Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: volt » 2015. április 23., csütörtök 11:04

Galacticos írta:
Toti írta:bazdmeg, lehozta sárga lap nélkül azon a poszton, egy ilyen csapat ellen ilyen mentalitással, ilyen helyzetben.
de nem is az.. hanem mit játszott. akkor ÚR, h az vmi elképesztő. dlafksaáf saááaséfasááá nem is találok rá jelzőket.

A KAPITÁNY!
A NAGYBETŰS KAPITÁNY!

a végén az a kis pöcs, h próbálta kiprovokálni nála a lapot lefújás után, ramospapa meg csak röhögött.. nagyon adtam. :lol: :lol:
De ha x-nel provokaljak igy akkor a sracot beleepitette volna a kezdokorbe. :D
meccs közben is ugyan az a fasz provokálta. Ott is adott neki egy kisebb pofont.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 23., csütörtök 10:57

Chris írta:Mondták a stúdióban, hogy Ramos nem volt jó ezen a poszton, meg hibázgatott,
Előre felé tényleg nem igazán találta magát sokszor,de ezen nem is kell meglepődni.
Látszott hogy nem tudta néha merre is kéne labdát kérni,illetve szerintem Carlo is arra kérte hogy csak a tutit játssza.
Hátra felé viszont nagyon jó volt,sok labdát szerzett,jól tolódott,jól szűkítette a területet,fejpárbajokat rendre megnyerte,egy mondatban mind azt amit a védő "múltjával" megtanult itt is tudta alkalmazni.
Viszont abban igazuk volt hogy nem tetszett neki ha háttal kapott labdát,de még egyszer leírom nem kell meglepődni.
Sok középpályás nem tud mit kezdeni egy fölpasszolt labdával.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 23., csütörtök 10:27

Mondták a stúdióban, hogy Ramos nem volt jó ezen a poszton, meg hibázgatott, én erre meg azt mondom, hogy Ramos egy rohadt nagy istenség :) . Persze nem Modric, de amilyen szívvel odatette magát, szerelt, kapart az szinte könnyeket csal a szemembe :mrgreen: . Ahogy írjátok egy igazi kapitány volt.
Amúgy játszott ő valaha ezen a poszton? Nagyon csodáltam, hogy nem Pepe lett feltolva.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 23., csütörtök 9:42

na, ramos is megerősítette a nyilatkozatában, amit láttunk a lefújás után, h megpróbálták kiprovokálni nála a sárga lapot. hálisten, h nem ült fel nekik. :smile:

bár mondta, h más szituációban lehet másként is viselkedett volna, szóval Galacticos, igazad van. tuti, h helyben kettéfejelte volna a gyereket x-nél. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. április 23., csütörtök 8:12

Toti írta:bazdmeg, lehozta sárga lap nélkül azon a poszton, egy ilyen csapat ellen ilyen mentalitással, ilyen helyzetben.
de nem is az.. hanem mit játszott. akkor ÚR, h az vmi elképesztő. dlafksaáf saááaséfasááá nem is találok rá jelzőket.

A KAPITÁNY!
A NAGYBETŰS KAPITÁNY!

a végén az a kis pöcs, h próbálta kiprovokálni nála a lapot lefújás után, ramospapa meg csak röhögött.. nagyon adtam. :lol: :lol:
De ha x-nel provokaljak igy akkor a sracot beleepitette volna a kezdokorbe. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 23., csütörtök 7:39

bazdmeg, lehozta sárga lap nélkül azon a poszton, egy ilyen csapat ellen ilyen mentalitással, ilyen helyzetben.
de nem is az.. hanem mit játszott. akkor ÚR, h az vmi elképesztő. dlafksaáf saááaséfasááá nem is találok rá jelzőket.

A KAPITÁNY!
A NAGYBETŰS KAPITÁNY!

a végén az a kis pöcs, h próbálta kiprovokálni nála a lapot lefújás után, ramospapa meg csak röhögött.. nagyon adtam. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 0:56

Lehet ezt variálni húzni csavarni,de előbb utóbb Carlo is belátja,hogy igazam van és adni neki egy meccset csatárként :D

Egyébként isten a pali.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. április 22., szerda 23:00

Rég óta vártam már, hogy bizonyítson a kp-n is (két éve még egy kis vitám is volt h3x0r-ral :D ). Megtette. Teljesen idegen poszton, minimális edzéssel hozta a szintet simán. Érdemes lenne bővíteni vele a kp-s repertoárt, mert az ilyen meccseken kell a jól védekező, de labdaügyes játékos. Pacsi neki is meg Carlonak is :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 19., vasárnap 13:34

Hát igen, ez azért nem szar...

:salute: :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 8:47

kelemen.istvan írta:Egy "picit" el van szállva magától az emberünk. 2-3 ívelést is elflegmázott és csak kicsin múlott, hogy nem szereztek belőle gólt. Utána csak mosolyog, de 20 perc múlva ugyanazt megcsinálja még egyszer. Kell ő a pályára, mert vezér, benne van a keménykedésben ami a matracosok ellen fontos, de kicsit sok, hogy 1-2 helyzetet meccsenként összehoz nekik. :(
Pont, hogy nem kéne. A sárgája is felesleges volt, minek kell hergelni ezeket a tahókat.

Marcelo sárgája meg egyenesen vicc volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2015. április 15., szerda 8:32

Csak tudnám miért kellett neki az a qrva sárga... :x
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 15., szerda 8:17

Egy "picit" el van szállva magától az emberünk. 2-3 ívelést is elflegmázott és csak kicsin múlott, hogy nem szereztek belőle gólt. Utána csak mosolyog, de 20 perc múlva ugyanazt megcsinálja még egyszer. Kell ő a pályára, mert vezér, benne van a keménykedésben ami a matracosok ellen fontos, de kicsit sok, hogy 1-2 helyzetet meccsenként összehoz nekik. :(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 1., szerda 10:11

eReMA írta:
de ramosnak mindjárt villan a lap ha hibázik,sőt a madridisták is egyből köpnek egyet ha odapirít.
Nos, lehet, hogy velem nem stimmel valami, de én a tüzet és a hevességet nem azonosítom az iq hiányával.
Szerintem igazi csibész... és valahogy pont imádom amikor megneveli a mai metroszexuális balerinákat. :mrgreen:
Nekem azok a faultok a legtöbb(!) esetben közel sem undorító alattomosságnak tűnnek.
+1. Ő az egyetlen a keretből aki esetében sziven döfném magam ha meglátnám más top csapat mezében.Lehet,hogy nem saját nevelés de nálam egy szint Raúl-al.Egy kemény temperamentumos védő, akiben minden megvan ahhoz ,hogy a Real Madrid csk-ja legyen.Én generációja legjobb védőjének tartom, a hibáival együtt.

+Imádom amikor valakit kettétör a pályán, a szerencsétlen még lese ért a földre, Ramos már mutogat ,hogy ne szimulálj te pancser :D :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. április 1., szerda 10:07

de ramosnak mindjárt villan a lap ha hibázik,sőt a madridisták is egyből köpnek egyet ha odapirít.
Nos, lehet, hogy velem nem stimmel valami, de én a tüzet és a hevességet nem azonosítom az iq hiányával.
Szerintem igazi csibész... és valahogy pont imádom amikor megneveli a mai metroszexuális balerinákat. :mrgreen:
Nekem azok a faultok a legtöbb(!) esetben közel sem undorító alattomosságnak tűnnek.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 31., kedd 22:01

Nem hinném hogy az amit írtam,akkor idiótaság lenne,de nem is érdekel már. Pihentess ha az a fórumnak jó szerinted.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 31., kedd 21:50

R.M.C.F írta:Mondjuk pont Te idiótáztál le.
Akkor még egy tanács ma estére: tanulj meg olvasni és értelmezni. Idiótaságot írtam, nem azt, hogy idióta vagy. Utolsó hsz-em a témában, aztán ha nem pihensz le, én pihentetlek kicsit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 31., kedd 21:47

Mondjuk pont Te idiótáztál le.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 31., kedd 21:45

Téged idiótázott most valaki? Mert te kollektívan mindenkit, aki nem úgy gondolja, ahogy te. Mondom, tedd takarékra magad. Lehet sokat ittál, hogy fosod a szót mindenhol, de kezdesz átlépni egy határt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 31., kedd 21:41

Ajánlom az aláírásomat,az a mérvadó,mint az idiótaságaim is. Sajnos én ehhez nem értek,csak beszélek. :lol: :lol:

Ramos téma elfelejtve,teret kaphat az aki szidja.Soha sem szóltam bele,soha sem mentem neki senkinek sem,pedig a kedvencem,holott szidták itt elegen , na....azok inkább az idióták,nem én.
De ezt majd Te eldöntöd.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 31., kedd 21:37

jelentése: fejben gyenge. Divatszleng,ledegradáló kifejezés,hasonló a gyökkettő,egylábas,középszer,fullátlag stb...
Madridista közegben használatos túlzó kifejezések egyike...,ha másutt játszana,minden nap imádkoznának érte,itt ez másképpen alkalmazott.
Kicsit higgadjál le kérlek, mert kezdesz sok lenni ezzel az idiótaságoddal. Aztán ha még ki is forgatod amit írok, akkor még a végén morcos is leszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég