizetni ugy erzem. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. február 11., csütörtök 23:21

Faust írta: Nekem oriasi csalodas lenne ha emiatt elmenne egy olyan ember, akinek egyebkent az ukukukukukukukukukunokaja is fenyes korulmenyek kozott fog elni velhetoen, pusztan a penzehseg miatt. Teljesen kiabrandito.
kb. két éve volt olyan hír, hogy 35 milliós tartozása van vmelyik spanyol bankkal szemben, mert kölcsönt vett fel egy madrid környéki telekre, de valami félrement a dolgokban...pontosan nem emlékszem már a sztorira

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. február 11., csütörtök 17:22

Kapuzárás előtti pánik.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 11., csütörtök 17:13

Nem értem, teli van pénzzel, itt van már neki 4 kisgyerek, neki meg 35 évesen az jár a fejében, hogy elmegy külföldre. Valószínűsítem, hogy a család itthon maradna, 1-2 (3?) évre nem hiszem, hogy menne mindenki. De még ha nem játszana vagy nem lenne megbecsülve, akkor megértem, hogy egy utolsó esély a karrierjében, de így, hogy ő a CSK és szinte mindig játszik, ha egészséges, ez számomra teljesen érthetetlen.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 11., csütörtök 16:42

Nekem oriasi csalodas lenne ha emiatt elmenne egy olyan ember, akinek egyebkent az ukukukukukukukukukunokaja is fenyes korulmenyek kozott fog elni velhetoen, pusztan a penzehseg miatt. Teljesen kiabrandito.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. február 11., csütörtök 16:08

Az AS azt írja, hogy 25%-os csökkentést ajánlottak Ramosnak és 2 évet, ezzel szemben a játékos elfogadna egy évente megújuló szerződést viszont csökkentés nélkül. A 25%-os csökkentést egyébként mindenkire szeretné alkalmazni a klub.

Az ő szemszögéből nézve MU-ba igazolás teljesen értelmetlen lenne számomra, ha a PSG-be megy, azt még valamilyen szinten meg tudom érteni: simán nyer két bajnokságot és a BL-re is nagyobb esélye van mint itt jelenleg + a fizetés is jobb lenne. Viszont szurkolói szemszögből kicsit csalódnék benne ha elmenne.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 11., csütörtök 16:07

kiserik írta: Egyébként volt, hír, hogy a másik brigád, nem tudom ki hova tartozik pontosan, vezetője pont az a Casemiro, aki nemrég újította meg a szerződését, gondolom jó kis fizetés emeléssel.
Casemironak tavasszal emeltek fel 9 milliora a fizeteset (kb megduplaztak)

Mindegyik jatekos a sajat erdeket nezi, aki nemreg kapott uj szerzodest, vagy a kovetkezo evben akar alairni, az jo esellyel nem fog szembe menni a vezetoseggel. Szerintem a keret nagy reszerol jo esellyel meg lehet mondani, hogy melyik oldalon all.

Modricot tavaly mar elkonyveltek az ujsagok, hogy kezd visszaesni, megvan az utodja, ez lesz az utolso madridi szezonja. Ennek ellenere a palyan kiharcolt maganak egy hosszabbitast, nyilvan o sem fog az alairas elott szembe menni Perezzel. Meg ha a mostani 10 (?) helyett csak 9-et is fog kapni, az is boven megeri neki. Carvajal is kozel all a hosszabbitashoz.

Osszel nem volt gond, mert megha paran elegedetlenkedtek is, az oltozo meghatarozo jatekosai a csokkentes mellett voltak. A bombat most egyertelmuen Ramos robbantotta, kihasznalja az oltozon beluli befolyasat az uj szerzodes erdekeben. Lucassal nagy spanok, gondolom Iscot, Asensiot vagy eppen Marianot meg aztan foleg nem volt nehez meggyozodni, Kroos mar tavasszal is ellene volt, szoval annyira azert nem nehez kitalalni az oldalakat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 15:11

kiserik írta:
Realista24 írta:

De, pont ezért háborod a Ramos féle brigád, hogy miért mondanának le a fizetésről, ha jön új játékos egy zsák pénzért.
A "évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelés", amiről én beszéltem, hogy nincs baja vele senkinek, nagyon nem egyenlő azzal, hogy fizetésről kell lemondani.

Egyébként volt, hír, hogy a másik brigád, nem tudom ki hova tartozik pontosan, vezetője pont az a Casemiro, aki nemrég újította meg a szerződését, gondolom jó kis fizetés emeléssel.
Nem kellett volna lemondani, csak akkor egy évre írt volna alá vele a klub.
Az sem volt jó.

Akkor menjen. Ha nem jó neki semmi ettől a klubtol, máshol biztos jobb lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 11., csütörtök 15:04

Realista24 írta:
kiserik írta:
Ezzel tudtommal nincs is baja senkinek.
De, pont ezért háborod a Ramos féle brigád, hogy miért mondanának le a fizetésről, ha jön új játékos egy zsák pénzért.
A "évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelés", amiről én beszéltem, hogy nincs baja vele senkinek, nagyon nem egyenlő azzal, hogy fizetésről kell lemondani.

Egyébként volt, hír, hogy a másik brigád, nem tudom ki hova tartozik pontosan, vezetője pont az a Casemiro, aki nemrég újította meg a szerződését, gondolom jó kis fizetés emeléssel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 11., csütörtök 14:30

kiserik írta:
Realista24 írta:

De most mi van a való életben? Akit most markolnak fel az álláspiacról nyivlán a mai viszonyoknak megfelelő bért fog kérni/kapni, mint egy olyan személy aki régóta a cégnél dolgozik, és évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelést.
Ezzel tudtommal nincs is baja senkinek.
De, pont ezért háborod a Ramos féle brigád, hogy miért mondanának le a fizetésről, ha jön új játékos egy zsák pénzért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 11., csütörtök 13:20

kiserik írta:
Realista24 írta:

De most mi van a való életben? Akit most markolnak fel az álláspiacról nyivlán a mai viszonyoknak megfelelő bért fog kérni/kapni, mint egy olyan személy aki régóta a cégnél dolgozik, és évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelést.
Ezzel tudtommal nincs is baja senkinek. Ott kezdődik a bibi, mikor 'az évente/kétévente kap valamilyen mértékű emelést' elmarad, sőt, átmegy csökkentésbe, hogy a frissdiplomásnak meglegyen a megfelelő bére. De erre mondtam, hogy ez továbbra is csak fingfűrészelés. A hírekből kiindulva alapból nem tetszik nekem az Mbappé biznisz (minden pénzét (játékosát?) beleölné a klub a lejáró szerződése ellenére és biztos, hogy kiemelkedő fizut kell adni neki, még ha csökkenti is a mostanit, én 30-ra tippelek (klub szempontból bruttót írok) ), és ennek fényében LV-nél 1, Ramosnál (ok, ez védhető a klub policy-vel) kb 3 millión megy a huzavona (ez is bruttó, a klub szempontjából). Legutóbb aki ilyen feltételek mellett érkezett, az egy BL-t és egy aranylabdát tartott a far zsebében...
Annyira azért ne éld bele magad ebbe a Mpabbé dealbe, nem lesz rá most pénzünk úgy gondolom, pont a fentiek miatt, nem fog kijönni a matek, hacsak nem megyünk akkorát az eladásokkal amekkorát nem fogunk. De az elvvel, hogy Real Madridként a jelenkor legértékesebb támadóját próbáljuk elcsábítani, nem hiszem, hogy gond lenne. Már a marketing, hype visszahozza a belé fektetett összeget. Top brand kell, erre tetszik vagy nem szükségünk van, pláne, hogy a Hazard vagon kisiklott. És azért Mpabbé nem egy Asensio féle lófasz esti fényben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 11., csütörtök 13:19

füst írta: Szépen utánanéztél, ügyes vagy! :D
Nem értem, hogy miért nem azt nézted hogy a Bilbao hány évesen igazolta a játékosait, ha már a mi keretünknél ezt vizsgáltad. De nem ér ennyit az egész, Tudod mit?

Ha fiatal tehetségeket szeretnék nézni, akkor Benfica drukker lennék. Jó szórakozást a Benfica keretének vizsgálatához!
Most komolyan, nem szívatásból, ott az átlagéletkor 27 év :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 11., csütörtök 13:11

Legutóbb aki ilyen feltételek mellett érkezett, az egy BL-t és egy aranylabdát tartott a far zsebében...
Kicsit a tematol fuggetlen, de akkor mi a megoldas? Valtozott a piac, mar nem feltetlen eleg a Real nev ahhoz, hogy minket valasszon egy jatekos, amikor az angolok vagy a PSG rohogve adnak ketszer akkora fizut, marketingbevetelek megtartasat, nagyobb alairasi penzt, akarmit. Onmagaban a presztizs nem minden esetben eleg.
Perezek is keresik gondolom a kozeputat, de ha jatszuk az eszunket az "ide csak az jojjon, aki a kremek kremje es erzi mekkora megtiszteltetes itt jatszani" - meg ha alapvetoen van is benne igazsag - konnyen koppanhatunk es minosegben elmaradunk az elbolytol.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 11., csütörtök 13:00

Realista24 írta:
kiserik írta:

Nálam nem. Attól, hogy univerzális, de full átlagos, a fizetése még nem kell, hogy az egeket verje. LV-nek sem fizet a klub 3-szoros pénzt csak azért mert bevethető 3 poszton is. Kap 3 milliót és jónapot.

Az ok, de hová vezet, ha egy 22 éves gyerek úgy lesz a csapat legjobban fizetett játékosa és legdrágább igazolása, hogy covid van, pénz nincs, annyira sok mindent meg még nem mutatott? Én kb ide sorolom LV ügyét is. Teljesen megértem. Biztos hogy szar érzés azt látni, hogy a Bale meg Hazard félék 4-szer 5-ször annyit visznek haza a semmire, a padon ülve, röhögcsélve, mint ő, aki folyamatosan kiemelkedően dolgozik, megy, hajt, kiadja a maximumot. Sőt még menjen bele egy fizetés csökkentésbe, csak hogy ezeknek vígan "" hízhasson"" a feje.

Egy fiatal tehetséget mindig rosszabb opció igazolni, mint egy balhés, 30 közeli, már lefelé szálló figurát, sztárgázsival :hmmm: :D
De most mi van a való életben? Akit most markolnak fel az álláspiacról nyivlán a mai viszonyoknak megfelelő bért fog kérni/kapni, mint egy olyan személy aki régóta a cégnél dolgozik, és évente/kétévente kap valamilyen mérékű emelést.
Ezzel tudtommal nincs is baja senkinek. Ott kezdődik a bibi, mikor 'az évente/kétévente kap valamilyen mértékű emelést' elmarad, sőt, átmegy csökkentésbe, hogy a frissdiplomásnak meglegyen a megfelelő bére. De erre mondtam, hogy ez továbbra is csak fingfűrészelés. A hírekből kiindulva alapból nem tetszik nekem az Mbappé biznisz (minden pénzét (játékosát?) beleölné a klub a lejáró szerződése ellenére és biztos, hogy kiemelkedő fizut kell adni neki, még ha csökkenti is a mostanit, én 30-ra tippelek (klub szempontból bruttót írok) ), és ennek fényében LV-nél 1, Ramosnál (ok, ez védhető a klub policy-vel) kb 3 millión megy a huzavona (ez is bruttó, a klub szempontjából). Legutóbb aki ilyen feltételek mellett érkezett, az egy BL-t és egy aranylabdát tartott a far zsebében...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég