Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 9:47

Padon ülve, sérültként kellene valahogy egy lapot összeszedni...

:smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 9:44

Ja, persze, Varanera gondoltam, Csabi nyugtalanságára reagálva. Varanenak is voltak hibái ő sem tökéletes, de eddig szerintem a legstabilabb pontunk volt. Vagy hozott egy átlagot, vagy egy kiemelkedőt, mint Dortmundban.

Ramos katasztrófa idén. Nem véletlen az 5 meccs 4 sárga meg 11-es meg stb. Olyan késve érkezik szinte minden szerelési kísérletre, hogy benne van a lap.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 9:34

Kerlon írta:Hát pedig kb. neki voltak eddig elfogadható teljesítményei idén. A többiek meg szarok hátul egytől egyig. Esetleg még Carvajal, de tőle is sokkal jobbat szoktunk látni.

Ez nem inkább Varanere mondható el?
Ramosnak kb.meccsenként volt egy hatalmas hibája, még akkor is ha a szuperkupában és a bajnokságban is termelt.
szusszanjon meg ő is.

Jöhet a Varane-Pepe kombó B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 9:14

Carvajal idén megint fegyelmezetlenebb hátul, sok a helyezkedési hiba. Ramosnak tényleg jól is jöhet még ez a pihenő, kicsit össze kell szednie magát. Varane idén jó eddig, hibái neki is voltak, de amilyen gagyi a védekezésünk, sajnos mindenki a tudása alatt van.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. október 10., hétfő 9:14

az elmúlt hónapban kb minden meccsen volt neki olyan hibája amiből gólt kaptunk. ettől függetlenül tepert, de nagyon is benne volt a hiba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 10., hétfő 9:11

Hát pedig kb. neki voltak eddig elfogadható teljesítményei idén. A többiek meg szarok hátul egytől egyig. Esetleg még Carvajal, de tőle is sokkal jobbat szoktunk látni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. október 10., hétfő 9:03

a sajtó minimum 4 hetet ír. az rég nem jó. de mostanában valóban sok volt a hibája, ráfér a szünet. más kérdés, hogy varaneban nem bízok.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. október 10., hétfő 8:58

sajtó szerint 4 hétre offos. igazából a sérülést magát sajnálom de ráfért már a pihi. elképesztő 2 hónap van maga mögött.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 10., hétfő 8:22

Gondolom arra akart utalni, hogy nem rendeltetésszerűen használták.

Egyébként elég bosszantó tendencia, hogy a barcások rendre a válesz meccsek előtt sérülnek le, a reálosok meg közben.
Nem illik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. október 10., hétfő 7:35

kapor_89 írta:Ramos megsérült, rosszul érkezett le.. TAPS!!! Mert kezdetni kell kib@szott Albánia ellen a jobbszélen..
Miért, ő csak a döntőkön, elődöntőkben játsszon?
Szerencsétlen eset, de nem a szövetségi kapitány tehet róla..
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3883
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2016. október 10., hétfő 0:56

kapor_89 írta:Ramos megsérült, rosszul érkezett le.. TAPS!!! Mert kezdetni kell kib@szott Albánia ellen a jobbszélen..
Elsőre 1 hónap off.
Kicsit kell is ez neki, túlpörgött...

Mostmár csak egy sárga cetlit kell valahogy kikérjen magának a padon ülve. Hogy legyen meg az 5. és tudja le az eltiltált is B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2016. október 9., vasárnap 22:23

Ramos megsérült, rosszul érkezett le.. TAPS!!! Mert kezdetni kell kib@szott Albánia ellen a jobbszélen..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 24., szombat 22:43

Egy szó jut a borzasztón kívül eszembe a mostani teljesítményével kapcsolatosan. A szertelen. Védő létére össze vissza rohangál, hol elől, hol hátul, még karmesterkedni is próbál. Ráadásul még a hülyeségeit sem tudja egyszerre levetkőzni. Ez így egyszerre sok.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 24., szombat 22:36

Csak nem az elmúlt hetek teljesítménye alapján. Borzalmas amit művelt mostanában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. szeptember 24., szombat 22:21

így van, nagyon fontos tagja a csapatnak
az egyik legjobb még aktív hátvéd jelenleg :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. szeptember 24., szombat 21:27

Tudjátok,ha egy védőnek ha hibázik mindig azt vettjük az orrára,és az erényeit nem mutatjuk,mondjuk,akkor ku*vára nem járunk el korrekt módon.
Én megéltem anno nagyon nagy védőket,ikonokat,nestát,desaillyt,baresit,maldinit,hierrot,ferdinándot,pasarellát,garabát.... de mind hibázott és mind csinált butaságokat is.
Ramos sok sárgát szed össze oké......és túl sokszor tesz olyat ami elkerülhető,de elődei is tettek bőven olyanokat amire lehetne hegyezni a hehe cerkát ha valaki nem a kiégett és semmirekellő pato akinek annyi itt a dicshimnusza amit ramos akkor sem ér fel ha még 4 bl döntőt dönt el,és 22 évig lesz kapitányunk.
Ezek eléggé elgondolkodtatóak szerintem.

a világ egyik legjobb védője...ha tetszik sokaknak ha nem......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 23., péntek 15:52

szerintem 16-on belül egy védőnek szanaszét tett kézzel labda elé állni nagyobb hiba mint 25-30ról labdát veszíteni...vagyis súlyosabb következménye lehet az előbbinek mint az utóbbinak.
Egyértelmű. Szerintem az nincs benne a valós fociban sem, hogy valaki a levegőben kalimpál. Ilyen magasságban csak akkor tudom elképzelni az indokolt kezezést, ha az arca elé kap önvédelemből. Beadásnál-felugrás közben lehet még odapattanós szituáció, de itt erről nem lehetett szó.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 23., péntek 14:49

szerintem 16-on belül egy védőnek szanaszét tett kézzel labda elé állni nagyobb hiba mint 25-30ról labdát veszíteni...vagyis súlyosabb következménye lehet az előbbinek mint az utóbbinak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 23., péntek 14:47

Varane hibája egyénileg súlyosabb volt, mint Ramosé. Az a kezezés hülyeség, de benne van a valós fociban. A szimuláltban nincs ilyen, az biztos.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 23., péntek 14:43

Villarreal ellen sem a kezezésén múlt, ami egyébként sokkal inkább Varane sara volt, mint az övé.
az a lövés a 34. sorba kötött volna ki olyan szögben ment felfelé. ez az ő hülyesége volt kár varane-ra kenni. azért mert ő elvesztette a labdát nem kell egyből tizinek jönnie. ramoson múlt hogy tizi lett belőle.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég