Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 5., csütörtök 9:30

Nzedge írta:Semmi kulonos nem volt, kitette a kezet reflexbol, hogy lassitsa a tamadot, arra nem szamithatott, hogy Kun hajolva fut el mellette

Nem hajolt az le, ilyen magas :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2016. május 5., csütörtök 9:11

Semmi kulonos nem volt, kitette a kezet reflexbol, hogy lassitsa a tamadot, arra nem szamithatott, hogy Kun hajolva fut el mellette

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. május 5., csütörtök 9:02

Veidt írta:
M1Ö írta: Egy hülyesége volt, mikor oda csapott Kunnak. Az nem tetszett, meg nem is értettem, mert még veszélyes szitu sem jött volna ki belőle.
Lassitani akarta hogy Pepe nyugodtan lekezelhesse a labdat, csak mell helyett arcon talalta a kezevel. Latszott a kozelin hogy o is meglepodott kicsit. :D
Mondjuk én nem véltem felfedezni szándékosságot, átszállt a feje felett a labda, fordult és nem látta hogy jön Kun. Nem volt benne semmi, persze nem volt szép jelenet.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 5., csütörtök 9:00

M1Ö írta: Egy hülyesége volt, mikor oda csapott Kunnak. Az nem tetszett, meg nem is értettem, mert még veszélyes szitu sem jött volna ki belőle.
Lassitani akarta hogy Pepe nyugodtan lekezelhesse a labdat, csak mell helyett arcon talalta a kezevel. Latszott a kozelin hogy o is meglepodott kicsit. :D
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. május 5., csütörtök 7:48

Majdnem kifelejtettem! Na ez oszt má' igen, ez foci volt. :salute: Igazi vezér volt és konkrétan megevett mindenkit reggelire aki felé ment. Tekintélyt parancsoló volt, mint Arbeloa haja... :lol: Agüero konkrétan olyan volt mellette, mint egy 17 éves ifista, aki első meccsét játsza a felnőtteknél, pedig meg a világ egyik legjobb csatára. Egy hülyesége volt, mikor oda csapott Kunnak. Az nem tetszett, meg nem is értettem, mert még veszélyes szitu sem jött volna ki belőle. Lehet egy célzás volt, hogy tudja Agüero, hogy ki az úr a háznál... :mrgreen: Lényeg a lényeg, császár volt!!! Ezt ki kell húzni még 3 meccsre és akkor idén már nem kapunk gólt! :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. április 4., hétfő 13:55

Mondjuk, ha a bíró nem össze vissza fújta volna a meccset, nem ad már az elején jogtalan sárgát neki, vagy nem veszi el a szabályos gólt, akkor kicsit jobban oda tud koncentrálni a meccsre az ember. Persze... profi, legyen ott jobban fejben, de mégis ember. Ettől függetlenül szokott hülyeségeket csinálni, de pont a barca ellen van mindig az, hogy már a legkisebb hülyeségre is osztogatják a lapokat a bírók.
De gondolom abban azért egyetértünk, hogy szombaton kettőnél több sárgás megmozdulása volt..

Lépjünk túl ezen, de a klasszikusokra jobban ott kéne lennie fejben..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 4., hétfő 13:15

Berti írta:Kapitány ide vagy oda, ikon ide vagy oda, de nekem már kezd elegem lenni ebből a magatartásból.
Elismerem a képességeit, tényleg top védő manapság, viszont egy Real Madridban a kapitány nem szabad ilyen fogyatékos legyen. :kivagyhe:
Fogyatékos... :roll: :)

Mondjuk, ha a bíró nem össze vissza fújta volna a meccset, nem ad már az elején jogtalan sárgát neki, vagy nem veszi el a szabályos gólt, akkor kicsit jobban oda tud koncentrálni a meccsre az ember. Persze... profi, legyen ott jobban fejben, de mégis ember. Ettől függetlenül szokott hülyeségeket csinálni, de pont a barca ellen van mindig az, hogy már a legkisebb hülyeségre is osztogatják a lapokat a bírók.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 4., hétfő 12:55

Kapitány ide vagy oda, ikon ide vagy oda, de nekem már kezd elegem lenni ebből a magatartásból.
Elismerem a képességeit, tényleg top védő manapság, viszont egy Real Madridban a kapitány nem szabad ilyen fogyatékos legyen. :kivagyhe:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 4., hétfő 11:18

Hát mondjuk ha ott le tud fordulni, akkor lehetett volna gond. Nem feltétlen gól, de veszélyes lett volna. Ha jól emlékszek, akkor nem zártunk vissza rendesen annál a szitunál és Marcelo helyén mehetett volna Messi talán.


Ezért kellett volna simán odamenni mögé, nem becsúszva érkezni sárgával a zsebben. Így egyszerűen nem szabad odamenni, szinte könyörgöt a sárgáért, minimális esélye volt a labdát elrúgni, és akár még úgy is kaphatott volna sárgát veszélyes, hátulról történő becsúszásért.
30 méterre volt a kaputól, még pepe is ott volt mögötte. Nagyon hülye ötlet volt...

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. április 3., vasárnap 18:03

Miután a 47. percben szétrúgott valakit, én lehoztam volna. Utána leütött valakit, már könyvelhető volt a piros rég.
Ha elmegy rajta a meccs akkor kicsit kiakadok rá is, és azért Zizoura is.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. április 3., vasárnap 15:40

Zidane egyik taktikai eleme az volt, hogy sokáig visszaálltunk, majd hirtelen mindenki el kezdett letámadni. A második sárga is egy ilyen szitu volt, mindenki el kezdett letámadni, Ramos meg megpróbálta megelőzni Suarezt, hogy mihamarabb labdát szerezzünk és ne tudjon megfordulni. A védők 90%-a nem csúszott volna be, Ramos igen, de hát ismerjük... Én nem hibáztatom ezért. Suarez egyébként is az egyik legjobban labdát fedező játékos, ha rá rúgják a társak a lasztit, akkor szinte mindig vagy le tud fordulni, vagy kiharcol egy szabadrúgást.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 3., vasárnap 15:27

Kerlon írta: Próbálom leegyszerűsíteni a dolgot: inkább legyen 1-1 és állítsák ki, mint hagyta volna elmenni Suárezt és kaptunk volna ki 11 emberrel 2-1-re. Ennél többet én már nem tudok neked hozzátenni. Szerencsénkre még az is összejött, hogy 10 emberrel szereztünk győztes gólt.
Nem értem a gondolkodásmódodat,mert pont hogy máshogy látom.
Volt ziccerünk,egyenlítettünk,mentünk előre,jól játszottunk,érezhető volt hogy a Barca leblokkolt.
Erre kiállítják,és 10 percet még 10 emberrel kellett játszanunk,aminek nem az volt a törvényszerűsége hogy mi jövünk ki belőle jól,de ha mondjuk bebökték volna a védelem mögé,és utolsó emberként lerúgja Neymart vagy valakit,és ezért kiállítják,azt mondom oks,legalább nem kaptunk gólt,muszáj volt.
Abban különbözik a nézetünk,hogy szerintem ez a szitu nem ért meg ennyit,ilyen eredménynél. Nyilván mivel tudjuk a továbbiakat,belefért. Csak kezdtünk jól játszani,veszélyesek voltunk,még Bale fejelt is egy gólt,erre kiszórják..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 15:25

Kerlon írta:Próbálom leegyszerűsíteni a dolgot: inkább legyen 1-1 és állítsák ki, mint hagyta volna elmenni Suárezt és kaptunk volna ki 11 emberrel 2-1-re. Ennél többet én már nem tudok neked hozzátenni. Szerencsénkre még az is összejött, hogy 10 emberrel szereztünk győztes gólt.
Re: Sergio Ramos - 4
Hozzászólás Szerző: M1Ö » 11 perccel ezelőtt
Nekem? Há' én is ezt mondom, hogy az a belépő kellett, hogy ne tudjon lefordulni Suárez. A többi hülyesége nem kellett volna, mert azért volt pár.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 15:22

miro írta:
Kerlon írta:Igen, a kapuval szembe fordulhatott volna zavartalanul 30 méterre Suárez. Lőhetett volna, kiugrathatott volna, szabadon rávezethette volna, ott volt a terület, pont ott kell és lehet is még szabálytalankodni, Ramos kockáztatott, elkésett, kinyomták. Azonkívül jól játszott te meg úgy állítod be, mintha elbuktunk volna miatt egy döntőt és ezt hajtod egész nap. Mert, ha mondjuk nem egy kiélezett meccs lett volna, akkor azt mondom, hogy igen, totál felesleges volt, de tegnap nem ez volt a szituáció.
Ha kimegy vele,es ott van mogotte akkor nem fordul kapuval szemben. Illetve pont ezaz,kielezett meccsen kiszoratta magat. Leirtam hogy makja volt,hogy nyertunk,mert 10 emberrel maradtunk o miatta.
Próbálom leegyszerűsíteni a dolgot: inkább legyen 1-1 és állítsák ki, mint hagyta volna elmenni Suárezt és kaptunk volna ki 11 emberrel 2-1-re. Ennél többet én már nem tudok neked hozzátenni. Szerencsénkre még az is összejött, hogy 10 emberrel szereztünk győztes gólt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. április 3., vasárnap 15:12

miro írta:Azt ne lasd azert bele hogy ha nem rug oda akkor onnan a tamadas vegebol barmi is lehetett volna.. Mert ilyen szitu egy meccsen van 30..
Hát mondjuk ha ott le tud fordulni, akkor lehetett volna gond. Nem feltétlen gól, de veszélyes lett volna. Ha jól emlékszek, akkor nem zártunk vissza rendesen annál a szitunál és Marcelo helyén mehetett volna Messi talán.

Ettől függetlenül hülye volt egész meccsen, én nem érzem azt amir Kerlon meg ziro. Nem volt rossz, csak felesleges hülyeségei voltak, amolyan Ramos-os hülyeségek.

Szégyen, nem szégyen, én még nem hallottam arról, hogy kirúgásból nincs les. Tényleg van ilyen szabály? És ha igen miért? Mert mint láthattuk ebből is előnybe kerül a lesen álló.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 3., vasárnap 15:12

Kerlon írta:Igen, a kapuval szembe fordulhatott volna zavartalanul 30 méterre Suárez. Lőhetett volna, kiugrathatott volna, szabadon rávezethette volna, ott volt a terület, pont ott kell és lehet is még szabálytalankodni, Ramos kockáztatott, elkésett, kinyomták. Azonkívül jól játszott te meg úgy állítod be, mintha elbuktunk volna miatt egy döntőt és ezt hajtod egész nap. Mert, ha mondjuk nem egy kiélezett meccs lett volna, akkor azt mondom, hogy igen, totál felesleges volt, de tegnap nem ez volt a szituáció.
Ha kimegy vele,es ott van mogotte akkor nem fordul kapuval szemben. Illetve pont ezaz,kielezett meccsen kiszoratta magat. Leirtam hogy makja volt,hogy nyertunk,mert 10 emberrel maradtunk o miatta.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 15:08

Igen, a kapuval szembe fordulhatott volna zavartalanul 30 méterre Suárez. Lőhetett volna, kiugrathatott volna, szabadon rávezethette volna, ott volt a terület, pont ott kell és lehet is még szabálytalankodni, Ramos kockáztatott, elkésett, kinyomták. Azonkívül jól játszott te meg úgy állítod be, mintha elbuktunk volna miatt egy döntőt és ezt hajtod egész nap. Mert, ha mondjuk nem egy kiélezett meccs lett volna, akkor azt mondom, hogy igen, totál felesleges volt, de tegnap nem ez volt a szituáció.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: miro » 2016. április 3., vasárnap 15:03

:shifty:
Kerlon írta:Szerintem attól, hogy habzó szájjal neki mész dolgoknak mostanában. Pedig én szó'tam.

És továbbra is tartom, hogy a tegnapi piros lapjánál semmi idiotizmus, FGY-ség nem állt a háttérben, hanem végezte a dolgát és szinte szükségszerű volt odalépni.
Kaputol harmincmeterre? Ugy hogy a tamado hattal is van a mezonynek? Sot,meg sargad is van.
Ez szuksegszeru? Mit akadalyozott meg ezzel? Azt ne lasd azert bele hogy ha nem rug oda akkor onnan a tamadas vegebol barmi is lehetett volna.. Mert ilyen szitu egy meccsen van 30..
Fol volt huzva,megakarta elozni,kirontott vele es elkesett.
De a szituacioba semmi nem volt,amiert megerte kockaztatni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 15:01

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Szerintem attól, hogy habzó szájjal neki mész dolgoknak mostanában. Pedig én szó'tam.

És továbbra is tartom, hogy a tegnapi piros lapjánál semmi idiotizmus, FGY-ség nem állt a háttérben, hanem végezte a dolgát és szinte szükségszerű volt odalépni.
Ne utánozz már. :( :mrgreen:
PPffff előbb írtam, mint te.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. április 3., vasárnap 15:00

Kerlon írta:Szerintem attól, hogy habzó szájjal neki mész dolgoknak mostanában. Pedig én szó'tam.

És továbbra is tartom, hogy a tegnapi piros lapjánál semmi idiotizmus, FGY-ség nem állt a háttérben, hanem végezte a dolgát és szinte szükségszerű volt odalépni.
Ne utánozz már. :( :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég