Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 14., szombat 12:00

Egy védőtől nem lehet elvárni, hogy spintben megverje Robben-t. A másik, hogy kp-s védelem Xabi után nem volt.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 14., szombat 11:58

?? Mondjuk azért mert Robben az egyik leggyorsabb szélső a világon? ezen mért kellett meglepődni?[/quote]

igen. Ramos meg a legjobb kh a világon és nem is lassú. És -5-ről ne bassza már meg..[/quote]


Értelek.. szval ha valaki valamiben a világ legjobbja akkor az törvényszerűen olyan gyors, hogy némi Robbeneket lekéne h fusson. fuck logic... ja és nemis minusz 5ről indult a holland de hagyjuk is.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2246
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 14., szombat 11:37

doncsontos írta:
chronic írta:Engem rohadtul meglepett,h ennyire gyenge volt. A két belső védő közül mondjuk igy is piké volt a szarabb,de robben góljánál,h futhatta le igy őt? Jó friss volt a holland..

?? Mondjuk azért mert Robben az egyik leggyorsabb szélső a világon? ezen mért kellett meglepődni?
igen. Ramos meg a legjobb kh a világon és nem is lassú. És -5-ről ne bassza már meg..

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 14., szombat 11:35

chronic írta:Engem rohadtul meglepett,h ennyire gyenge volt. A két belső védő közül mondjuk igy is piké volt a szarabb,de robben góljánál,h futhatta le igy őt? Jó friss volt a holland..

?? Mondjuk azért mert Robben az egyik leggyorsabb szélső a világon? ezen mért kellett meglepődni?
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 14., szombat 11:35

Benne van a fiaink fejében még a bl győzelem szerintem, igazából már a bayern verés után a csapat nagy része elhitte, hogy verhetetlen királyok vagyunk. Úgy látszik Piquevel egyre kevésbé értik meg egymást, mert a konföderációs kupáig nem voltak szarvashibáik.
Robbennel meg ott nem tudom Varane-on kívűl melyik kh vette volna fel a versenyt.
Love football, hate antifa.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. június 14., szombat 11:35

Victor írta:senki nem vette elő, így én előveszem. egyik kedvenc játékosommá nőtte ki magát az elmúlt évben (előtte rendesen szidtam a formahanyatlása miatt és a néhai suttyóságai miatt), annyira példás magatartást mutatott és annyira vitte a csapatot a hátán, de tegnap ő is bűngyenge volt. nem érezték egymást pique-vel, átjáróház volt a védelem, ráadásul casillas se élete meccsét játszotta, így elég könnyen becsúszott az az öt gól, sőt akár több is lehetett volna.
rosszul helyezkedett több ízben, robben 20 méteres hátrányból lefutotta, gyenge volt. remélem a vb hátralevő részében összekapják magukat a srácok, eddig modric talán a legjobb madridista a vébén (persze még hátra van khedira meccse is) :mrgreen:
Szerintem egyik gólban sem volt benne. Robben lefutotta, ahogy lefutná majdnem az összes belső védőt, 1-2 kivétellel (Varane, Smalling, meg talán 1-1 afrikait nem futna meg). Ezt nem hoznám fel neki, a többit meg Casillas és/vagy Piqué hozta össze.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2246
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. június 14., szombat 11:32

Engem rohadtul meglepett,h ennyire gyenge volt. A két belső védő közül mondjuk igy is piké volt a szarabb,de robben góljánál,h futhatta le igy őt? Jó friss volt a holland..

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. június 14., szombat 11:20

senki nem vette elő, így én előveszem. egyik kedvenc játékosommá nőtte ki magát az elmúlt évben (előtte rendesen szidtam a formahanyatlása miatt és a néhai suttyóságai miatt), annyira példás magatartást mutatott és annyira vitte a csapatot a hátán, de tegnap ő is bűngyenge volt. nem érezték egymást pique-vel, átjáróház volt a védelem, ráadásul casillas se élete meccsét játszotta, így elég könnyen becsúszott az az öt gól, sőt akár több is lehetett volna.
rosszul helyezkedett több ízben, robben 20 méteres hátrányból lefutotta, gyenge volt. remélem a vb hátralevő részében összekapják magukat a srácok, eddig modric talán a legjobb madridista a vébén (persze még hátra van khedira meccse is) :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 6., péntek 22:13

Csabi írta:az a szomorú, hogy ramosnak, védő létére is gólok kellettek, hogy szóba jöjjön. anélkül senkinek nem merült volna fel a fejében.

Már akinek.......nekem nem. A két FGY a világ legjobbja a posztján,ezt lehet vitatni,meg lehet puffogtatni fejben gyenge lózungokat,de butaság...be kell fizetni azt a kur*a antenna dijat,majd lehetőség nyílik megnézni a real meccseket,és onnan egyenes út vezet afelé,hogy lássa is a drukker,ezek tényleg az egyik legjobbak.....aki nem ezt mondja,az vak mint egy két éve döglött denevér.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 5., csütörtök 15:37

hehe írta:tavasszal meg a barcán kívül nem találkoztunk olyan csapattal, aki folyamatosan nyomást tudott volna helyezni a védelmünkre.
ott jöttek is a hibák, a béellben viszont egy impotens bájern
a bayern ellen bőven volt dolga a védelmünknek.
coentrao például nálam a gólpassza nélkül is motm lett volna az odavágón.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 5., csütörtök 15:25

Csabi írta:az a szomorú, hogy ramosnak, védő létére is gólok kellettek, hogy szóba jöjjön. anélkül senkinek nem merült volna fel a fejében.
Miert, az utobbi evekben hany nem tamado (tamado = csatar/szelso/tkp) kerult oda akarcsak a top10-be?

2010:messi, iniesta, xavi, sneijder, forlan, ronaldo, casillas, villa, drogba, xabi
2011:messi, ronaldo, xavi, iniesta, rooney, suarez, forlan, eto, casillas, neymar
2012:messi, ronaldo, iniesta, xavi, falcao, casillas, pirlo, drogba, van persie, ibra
2013:ronaldo, messi, ribery, ibra, neymar, iniesta, van persie, robben, bale, pirlo

szerk.: casillas 3x, pirlo 2x es xabi 1x. (talan meg xavit is idevehetem)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 5., csütörtök 15:23

Csabi írta:az a szomorú, hogy ramosnak, védő létére is gólok kellettek, hogy szóba jöjjön. anélkül senkinek nem merült volna fel a fejében.
Azt tegyük hozzá, hogy egy kisebb csapatból - ami ráadásul kiugró eredményt ér(t) el - mindig hamarabb fognak felsztárolni egy védőt (ha jogos, ha nem), mint pl. Ramos-t valaha.
Pl: ATMA, Godín, Miranda.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 5., csütörtök 15:18

Csabi írta:az a szomorú, hogy ramosnak, védő létére is gólok kellettek, hogy szóba jöjjön. anélkül senkinek nem merült volna fel a fejében.
mert nem volt miért. a védőmunkája sosem volt sallang- és baromságoktól mentes.
tavasszal meg a barcán kívül nem találkoztunk olyan csapattal, aki folyamatosan nyomást tudott volna helyezni a védelmünkre.
ott jöttek is a hibák, a béellben viszont egy impotens bájern és atma esetében nem voltak reflektorfény alatt a védőink, mert szervezett csapatvédekezéssel lehoztuk a cuccot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 5., csütörtök 15:16

az a szomorú, hogy ramosnak, védő létére is gólok kellettek, hogy szóba jöjjön. anélkül senkinek nem merült volna fel a fejében.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 5., csütörtök 13:30

Csabi írta:megjött az első fecske: http://futbol.as.com/futbol/2014/05/27/ ... 65602.html
:mrgreen:
Nem meglepő, akkor volt a legjobb, amikor igazán kellett. Nem lenne rossz, ha valaki kitörne a két gigász mögül és a Ramos a posztján felér szerintem mindegyikkel.
ferni írta:én még mindig nem fogtam fel igazán, ami történt...
leírni is durva, hogy valaki egy BL Döntőben a 93.percben egyenlít... erre megcsinálta.... még mindig kell emésztenem ezt az egészet, de nem véletlenül ő díszítette fel a szobrot a Cibeles téren. :salute:
:salute: Iker is érzi, hogy lassan át kell adni a vezető szerepet valakinek. Igazából szerintem egy évet, ha még véd utána már elfogja fogadni a másodhegedűs szerepet is, de akkor már nem Diegonak kell majd előtte állni szerintem. De Gea pl jó lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. június 5., csütörtök 13:23

Géci írta:Akarom mondani VB-t
Az meg tudtommal nem számít bele :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 5., csütörtök 13:22

Szerencsetlen de gea, vdb muszajbol behivta, de meg mindig ott arvalkodik 0 valogatottsaggal, multkor is reina vedett, egy esetleges tet nelkuli 3. Csoportmeccsen is gondolom a kopasz vedene

Egyebkent mibe, hogy a vbn is Sergio fogja tovabbloni/fejelni a spanyolokat kulcsszituacioban
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 5., csütörtök 13:14

http://as.com/videos/2014/06/05/portada ... 67369.html
De Gea a rossz végére állt edzésen :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 27., kedd 11:57

RealRaúl77 írta:Azt már lehozta :mrgreen:
Akarom mondani VB-t :mrgreen:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 27., kedd 11:53

Tartozok annyival,hogy elnézést kérjek tőle,mert én voltam az egyik aki lehülyézte. :mrgreen:
Szóval az asszonypajtás rendberakott lehet a felesleges energiádat levezeted rajta mindíg,azért tudol csak a játékra koncentrálni.Na meg a pici is benne van ebben rendesen szerintem.
Megkomolyodott!
Isten császár király vagy Sergio!
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég