Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 25., csütörtök 21:47

VanillaSky írta:Mondjuk, ha olyan játékos lennék, aki klub- és válogatott szinten mindent megnyert és találnék olyan klubot ami többet fizet, mint a jelenlegi állomáshelyem, hatalmas barom lennék, ha maradnék. Megjegyezve, hogy az újdonsült klub is híres-neves, erős bajnokságban, nagy célokért és talán még az új elnök pofáját sem rühellem.
Én meg, ha olyan helyzetben lennék, hogy a sikerek mellett még akár legenda is lehetek egy top csapatnál, akkor pont leszarnám azt az 1-másfél milliót. Nekem mondjuk többet jelentene az, hogy örökre emlékeznek rám egy helyen, minthogy behúzzak mondjuk egy PL-t meg néhány FA kupát még a sok kupa mellé. Kupát mindenki nyerhet, legenda viszont kevés emberből lehet, és ez a nem mindegy.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 21:43

VanillaSky írta:Mondjuk, ha olyan játékos lennék, aki klub- és válogatott szinten mindent megnyert és találnék olyan klubot ami többet fizet, mint a jelenlegi állomáshelyem, hatalmas barom lennék, ha maradnék. Megjegyezve, hogy az újdonsült klub is híres-neves, erős bajnokságban, nagy célokért és talán még az új elnök pofáját sem rühellem.
Sajnos manapság rengetegen gondolkodnak úgy, mint te. Ezért is kurvul el a foci.
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 25., csütörtök 21:41

Mondjuk, ha olyan játékos lennék, aki klub- és válogatott szinten mindent megnyert és találnék olyan klubot ami többet fizet, mint a jelenlegi állomáshelyem, hatalmas barom lennék, ha maradnék. Megjegyezve, hogy az újdonsült klub is híres-neves, erős bajnokságban, nagy célokért és talán még az új elnök pofáját sem rühellem.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 25., csütörtök 21:41

De védeni sem kellene ennyire basszus. :lol:
Mintha ő nem tehetne semmiről.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 25., csütörtök 21:31

Hülye lenne Ramos kiállni és elmondani, hogy itt marad. Akkor a legkisebb esélye sem lenne meg, hogy megkapja a 10 milliót. Így valamennyi esélye marad, de szerintem 8 körül megállapodnak majd a felek.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 25., csütörtök 21:14

Torquemada írta: Ramostól én sem ezt a viselkedést vártam egyébként, karszalaghoz nem méltó, amit tesz. Álljon ki, mondja meg mit akar, és a klub megteszi a megfelelő lépéseket.
Na ez benne a legrosszabb, hogy mindenki hallgat eddig...nagyon rossz ez a bizonytalanság...csak nehogy augusztus 31.-én lépjen le, megfelelő helyettesítés nélkül...bár nálam Ramos pótolhatatlan...

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. június 25., csütörtök 21:10

Itt volt a megoldás az egyik hozzászólásban, Bale eladása oldana meg mindent. Ramos egy nagyarcú gyerek, piszkosul zavarhatja, hogy ő a szarból felküzdötte magát kapitányságig, és akkor hoznak egy kutyaütőt, aki egyből sokkal többet keres, úgy, hogy a csapat egyik leggyengébbje. Ezt a feszültséget Perez alakította ki. (A Castillánál is eljátszotta ugyanezt, azzal a különbséggel, hogy Odegard valóban jobb volt a csapatban bárkinél, viszont a magas fizetése az ősi akadémistákat, akik a büdös életben semmire sem fogják vinni, viszont ott nőttek fel, zavarta. A csapatmorál megromlott, a rutintalan edző nem tudta rendbe tenni a dolgokat, a listavezető csapat pedig bukdácsolni kezdett.)
Másrészt nem értem, mi ez a hirtelen távozási szándék Ramosnál. Biztos, hogy valamelyik csapat telebeszélte a fejét. Meg kell nyilatkoztatni, mit akar, még egyszer nem kérünk abból, hogy közvetlenül a rajt előtt távozzon kulcsjátékos, amikor nem lehet pótolni. Ha távozni akar, tiszteletben kell tartani. Van egy irreális kivásárlási ára, ami felezve is jó. Ha menni akar, biztos, hogy óriási pénz van a háttérben. Akkor a tisztelt Sergio a leendő nagy fizetéséből is beszállhat a saját vételárába, ha a MU vagy akárki sokallja a végét. Meg kell kérni rendesen, nekünk is rátesznek egy játékosra áfát, bükkfát, dátumot, mindent. Ha nincs pénzük, fúrassanak a szponzorral még egy olajkutat, vagy bánom is én mit, amúgy Ramos marad.
Nálam nincs jó üzenete annak, ha szerződés lejárata előtt elkezdenénk a pénzét nagyban emelgetni, mert akkor jövőre a fél csapat ezt játszaná. Egy minimális emelést esetleg elfogadnék, többet nem. CR horror fizetése védhető, akinek nem tetszik, rúgjon annyi gólt és ugyanannyi pénzt kap.
Zárszóként tehát szerintem Bale itt a megoldás, vagy csökkenteni kell a bérét, ami nem fog menni, bár a teljesítménye alapján alkuképes lehetne a dolog, vagy érzékeny búcsút kell venni tőle, és megszűnik a bérfeszültség.
Ramostól én sem ezt a viselkedést vártam egyébként, karszalaghoz nem méltó, amit tesz. Álljon ki, mondja meg mit akar, és a klub megteszi a megfelelő lépéseket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 25., csütörtök 20:13

ziro4vr írta:Én azt nem értem, hogy elégedne meg valaki egy Otamendivel helyette. Ki az a gyerek Ramos tudásához? Méltó pótlás max Hummels lehetne vagy TS, de előbbi sérülékeny és ingadozó, utóbbi meg már túl van a csúcson.
Tiago Silvaval nem csak az a gond, h mar benne van a korban, ha nem a magas fizuja, az a fizu amit most Ramosnak sem adnak meg, hat akkor neki.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. június 25., csütörtök 19:52

mondjuk szerintem a második legfontosabb játékosunk egyértelműen modric (vagy inkább holtversenyben első ronaldoval) . ő miért nem veri az asztalt akkor, hogy perez fiam én vagyok a második legfontosabb, adjál dupla fizetésemelés vagy húzok a picsába bárhova, mert mindenhol tárt karokkal várnak
Mert Modric szerényebb típus, meg eleve hosszú volt az út neki amíg eljutott a Realig így jobban tudja becsülni a helyét.
Ramosnál nagy az arc, ezt még a fanjai is el kell ismerjék, nekem ezért nem volt soha szimpatikus és nem is lesz. Idén is megfigyeltem lassan már a Bernabeun kívűl mindehol megy a Sergio Ramos hijo de puta, nem véletlen.
amúgy meg elhiszem, hogy ramos akkora vezér a védelemben meg satöbbi, de akkor valamit ő is nagyon rosszul csinál mert a védelmünk már elég rég óta hihetetlenül bohóc dolgokat csinál, vele az élen. na bumm.
Idén a kupában az atleti ellen benne volt bőven a kapott gólokban, viszont a támadójátékunk is impotens volt az első meccsen, aztán a visszavágón egy csomó helyzet kimaradt. Ezen kívűl viszont nem volt baj vele, lehozta piros lap nélkül a szezont ami nagy szó. A védekezésünk inkább a kp miatt volt szarabb szerintem.
Love football, hate antifa.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 25., csütörtök 19:49

dzsi91 írta:Ha egy nyáron elveszítenénk az edzőnket és a csk-nkat akkor már CR-t is elzavarhatjuk mert ennek a generációnak akkor reszeltek, lehet megint építkezni..
A lehető legteljesebb mértékben egyetértek ezzel. Fölösleges itt tartani akkor Cét, inkább kezdjük el a váltást minél hamarabb.

Az már más kérdés, hogyHA, HA Ramos megy, attól függetlenül Cé úgyis itt marad.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 25., csütörtök 19:47

Mindenkét félnek igaza van...már mint az itt fórumozóknak...Pereznek és Ramosnak nincs.
Az egyik megőrült, a másik meg lehet rákapott a kábszira...Sergio, a kábszi rossz :Đ :mrgreen:
Sajnos Perez ebből jól nem tud kijönni. Az egyetlen megoldás Bale eladása lenne. Ez pénz hozna, helyed adna a kezdőben arra érdemesebb embereknek, és valamelyest stabilizálná a fizetési listánkat. Ramos elfogadná a 7 millát és kész is lenne a történet. Ez viszont lehetetlen, 2017-ben Ramosnak és Casemironak jár le a szerződése, így nem meglepő hogy ez a fajta lázadás tőle jön elsőnek. 2018-ban majd jöhet Modric, Marcelo, Isco, Jesé és Ronaldo...na ha most ekkora a visszhang mi lesz itt jövőre? 5-ből ha mind itt lesz 4 fontos tagja lesz a csapatnak. Perez agymenésének köszönhetően meg sima hosszabbításra nem is lehet számítani.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. június 25., csütörtök 17:11

Aki nem érzi át jelenleg Ramos értékét a Real Madridban azzal nem lehet mit kezdeni, évek óta ő a csapatkapitány még ha Ikeren van a szalag akkor is. Ha egy nyáron elveszítenénk az edzőnket és a csk-nkat akkor már CR-t is elzavarhatjuk mert ennek a generációnak akkor reszeltek, lehet megint építkezni. CR után ő a második legfontosabb(sőt szerintem Cé-nél is fontosabb) játékosunk, ezért adnám neki a második legjobb fizetést legyen az 10 milla vagy 100ezer forint.

Az meg ,hogy tavaly nyugalom volt Perez ügyben... hát persze ki a tököm gondolta volna,hogy ez a marha még a 10ik után is képes lenyomni ugyanazt a műsort :lol: , mindenki azt hitte ,hogy végre nyugalom lesz a csapat körül mert óriási teher volt a decima...

Az meg,hogy ki lesz az elnök... nem igazán érdekel, Calderon fail volt, de azért 3 év alatt 2 bajnoki cím virít melette és CR-t ő igazolta le, ez azért egy elég nagy pluszpont neki.Perez galaktikusai meg Beckham óta csak égnek.Ha most csak az ilyen giga igazolásokat nézem(nagy lóvéért) akkor jött egy káká egy Bale meg egy James ebből kettő hatalmas fail,a kolumbiai nekem bejön de azért még van mit bizonyítani.Sokkal több kárt okoz mint jót, lóvénk nélküle is lesz és akkor talán nem barmolják szét a keretünket évente. Ott a barca, a sittes elnökség lehozott egy triplát, pedig azok is világtalanok, mondjuk perez már félévkor kivágta volna Luchot.

A lényeg,hogy már Ancelotti elküldése is világi baromság volt, Ramossal még jól megtaposná Perez a hullánkat. Majd valami zsoldos meg a pincér lehozzák...

Sokan teljesen gépesen elemzik ezt a sportot, Ramos akkor is fontos ha gyengébben teljesít, nem lehet kiváltani jelenleg semmilyen top védővel(mondjuk nincs is nála jobb jelenleg de mind1)... Én nem azt mondom,hogy tapsikoljunk a búval baszott Iker-nek mert legenda de azért amit sokan csináltok a legendáinkal (értem ez alatt CR-t is) vicc kategória, sokan eladnák 120 milláért a 60 gólos aranylabdásunkat mert majd egyszer úgyis kiég addig is kaszáljunk rajta, menjen Ramos mert szokott hibázni és amúgy is van nélküle is Real Madrid.Igen van, lesz, de a mostani generációnak ők a szive, ha mennek akkor lehet várni a következőre és nekem nincs kedvem várni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 17:10

Ott az lesz, itt nem az.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 16:46

Én azt nem értem, hogy elégedne meg valaki egy Otamendivel helyette. Ki az a gyerek Ramos tudásához? Méltó pótlás max Hummels lehetne vagy TS, de előbbi sérülékeny és ingadozó, utóbbi meg már túl van a csúcson.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. június 25., csütörtök 16:43

Azt is nézzétek, hogy Ramos távozásával lesz majd plusz egy zsoldos a csapatban...mert azt el kell ismerni, hogy Ramos ha égett a ház azért fel tudta magát és a csapatot is kellően tüzelni...többet számít a jelenléte, mint azt most sokan gondolják...én nagyon csalódott lettem most...szépen csesszük szét a csapatot eddig, erősítés meg sehol...a Barca meg már zárja le az igazolásokat lassan :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. június 25., csütörtök 16:14

csabi87 írta:Szerintem nem csak a klubb lesz a hibás ha megy.
Ha akkora madridista akkor álapodjanak meg a kettő között aztán ennyi.
Ha meg megy akkor nehogy már akkora madrididsta legyen.
Gondolom szegénységben él aztán szüksége van mindenféleképpen a 10 milliós fizetésre.
Ez így még okés, van igazság benne, de meg kell nézni, hogy ki, mire, és mennyit kap. Joggal követel ő is többet (na persze 8 millió fölé én sem mennék), a védelem és a csapat vezére, oszlopos tagja, top 3 belső védő a hibáival együtt is, elég hosszú ideje itt van már, egyik legnagyobb madridista (igen, az). De az egész fizetési rendszer úgy, ahogy van, el van torzulva kissé. (Bale, ha jövőre is marad, akkor kb 160m€-t ki is dobtunk rá).
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 25., csütörtök 16:06

ziro4vr írta:Casillas leáldozóban, Carvajal ki tudja mennyit fog játszani Danilo mellett/mögött, Isco sorsa is kétséges...Ramosé is. Nem tetszik nekem ez. Nem vagyok az a fajta, akinek 7-8 spanyol kell egy Real kezdőbe, de azért 3-4-5 oszlop legyen már ott a válogatottból. Ne csak zsoldosok.
Utálom látni, hogy a válogatott nagy részét sokszor barca játékosok adják. Szeretném ha ez fordítva lenne...Kapus, Carvajal, Ramos...Pepe után szeretnék egy fiatal spanyol védőt aki válogatott is lehet majd. Kp-n Isco, és jó lenne ha Jesé is összeszedné magát. Sajnos ennél többre nincs is esélyünk...legalább ennyit tartani kell.
A Ramosos részével pedig abszolút nem értek egyet. A foci számomra nem csak üzlet, az emberek pedig nem ki és behelyettesíthető felárcédulázott robotok. Mindenki pótolható, persze, de Ramos elképesztő nagy veszteség volna minden tekintetben. Szerintem.
Ramos az egyik kedvenc játékosom, és nem feltétlenül teljesítménye miatt...nem is azt írom, hogy nem elég jó és távozzon nyugodtan nagy összegért. Én egyszerűen benne csalódnék, ha távozna, mert ha távozik az csakis pénz miatt lesz. Neki most ki kellene állnia és lenyilatkozni, hogy nem akar távozni, csak a madrid létezik számára, de a csapatnak rendeznie kell a fizetéseket, mert nincs jól az, hogy idejön az éppen aktuális nagy sztár és a csapat legfontosabb tagjainál is magasabb fizetéseket kap. Ez lenne a dolga, hiszen kapitány. Jövőre már szóba fog kerülni Modric, de főként Isco szerződése (ha még itt lesz)...jobban néz ki, ha a kapitány áll ki és mondja ki, hogy baj van a rendszerben, és nem a játékosok fognak külön sírni. Csak hogy Ramos egy rohadt szót nem szól, csak hagyja a pletykákat, és ez nem kapitányhoz méltó

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 25., csütörtök 15:44

Szerintem nem csak a klubb lesz a hibás ha megy.
Ha akkora madridista akkor álapodjanak meg a kettő között aztán ennyi.
Ha meg megy akkor nehogy már akkora madrididsta legyen.
Gondolom szegénységben él aztán szüksége van mindenféleképpen a 10 milliós fizetésre.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 25., csütörtök 15:23

Casillas leáldozóban, Carvajal ki tudja mennyit fog játszani Danilo mellett/mögött, Isco sorsa is kétséges...Ramosé is. Nem tetszik nekem ez. Nem vagyok az a fajta, akinek 7-8 spanyol kell egy Real kezdőbe, de azért 3-4-5 oszlop legyen már ott a válogatottból. Ne csak zsoldosok.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. június 25., csütörtök 15:19

A Ramosos részével pedig abszolút nem értek egyet. A foci számomra nem csak üzlet, az emberek pedig nem ki és behelyettesíthető felárcédulázott robotok. Mindenki pótolható, persze, de Ramos elképesztő nagy veszteség volna minden tekintetben. Szerintem.
Így van. Nálam is meghatározó ez a része. Ramos a madrid egyik arca, amilyen nagy manapság a jkátékosok vándorlása, ez a 9 év már-már durva, nyugodtan mondhatjuk, hogy az egyik ikon és szellemi vezér. Ez többröl is szól, mint pusztán a teljesítményről.
Nem mondom, hogy bármit kér meg kell adni, de itt messze nem csak a teljesítményről szól a dolog. És remélhetőleg a foci sosem fog kizárólag arról szólni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég