Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 25., csütörtök 12:05

Szerintem óriási bukás lesz Ramos távozása...nálam a csapat egyértelmű kapitánya és vezére...hatalmas tekintélye van a pályán és azon kívül is...igen vannak hibái és hülyeségei...de rengeteget adhat még a csapatnak ha csúcsformában van...viszont óriásit is csalódok benne, ha lelép...
F.sza lesz majd egy Otamendit nézni a helyén... :salute:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. június 25., csütörtök 11:47

Egyébként lehet jó volna kidolgozni valami igazságos rendszert a fizuemelésekre és ugye aki ideigazolna, az tudná, hogy nálunk ez a szisztéma és egy sikeres év után nem tudná csapkodni az asztalt, hogy ő márpedig dupla annyit akarna...
Megnyert kupák számától függően automatikusan emelném a fizuját mindenkinek bizonyos százalékkal, persze lenne egy plafon, mondjuk C.R. környékén. Na meg aztán a pályán eltöltött percek is számítanának, mondjuk egy 0 perces játékos mire kapna hasonló emelést, mint mondjuk egy állandó kezdő? Pl triplázás esetén kaphatnának jelentős emelést...
Persze a kimagasló egyéni teljesítményt is lehetne értékelni, bár ez veszélyes, mert pölö Bale most is úgy érzi remek idényt futott. :roll: :mrgreen: Na de Ramos a 10. után megérdemelte volna a jelentős emelést, ahogy az én rendszerem szerint mindenki, persze bizonyos arányban.
Viszont egy 0 kupás szezon után, ahol a rangadóink 80%-át elbuktunk, ne akarjanak már fizu emelést... :coffee:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. június 25., csütörtök 11:44

hogy jelenleg mi legyünk a legnagyobb és leggazdagabb klub/márka a futballban.
engem mondjuk speciel kicsit jobban érdekelne, hogy sportszakmailag legyünk sikeresek, abban pedig lófaszt nem tud felmutatni. ja de, volt 1 sikeres évünk, Ancelottival, de őt már el is üldözte azóta. :lol: :lol: ezigen.

az a gond, hogy tényleg szükségünk van Perezre is, mert a pénz elengedhetetlen egy klub sikerességéhez, csak közben ő is az egyik legnagyobb akadálya ennek.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 25., csütörtök 11:31

remélem perez után jön egy calderon szintű senki aztán lesz majd itt sírás, hihetetlenek vagytok.
Nem csak Calderon félék vannak Perezen kívűl. Egy Valdano féle racionálisabb ember kell oda, leszarom ha elesik a csapat pár millától, mások fele annyi pénzért igazolnak jobban mint mi.
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 25., csütörtök 11:28

dannen írta:
Kerlon írta:Még itt van Ramos, de ha elengedi Perez, akkor már most 0-ra értékelem az egész nyarát,
tehát mindenkinek meg kéne adnia azt a pénzt amit hasra ütés szerűen kitalál. nem sokáig húzná a klub. ramos dupla fizetést akar, ha nem elég neki a 1,5szeres akkor húzzon is a picsába. mások sokkal inkább verhetnék az asztalt, modric, marcelo, lehetne sorolni. vicc.
Nem jelenleg az van, hogy annak adunk hasra csapás szerűen fizetést, akinek Perez akar, mert az elmúlt 2 évben megint láttunk jó pár olyan döntést, amit nagyjából egyedül vett a fejébe és hozott meg (makacsul, mint általában).
dannen írta:
Kerlon írta:kezdve Ancelotti "nem tudom, miért kell távoznia" szövegétől.
ennyit kiragadott a média, azóta mindenki ezt hajtja. :roll:

remélem perez után jön egy calderon szintű senki aztán lesz majd itt sírás, hihetetlenek vagytok.
[/quote]
Igen, hihetetlenek vagyunk, mert merünk kritizálni. Ráadásul azóta sem jött értelmes érv a menesztés lényeges okáról. Az, hogy 2 év után azt mondja, hogy új korszakot kell kezdeni az nevetséges. Aztán idehoz egy edzőt, aki kb. 8 éve semmit sem tud felmutatni.

cart írta:
Kerlon írta: Özilnél és DMnél is kapta már a füttyszót, de ők hol voltak Ramoshoz képest?
És rossz üzlet volt eladni őket? Szerintem egyáltalán nem.

Perez Di Mariának se adta meg a 100% emelést a 10. után, Ramosnak se fogja egy 0 kupás szezon után...
Ez egy csapat sport, arról, hogy egy csapat nem nyert semmit nem egy játékos tehet. Előző évben, akkor jogosan verhette volna az asztalt, mert ő mentette meg a csapat(Iker) picsáját. Neki köszönhetjük a 10. BL győzelmünket. Összeségében bőven rászolgálna a hosszabbításra és nem kéne egyből 10 milliót adni neki, de még azt sem tőle kéne sajnálni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: cart » 2015. június 25., csütörtök 11:24

Kerlon írta: Özilnél és DMnél is kapta már a füttyszót, de ők hol voltak Ramoshoz képest?
És rossz üzlet volt eladni őket? Szerintem egyáltalán nem.

Perez Di Mariának se adta meg a 100% emelést a 10. után, Ramosnak se fogja egy 0 kupás szezon után...

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 25., csütörtök 11:18

dannen írta:
Kerlon írta:Még itt van Ramos, de ha elengedi Perez, akkor már most 0-ra értékelem az egész nyarát,
tehát mindenkinek meg kéne adnia azt a pénzt amit hasra ütés szerűen kitalál. nem sokáig húzná a klub. ramos dupla fizetést akar, ha nem elég neki a 1,5szeres akkor húzzon is a picsába. mások sokkal inkább verhetnék az asztalt, modric, marcelo, lehetne sorolni. vicc.
Kerlon írta:kezdve Ancelotti "nem tudom, miért kell távoznia" szövegétől.


ennyit kiragadott a média, azóta mindenki ezt hajtja. :roll:

remélem perez után jön egy calderon szintű senki aztán lesz majd itt sírás, hihetetlenek vagytok.
Amennyit hozzátett Pérez a személyiségével, kb. ugyanannyit el is vesz, maradjunk annyiban. Nem igaz, hogy nincs hozzá hasonlóan karakteres ember, aki engedi az edzőt dolgozni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 25., csütörtök 11:09

Perez olyan mértékű unszimpátiát fog kiváltani a szurkolókkal, hogy le is fog mondani. Özilnél és DMnél is kapta már a füttyszót, de ők hol voltak Ramoshoz képest? Még itt van Ramos, de ha elengedi Perez, akkor már most 0-ra értékelem az egész nyarát, kezdve Ancelotti "nem tudom, miért kell távoznia" szövegétől.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 25., csütörtök 10:53

Azert azt se felejtsuk el, hogy o a vedelem vezere. A tavozasaval nem csak a hulyesegei fognak eltunni, de az a kapocs is, ami osszefogja a vedelmet.

Az oltozoben betoltott szereperol nem is beszelve.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. június 25., csütörtök 10:34

csabi87 írta:Már rég lekellett volna nyilatkoznia hogy semmi nem igaz a Barcás érdeklődésből mondjuk.
Amúgy nem dől össze a világ ha megy,csak nagy pénzért mennyen el.
Sokat képzelnek bele egy páran hogy milyen fontos stb.
Tavaly nem egyszer miatta szívott a csapat.
Könnyelmű,nagyképű is szokott lenni,ja meg a felesleges odaverek odaütök viselkedése sem okos dolog.

Szerintem ennyi.
Pl.: az Atletico elleni 2 gólpassza Torresnek...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 25., csütörtök 10:01

Már rég lekellett volna nyilatkoznia hogy semmi nem igaz a Barcás érdeklődésből mondjuk.
Amúgy nem dől össze a világ ha megy,csak nagy pénzért mennyen el.
Sokat képzelnek bele egy páran hogy milyen fontos stb.
Tavaly nem egyszer miatta szívott a csapat.
Könnyelmű,nagyképű is szokott lenni,ja meg a felesleges odaverek odaütök viselkedése sem okos dolog.

Szerintem ennyi.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 25., csütörtök 8:52

A fizetesi lavina mar elindult a norveg gyerek fizetesevel. Ha ehhez nezem Ramos "koveteleset", akkor teljesen realis, de ha a kerethez merem, akkor kb tenyleg a 8 lenne a realis.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 25., csütörtök 3:07

Becksy23 írta:...
Az általad említett ok az egyik, ami miatt én sem mennék 8 millió fölé. Mert ugye egyrészt nem csak Bale van a csapatban, akihez mérni lehet Ramos fizetését, másrészt a 10 millió 0,5 millió híján a duplája annak, amit most keres.
De azt is tegyük hozzá, hogy Ramos csapatkapitány, és ezért magasabb bér jár mint a többieknek (Casillas ezért is keres ennyit). Illetve azért több játékosunkból (például Benzema, Modric, Marcelo, James, Carvajal) sem nézném ki, hogy csak emiatt vernék máris az asztalt, hogy akkor azonnali béremelést ide. Valamint ugye nem tudom, hogy mennyi Ramos médiabevétele. Gondolom azért akad neki is szponzori szerződése. És akkor még ott van az is, hogy most fognak csökkenni a tv-s közvetítési díjakból bejövő pénzek.
De ezeket figyelembe véve, ha megszorozzuk 1,5-tel a nettóját, azért az sem kis summa, és előrelépés. A maradék bruttójából meg kijöhet egy új középpályás nettója, ami azért szintén nem mindegy.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. június 24., szerda 23:38

Már a 7.5 is hatalmas fizetés egy védőnek, Ramos azt visszadobta. Nehéz helyzet, de ennél feljebb nem nagyon mehet a csapat, nagyon maximum 8, de nagyon kockázatos lépés. Ha megkapná a 10-et, teljesen nyugodtan verhetné az asztalt Modric, aki ha jól tudom 4.5-et kap, mint a világ legjobb középpályása, vagy a Ramos-nál nem sokkal rosszabb (rosszabb?) Pepe 3.8, Varane 2.4, Marcelo 4... Ez egy lavinát indíthatna el, nem szabad hagyni, mert ezesetben ezek a játékosok is jogosan verhetnék az asztalt 6 millió feletti fizetésért. Inkább Bale-t kéne eltávolítani a 11 milliós fizetésével együtt.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 24., szerda 23:22

dzsi91 írta:Egy szem Ramos.... Meg egy szem Ancelotti, persze csak a címer meg a faszom, bocs de rosszul vagyok ettől a kiszabott hú mennyire objektívak vagyunk madridista társadalomtól igazából a többség szart sem érdemel nem hogy trófeákat,karóra tűznétek bárki fejét pár szaros pletyka után...

Leget akármekkora üzletember okádnom kell az egész embertől és a filozófiától amit rátok ragasztott, csak egy szem Ramos, mehet a picsába :lol: odaát meg a tolószékes Xavi triplácal búcsúzik :lol:
Objektív? Nem. Ez az én személyes véleményem.
Hogy mit érdemlek / vagy érdemel más meg nem Te döntöd el.
És kinek a fejét kéne karóra tűzni? Állítsd nagyobbra a képfelbontást, vagy vegyél szemüveget, és akkor talán észreveszed, és rájössz, hogy okkal van a "csak egy szem Ramos" előtt és után idézőjel. De kifejtem neked. Én bírom Ramost. Amikor sokan Mourinho pártját fogták, meg hehe mondta, hogy FGY adjuk el, én akkor is mellette (és Casillas mellett) álltam. És igen, adnék neki fizetés emelést. De ahogy írtam, nem adnám meg neki a 10-et. 7,5 max 8 millió ameddig elmennék. Ha ezt nem képes elfogadni, és minden áron a duplázáshoz ragaszkodik, akkor igen, eladnám.
Ha érdekel megindokolom, vagy megyek én is a picsába Ramos után. Így jó lesz?
Másrészről rám nem akasztott senki semmit. ~27 éves fejjel képes vagyok magam dönteni, még ha ez neked nem is hihető. Amióta a Realnak szurkolok (2006 óta) még csak 2 elnökünk volt, szóval nem igen van mihez hasonlítanom. Hogy van-e aki jobb lenne Péreznél? Meglehet. Hogy Péreznek bőven vannak balfaszságai? Igen, tömören utaltam is rá az előző hozzászólásban. Például én sem engedtem volna el Ancelottit, akit többször megvédtem Pérez kárára az igazolások terén, én is kivágnám innen Bale-t, stb. De azt is elismerem, amit eddig köszönhetünk neki. Ez annyira fáj? És eddigi tapasztalataim alapján (amit írtam, hogy nem túl sok), nem jöttünk ki túl jól, ha nem ő volt az elnök.
VanillaSky írta:
De 1 éve ilyenkor még a fórumozók szerint a lehető legjobb elnök volt.
Analógiádat követve, szerinted volt a legjobb, sokak rühellték tavaly is meg 10 éve is. :|
Akkor azok a sokak nem írtak 1 éve (vagy nagyon keveset), mert nekem pont az rémlik, hogy a 10. után a hurráoptimizmus ment, meg hogy "talán most végre tanult a hibáiból", és olyasmi is elhangzott, hogy a lehetőségeket tekintve, ő a legjobb.
De cáfolj meg nyugodtan.
Arra meg kíváncsi vagyok, hogy milyen analógiám vezet ide, mert kétszer elolvastam, amit írtam, de még nem esett le. :-(
(Mármint komolyan érdekelne, hogy mi a logika mögötte.)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 24., szerda 22:31

De 1 éve ilyenkor még a fórumozók szerint a lehető legjobb elnök volt.
Analógiádat követve, szerinted volt a legjobb, sokak rühellték tavaly is meg 10 éve is. :|

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 24., szerda 22:11

Toky írta:
dzsi91 írta:Nem akar ő menni, de kell neki ami jár ...
Inkább a szája jár.
dzsi91 írta:... megérdemli,adják oda neki ...
Legalábbis szerinted megérdemli. Szerintem meg nem.
dzsi91 írta:... aztán Perez is de ő tolószékben :D
Igen, ez felettébb vicces.
Csak aztán nehogy egy újabb Cakderón évad után érte könyörögj.
Egy szem Ramos.... Meg egy szem Ancelotti, persze csak a címer meg a faszom, bocs de rosszul vagyok ettől a kiszabott hú mennyire objektívak vagyunk madridista társadalomtól igazából a többség szart sem érdemel nem hogy trófeákat,karóra tűznétek bárki fejét pár szaros pletyka után...

Leget akármekkora üzletember okádnom kell az egész embertől és a filozófiától amit rátok ragasztott, csak egy szem Ramos, mehet a picsába :lol: odaát meg a tolószékes Xavi triplácal búcsúzik :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. június 24., szerda 21:48

kupak17 írta:Mért zárja már le a körülötte lévő feszkót egy fasza nyilatkozattal?

:( :hmmm:

Mert sem ő sem a tesója nem hülye annyira mint amennyire tartják. Hová kellene kapkodnia? 10 kér,adnának neki 6 ot. Szaladjon és írja alá? A média cirkusz az ő malmára hajtja a vízet. Majd aláírja ha megadják neki a 9et,és azt fogja nyilatkozni:"soha sem gondoltam a távozásra".....ami akár még igaz is lehet....sőt.

....ez lesz a 2351ik ilyen ügy,ami a szokásos mederben folyik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. június 24., szerda 21:48

OFF:
Kerlon írta:Ki nem állhatom Calderónt, de lassan Perezzel sem lépünk előrébb. Ráadásul sokkal tapasztaltabb és mégis közel ugyan olyan rossz döntéseket hoz, mint az első regnálása alatt. Persze Calderónt semmilyen szemszögből nem fogjuk visszasírni, Pereznek meg köszönhetünk pár dolgot, de őt sem kell félteni.
Én sem bírom Calderónt, de úgy érzem az idő meglehetősen tompítja a fájdalmat, amit okozott. Ezért lehet olyan vicces azon poénkodni(nem Te), hogy majd tolószékben távozik "egy szem Ramos" miatt. Miközben szerintem teljesen egyértelmű, hogy nélküle nem tartana itt a Real Madrid. Értve ez alatt a gazdasági stabilitást, és hogy versenyezhetünk egyáltalán a sejk klubokkal, hogy még mindig akarnak top játékosok ideigazolni (vesd össze az AC Milannal). Ahogy a projekt és edzőkeringőt is, illetve a kevesebb nyert kupát is neki lehet tulajdonítani. De kétlem, hogy ha ő nem alapozza meg ezt a gazdasági stabilitást, akkor most több kupánk lenne. Rengeteg hibás döntése volt/van, és nagyon úgy fest, hogy megint beleesik a régi kerékvágásba. De 1 éve ilyenkor még a fórumozók szerint a lehető legjobb elnök volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toky 2015. június 24., szerda 21:49-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 24., szerda 21:32

Toky írta:
dzsi91 írta:Nem akar ő menni, de kell neki ami jár ...
Inkább a szája jár.
dzsi91 írta:... megérdemli,adják oda neki ...
Legalábbis szerinted megérdemli. Szerintem meg nem.
dzsi91 írta:... aztán Perez is de ő tolószékben :D
Igen, ez felettébb vicces.
Csak aztán nehogy egy újabb Cakderón évad után érte könyörögj.
Ki nem állhatom Calderónt, de lassan Perezzel sem lépünk előrébb. Ráadásul sokkal tapasztaltabb és mégis közel ugyan olyan rossz döntéseket hoz, mint az első regnálása alatt. Persze Calderónt semmilyen szemszögből nem fogjuk visszasírni, Pereznek meg köszönhetünk pár dolgot, de őt sem kell félteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég