Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 27., szombat 22:13

Kerlon írta:
Ramosnak meg gond nélkül adnék Karim fizut.
Valóban egy 7-8 lenne az ideális. Mindenki jól jönne ki ebből.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 27., szombat 18:02

remélem a következő nem nicki minaj lesz vagy azalea :lol:

Ramosnak meg gond nélkül adnék Karim fizut.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 27., szombat 18:01

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Mondjuk nálam Benzema sem keresne pl többet, mint Ramos. (nincs R24, le merem írni :mrgreen: )
Ez van, ha te csatár vagy és Perez kedvence. Akkor elnök papa talicskán hordja neked ki a fizut személyesen a valdebasba edzés után.
Mondjuk lehet lassan Rihanna rádumálja, hogy kérjen emelést. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 27., szombat 17:58

ziro4vr írta:Mondjuk nálam Benzema sem keresne pl többet, mint Ramos. (nincs R24, le merem írni :mrgreen: )
Ez van, ha te csatár vagy és Perez kedvence. Akkor elnök papa talicskán hordja neked ki a fizut személyesen a valdebasba edzés után.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 27., szombat 17:50

ziro4vr írta:Mondjuk nálam Benzema sem keresne pl többet, mint Ramos. (nincs R24, le merem írni :mrgreen: )
Most mindenkiből kijön az állat:)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 27., szombat 17:33

Mondjuk nálam Benzema sem keresne pl többet, mint Ramos. (nincs R24, le merem írni :mrgreen: )
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 27., szombat 17:29

RealRaúl77 írta:általában így működik, hogy az áron alul szerzett játékosok megkapják a nagyobb fizetést, mert belefér az is. De akkor is vicc, hogy egy újonnan érkezett (James is, és ott még az ár is bőven magas volt) többet keres, mint aki 8-10 éve itt van, és alapember, és bőven tett a klubbért. Nem csak Ramosra gondolok. Nem Kroost, vagy Jamest bántva, mert bőven fontos elem, főleg előbbi, de az egész fizetési rendszer el van kissé torzulva.
Szerintem osszessegeben nincs gond a fizetesi rendszerrel. Nyilvan van egy kis eltorzulas, peldaul az altalad is emlitett harmas eseteben, de ez csak annak koszonheto, hogy nem "frissitjuk" minden evben a fizeteseket. Toky 11 hsz-el ezelott mar leirta, hogy ki miert keres annyit.

Egy idealis vilagban Bale-t kib.sznank a picsaba, Ramos meg elfogadna azt a 7-7.5 millios fizetest, amit Perez ajanlott neki es nem kovetelne 10 milliot.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 27., szombat 17:19

Toky írta: Azért nem mondanám, hogy nem sok. h3x0r által beírt fizetési lista szerint 6 milliót keres friss igazolásként. Annyit mint a csapatkapitány és legenda Casillas, vagy az "újdonsült médiaguru" James. 0,5 millióval többet, mint a csapatkapitány Ramos, vagy 1,5 millióval többet mint Modric, 2-vel többet mint Marcelo.
Tény hogy jelen piacon olcsón megszereztük, de nem hiszem, hogy attól még ennyit kéne keresnie. Pláne, hogy szerintem nincs akkora reklámértéke.
Most te tényleg Kroostól is sajnálod, amennyit keres? Többet nem jövök.

Nincs akkora reklámértéke igazad van, csak a csapat kulcsembere, ami végig teszi a dolgát elit szinten, mindenféle allűrtől mentesen. Mellesleg a BM-től hoztuk el, vb, bl és még pár cím birtokosaként. De igazad van, nem mutat olyan jól alsógatyában óriásplakátokon, csökkenteni kéne a fizuját.
Nem illik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 27., szombat 16:30

általában így működik, hogy az áron alul szerzett játékosok megkapják a nagyobb fizetést, mert belefér az is. De akkor is vicc, hogy egy újonnan érkezett (James is, és ott még az ár is bőven magas volt) többet keres, mint aki 8-10 éve itt van, és alapember, és bőven tett a klubbért. Nem csak Ramosra gondolok. Nem Kroost, vagy Jamest bántva, mert bőven fontos elem, főleg előbbi, de az egész fizetési rendszer el van kissé torzulva.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. június 27., szombat 16:25

Azért nem mondanám, hogy nem sok. h3x0r által beírt fizetési lista szerint 6 milliót keres friss igazolásként. Annyit mint a csapatkapitány és legenda Casillas, vagy az "újdonsült médiaguru" James. 0,5 millióval többet, mint a csapatkapitány Ramos, vagy 1,5 millióval többet mint Modric, 2-vel többet mint Marcelo.
Tény hogy jelen piacon olcsón megszereztük, de nem hiszem, hogy attól még ennyit kéne keresnie. Pláne, hogy szerintem nincs akkora reklámértéke.
Pont azért keres annyit amennyit, mert nyomott áron hoztuk. A 25 milliót, amit érte fizettünk, sok más klub is röhögve kifizette volna, fizetéssel kellett meggyőzni többek között, hogy minket, ne pedig Barcát, MU-t, akárkit válasszon.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 27., szombat 15:53

M1Ö írta:
Toky írta:Amúgy szerintem Kroos jobb példa lett volna Ramos fizetési igényei szempontjából.)
Abszolút egyet értek veled (már megint) de ezzel nem. Ez így nem igaz, Kroos nem lenne jó példa. Ő azét kapott ilyen fizetést, mert már lejáróban volt a fizetése és áron alul sikerült megvenni. Ilyenkor a fizetés magasabb szokott lenni. Ráadásul német, akik most a foci csúcsán vannak, az egyik, ha nem a legjobb játékosuk. Szóval az Ő fizetése is védhető, mert nem is túl sok, nem is túl kevés...
Azért nem mondanám, hogy nem sok. h3x0r által beírt fizetési lista szerint 6 milliót keres friss igazolásként. Annyit mint a csapatkapitány és legenda Casillas, vagy az "újdonsült médiaguru" James. 0,5 millióval többet, mint a csapatkapitány Ramos, vagy 1,5 millióval többet mint Modric, 2-vel többet mint Marcelo.
Tény hogy jelen piacon olcsón megszereztük, de nem hiszem, hogy attól még ennyit kéne keresnie. Pláne, hogy szerintem nincs akkora reklámértéke.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. június 27., szombat 13:45

Toky írta:Amúgy szerintem Kroos jobb példa lett volna Ramos fizetési igényei szempontjából.)
Abszolút egyet értek veled (már megint) de ezzel nem. Ez így nem igaz, Kroos nem lenne jó példa. Ő azét kapott ilyen fizetést, mert már lejáróban volt a fizetése és áron alul sikerült megvenni. Ilyenkor a fizetés magasabb szokott lenni. Ráadásul német, akik most a foci csúcsán vannak, az egyik, ha nem a legjobb játékosuk. Szóval az Ő fizetése is védhető, mert nem is túl sok, nem is túl kevés. Én tényleg nem értem Ramost amúgy... Nagyon simán el kéne fogadja azt 7-8 milliót. Ha azért a +2 millióért elmegy Angliába.... Hát, inkább nem írok rá semmit.... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 26., péntek 21:27

tucsoki írta:Feltéve, ha valaki nem rak be egy luft-rúgós videót... :lol:

Egyszerűen hihetetlen hogy egyik napról a másikra felmerülhet a távozása. Ha valós, akkor nem csak a pénzről szól, valószínűleg kezd elege lenni Perez évek óta tartó ámokfutásából, amit valahol meg is értenék, de természetesen nagyon bízom az aláírásában.

Én úgy gondolom,a távozása nem igazán fordult meg a fejében,a média csinálja a cirkuszt,mert ramos ikon,és egy ikon távozása "tetszik" az antirealosoknak(tehát az összes nem real drukkernek).
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. június 26., péntek 21:27

Chris írta:
abban mondjuk van igazsag h amig ramos eletvitelen semmit nem valtoztath 5,5 vagy 10 millio eurot keres evente nekem 170hez kepest 300 komoly eletszinvonalbeli valtozast is magaval hozna...
Ez itt a lényeg. Itt a pénz már szerintem nem a jobblétről szól, hanem inkább presztízsjelentősége van, értékmérő.
Szerintem ezzel Thiago Silva nem ert egyet. :lol: :lol:

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. június 26., péntek 21:17

Ha valaki jókat akar röhögni, nézzen fel FB-on különböző ManU-s oldalakra és olvasgasson ramosos hírek alatti kommenteket... Ezek úgy írnak Ramosról, mintha valami kivénhedt, kétballábas, Lipták-szintű védő lenne. :lol:

"Jelen pillanatban Smalling és Rojo szerintem jobb megoldást jelentenek, mint Ramos. De talán még Jones is." Akkójóvanakkó... :coffee: :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 26., péntek 20:38

Toky írta:MU-s nyilatkozatra én nem emlékszem. Az tiszta, hogy a ManU mindig lenyilatkozza, hogy állandóan várják haza, de nem rémlik, hogy ő valaha is mondta volna, hogy visszamegy.
Szerintem ő is benyalt párszor a MU-nek, de azt nem hinném, hogy fizetése felverése miatt lett volna.
Toky írta:James pedig """csak""" 6 milliót keres, és egymaga hozza Kolumbiát mint piacot, arról nem beszélve, hogy komoly mezeladások voltak a nevével
Erről Realista tudna meséni :lol: :lol:


Egyébként az lenne a normális, ha egy 7-8 körül megegyeznének, és szerintem meg is fognak. Ez is nagyjából 2-3 milliós, azaz 1,5-szeres emelést jelentene. Plusz megnyugodhatna a lelke is, hogy 1 éve idejött "újfiúk" nem keresnek többet nála.
Ekkor már egyedül Bale lenne előtte (na és CR), aki igaz, hogy a "semmire" kapja a 11 milliókat, de Perez a szerelmét így kívánja kifejezésre juttatni, mivel ilyen körülmények közt a rózsa meg a vacsora, a holdfényes séták a tengerparton már nem rúg labdába.. De ezt le kell nyelnie, duplázást, ha tud egy kicsit gondolkodni, nem várhatja el. Majd bólint még egyet jövőre a bl döntőn, aztán annak az ideje is eljöhet a későbbiekben.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 26., péntek 20:01

VanillaSky írta:CR, ha jól emlékszem a világ legdrágább játékosaként került ide - neki a vételárából Ramos ellenne visszavonulásáig- valamint a világ legjobban kereső játékosa is volt, aztán Messi beelőzte. Másrészről - bár ez nem biztos - neki sem a szerződése lejárta előtt 1 évvel lett meghosszabbítva a kontraktusa, neki is voltak nyilatkozatai a MU-ról, meg arról, hogy nem érzi a megbecsülést meg csípőre vágott kezei meg pofavágásai, ha valami nem tetszett - Ramosnak eddig nem - szóval maradnak a feltételezések.
Jól emlékszel. Az akkori 94(?) millió rekord volt, és állítólag még mindig az. Ugye Bale esetén 91-et vagy mennyit kommunikált a klub, Neymarnál meg egy könyvvizsgáló nem tudná összeszámolni. :D A vételárát meg nem ő kapta meg, szóval ezt a "Ramos ellenne visszavonulásig" megjegyzést nem igazán értem. Másrészről szerintem rászolgált az árára. Akkor már inkább mondd Bale-t. :-(
Az is rémlik, hogy a legjobban fizetett játékos volt egy ideig, de a feltevés - amire reagáltam - az volt, hogy ha csak a pénz számít, és máshol többet kapott volna (és erről voltak hírek), akkor odament volna. Másrészről az egyik legnagyobb médiaértékkel rendelkező játékos is (mármint a világon), és így a klub is jóval többet profitál belőle mint Ramosból, így nyilvánvaló, hogy ezt az összeget valamennyire fizetés címszóval "kompenzálják". Másrészről szerintem Ő sem a dupláját kapja most, mint amit korábban keresett.
Igen, úgy rémlik, volt még neki is hátra 2 éve. MU-s nyilatkozatra én nem emlékszem. Az tiszta, hogy a ManU mindig lenyilatkozza, hogy állandóan várják haza, de nem rémlik, hogy ő valaha is mondta volna, hogy visszamegy.
A gesztusok a pályán nem értem hogy jönnek ide. Ezt kifejtenéd, mire gondolsz?

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 26., péntek 19:08

Amúgy ha jó emlékszem CR máshol (PSG) többet kapott volna, mint most nálunk kap, de ő mégis a Realt választotta, és hosszabbított.
CR, ha jól emlékszem a világ legdrágább játékosaként került ide - neki a vételárából Ramos ellenne visszavonulásáig- valamint a világ legjobban kereső játékosa is volt, aztán Messi beelőzte. Másrészről - bár ez nem biztos - neki sem a szerződése lejárta előtt 1 évvel lett meghosszabbítva a kontraktusa, neki is voltak nyilatkozatai a MU-ról, meg arról, hogy nem érzi a megbecsülést meg csípőre vágott kezei meg pofavágásai, ha valami nem tetszett - Ramosnak eddig nem - szóval maradnak a feltételezések.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 26., péntek 18:03

ziro4vr írta:Cé mögött/mellett jelenleg ő az, akinek egy (esetleges) magas fizetése gyakorlatilag majd minden oldalról védhető. Jobban, mint egy Bale, Benzema, James stb esetében.
Nem értek egyet. A fizetések a Realnál 3 dolog befolyásolja: a játékos ""tudása"" (nem tudok rá jobb szót), médiaértéke és hogy csapatkapitány-e.
Ronaldo magas fizetése -azon túl, hogy többszöri aranylabdás - az óriási médiabevétele miatt van, ugyanis annak jelentős része a Realt illeti.
Bale-nél is állítólag az volta terv, hogy mivel PL legjobbja, így majd a kínaiak zabálni fogják, és építünk rá egy brand-et. Nem hiszem, hogy ez sikerült volna, de ki tudja. Más kérdés, hogy ettől még nem szolgál rá a pályán erre az összegre, és igazán eladhatnánk már végre.
Benzema amikor idejött keresett nettó 4-6 körül, és amíg le nem járt a szerződése -1 év, egyszer nem kért fizetésemelést, pedig a médiaértéke nem kicsit megnőtt azóta (kábé ő a francia piacunk), és tudtommal komoly reklámarc. És ugye szokás szerint tőle is levonja a Real a százalékot.
James pedig """csak""" 6 milliót keres, és egymaga hozza Kolumbiát mint piacot, arról nem beszélve, hogy komoly mezeladások voltak a nevével, és felteszem neki is van így nem kevés szponzori pénze, amit szintén a Real "megvámol".
Így jutunk el Ramoshoz, aki most keres 5,5-et. Mint Real csapatkapitány gondolom neki is vannak reklámpénzei, de kétlem, hogy olyan jelentősek, mint a többi, korábban említett úriembernek (kivétel talán Bale). De ahogy mondtad / mondtam / mondtuk csapatkapitány, így többet kap. De hogy egyből szinte a dupláját? Most hogy várhatóan csökkenni fognak a bevételeink? Szerintem ez nem reális.
(Amúgy szerintem Kroos jobb példa lett volna Ramos fizetési igényei szempontjából.)
Simi írta:... Az meg se fordul a fejedben, hogy talán Benitez az első összetartáson leírta magát Ramos szemében és nem akar egy dilettánssal együtt dolgozni? Főleg, hogy tudjuk, hogy Ancelottit nagyon szerette, lehet, hogy nem volt számára túl meggyőző az új edző. Az megint meg se fordul a fejedben, hogy Perezzel minden valószínűség szerint utálják egymást, valszeg össze is balhéztak, és ez is lehet bőven elég indok a távozásra. Meg emellett teljesítménynélküli emberek keresik a fizetésének háromszorosát - ami ugye annak a Pereznek köszönhető, akikkel utálják egymást, magyarán nem számíthat Ramos nagyon sok emelésre sem a jövőben.

Sosem csak a pénzről szólnak a dolgok, hidd el, ha 9 évet lehúzott itt úgy, hogy nem 9 éve keres 5 milliót, mert ideigazolásakor ez az összeg jóval alacsonyabb volt, akkor talán használni kéne az eszedet és elgondolkozni, hogy milyen más dolgok állnak a háttérben. Sokkal többet nyomhat a latban Benitez kinevezése meg a Perezzel való viszonya, mint azt gondolnád.
Szerintem még nem volt összetartás, nem hogy edzés, másrészről nem ismerem a dilettánsunkat, de mégis nyert már BL-t, és spanyol bajnokságot is. :kivagyhe:
És miért is utálnák egymást Pérezzel? Ha csak a híreket veszed alapul, akkor a legújabb COPE cikk szerint semmi harag nincs köztük.
És kik azok a "teljesítménynélküli emberek", akik az ő "fizetésének háromszorosát" keresik?
Leigazolásakor keresett szerintem 2,5-3,5 milliót. Azon növeltek 2-3 millióval, így most 5,5. Akkor most miért ne fogadna el egy újabb ilyen arányú emelést, ha ennyire számít a 9 év?
Szerintem többet látsz bele ebbe helyzetbe, mint ami valójában. És a média által gerjesztett cirkusz, meg Ancelotti elbocsátása miatt egy picit túlreagálod.
PEEtör írta:Hangzatos szavak ezek az ikon, meg klubhűség, de a nap végén csak te maradsz és a piszkos anyagiak és nincs is ezzel semmi gond.
Ha így nézzük, akkor a klub meg miért adná meg neki a duplázást? :)
Amúgy ha jó emlékszem CR máshol (PSG) többet kapott volna, mint most nálunk kap, de ő mégis a Realt választotta, és hosszabbított. Modricnak is valószínűleg többet ajánlott Mourinho, mégis azonnal nemet mondott. Szóval nem csak a piszkos anyagiak vannak egy játékosnál. Reméljük Ramosnál sem csak azok vannak, és marad.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 26., péntek 16:46

tucsoki írta:Feltéve, ha valaki nem rak be egy luft-rúgós videót... :lol:

Egyszerűen hihetetlen hogy egyik napról a másikra felmerülhet a távozása. Ha valós, akkor nem csak a pénzről szól, valószínűleg kezd elege lenni Perez évek óta tartó ámokfutásából, amit valahol meg is értenék, de természetesen nagyon bízom az aláírásában.
Egyértelműen nem csak a pénzről szól. Szerintem azt is érezheti, amit már írtam is, hogy a spanyol cimbijei nincsenek biztonságban. Casillas, Carvajal, Isco, (Jesé) mind körül van valamilyen külső hatás, jogosan vagy kevésbé jogosan. Közben a több-kevesebb teljesítményt nyújtó, rivaldafényben lévő emberkék kapják a magas fizut, bizalmat, tőle meg mindenki elvárja, hogy jó madridistaként cipelje a bőröndöt kis túlzással.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég