Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 26., péntek 10:55

Ehhez ügynök sem kell. Eddig nem volt szó hosszabbításról, nem foglalkozott vele. A vezetőség felkereste, mert 17-ben lejár a szerződése. Ha már hosszabbít, és könnyen lehet hogy utolsó RM-os szerződése lesz valamit még javítana a fizetésén is. Elég volt ha dobott egy pillantást a jelenlegi fizetési listára, aztán mondott egy 10-est. A csapat mondott egy 7-est, ő meg úgy gondolta hogy na nem...a többi meg már csak történelem.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. június 26., péntek 9:48

Chris írta:Egyébként én simán el tudom képzelni, hogy ezeket a (nem túl pallérozott) focistákat az ügynökeik rángatják bele ezekbe a kínos ügyekbe. Nehezen tudom elképzelni, hogy Ramos egy nap úgy kel fel, hogy hoppá de szarul élek, nem becsülnek meg, kéne egy fizetés duplázás... maguktól eszükbe sem jutna itt így követelőzni.
Az ügynök elülteti a bogarat a fülébe, mondogatja neki, hogy te vagy a világ legjobb védője (most játékostól függetlenül), akkor miért ne keresnéd te az egyik legtöbbet? Akkor jön a probléma, amikor Ramos elhiszi és nekiáll követelőzni. Hozzá kell tenni, hogy megérdemli a fizetésemelést, kérdést, hogy mennyivel.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. június 26., péntek 9:33

Egyébként én simán el tudom képzelni, hogy ezeket a (nem túl pallérozott) focistákat az ügynökeik rángatják bele ezekbe a kínos ügyekbe. Nehezen tudom elképzelni, hogy Ramos egy nap úgy kel fel, hogy hoppá de szarul élek, nem becsülnek meg, kéne egy fizetés duplázás... maguktól eszükbe sem jutna itt így követelőzni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. június 26., péntek 9:15

Torquemada írta: CR horror fizetése védhető, akinek nem tetszik, rúgjon annyi gólt és ugyanannyi pénzt kap.
Ez egy érdekes koncepció, pl egy védővel szemben avagy kapussal.

Más: Maximum ugyan az a Saga fog lezajlani mint Alves esetében, Ramos lovét megkapja, mindenki happy és lenyilatkozza, hogy most már érzi, hogy megbecsülik. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. június 26., péntek 9:13

abban mondjuk van igazsag h amig ramos eletvitelen semmit nem valtoztath 5,5 vagy 10 millio eurot keres evente nekem 170hez kepest 300 komoly eletszinvonalbeli valtozast is magaval hozna...
Ez itt a lényeg. Itt a pénz már szerintem nem a jobblétről szól, hanem inkább presztízsjelentősége van, értékmérő. Viszont vannak a csapatban akik úgy tűnik hallgatnak, pedig sokat letettek az asztalra és jóval kevesebb a fizetésük (Marcelo, Pepe vagy Modric). Undorító anyagias világban élünk, azt gondoltam vagy gondolnám, hogy Ramosnak jelent valamit ez a klub, de ha emiatt lép akkor vannak problémák. Nem tudhatjuk Perez hozzáállását, de az emelés mértékéről van inkább vita, akkor meg nehogy már ne tudjanak megegyezni. Nem hiszem, hogy Pereznek az lenne a célja, hogy pont az egyik ikont golyózza ki direkt.
Az meg baromi nevetséges, amikor a foci utáni "megélhetéséről" beszélünk, mintha kuporgatnia kéne. Ahhoz hogy tisztességes, normális életet éljen ahhoz két havi fizetése elég lenne élete végéig. Mindig arra kell rájönnöm, hogy a pénz központú életmód meg a végtelen gyűjtögetése a világunk legnagyobb átverése (merthogy aztán nagyobb boldogságot nem hoz egy idő után az biztos).

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. június 26., péntek 6:50

Hat nemtudom... en jelenleg netto 170k fizetest mondhatok magamenak. A kozvetlen fonokom maganeletbeli baratom es jol kijovunk munkahelyen is. Meg vagyok elegedve ugy ahogy azzal is amilyen munkat kell vegeznem.
Ezen pozitivumok ellenere tegyuk fel hogy az aranyoknal maradjak 300 ezer ftert nyugodt szivvel valtanek munkahelyet.
abban mondjuk van igazsag h amig ramos eletvitelen semmit nem valtoztath 5,5 vagy 10 millio eurot keres evente nekem 170hez kepest 300 komoly eletszinvonalbeli valtozast is magaval hozna...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 25., csütörtök 22:54

Ezek a hsz-ek mindig megmosolyogtatnak. :)
Egyrészt nem állíthatod ezt, mert nem vagy abban a helyzetben, mint ő, és hidd el, nem biztos, hogy olyan könnyen lemondanál 1-2 "milkáról". Az egy dolog, hogy mennyit keresnek, de gondolj bele, miután szögre akasztja a csukát, mit fog csinálni? Szerencsés esetben elmegy edzősködni, vagy befúrja amgát valami szervezetbe, ezen kívűl nem sok lehetősége van annak, aki kicsi korától profi focinak (de úgy un bloc bármelyik sportnak) élt. Hátralevő életét most kell megalapoznia (ha van esze), így az az 1-2 milka elég sokat jelenthet.
Nehogymár Ramosnak ne találnának posztot a visszavonulása után, mikor Karankáék meg még sokan mások is vígan elvoltak. :) Ha nem edző lesz akkor médiába hívják szakértőnek, egy Ramos kalibernek nem kell ilyenekért aggódni.
Szerintem ennél tökéletesebb rendszer nincs és nem is szükséges.
Azért ne legyünk már ennyire nyersek, mégiscsak fodbal, képzeljetek oda egy kis szenvedélyt, anélkül tényleg semmi értelme az egésznek. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 22:42

Állíthatom, mert csak tudom, hogy milyen értékek fontosak számomra.

Persze a jövő... nagykövet lesz, meg reklámarc lehet még, stb. Nem kell félteni őket. Így is annyi pénzük van, hogy már el se lehet költeni (normál, épeszű gondolkodással). Amúgy meg, elnézve a mostani kiöregedő sztárokat, 35+ évesen elmennek az USA-ba vagy Ázsiába, és megszedik magukat. Ramos is simán teheti ezt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 25., csütörtök 22:35

Remy írta: Én meg, ha olyan helyzetben lennék, hogy a sikerek mellett még akár legenda is lehetek egy top csapatnál, akkor pont leszarnám azt az 1-másfél milliót.
Ezek a hsz-ek mindig megmosolyogtatnak. :)
Egyrészt nem állíthatod ezt, mert nem vagy abban a helyzetben, mint ő, és hidd el, nem biztos, hogy olyan könnyen lemondanál 1-2 "milkáról". Az egy dolog, hogy mennyit keresnek, de gondolj bele, miután szögre akasztja a csukát, mit fog csinálni? Szerencsés esetben elmegy edzősködni, vagy befúrja amgát valami szervezetbe, ezen kívűl nem sok lehetősége van annak, aki kicsi korától profi focinak (de úgy un bloc bármelyik sportnak) élt. Hátralevő életét most kell megalapoznia (ha van esze), így az az 1-2 milka elég sokat jelenthet.

Persze, nem kell sajnálni őket, valószínűleg nem a napi 10 dkg parizer fog ezen múlni.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 25., csütörtök 21:53

Sajnos manapság rengetegen gondolkodnak úgy, mint te. Ezért is kurvul el a foci.
Én megelégszek a fennálló társadalmi-gazdasági rendhez való idomulással is. :) Ha a munkámra igényt tartanak jelenlegi helyemen, de van másik ami szintén érdeklődést mutat, még kedvezőbb anyagi feltételekkel és az ellenértékemet fizeti a jelenlegi munkaadómnak, akkor mindenki boldog lesz. Aztán, ha a munkaadóm meggondolja magát és kielégíti szükségleteimet, akkor még boldogabb, ha nem érzi szükségét a munkám kedvezőbb honorálásának, akkor vagy tárgyal vagy ragaszkodik a szerződésben kikötöttekhez, annak terhe mellett, hogy a munkamorálom esetleg csökkenhet, ami kihathat munkatársaimra.

Szerintem ennél tökéletesebb rendszer nincs és nem is szükséges. :) (persze annak függvénye is a dolog, hogy mennyire vagyok nyitott új kultúrákra, városra, emberekre. Már azt is csodálom, hogy egyes játékosok 10+ évet lehúznak ugyanott)
azt az 1-másfél milliót.
perpill 4.5 milliót, amit hülye lenne kihagyni, ha van rá lehetősége.
hogy örökre emlékeznek rám egy helyen,
Örökre fognak rá emlékezni, akár elmegy, akár marad. Megcsinálta a decimát, hátvédként.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 21:47

VanillaSky írta:Mondjuk, ha olyan játékos lennék, aki klub- és válogatott szinten mindent megnyert és találnék olyan klubot ami többet fizet, mint a jelenlegi állomáshelyem, hatalmas barom lennék, ha maradnék. Megjegyezve, hogy az újdonsült klub is híres-neves, erős bajnokságban, nagy célokért és talán még az új elnök pofáját sem rühellem.
Én meg, ha olyan helyzetben lennék, hogy a sikerek mellett még akár legenda is lehetek egy top csapatnál, akkor pont leszarnám azt az 1-másfél milliót. Nekem mondjuk többet jelentene az, hogy örökre emlékeznek rám egy helyen, minthogy behúzzak mondjuk egy PL-t meg néhány FA kupát még a sok kupa mellé. Kupát mindenki nyerhet, legenda viszont kevés emberből lehet, és ez a nem mindegy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 21:43

VanillaSky írta:Mondjuk, ha olyan játékos lennék, aki klub- és válogatott szinten mindent megnyert és találnék olyan klubot ami többet fizet, mint a jelenlegi állomáshelyem, hatalmas barom lennék, ha maradnék. Megjegyezve, hogy az újdonsült klub is híres-neves, erős bajnokságban, nagy célokért és talán még az új elnök pofáját sem rühellem.
Sajnos manapság rengetegen gondolkodnak úgy, mint te. Ezért is kurvul el a foci.
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 25., csütörtök 21:41

Mondjuk, ha olyan játékos lennék, aki klub- és válogatott szinten mindent megnyert és találnék olyan klubot ami többet fizet, mint a jelenlegi állomáshelyem, hatalmas barom lennék, ha maradnék. Megjegyezve, hogy az újdonsült klub is híres-neves, erős bajnokságban, nagy célokért és talán még az új elnök pofáját sem rühellem.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 25., csütörtök 21:41

De védeni sem kellene ennyire basszus. :lol:
Mintha ő nem tehetne semmiről.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 25., csütörtök 21:31

Hülye lenne Ramos kiállni és elmondani, hogy itt marad. Akkor a legkisebb esélye sem lenne meg, hogy megkapja a 10 milliót. Így valamennyi esélye marad, de szerintem 8 körül megállapodnak majd a felek.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 25., csütörtök 21:14

Torquemada írta: Ramostól én sem ezt a viselkedést vártam egyébként, karszalaghoz nem méltó, amit tesz. Álljon ki, mondja meg mit akar, és a klub megteszi a megfelelő lépéseket.
Na ez benne a legrosszabb, hogy mindenki hallgat eddig...nagyon rossz ez a bizonytalanság...csak nehogy augusztus 31.-én lépjen le, megfelelő helyettesítés nélkül...bár nálam Ramos pótolhatatlan...

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. június 25., csütörtök 21:10

Itt volt a megoldás az egyik hozzászólásban, Bale eladása oldana meg mindent. Ramos egy nagyarcú gyerek, piszkosul zavarhatja, hogy ő a szarból felküzdötte magát kapitányságig, és akkor hoznak egy kutyaütőt, aki egyből sokkal többet keres, úgy, hogy a csapat egyik leggyengébbje. Ezt a feszültséget Perez alakította ki. (A Castillánál is eljátszotta ugyanezt, azzal a különbséggel, hogy Odegard valóban jobb volt a csapatban bárkinél, viszont a magas fizetése az ősi akadémistákat, akik a büdös életben semmire sem fogják vinni, viszont ott nőttek fel, zavarta. A csapatmorál megromlott, a rutintalan edző nem tudta rendbe tenni a dolgokat, a listavezető csapat pedig bukdácsolni kezdett.)
Másrészt nem értem, mi ez a hirtelen távozási szándék Ramosnál. Biztos, hogy valamelyik csapat telebeszélte a fejét. Meg kell nyilatkoztatni, mit akar, még egyszer nem kérünk abból, hogy közvetlenül a rajt előtt távozzon kulcsjátékos, amikor nem lehet pótolni. Ha távozni akar, tiszteletben kell tartani. Van egy irreális kivásárlási ára, ami felezve is jó. Ha menni akar, biztos, hogy óriási pénz van a háttérben. Akkor a tisztelt Sergio a leendő nagy fizetéséből is beszállhat a saját vételárába, ha a MU vagy akárki sokallja a végét. Meg kell kérni rendesen, nekünk is rátesznek egy játékosra áfát, bükkfát, dátumot, mindent. Ha nincs pénzük, fúrassanak a szponzorral még egy olajkutat, vagy bánom is én mit, amúgy Ramos marad.
Nálam nincs jó üzenete annak, ha szerződés lejárata előtt elkezdenénk a pénzét nagyban emelgetni, mert akkor jövőre a fél csapat ezt játszaná. Egy minimális emelést esetleg elfogadnék, többet nem. CR horror fizetése védhető, akinek nem tetszik, rúgjon annyi gólt és ugyanannyi pénzt kap.
Zárszóként tehát szerintem Bale itt a megoldás, vagy csökkenteni kell a bérét, ami nem fog menni, bár a teljesítménye alapján alkuképes lehetne a dolog, vagy érzékeny búcsút kell venni tőle, és megszűnik a bérfeszültség.
Ramostól én sem ezt a viselkedést vártam egyébként, karszalaghoz nem méltó, amit tesz. Álljon ki, mondja meg mit akar, és a klub megteszi a megfelelő lépéseket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 25., csütörtök 20:13

ziro4vr írta:Én azt nem értem, hogy elégedne meg valaki egy Otamendivel helyette. Ki az a gyerek Ramos tudásához? Méltó pótlás max Hummels lehetne vagy TS, de előbbi sérülékeny és ingadozó, utóbbi meg már túl van a csúcson.
Tiago Silvaval nem csak az a gond, h mar benne van a korban, ha nem a magas fizuja, az a fizu amit most Ramosnak sem adnak meg, hat akkor neki.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 25., csütörtök 19:52

mondjuk szerintem a második legfontosabb játékosunk egyértelműen modric (vagy inkább holtversenyben első ronaldoval) . ő miért nem veri az asztalt akkor, hogy perez fiam én vagyok a második legfontosabb, adjál dupla fizetésemelés vagy húzok a picsába bárhova, mert mindenhol tárt karokkal várnak
Mert Modric szerényebb típus, meg eleve hosszú volt az út neki amíg eljutott a Realig így jobban tudja becsülni a helyét.
Ramosnál nagy az arc, ezt még a fanjai is el kell ismerjék, nekem ezért nem volt soha szimpatikus és nem is lesz. Idén is megfigyeltem lassan már a Bernabeun kívűl mindehol megy a Sergio Ramos hijo de puta, nem véletlen.
amúgy meg elhiszem, hogy ramos akkora vezér a védelemben meg satöbbi, de akkor valamit ő is nagyon rosszul csinál mert a védelmünk már elég rég óta hihetetlenül bohóc dolgokat csinál, vele az élen. na bumm.
Idén a kupában az atleti ellen benne volt bőven a kapott gólokban, viszont a támadójátékunk is impotens volt az első meccsen, aztán a visszavágón egy csomó helyzet kimaradt. Ezen kívűl viszont nem volt baj vele, lehozta piros lap nélkül a szezont ami nagy szó. A védekezésünk inkább a kp miatt volt szarabb szerintem.
Love football, hate antifa.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 25., csütörtök 19:49

dzsi91 írta:Ha egy nyáron elveszítenénk az edzőnket és a csk-nkat akkor már CR-t is elzavarhatjuk mert ennek a generációnak akkor reszeltek, lehet megint építkezni..
A lehető legteljesebb mértékben egyetértek ezzel. Fölösleges itt tartani akkor Cét, inkább kezdjük el a váltást minél hamarabb.

Az már más kérdés, hogyHA, HA Ramos megy, attól függetlenül Cé úgyis itt marad.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég