Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: füst » 2021. november 29., hétfő 13:31

https://www.youtube.com/watch?v=rRQezWgzR38

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 11., csütörtök 16:30

___Samy___ írta:
Kerlon írta:

A Chelsea ellen sem volt már egészséges, ha felelős gondolkozása lett volna, akkor ott pályára sem lép.

Az, hogy fizikailag rendben van és -0,5% a testzsír aránya attól még nem biztos, hogy bírja a szervezete a mai focit. Sőt, igazából egészen januártól volt használhatatlan és nem a Chelsea meccs óta.
Akkor ugy irom, hogy fejben nem egy Hazard a pali. Szoval erre a legkevesbe sem lehetett szamitani szerintem.
Amúgy szerintem ez lehet teljesen független ettől is. Ott van pl. Marcelo, aki szintén kuka, aztán látjuk, hogy folyamatosan magán edzővel is készül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. november 11., csütörtök 13:07

Ramos a Lequipe szerint nem kapott nyáron aláírási lóvét, valamint csak nettó 6 millió eurót keres.
Ezzel két év alatt annyit kap nagyjából, mint itt a Realnal egy alatt kapott volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. november 1., hétfő 13:38

Kerlon írta:
___Samy___ írta:
Fizikailag bomba volt. Oke, hogy idos, de erre szerintem senki nem szamolt, hogy a Chelsea elleni BL meccs utan gyakorlatilag cserben hagyja a teste. Nem volt o meg olyan kutyauto szinten, hogy a visszavonulasat kellett volna fontolgatnia. Az ideivel egyutt meg ket evet szerintem tudott volna jatszani esszeru keretek kozott.
A Chelsea ellen sem volt már egészséges, ha felelős gondolkozása lett volna, akkor ott pályára sem lép.

Az, hogy fizikailag rendben van és -0,5% a testzsír aránya attól még nem biztos, hogy bírja a szervezete a mai focit. Sőt, igazából egészen januártól volt használhatatlan és nem a Chelsea meccs óta.
Akkor ugy irom, hogy fejben nem egy Hazard a pali. Szoval erre a legkevesbe sem lehetett szamitani szerintem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. november 1., hétfő 13:36

'shutterisland írta: az is erdekes kerdes mondjuk, hogy poszttol mennyire fugg az elhasznaltsag, de nagy altalanossagban talan pont a khv-k birjak legtovabb a kapusok utan.
A faszi lehuzott 15 evet a Real Madridban kezdokent, szinte nulla pihentetessel. A valogatottban sem pihent szinte soha. Plusz amit Kerlon is mondott, par eve total mashol van fejben.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. november 1., hétfő 13:28

az is erdekes kerdes mondjuk, hogy poszttol mennyire fugg az elhasznaltsag, de nagy altalanossagban talan pont a khv-k birjak legtovabb a kapusok utan.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 1., hétfő 13:20

___Samy___ írta:
Kerlon írta:

Idén kellett volna azt mondani, hogy köszöni szépen, de elég volt, csak hát úgy fest még nem lakott elég jól az elmúl 20 évben.

Pedig szerintem elég tisztességes búcsú lett volna és nem ilyen keserű és másra mutogatós.
Fizikailag bomba volt. Oke, hogy idos, de erre szerintem senki nem szamolt, hogy a Chelsea elleni BL meccs utan gyakorlatilag cserben hagyja a teste. Nem volt o meg olyan kutyauto szinten, hogy a visszavonulasat kellett volna fontolgatnia. Az ideivel egyutt meg ket evet szerintem tudott volna jatszani esszeru keretek kozott.
A Chelsea ellen sem volt már egészséges, ha felelős gondolkozása lett volna, akkor ott pályára sem lép.

Az, hogy fizikailag rendben van és -0,5% a testzsír aránya attól még nem biztos, hogy bírja a szervezete a mai focit. Sőt, igazából egészen januártól volt használhatatlan és nem a Chelsea meccs óta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. november 1., hétfő 13:15

Kerlon írta:
Sierra írta: Na akkor jöhet vissza alamizsnáért tavaszra. :D Aztán meg visszavonul szépen.
Idén kellett volna azt mondani, hogy köszöni szépen, de elég volt, csak hát úgy fest még nem lakott elég jól az elmúl 20 évben.

Pedig szerintem elég tisztességes búcsú lett volna és nem ilyen keserű és másra mutogatós.
Fizikailag bomba volt. Oke, hogy idos, de erre szerintem senki nem szamolt, hogy a Chelsea elleni BL meccs utan gyakorlatilag cserben hagyja a teste. Nem volt o meg olyan kutyauto szinten, hogy a visszavonulasat kellett volna fontolgatnia. Az ideivel egyutt meg ket evet szerintem tudott volna jatszani esszeru keretek kozott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. november 1., hétfő 13:05

kiserik írta: Egyébként neki miért is kellene szerződést bontani? Ha a PSG felmondja, akkor kifizetik neki a 2 évet, de neki semmi értelme szerződést bontani.
A PSG senkivel sem lesz jófej, főleg nem vele. Az a fizetés amit eltesz nekik aprópénz, elismerjék, hogy mennyire rossz üzletet csináltak azzal, hogy szerződést bontanak vele és még ki is fizetik? Ramos meg tavasszal máshol játszik majd. Ugyan, ezt vagy a játékos kezdeményezi majd vagy senki.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. november 1., hétfő 12:59

Kerlon írta: Idén kellett volna azt mondani, hogy köszöni szépen, de elég volt, csak hát úgy fest még nem lakott elég jól az elmúl 20 évben.

Pedig szerintem elég tisztességes búcsú lett volna és nem ilyen keserű és másra mutogatós.
Egyébként igen, az elmúlt 1,5 évben rengeteget volt sérült, várható volt hogy vmi hasonló lesz, 35 éves a csávó. De sajnos kijött a vére itt a végére.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 1., hétfő 12:57

Sierra írta: Na akkor jöhet vissza alamizsnáért tavaszra. :D Aztán meg visszavonul szépen.
Idén kellett volna azt mondani, hogy köszöni szépen, de elég volt, csak hát úgy fest még nem lakott elég jól az elmúl 20 évben.

Pedig szerintem elég tisztességes búcsú lett volna és nem ilyen keserű és másra mutogatós.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. november 1., hétfő 12:55

Na akkor jöhet vissza alamizsnáért tavaszra. :D Aztán meg visszavonul szépen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 1., hétfő 12:51

'shutterisland írta: de mitol robbant igy le ?
a fizikuma kb ronaldoeval vetekszik ranezesre, siman kineztem meg par szezont belole.
Elmúlt évekban már rengeteget volt sérült, szóval ez nem hirtelen leépülés volt a részéről. Amúgy meg Ronaldo sokkal profibb szerintem, Ramos a sztárkodással már a pályán nyújtott koncentrációjából is vesztett szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: cart » 2021. november 1., hétfő 12:45

Gondolom nem mindnek a szervezete bírja egyformán az évi 50 meccs terhelést. Hazard például már 30 évesen off.
Az ilyen Ibra, CR felé emberek inkább a kivételek.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. november 1., hétfő 12:40

de mitol robbant igy le ?
a fizikuma kb ronaldoeval vetekszik ranezesre, siman kineztem meg par szezont belole.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. november 1., hétfő 11:43

Egyébként neki miért is kellene szerződést bontani? Ha a PSG felmondja, akkor kifizetik neki a 2 évet, de neki semmi értelme szerződést bontani.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. november 1., hétfő 11:12

flori írta: Ettől függetlenül sajnálnám ha így lenne vége a karrierjének, méltatlan hozzá. Jobb lett volna, ha itt üldögél a padon fele fizuért, néha meg beáll haknizni.

De igen, Perez megint látta a jövőt. :agree:
Marpedig igy fog. Ha vissza is terne, nincs jatekban. Max csere lenne, de az sem valoszinu. Mar az edzes okozta terheles is sok lenne neki, az egyetlen lehetosege ha kozosen ugy dontenek szerzodest bont es talal egy spanyol csapatot ahol a tavaszt lehuzza, ha letudja.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. november 1., hétfő 11:04

A globalis valogatottsagi rekordra hajtott.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. november 1., hétfő 10:38

Már megelőzte Ikert a válogatottbeli szereplésekben nem?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: flori » 2021. november 1., hétfő 10:20

Ettől függetlenül sajnálnám ha így lenne vége a karrierjének, méltatlan hozzá. Jobb lett volna, ha itt üldögél a padon fele fizuért, néha meg beáll haknizni.

De igen, Perez megint látta a jövőt. :agree:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég