Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 25., csütörtök 19:47

Mindenkét félnek igaza van...már mint az itt fórumozóknak...Pereznek és Ramosnak nincs.
Az egyik megőrült, a másik meg lehet rákapott a kábszira...Sergio, a kábszi rossz :Đ :mrgreen:
Sajnos Perez ebből jól nem tud kijönni. Az egyetlen megoldás Bale eladása lenne. Ez pénz hozna, helyed adna a kezdőben arra érdemesebb embereknek, és valamelyest stabilizálná a fizetési listánkat. Ramos elfogadná a 7 millát és kész is lenne a történet. Ez viszont lehetetlen, 2017-ben Ramosnak és Casemironak jár le a szerződése, így nem meglepő hogy ez a fajta lázadás tőle jön elsőnek. 2018-ban majd jöhet Modric, Marcelo, Isco, Jesé és Ronaldo...na ha most ekkora a visszhang mi lesz itt jövőre? 5-ből ha mind itt lesz 4 fontos tagja lesz a csapatnak. Perez agymenésének köszönhetően meg sima hosszabbításra nem is lehet számítani.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 25., csütörtök 17:11

Aki nem érzi át jelenleg Ramos értékét a Real Madridban azzal nem lehet mit kezdeni, évek óta ő a csapatkapitány még ha Ikeren van a szalag akkor is. Ha egy nyáron elveszítenénk az edzőnket és a csk-nkat akkor már CR-t is elzavarhatjuk mert ennek a generációnak akkor reszeltek, lehet megint építkezni. CR után ő a második legfontosabb(sőt szerintem Cé-nél is fontosabb) játékosunk, ezért adnám neki a második legjobb fizetést legyen az 10 milla vagy 100ezer forint.

Az meg ,hogy tavaly nyugalom volt Perez ügyben... hát persze ki a tököm gondolta volna,hogy ez a marha még a 10ik után is képes lenyomni ugyanazt a műsort :lol: , mindenki azt hitte ,hogy végre nyugalom lesz a csapat körül mert óriási teher volt a decima...

Az meg,hogy ki lesz az elnök... nem igazán érdekel, Calderon fail volt, de azért 3 év alatt 2 bajnoki cím virít melette és CR-t ő igazolta le, ez azért egy elég nagy pluszpont neki.Perez galaktikusai meg Beckham óta csak égnek.Ha most csak az ilyen giga igazolásokat nézem(nagy lóvéért) akkor jött egy káká egy Bale meg egy James ebből kettő hatalmas fail,a kolumbiai nekem bejön de azért még van mit bizonyítani.Sokkal több kárt okoz mint jót, lóvénk nélküle is lesz és akkor talán nem barmolják szét a keretünket évente. Ott a barca, a sittes elnökség lehozott egy triplát, pedig azok is világtalanok, mondjuk perez már félévkor kivágta volna Luchot.

A lényeg,hogy már Ancelotti elküldése is világi baromság volt, Ramossal még jól megtaposná Perez a hullánkat. Majd valami zsoldos meg a pincér lehozzák...

Sokan teljesen gépesen elemzik ezt a sportot, Ramos akkor is fontos ha gyengébben teljesít, nem lehet kiváltani jelenleg semmilyen top védővel(mondjuk nincs is nála jobb jelenleg de mind1)... Én nem azt mondom,hogy tapsikoljunk a búval baszott Iker-nek mert legenda de azért amit sokan csináltok a legendáinkal (értem ez alatt CR-t is) vicc kategória, sokan eladnák 120 milláért a 60 gólos aranylabdásunkat mert majd egyszer úgyis kiég addig is kaszáljunk rajta, menjen Ramos mert szokott hibázni és amúgy is van nélküle is Real Madrid.Igen van, lesz, de a mostani generációnak ők a szive, ha mennek akkor lehet várni a következőre és nekem nincs kedvem várni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 17:10

Ott az lesz, itt nem az.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 16:46

Én azt nem értem, hogy elégedne meg valaki egy Otamendivel helyette. Ki az a gyerek Ramos tudásához? Méltó pótlás max Hummels lehetne vagy TS, de előbbi sérülékeny és ingadozó, utóbbi meg már túl van a csúcson.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 25., csütörtök 16:43

Azt is nézzétek, hogy Ramos távozásával lesz majd plusz egy zsoldos a csapatban...mert azt el kell ismerni, hogy Ramos ha égett a ház azért fel tudta magát és a csapatot is kellően tüzelni...többet számít a jelenléte, mint azt most sokan gondolják...én nagyon csalódott lettem most...szépen csesszük szét a csapatot eddig, erősítés meg sehol...a Barca meg már zárja le az igazolásokat lassan :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 25., csütörtök 16:14

csabi87 írta:Szerintem nem csak a klubb lesz a hibás ha megy.
Ha akkora madridista akkor álapodjanak meg a kettő között aztán ennyi.
Ha meg megy akkor nehogy már akkora madrididsta legyen.
Gondolom szegénységben él aztán szüksége van mindenféleképpen a 10 milliós fizetésre.
Ez így még okés, van igazság benne, de meg kell nézni, hogy ki, mire, és mennyit kap. Joggal követel ő is többet (na persze 8 millió fölé én sem mennék), a védelem és a csapat vezére, oszlopos tagja, top 3 belső védő a hibáival együtt is, elég hosszú ideje itt van már, egyik legnagyobb madridista (igen, az). De az egész fizetési rendszer úgy, ahogy van, el van torzulva kissé. (Bale, ha jövőre is marad, akkor kb 160m€-t ki is dobtunk rá).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 25., csütörtök 16:06

ziro4vr írta:Casillas leáldozóban, Carvajal ki tudja mennyit fog játszani Danilo mellett/mögött, Isco sorsa is kétséges...Ramosé is. Nem tetszik nekem ez. Nem vagyok az a fajta, akinek 7-8 spanyol kell egy Real kezdőbe, de azért 3-4-5 oszlop legyen már ott a válogatottból. Ne csak zsoldosok.
Utálom látni, hogy a válogatott nagy részét sokszor barca játékosok adják. Szeretném ha ez fordítva lenne...Kapus, Carvajal, Ramos...Pepe után szeretnék egy fiatal spanyol védőt aki válogatott is lehet majd. Kp-n Isco, és jó lenne ha Jesé is összeszedné magát. Sajnos ennél többre nincs is esélyünk...legalább ennyit tartani kell.
A Ramosos részével pedig abszolút nem értek egyet. A foci számomra nem csak üzlet, az emberek pedig nem ki és behelyettesíthető felárcédulázott robotok. Mindenki pótolható, persze, de Ramos elképesztő nagy veszteség volna minden tekintetben. Szerintem.
Ramos az egyik kedvenc játékosom, és nem feltétlenül teljesítménye miatt...nem is azt írom, hogy nem elég jó és távozzon nyugodtan nagy összegért. Én egyszerűen benne csalódnék, ha távozna, mert ha távozik az csakis pénz miatt lesz. Neki most ki kellene állnia és lenyilatkozni, hogy nem akar távozni, csak a madrid létezik számára, de a csapatnak rendeznie kell a fizetéseket, mert nincs jól az, hogy idejön az éppen aktuális nagy sztár és a csapat legfontosabb tagjainál is magasabb fizetéseket kap. Ez lenne a dolga, hiszen kapitány. Jövőre már szóba fog kerülni Modric, de főként Isco szerződése (ha még itt lesz)...jobban néz ki, ha a kapitány áll ki és mondja ki, hogy baj van a rendszerben, és nem a játékosok fognak külön sírni. Csak hogy Ramos egy rohadt szót nem szól, csak hagyja a pletykákat, és ez nem kapitányhoz méltó

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 25., csütörtök 15:44

Szerintem nem csak a klubb lesz a hibás ha megy.
Ha akkora madridista akkor álapodjanak meg a kettő között aztán ennyi.
Ha meg megy akkor nehogy már akkora madrididsta legyen.
Gondolom szegénységben él aztán szüksége van mindenféleképpen a 10 milliós fizetésre.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 15:23

Casillas leáldozóban, Carvajal ki tudja mennyit fog játszani Danilo mellett/mögött, Isco sorsa is kétséges...Ramosé is. Nem tetszik nekem ez. Nem vagyok az a fajta, akinek 7-8 spanyol kell egy Real kezdőbe, de azért 3-4-5 oszlop legyen már ott a válogatottból. Ne csak zsoldosok.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 25., csütörtök 15:19

A Ramosos részével pedig abszolút nem értek egyet. A foci számomra nem csak üzlet, az emberek pedig nem ki és behelyettesíthető felárcédulázott robotok. Mindenki pótolható, persze, de Ramos elképesztő nagy veszteség volna minden tekintetben. Szerintem.
Így van. Nálam is meghatározó ez a része. Ramos a madrid egyik arca, amilyen nagy manapság a jkátékosok vándorlása, ez a 9 év már-már durva, nyugodtan mondhatjuk, hogy az egyik ikon és szellemi vezér. Ez többröl is szól, mint pusztán a teljesítményről.
Nem mondom, hogy bármit kér meg kell adni, de itt messze nem csak a teljesítményről szól a dolog. És remélhetőleg a foci sosem fog kizárólag arról szólni.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. június 25., csütörtök 14:46

wZoLee7 írta:A másik topicban kezdtem kifejteni a véleményem, de látom itt azért páran még mindig félre vannak :D
Örüljetek hogy DM lelépett. Akik azt mondják, megérdemelte volna a nagyobb fizut azok teljesen más meccseket néztek éveken át. Vagy lehet csak a 10. utolsó pár hónapját látták? Ezerszer leírtuk már páran, DM-nek miért kellett lépnie, és hogy ezt a Real MAdrid a legjobbkor tette meg.
Ramos esete sem sokkal különb. Rengeteg hiba van a játékában. Oké vezér, ezt én teljes mértékig elismerem. DE! A sok hiba nélkül ugye jobb lenne...29 éves, 2-3 év még van benne ez igaz, de most még sokat kaphatunk érte. Az a baj, hogy azt a sokat iszonyat rosszul fogjuk felhasználni.
A megoldás az lenne ha 40+DDG jönne. Vennénk egy viszonylag olcsó, fiatal, tehetséges védőt. Lenne egy Pepe-Varane kezdő, és ott lenne az új szerzemény Nachoval a padon. A megmaradt összeget meg az eddigi kp pénzhez hozzádobva még jobb ajánlattal lehetne támadni a Verratti-Pogba kettős egyikéért.
Ha megnézed, egy szóval nem mondtam, hogy szerintem DM-nek maradnia kellett volna. De én nem rá haragudtam, mert több fizut akart. Jogos kérés volt. Viszont jogos volt az is, hogy eladtuk annyiért, amennyit a ManU adott, mert ennyit messze nem ért Di Maria, és ilyen jó üzletet tényleg ritkán csináltunk - de annyi bibi akkor is van a dologban, ami miatt szarul jöttünk ki belőle, hogy nem jött a helyére pótlás (nem, James nem tekinthető a pótlásának, mást játszik).

A Ramosos részével pedig abszolút nem értek egyet. A foci számomra nem csak üzlet, az emberek pedig nem ki és behelyettesíthető felárcédulázott robotok. Mindenki pótolható, persze, de Ramos elképesztő nagy veszteség volna minden tekintetben. Szerintem.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 25., csütörtök 14:36

A másik topicban kezdtem kifejteni a véleményem, de látom itt azért páran még mindig félre vannak :D
Örüljetek hogy DM lelépett. Akik azt mondják, megérdemelte volna a nagyobb fizut azok teljesen más meccseket néztek éveken át. Vagy lehet csak a 10. utolsó pár hónapját látták? Ezerszer leírtuk már páran, DM-nek miért kellett lépnie, és hogy ezt a Real MAdrid a legjobbkor tette meg.
Ramos esete sem sokkal különb. Rengeteg hiba van a játékában. Oké vezér, ezt én teljes mértékig elismerem. DE! A sok hiba nélkül ugye jobb lenne...29 éves, 2-3 év még van benne ez igaz, de most még sokat kaphatunk érte. Az a baj, hogy azt a sokat iszonyat rosszul fogjuk felhasználni.
A megoldás az lenne ha 40+DDG jönne. Vennénk egy viszonylag olcsó, fiatal, tehetséges védőt. Lenne egy Pepe-Varane kezdő, és ott lenne az új szerzemény Nachoval a padon. A megmaradt összeget meg az eddigi kp pénzhez hozzádobva még jobb ajánlattal lehetne támadni a Verratti-Pogba kettős egyikéért.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. június 25., csütörtök 14:30

hunmadridista írta:Szerintem óriási bukás lesz Ramos távozása...nálam a csapat egyértelmű kapitánya és vezére...hatalmas tekintélye van a pályán és azon kívül is...igen vannak hibái és hülyeségei...de rengeteget adhat még a csapatnak ha csúcsformában van...viszont óriásit is csalódok benne, ha lelép...
F.sza lesz majd egy Otamendit nézni a helyén... :salute:
Én nem benne csalódok, ha lelép. Még Di Maria esetében sem haragudtam, hogy jobb szerződést szeretett volna kiharcolni, mert a teljesítménye tükrében neki is igaza volt, hogy kevés pénzt kapott. Na, Ramos ehhez képest még sokkal sokkal jobban megérdemelné a fizuemelést.

A probléma ott van, hogy teljesítménynélküli emberek óriási pénzeket vihetnek haza (megjegyezem, évtizedek óta) a marketing szempontok miatt: Kaká, Bale, és más lófasz emberek, de akár Ödegaard olyan pénzeket kapnak a semmire. Ezzel szemben a csapat egyik legfontosabb tagja, Ramos, de mondhatnék másokat is, a töredékét kapják ennek. Ez megint a vezetőség sara.

Amíg nem a teljesítményről, kupákról szól a Real Madrid, hanem a marketingről, addig így fognak menni a dolgok: edzők jönnek-mennek, betonkezdők lesznek fullnulla Bale-k, és lassan ott tartunk, hogy a legendának számító játékosaink akarják elhagyni a csapatot. Grat Perez, így kell csinálni! :agree:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 25., csütörtök 14:05

Én valamennyire tartok attól, hogy ki jön Perez után (pl nehogy egy Calderon féle alak), mert bizonyos elemekben kell ő, de várom is ezt az időszakot, mert más elemekben inkább hátrány, kíváncsi is vagyok, és szeretnék látni egy valóban korszakos csapatot, ami nem biztos, hogy az ő regnálása alatt lehetséges. A 10. után megint elborult, és kezdi szétbarmolni a jól felépített csapatot, kizárólag a marketing és a pénzügyek figyelembe vételével, és kevésbé sportszakmai döntésekkel. Soha nem utáltam őt, mindig hálás voltam azért, amit a csapatért tett, viszont egyre jobban úgy látom, hogy ez az út, amit képvisel, nem fog jóra vezetni. Kezdve Bale erőltetésével (még véletlenül sem lehet belátni, hogy melléfogás volt, néhány meccset leszámítva, az viszont kevés), folytatva a marketing igazolásokkal (bár pl James-szal semmi bajom nincs, de egyértelmű, hogy nem sportszakmai alapon igazolta), a kp újbóli semmibe vételével bezárva.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 25., csütörtök 13:26

az a gond, hogy tényleg szükségünk van Perezre is, mert a pénz elengedhetetlen egy klub sikerességéhez, csak közben ő is az egyik legnagyobb akadálya ennek.
Most nem azért, de Calderon idejében sem votlak gondok pénzügyi téren. Az tény, hogy az első regnálása idején elindította ezt a karketing církuszt, ami azóta is megalapozza az egészet, de már bőven önjáró a dolog. A Barcelona jóval ksiebb volt ugyanebben az időben, és ők se nagyon maradtak le pénzügyileg (idén lehet meg is előznek). Csak mondjuk közben nyertek vagy háromszor annyi kupát, mint mi.

Perezt azért lehetett visszavárni, mert bízni lehetett abban, hogy nem fog újra megörülni, és kellett is, hiogy felpörögjenek a dolgok. Pár évig jó is volt. Aztán mostanra kezd Mourinhora hajazni a dolog, amennyire kellett az elején, mostanra annyira hátrány is a személye. (és most nem a Ramos esetről beszélek amúgy)

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. június 25., csütörtök 13:09

Mondjuk ha valóban távozna, akkor szerintem a jelenleg "mozdíthatatlan" játékosok is elérhetőbbé válnának. Az már egy másik kérdés, hogy érdemben senkivel sem tudnánk őt helyettesíteni. A kor és a tudás alapján kb maximum csak Hummels és Godín jöhetne szóba, viszont a pályán kívül betöltött szerepét ők sem tudnák pótolni. De ez úgyis csak spekuláció, sír még egy darabig, majd megkapja a (szerintem megérdemelt) 7.5-8 millás fizut, aztán jövőre összefejelgeti nekünk a tizenegyediket is. :mrgreen: :luck: :rock:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 25., csütörtök 12:58

Remelem nem megy el, de az is vicc, h ilyen Otamendi jonne potlasara... ez olyan Pavonfele megoldasra hajaz, meg Perez elso elnoksegi tenykedesere emlekeztet.
csabi87 írta:Azért Otamendit sem kell lenézni.
A csapat ellen csúnyán oktatott például.
Nagyon pocsek formaban voltunk... a masik, mas ha bunkerban kell rombolni es mas ha egy feltolt vedelemben kell helyt allni.

Nehez lenne olyant mondani aki mozdithato, vezer egyeneseg lenne es potolni tudna Ramost.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 25., csütörtök 12:45

Várjunk még ezzel hogy ramost temetjük.....a csapat egyik legjobbja,harcos,vezér alak....aki tud focizni is. Nincs nála sok jobb a piacon. Nem adhatja el senki....


illetve...khmm, a kedvencem is. :mrgreen: az is szempont. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 25., csütörtök 12:34

Azért Otamendit sem kell lenézni.
A csapat ellen csúnyán oktatott például.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 25., csütörtök 12:33

dannen írta:
Kerlon írta:Igen, hihetetlenek vagyunk, mert merünk kritizálni. Ráadásul azóta sem jött értelmes érv a menesztés lényeges okáról. Az, hogy 2 év után azt mondja, hogy új korszakot kell kezdeni az nevetséges. Aztán idehoz egy edzőt, aki kb. 8 éve semmit sem tud felmutatni.
miért, ha perez azt mondja a kérdésre, hogy azért van kirúgva carlo mert nem nyert egy kupát sem és a nagyobb spanyol csapatok ellen szenvedtünk/alig szereztünk pontokat akkor megnyugodtok? nem hiszem, pedig ez történt és azt hiszem hozzá vagyunk szokva, hogy egy ilyen szezon után repül a real madrid edzője, csak most carlo volt a szimpatikus áldozat.
Ha ezekért rúgta volna ki, akkor le is közölte volna. Nem azt mondja, hogy nem tudom. NEM TUDOM. A Real első embere...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég